آرسنال-کوئینز پارک رنجرز(در انتظار پیروزی)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 337,494 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آرسنال-کوئینز پارک رنجرز(در انتظار پیروزی)

پیش بازی


ترکیب احتمالی
آرسنال

ژسنی
فرمائلن, کاسچیلنی, مرتساکر, جورو
رمزی, سانگ, آرتتا
ژروینیو, فان پرسی, والکات کوئینز پارک رنجرز

کنی
ترائوره, هیل, هال, یانگ
رایت فیلیپس, فائورلین, دارلین, بارتون
هلگوسن, مکی

تئو والکات بعد از آنکه به دلیل دل درد شانس حضور در دیدار با ولورهمپتون را از دست داد، اکنون به ترکیب توپچی ها بازگشته است. بدین ترتیب او در کنار فان پرسی قرار خواهد گرفت. فان پرسی اکنون به دو گل دیگر نیاز دارد تا رکورد آلن شیرررا که به ثمر رساندن 36 گل در یک سال ورزشی است را پشت سربگذارد.
از سوی دیگر جان جورو و توماس فرمائلن درترکیب ثابت تیم قرار می گیرند؛ چرا که باکاری سانیا، کارل جنکینسون و آندره سانتوس همچنان از میادین ورزشی به دور هستند.
در تیم میهمان هم شان رایت فیلیپس به ترکیب اصلی تیم بازگشته و عادل تراب روی نیمکت ذخیره ها قرار خواهد گرفت. آرماند ترائوره و جی بوتروید هم امیدوارند تا فرصت بیابند تا مقابل تیم سابقشان به میدان بروند. آیا می دانید؟

آرسنال به دنبال آن است تا مقابل کوئینز پارک رنجرز در رقابتهای این فصل لیگ برتر به پیروزی برسد. هفت مصاف قبلی این دوتیم با پنج تساوی و دو تساوی برای کوئینز پارک رنجرز به پایان رسیده بود.
اگر آرسنال مقابل کوئینز پارک رنجرز به گل برسد، این سیصدمین گل در داربی های لندن لیگ برتر است.
روبین فان پرسی به دو گل نیاز داردتا با رکورد 36 گل آلن شیرر در طول یک فصل ورزشی برسد.
آخرین مصاف این دو تیم به سال 2006 و در ورزشگاه لفتوس روود برمی گردد. در آن بازی آرسنال توانست با نتیجه 0-6 به پیروزی برسد.
کوئینز پارک رنجرز در رقابتهای این فصل لیگ برتر تنها یک گل به ثمر رسانده است و تنها سوانسی و ویگان آمار گلزنی بدتری دارند.
آرسنال هم در 4 دیدار آخرش در امیریتس، نتوانسته بیشتر از یک گل به ثمر برساند.
کوئینزپارک رنجرز تنها در یکی از دیدارهایش در یازده بازی از رقابتهای این فصل لیگ برتر که تیم حریف در ابتدا به گل رسیده موفق به پیروزی شد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 10/10/1390 | 14:09 گفت:

مرسی داداش.ایشالا میبریم.به امید کسب سهمیه یوفا

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 13:43 گفت:

ایشالا که میبریم رضا جان

hamed در 10/10/1390 | 13:42 گفت:

در جواب آقا مصطفی.........

hamed در 10/10/1390 | 13:42 گفت:

نقل قول از سایت گل (www.goal.com) :


رابین ون پرسی : 16 پنالتی ها : 1 بازیکن آرسنال مهاجم


جمبا جمبا : 14 پنالتی ها : 2 بازیکن نیوکاسل مهاجم


وین رونی : 13 پنالتی ها : 1 بازیکن منچستر یونایتد مهاجم


آگوئرو : 13 پنالتی ها : 1 بازیکن منچستر سیتی مهاجم


یاکوبو : 10 پنالتی ها : 2 بازیکن بلکبرن مهاجم

رضا در 10/10/1390 | 13:29 گفت:

به امید خدا میبریم یعنی باید ببریم اگه نبریم خیلی بد میشه

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 13:21 گفت:

بله مصطفی جان رابین با 16گل اوله داداشم.نفر دوم دمبابا از نیوکاسل هستش که 14گل زده بعدشم رونی و آگوئرو هردو 13گل زدن آقا

mostafaa در 10/10/1390 | 13:08 گفت:

آقای گل انگلیس رابینه دیگه؟کسی می دونه چند گل زده؟بعدش آگرو؟اون چند گل؟

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 12:38 گفت:

goal.com