اخباری از گوشه کنار

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,306 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخباری از گوشه کنار

News


سلام دوستای گل.عیدتون مبارک.
اخبار بدین شرحن:
1.مایکل اوون:ون پرسی بهترین بازیکن سال است.
2.تعداد تماشاگران بازی اورتون - آرسنال 30330 نفر بودن.
3.ونگر:پودولسکی باید بین آرسنال و پیشنهادات دیگر سریعتر تصمیم بگیرد.
4.تعداد تماشاگران دیدار آرسنال-استون ویلا 60108 نفر بودن.
5.آدام کمپ:هنوز رتبه سومی آرسنال تثبیت شده نیست.
6.ون پرسی:علاقه مندم چمبرلین را با رونی مقایسه کنم.او میتواند بهتر از رونی شود.
7.ونگر:آرسنال نمیتواند در تابستان چندنین خرید داشته باشد!
8.ونگر:سانگ در پست خود در اروپا بهترین است.
9.آرسنال به دنبال انتقال رایگان سالومون کالو در پایان فصل است.
خوش باشین دوستای گل
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ashkan در 7/1/1391 | 21:07 گفت:

کالو رایگانش می ارزه

سید امین هاشمی در 7/1/1391 | 19:11 گفت:

قربون همگی.دقیقا محسن جان

محسن آزاده در 7/1/1391 | 17:55 گفت:

7.ونگر:آرسنال نمیتواند در تابستان چندنین خرید داشته باشد!
==================
باز از اون حرفای ونگری زده که رو اعصابه :)

محسن آزاده در 7/1/1391 | 17:54 گفت:

دست گلت درد نکنه سید!!!

ehs در 7/1/1391 | 17:15 گفت:

مرسي امين جان
كالو صد درصد مياد!!ونگر هم گفت كه غير پودولسكي يه مهاجم ديگه مي خره!!اصلا ازش خوشم نمي اد!!

دانیال در 7/1/1391 | 15:43 گفت:

با جمله ی 6 خیلی حال کردم واقعا سطح چمبرلین الان با این سن و سال کم کم تر از رونی نیست،تازه جایه پیشرفتم داره.

♥Arsenal♥ در 7/1/1391 | 15:31 گفت:

400 تا بازدید؟؟؟

گفتم شاید دعوا شده :دی

دمت گرم دمت گرم

علی ارشدی در 7/1/1391 | 15:27 گفت:

سید مرسی می بوسمت از راه دور البته!

جان من کالو رو نخرن مفتشم گرونه

مصطفی کاظمی در 7/1/1391 | 14:59 گفت:

خسته نباشی امین جان.

حمید فرازی در 7/1/1391 | 14:11 گفت:

مرسی سید جان بازم مثل همیشه عالی

سید امین هاشمی در 7/1/1391 | 14:06 گفت:

خواهش میکنم دوستای گل،ممنونم

(Hooman sam (Dark metal در 7/1/1391 | 14:04 گفت:

مرسی...
اوون خیلی باشخصیته و روهوا هم حرف نمیزنه...دمش گرم

مجتبی هانری در 7/1/1391 | 13:48 گفت:

مر30زحمت کشیدی!!به امید خبرهای خوب

بهنود بهروز وزیری در 7/1/1391 | 13:44 گفت:

ممنون

moeinem در 7/1/1391 | 13:17 گفت:

مرسی داداش.

JUGGLER 98 در 7/1/1391 | 12:50 گفت:

مخسی

omid در 7/1/1391 | 12:47 گفت:

مرسی

sepehr najafian در 7/1/1391 | 12:40 گفت:

اگه کالو آزاد بياد خوبه ديگه