ژسنی:باید در آرسنال پیشرفت کنم

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,717 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ژسنی:باید در آرسنال پیشرفت کنم

ژسنی از پیشرفت میگوید!


دروازه‌بان ملي ‌پوش و لهستاني آرسنال مي‌گويد بايد نزد لندني‌ها با تمرين و بازي پيشرفت کند.
به نقل از روزنامه دیلی‌میرر،ووچنیچ ژسنی اظهار داشت: وقتی وضعیت خود را در آرسنال در نظر می‌گیرم، به خودم می‌گویم باید پیشرفت کنم. هنوز باید سخت کار کنم و تجربه اندوزی داشه باشم. با ۲۱ سال تازه ابتدای راه هستم و سال‌های مهمی را پیش روی دارم تا بتوانم در کارم و پستی که بازی می‌کنم، رشد کنم.
وی که از دو سال قبل عضو تیم لندنی است، ادامه داد: شاید علاقمندان از وضعیت کاری‌ام راضی باشند، اما من از خودم راضی نیستم. چون اشکالاتی در کارم دارم که تنها با ادامه تمرینات، تجربه اندوزی و فراگیری نکات مهم دروازه‌بانی بهتر شوم.

ژسنی اظهارات را بر زبان آورده که رقبایی همچون مانوئل آلمونیا و لوکاس فابیانسکی را کنار زده تا پیراهن شماره یک تیم ملی را به تن کند.
من که آرزوم بود استکلنبرگ به لندن میومد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 09:17 گفت:

تبریک به همگی

hamed در 3/9/1390 | 01:13 گفت:

تبریک به همه..........

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 00:58 گفت:

نه آره راس میگی.ممنون از تذکرت سام عزیز

sam baygan در 3/9/1390 | 00:23 گفت:

اصلا شاید اینجام...؟!

sam baygan در 3/9/1390 | 00:18 گفت:

مطمئن باش نصفشون نیروهای خودیه،اینم از شگردای ایناست دیگه.یه چیزایی با چشم خودم دیدم شاخ در اوردم.
کلا تو این روزا به خودتم اعتماد نکن.

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 23:48 گفت:

سام عزیز دانشگاه ما اصلان اوضاش خوب نیس.الانم ظرفیتشو هر روز گسترش میدن الان 12000تا دانشجو داره تا 1-2سال دیگه به 15000 میرسه.کلا منکراتیه

علی ارشدی در 2/9/1390 | 23:12 گفت:

ما هم امیدواریم

sam baygan در 2/9/1390 | 23:00 گفت:

ولی داداش امین اینا به کنار.یکی از رفقام میگفت منشاء تمام اتفاقای مهم دنیا همین محوطه دانشگاست.ما که جدیش میگیریم امیدوارم همه جدیش بگیرن!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 22:43 گفت:

محمد رضا جان اینا واسم حرف در آوردن،بخدا من پسر خوبیم!همه عاشق خنده هامن آخه آدم سر زنده ایم خدارو شکر.امیدوارم شمام مثل من باشین

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 22:40 گفت:

اصلا شک نکن شهرام جان 100%میبریم

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 22:31 گفت:

ای ول به همه بچه ها روحیه قبل بازی همتون تحسین برنگیزه!!!!!!!!!!!!!!!!
همتون شاد و شنگولینا این روحیه گواه از برد ارسنال میده!!!!!!!!!!

محمد اصغری در 2/9/1390 | 22:31 گفت:

موقعیتی که ژسنی بدست اورده گیر کمتر دروازه بانی میاد.امیدوارم که از این موقعیت به بهترین نحو استفاده کنه.
به نظر من لیاقتشو داره تا چند سال دیگه بهترین دروازه بان جهان بشه.

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 22:27 گفت:


سيد تو كه پسر خوبي بودي
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sam baygan در 2/9/1390 | 22:15 گفت:

نگته کن این منحرفا بحث به کجا کشوندن! شما چرا اینقد منحرفین آخه؟!
من منظورم این بود که میتونی به سلامتی خودت برسی،مثل پیاده روی،ورزش،مطالعه،استفاده از هوای پاک،یه غذای مناسب اونم فقط مامان دوز!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:49 گفت:

علی جان اتریش و سوئد رفتم.تایلند و دوبی هم رفتم.1بارم رفتم عربستان خونه خدا داداش

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:46 گفت:

دختراشم خوبن.دارن مارو دس دسی زنمون میدن،به کی بگم زن نمیخوام همین محیط دانشگاه خوبه ؛-)

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:44 گفت:

بحث ناموسی؟ :))

میلاد حسینی در 2/9/1390 | 21:43 گفت:

سید امین خیلی باحالی

راستی دخترای دانشگاه خوبن .....

علی ارشدی در 2/9/1390 | 21:40 گفت:

سید جان خارج داریم تا خارج بستگی داره شما کجا رفته باشی!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:29 گفت:

آره دکتر.اونم دانشگاه آزاد شهسوار.خارجیه واسه خودش!من تو این 23سال 5بار خارج از کشور رفتم ولی هیجا شهسوار خودمون نمیشه ؛-) البته ازون لحاظا!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 21:23 گفت:

نه شهزام جان،مرسی داداش.

sam baygan در 2/9/1390 | 20:47 گفت:

داداش از محوطه دانشگات میتونی استفاده های بهتریم بکنی!
به خودت برس...!

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 20:46 گفت:

اشکال نداره سید جون اخه امروز 4شنبه بوده((((شوخی بود به دل نگیری سید))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه نره جایی شاید بتونه جای دروازبانان بزرگ ارسنال رو پر کنه اینده درخشانی رو واسش میبینم!!!!!

sam baygan در 2/9/1390 | 20:42 گفت:

هیچی نداشته باشه روحیه خوبی داره!

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 20:37 گفت:

آه واقعا از همه عذر میخوام.آخه تو محوطه دانشگاه بودم دیگه دقت نکردم

Saeed Milani در 2/9/1390 | 20:35 گفت:

البته پست کلا تکراری بود ، ولی مرسی

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 20:29 گفت:

دوستان اگه اشتباهی تو جملات دیده میشه ازتون عذر میخوام چون از دانشگاه با گوشی تایپ میکنم