آرسنال-کوئینز پارک رنجرز(در انتظار پیروزی)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,587 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

آرسنال-کوئینز پارک رنجرز(در انتظار پیروزی)

پیش بازی


ترکیب احتمالی
آرسنال

ژسنی
فرمائلن, کاسچیلنی, مرتساکر, جورو
رمزی, سانگ, آرتتا
ژروینیو, فان پرسی, والکات کوئینز پارک رنجرز

کنی
ترائوره, هیل, هال, یانگ
رایت فیلیپس, فائورلین, دارلین, بارتون
هلگوسن, مکی

تئو والکات بعد از آنکه به دلیل دل درد شانس حضور در دیدار با ولورهمپتون را از دست داد، اکنون به ترکیب توپچی ها بازگشته است. بدین ترتیب او در کنار فان پرسی قرار خواهد گرفت. فان پرسی اکنون به دو گل دیگر نیاز دارد تا رکورد آلن شیرررا که به ثمر رساندن 36 گل در یک سال ورزشی است را پشت سربگذارد.
از سوی دیگر جان جورو و توماس فرمائلن درترکیب ثابت تیم قرار می گیرند؛ چرا که باکاری سانیا، کارل جنکینسون و آندره سانتوس همچنان از میادین ورزشی به دور هستند.
در تیم میهمان هم شان رایت فیلیپس به ترکیب اصلی تیم بازگشته و عادل تراب روی نیمکت ذخیره ها قرار خواهد گرفت. آرماند ترائوره و جی بوتروید هم امیدوارند تا فرصت بیابند تا مقابل تیم سابقشان به میدان بروند. آیا می دانید؟

آرسنال به دنبال آن است تا مقابل کوئینز پارک رنجرز در رقابتهای این فصل لیگ برتر به پیروزی برسد. هفت مصاف قبلی این دوتیم با پنج تساوی و دو تساوی برای کوئینز پارک رنجرز به پایان رسیده بود.
اگر آرسنال مقابل کوئینز پارک رنجرز به گل برسد، این سیصدمین گل در داربی های لندن لیگ برتر است.
روبین فان پرسی به دو گل نیاز داردتا با رکورد 36 گل آلن شیرر در طول یک فصل ورزشی برسد.
آخرین مصاف این دو تیم به سال 2006 و در ورزشگاه لفتوس روود برمی گردد. در آن بازی آرسنال توانست با نتیجه 0-6 به پیروزی برسد.
کوئینز پارک رنجرز در رقابتهای این فصل لیگ برتر تنها یک گل به ثمر رسانده است و تنها سوانسی و ویگان آمار گلزنی بدتری دارند.
آرسنال هم در 4 دیدار آخرش در امیریتس، نتوانسته بیشتر از یک گل به ثمر برساند.
کوئینزپارک رنجرز تنها در یکی از دیدارهایش در یازده بازی از رقابتهای این فصل لیگ برتر که تیم حریف در ابتدا به گل رسیده موفق به پیروزی شد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 10/10/1390 | 14:09 گفت:

مرسی داداش.ایشالا میبریم.به امید کسب سهمیه یوفا

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 13:43 گفت:

ایشالا که میبریم رضا جان

hamed در 10/10/1390 | 13:42 گفت:

در جواب آقا مصطفی.........

hamed در 10/10/1390 | 13:42 گفت:

نقل قول از سایت گل (www.goal.com) :


رابین ون پرسی : 16 پنالتی ها : 1 بازیکن آرسنال مهاجم


جمبا جمبا : 14 پنالتی ها : 2 بازیکن نیوکاسل مهاجم


وین رونی : 13 پنالتی ها : 1 بازیکن منچستر یونایتد مهاجم


آگوئرو : 13 پنالتی ها : 1 بازیکن منچستر سیتی مهاجم


یاکوبو : 10 پنالتی ها : 2 بازیکن بلکبرن مهاجم

رضا در 10/10/1390 | 13:29 گفت:

به امید خدا میبریم یعنی باید ببریم اگه نبریم خیلی بد میشه

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 13:21 گفت:

بله مصطفی جان رابین با 16گل اوله داداشم.نفر دوم دمبابا از نیوکاسل هستش که 14گل زده بعدشم رونی و آگوئرو هردو 13گل زدن آقا

mostafaa در 10/10/1390 | 13:08 گفت:

آقای گل انگلیس رابینه دیگه؟کسی می دونه چند گل زده؟بعدش آگرو؟اون چند گل؟

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 12:38 گفت:

goal.com