اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,796 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخباری از گوشه کنار

news


دوستای خوبم سلام.
با قسمت دیگه ای از اخباری از گوشه کنار هستم خدمتتون.
اخبار بدین شرحه:
1.مرتساکر:دروازه بان ولوز واکنشهای درخشانی داشت،ولی ما هنوز میتوانیم در بین 4تیم برتر باشیم.
2.آرسنال بدنبال فوروارد 19ساله سوئدی که در فاینورد توپ میزنه..
نام این بازیکن gohn guidetti‏ هستش.
3.تو بازی هفته گذشته آرسنال_ویلا، 35818نفر به ویلا پارک اومده بودن.
4.مرتساکر:آرسنال با خرید پودولسکی و آنری شرایط خوبی پیدا خواهد کرد.
5.سیتی 30میلیون برای خرید هازارد کنار گذاشته،گفته میشه ایگوآین هم در راداره چلسیه.
6.تو بازی آرسنال_ولوز 59686 نفر به ورزشگاه اومده بودن..
7.آرسنال علاقه مند به جذب بازیکن 16ساله برزیلی به نام victor andrade‏ هستش.
8.ونگر:آرسنال باید یاد بگیرد که چطور از اندوخته خود(اشاره به تک گل زده مقابل ولوز) دفاع کند...
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Masoud در 9/10/1390 | 01:06 گفت:

ايول

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 21:49 گفت:

علی جان راس میگه شهرام جان.اختیار داری داداشم من و بچه های سایت شمارو دوس داریم داداشم

علی ارشدی در 8/10/1390 | 21:16 گفت:

امین باشه خیلی خوبه ولی هر کسی باید جای خودش باشه تو نمی تونی جای امین رو پر کنی شهرام ولی امین هم نمی تونه جای تو رو پر کنه

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 20:39 گفت:

مشکل زیاده اینترنتم یه مدت قطع شده بود چند تا امتحان هم داشتم شما که هستین سایت همچنان سربلند و فعال میمونه و غیبت ما احساس نمیشه امین جون....................!!!!!!!

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 20:38 گفت:

مشکل زیاده اینترنتم یه مدت قطع شده بود چند تا امتحان هم داشتم شما که هستین سایت همچنان سربلند و فعال میمونه و غیبت ما احساس نمیشه امین جون....................!!!!!!!!!!!

فرهاد در 8/10/1390 | 19:52 گفت:

سیتی همه رو میث خواد

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 19:36 گفت:

قربونت شهرام جان.از دوستای دیگه هم واقعا ممنونم.راستی شهرام جان نبیدی کجا بیدی پیدات نبید!

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 19:10 گفت:

احسنت بر تو ای سید امین هر وقت اومدم تو سایت یک بلاگ مفید گزاشته بودی خیلی مرسی

ایمان بهادران در 8/10/1390 | 15:39 گفت:

baba vel kon in vengeram hamash dombale bazikonai 7 8 salas 7 sale in fekreshevo ma hers mikhorim 2 bazikone doros ke nemikhare

aso در 8/10/1390 | 15:30 گفت:

merc30000 dadash

mostafaa در 8/10/1390 | 15:29 گفت:

گل شانسسی و مزخفی خوردیم.از این مزخزف تر وجود نداشت

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 15:06 گفت:

قربون همگی تون.

حمید فرازی در 8/10/1390 | 14:44 گفت:

مرسی داداش.مثل همیشه عالی بود.ما اینقدر بازیکن بااستعداد داریم که دیگه نیازی به خرید این جوانان نیست

مجید در 8/10/1390 | 14:18 گفت:

thanks

محسن در 8/10/1390 | 14:03 گفت:

عالی بود دمت گرم

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 13:35 گفت:

خواهش میکنم دوستای گلم.لطف دارین شما

علی ارشدی در 8/10/1390 | 13:12 گفت:

سید مرسی مثل همیشه مختصر و جامع و مفید بود

farhood در 8/10/1390 | 12:42 گفت:

ايول اقا امين اين اخبار گوشه كنارت خيلي باحاله