انالله و اناالیه راجعون

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 375,950 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

انالله و اناالیه راجعون

.


ببخشید که فضای سایتو خراب میکنم. متأسفانه رضا لحظاتی قبل جان به جان آفرین تسلیم کرد.
رضا شاماخ سایت آرسنال فوت شد. من دیگه نمیتونم چیزی بنویسم،ببخشید بای.... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 17/1/1391 | 12:50 گفت:

عشق است آرسنال و آرسنالی...

hamed در 17/1/1391 | 12:39 گفت:

منظورم به خانواده ی رضاست...

hamed در 17/1/1391 | 12:37 گفت:

اگه رضا زندست امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه و از اینکه اشتباه کردم واقعا معذرت می خواهم...

hamed در 17/1/1391 | 12:37 گفت:

اگه رضا زندست امیدوارم هر چه زودتر خوب بشه و از اینکه اشتباه کردم واقعا معذرت می خواهم...

hamed در 17/1/1391 | 12:01 گفت:

روحش شاد و یادش گرامی...

hamed در 17/1/1391 | 12:00 گفت:

خدا بیامرزش...

من که نمی دونم باید چی بگم!!!!!!

امیدوارم حداقل خانوادش بتونند با این مصیبت بزرگ یک جورایی کنار بیان...

اینقدر منقلب شدم که نمیدونم چی دارم می نویسم اگه اشتباه نوشتم به بزرگی خودتون ببخشید...

شایان در 16/1/1391 | 23:39 گفت:

کاش بچه تهران بودی!!!

شایان در 16/1/1391 | 23:37 گفت:

وای غم انگیزترین بلاگ عمرم!! غم انگیز تر که آقا رضا مون قهرمانی آرسنال رو ندید بعد از 8 سال!!! و رفت!! هم اکنون روح رضا اطراف امارت پرسه میزند!! فقط ناراحتم که رضا... رضا.. قهرمانی آرسنال رو ندید!!

حبیب در 16/1/1391 | 23:21 گفت:

فقط 21 سال... هم سن و سال خودمون... با اون همه آرزو...
خدا به خانوادش صبر بده...

مهران کاظمی در 16/1/1391 | 23:03 گفت:

خدای من، فکر می کردم سال 90 سال گندی بود و دیگه تکرار نمی شه، یادمه رضا شاماخ تو پستی که مربوط به سال تحویل بود گفت که سال 90 بدترین سال زندگیش بود ولی نمیدونه که با رفتنش سال 91 رو برای ما بدتر از هر سال کرد، حتی بدتر از سال بد 90
روحش شاد، حالا که اون بالا بالاهایی و به خدا نزدیکتر، دست ما رو هم بگیر

علی آقاشاهی در 16/1/1391 | 23:00 گفت:

من چند روز نبودم متوجه بیماریش نشدم متاسفانه ولی برای خانوادش دعا می کنم که فقط توی گذروندن این مصیبت صبور باشن.
سید لطفا به خانوادش بگو حتی با اینکه خیلی ها ندیده بودنش بازم دوسش داشتن و الان از مرگ رضا شاید بیشتر از ۵۰۰ نفر از صمیم قلب ناراحت شدن. شاید هر کسی دوست داره محبوب از دنیا بره.
رضا برای خیلی ها محبوب بود.

مریم تجدد در 16/1/1391 | 22:53 گفت:

چه رسمی داری ای دور زمونه .که هر روزت یه جور عاشق کشونه
خدا بیامرزتش ............خوش بحالش

مریم تجدد در 16/1/1391 | 22:52 گفت:

چه رسمی داری ای دور زمونه .که هر روزت یه جور عاشق کشونه
خدا بیامرزتش ............خوش بحالش

علی ارشدی در 16/1/1391 | 22:43 گفت:

رضا از بچه های جنوب بود فکر کنم نزدیک بندر عباس دقیقا نمی دونم کجا

mohsen در 16/1/1391 | 22:37 گفت:

دوستان اگه بچه تهران بود . اون کسی که ازش خبر داره آمار بده دسته جمعی بریم ختمش.
غم جوون خیلی سخته من کشیدم ....
خدا به خانوادش صبر بده

علیرضا فراهانی در 16/1/1391 | 22:11 گفت:

خدا رحمتش کنه. فاتحه بخونید براش.

(Hooman sam (Dark metal در 16/1/1391 | 22:05 گفت:

من امروز از ته دل دعا کردم واسش...
آخه چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا خداااااااااااااااا ????????
خدا گلچین میکنه و می بره ...
خدا رحمتش کنه!!!
unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike unlike

soroosh در 16/1/1391 | 22:04 گفت:

ای وای :((
آسونه گفتنش ولی من نمی تونم انقدر راحت قبولش کنم :(
خدا بیامرزدش و به خانوادش صبر بده

میلاد کشوری در 16/1/1391 | 21:57 گفت:

باورش خیلی سخته که یه نفر تو این سن بره. چه امید و آرزوهایی داشت بنده خدا و چه زود با همشون وداع کرد. خیلی ناراحت شدم....

Keivan در 16/1/1391 | 21:33 گفت:

اصلا باورم نمیشه این متنو دارم میبینم مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟
عجب بغضی گرفته منو...خدا بیامرزتت رضا جون...

محمد حسینی در 16/1/1391 | 21:27 گفت:

شوکه ام!خدایش بیامرزاد
ختم قرآن بکنیم
صفحه 1 تا 10 قرآن عثمان طه با من
11 به بعد بچه ها به عهده بگیرن یه قرآن ختم کرده باشیم !
سید جان لطفا اینو تو پست اصلی بذار(یعنی ویرایش کن)

hosein در 16/1/1391 | 21:27 گفت:

خدا به خوانوادش صبر بده واقعا خبر دردناکی بود

arash در 16/1/1391 | 21:27 گفت:

باورم نميشه!!!!! ولي كاري نميشه كرد.
از مسئولين سايت درخواست ميشه كه يه پيام تسليت براي خانوادش بفرسند .
سيد شما هم اگر ممكنه پيام تسليت ما رو بشئن برسونيد. مرسي سيد.
ديگه نميونم چي بايد بگم جز تاسف خوردن. بياييد از حالا به بعد قدر همو بيشتر بونيم فقط همين :(

hamid در 16/1/1391 | 21:09 گفت:

من تقریباً تازه واردم و رضا رو نمی شناختم ..
ولی خوب منم تسلیت می گم ..

شاهين در 16/1/1391 | 21:07 گفت:

اصلاً باورم نمیشه که رضا دیگه تو جمع ما نیست ... خدا به خانوادش صبر بده .... واقعاً متاسف شدم ... روحش شاد ...

milad foadiyan در 16/1/1391 | 21:02 گفت:

غریبه ای اشنا از بینمون رفت.من به شخصه با اینکه با رضا خیلی مراوده نداشتم ولی با دیدن خبر شوکه شدمو بیشتر از اون چیزی که فکر میکردم ناراحت شدم
فقط دعا کنید خدا به خانوادش صبر بده خیلی سخته
روحش در ارامش ابدی

amir reza در 16/1/1391 | 21:01 گفت:

مرسی حمید جون..حتما

حمید فرازی در 16/1/1391 | 20:56 گفت:

دیگه باید سعی کنیم با رفتن رضا کنار بیایم و قدر همو بیشتر بدونیم.مدت ها پیش که یه کم وضع کانون بد بود و میگفتم با هم دوست باشید و اینقدر توهین نکنید و قدر تک تک این لحظات رو بدویند برای اینطور موقعی بود که خوشبختانه جو صمیمی تری برقرار شد و امیدوارم رضا هم از بچه ها ناراحتی به دل نداشته باشه و البته مطمئنم همه شما عزیزان اینقدر بزرگوارهستید که اگه ناخواسته باعث نارحت کسی شده گذشت کنید.

حرف دیگه ای نمیمونه جز غم و اندوهی که به این کانون وارد شد و امیدوارم یاد و خاطره رضا برای همیشه اینجا بمونه و بتوینم بیش از پیش جو بهتری برقرار کنیم.واقعا در کنار شما دوستان بودن خودش نعمتیه و به شخصه هنگام مشکلات به اینجا میام تا آروم تر بشم و با شریک شدن همه بچه ها در درد این مصبیت امیدوارم اندوهمون کم تر بشه و به مسیرمون ادامه بدیم.از همه شما هم خواهش میکنم برای شادی روح و آمرزش رضا دعا کنید.

مجتبی عابدی در 16/1/1391 | 20:55 گفت:

دقیقا از همین پست میترسیدم . منتظر خبر سلامتیش بودیم که ......

یحیی در 16/1/1391 | 20:52 گفت:

رضا مثل یه برادر بود که هرگز ندیدمش. هر چند جسمش از بین ما رفت ولی یادش همیشه زندس. روحش شاد

حمید فرازی در 16/1/1391 | 20:48 گفت:

سعيد توپچي در 16/1/1391 | 20:29 گفت:

اگه آدرس مراسمشو دارين تو يه پست جداگانه بزاريد که با حضورمون به خونواده محترمش تسلي بديم .

فرهاد در 16/1/1391 | 20:28 گفت:

یکی دقیقا توضیح بده چرا رضا کارش به اینجا کشید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سعيد توپچي در 16/1/1391 | 20:25 گفت:

جون سيد خيلي حالم گرفته شد، خدا رحمتش کنه، با پستهاش، يه عالمه انرژي مثبت به هممون مي‌داد
گفتنش سخته ولي يادش بخير!

علی ارشدی در 16/1/1391 | 20:16 گفت:

فامیلش فکر کنم یوسفی بود اگه اشتباه نکنم

Hossein Y در 16/1/1391 | 20:01 گفت:

من که باورم نمیشه.......

سعيد توپچي در 16/1/1391 | 20:00 گفت:

سلام
يعني چي آقا؟ يعني رضا شاماخ واقعا فوت کرد؟چجوري آخه، بگيد شوخيه خواهشا!!!

مجتبی عابدی در 16/1/1391 | 19:58 گفت:

امیدوارم بدون درد به دنیای ابدی رفته باشی رضا . هیچ وقت فراموش نمی شی . فقط تغییر شکل دادی و از زندون جسم ازاد شدی . به امید دیدار رضای عزیز . ندیده دوستت داشتم و خواهم داشت . اگر کسی از مراسمش باخبره حتما بگه .

sepehr najafian در 16/1/1391 | 19:51 گفت:

خدا بيامرزدش،ولى علتش چي بود؟
فاميليش چي بود؟

Ali&MT در 16/1/1391 | 19:48 گفت:

اميدوارم روحش تو آرامش باشه ... باور نكردنيه

میعاد در 16/1/1391 | 19:44 گفت:

کسی نمیتونه توضیح بده که مریضیش چی بود بچه ها؟؟؟

حبیب در 16/1/1391 | 19:43 گفت:

وای

morteza در 16/1/1391 | 19:38 گفت:

خدا رحمتش کنه و به خانوادش صبر بده

sepehr najafian در 16/1/1391 | 19:29 گفت:

چرا؟من فكر ميكردم يه عمل ساده داره.

مجید در 16/1/1391 | 19:24 گفت:

خدا رحمتش کنه

سعيد غلامي در 16/1/1391 | 19:22 گفت:

روحش شاد يادش گرامي.....
هيچي نميتونم بگم فقط افسوس ميخورم.....
قلبم خيلي درد گرفت.....
اي خدا

محمد در 16/1/1391 | 19:17 گفت:

واقعا غیر قابل باوره
خدا رحمتش کنه و به خانوادش صبر بده
الان لحظات خیلی سختی رو پشت سر میذارن

hesam در 16/1/1391 | 19:16 گفت:

Rohash shad......

ALI در 16/1/1391 | 19:15 گفت:

وای خدای من به خدا قلب درد گرفت
من که باورم نمیشه خدا یامرزش
خدا به خانوادش صبر بده
واقعا که دنیا خیلی ...
همین ماه قبل پسرعمه ام فوت کرد واقعا همون لحظه فوتش اومد جلوی چشمم
.........

amir reza در 16/1/1391 | 19:14 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای..خدا چرا با جوونا این کارارو میکنی...ببخشید من دارم اشک میریزم..نمیتونم چیزی بگم..فقط بگین چرا فوت شد؟؟

mohammad ali در 16/1/1391 | 19:09 گفت:

یه آیدی با اون اسم بسازیم که به یادش باشبم.چطوره ؟

حبیب در 16/1/1391 | 18:58 گفت:

ای کسی که ندیده شناختمت...برو به خود خدا می سپارمت

محمدرضا در 16/1/1391 | 18:55 گفت:

واقعا این خبر رو خوندم نفسم بند اومد !!!!!! خدا به خانوادش صبر بده !!!!

Bijan در 16/1/1391 | 18:55 گفت:

خدایا چقدر دنیا کوچک و زودگذره.
امیدوارم روحش در آرامش ابدی باشه.
خدا به مادر و پدرش صبر بده.
:-(

مرتضی در 16/1/1391 | 18:53 گفت:

هنوز هیچ منبع رسمی این خبر رو تایید نکرده .

♥Arsenal♥ در 16/1/1391 | 18:48 گفت:

آهـــــــــــــه واقعا ناراحت شدم............

دراه اشکم در میاد....:((((( ::((((

چه خبر بدی...

همشه یادش میکنم......

رضـــــــا شاماخ...

خدا بیامرزش الفاتحه....

احسان در 16/1/1391 | 18:36 گفت:

خدا به خانوادش صبر بده فقط همین

مصطفی کاظمی در 16/1/1391 | 18:35 گفت:

...

فرهاد در 16/1/1391 | 18:28 گفت:

خدا رحمتش کنه واقعا دیگه نمی دونم باید چی بگم

farhad bj در 16/1/1391 | 18:23 گفت:

khoo0da rahmatesh ko0neee

HAMED toopchi در 16/1/1391 | 18:19 گفت:

روحش در آرامش جاودانه، كاري از دستمون بر نمياد جز طلب آمرزش، واسش يه ختم قرآن برداريم . خدا رحمت كنه

محمد اصغری در 16/1/1391 | 18:11 گفت:

خدا رحمتش كنه.
قابل باور نيست ولي رسم دنيا همينه
سيد جان اگه با خانوادش در تماسي ، تسليت مارو بهشون برسون
برايشادي روح رضا صلوات.............

hamed در 16/1/1391 | 18:09 گفت:

خدا بيمرزتش باورم نميشه خدايي اعصابم ريخت بهم

جواد تی تی در 16/1/1391 | 18:07 گفت:

مرگ و زندگی دست خداست انشاالله جاش تو بهشته روحش شاد

JUGGLER 98 در 16/1/1391 | 18:04 گفت:

ای بابا من هنوز فکر میکردم رضا داره شوخی میکنه خاک به سرمن کنن فکر کردم شوخیه ای بابا
بچه ها یک فاتحه بخونید

dady در 16/1/1391 | 17:57 گفت:

سلام ای غروب غریبانه دل
سلام ای طلوع سحرگاه رفتن
سلام ای غم لحظه های جدایی
خداحافظ ای شعر شبهای روشن
خداحافظ ای شعر شبهای روشن
خداحافظ ای قصه عاشقانه
خدا حافظ ای آبی روشن عشق
خداحافظ ای عطر شعر شبانه
خداحافظ ای همنشین همیشه
خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
تو تنها نمی مانی ای مانده بی من
تو را می سپارم به دلهای خسته
تو را میسپارم به مینای مهتاب
تو را میسپارم به دامان دریا
اگر شب نشینم اگر شب شکسته
تو را میسپارم به رویای فردا
به شب میسپارم تو را تا نسوزد
به دل میسپارم تو را تا نمیرد
اگر چشمه واژه از غم نخشکد
اگر روزگار این صدا را نگیرد
خداحافظ ای برگ و بار دل من
خدا حافظ ای سایه سار همیشه
اگر سبز رفتی اگر زرد ماندم
خداحافظ ای نوبهار همیشه

روحت شاد

سید جان فقط فامیلی رضا رو اگه تونستی بده

علی ارشدی در 16/1/1391 | 17:56 گفت:

e e e خودش گفته بود عمل داره؟؟؟؟ نمی دونم چرا من ندیدم اما دیگه مهم نیست

reza در 16/1/1391 | 17:52 گفت:

وای وای . ادم میمونه تو کار این روزگار. همین چند روز پیش بودش که گفت دعا کنید عمل دارما . غیر باور کردنی واقعا . جی بگم
بنده خدا قهرمانی ارسنالم ندید

میعاد در 16/1/1391 | 17:48 گفت:

__________________________________ چیزی به ذهنم نمیرسه بگم فقط سکوت همین.........

حمید فرازی در 16/1/1391 | 17:41 گفت:

همین الان سید به من پیام داد ولی واقعا باور نمیکنم یعنی هیچکدوممون باور نمیکنیم اصلا نمیشه و نمیتونم چیزی بگم و فقط باید صبر کنم ببینم باورم میشه یا نه

مرتضی در 16/1/1391 | 17:36 گفت:

آخرین نظری که برای بلاگ من گذاشت : آقاحامدمنم مثل توعصبی میشم قبلاتشنج میکردم وقتی رفتم دکترخوب شدم ولی ازاونموقع خیلی زودعصبانی میشم

Ali361 در 16/1/1391 | 17:33 گفت:

خدا بیامرزدش......

مرتضی در 16/1/1391 | 17:33 گفت:

از مسوولین سیت تقاضا میشه سایت رو سیاه پوش کنن

علی ارشدی در 16/1/1391 | 17:32 گفت:

من به همه تسلیت میگم سید لطفا هر وقت اینو خوندی از طرف همه آرسنالی های ایران به خانواده رضا تسلیت بگو
ما که فقط رضا رو از پشت کلمات می شناختیم خیلی دوستش داشتیم خانواده اش چی میکشن الان؟
هیچی برای گفتن ندارم خداحافظ رضا

علی شهروز در 16/1/1391 | 17:32 گفت:

هی دارم روی خبر ریفرش میزنم شاید که خبرو اشتباه گذاشته باشی امین. ولی با هر ریفرش فقط افسوس می خورم.

محمودرضا معینی در 16/1/1391 | 17:31 گفت:

اکثرا با بلاگها و نظراتی که می داد جو سایت رو بهبود میداد اما با این خبر دل هر کی که می شناختش هوری ریخت
روحش شاد و یادش گرامی
واقعا زود رفت

vahid در 16/1/1391 | 17:30 گفت:

خدا رحمت کنه تمام مسلمونای اسلام رو به خصوص رضا رو فاتحه برای شادی روحش یادتون نره همین دیروز بود که اومده بود تو
پست شایعه هام می گفت شایعه یعنی دروغ پس دروغ نگو

توپچی جنوب در 16/1/1391 | 17:29 گفت:

نه من یکی که باورش برام خیلی سخته که رضا شاماخ دیگه نیست مگه میشه اخه چرا به همین راحتی تموم شد رضا شاماخ دیگه نیست نه نه نه
من هنوز یادمه پستاش که از تیمور لنگ میگفت
که شبکه ماهواره پخش بازی هارو میگفت

خیلی سخته درک این موضوع واسم.

مجتبی هانری در 16/1/1391 | 17:27 گفت:

متاسفم خیلی....تسلیت به خانواده ش وصبر ..،من نمی تونم دیگه چیزی بنو یسم

امیر در 16/1/1391 | 17:26 گفت:

یه جوون 21 ساله از بینمون رفت.دلم برای خانوادش میسوزه.امیدوارم خدا بشون صبر بده.

رضا شاماخ رفت همونی که تا چندوقت پیش با بلاگ ها و سوالات جالبش خاطراتی زیادی ازش داشتیم.

رضا خیلی زود رفتی خیلی زود.

بنده خدا 21 سال بیشتر نداشت.

علی شهروز در 16/1/1391 | 17:25 گفت:

وااای نه.

کمیل رحیمی در 16/1/1391 | 17:24 گفت:

خدا رحمتش کنه، خیلی ناراحت شدم به زور دارم می نویسم، من با اینکه تازه عضو سایت شدم اما همیشه میومدم و نظرات رضا رو میخوندم و تا حدودی باهاش آشنا بودم، آخه چرا یهو اینجوری شد؟ من تو شوکم نمیدونم دیگه چی بگم

Morteza Bauer در 16/1/1391 | 17:23 گفت:

وای خدا.اخه چرا.من که باورم نمیشه.خدا به خانوادش صبر بده.خدابیامرزدش

حسین در 16/1/1391 | 17:19 گفت:

بعید میدونم دیگه به این سایت بیام بچه ها.هیچی دیگه نمیتونم بگم.بدترین پست بلاگ زندگیم رو الان خوندم.

خداحافظ همگی.

shervin در 16/1/1391 | 17:14 گفت:

وااااااااای خدا

مهدی افسرده در 16/1/1391 | 17:11 گفت:

فقط سکوت.......همین

Roohollah Nazari در 16/1/1391 | 17:07 گفت:

واقعا دلم لرزید.

خدا رحمتش کنه.

javad sbo در 16/1/1391 | 17:07 گفت:

خدا بیامرزتش. اخه چرا خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟