قیمت هازارد اعلام شد(50میلیون)

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,005 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قیمت هازارد اعلام شد(50میلیون)

چه ارزون!


سلام دوستان.لحظاتی قبل رئیس باشگاه لیل اعلام کرد که تیمهای آرسنال-چلسی-لیورپول به دنبال هافبک 20ساله بلژیکی لیل هستند و آنها باید برای هازارد مبلغ 43میلیون یورو(50میلیون دلار)بپردازند!! شایان ذکر است که اینتر و رئال نیز به دنبال او هستند...
آیا آرسنال این مبلغ رو میپردازه؟! آقای کرونکه،سر کیسه رو شل کن لطفا!!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/9/1390 | 23:37 گفت:

بازیکن خوبیه,ولی رئیس باشگاه لیل داره بازار سیاه راه میندازه.
با این پول میشه دو سه تا هافبک تهاجمی با کلاس جهانی خرید

حمید فرازی در 3/9/1390 | 20:10 گفت:

مطمئن باشید الان که تیم شرایطش خوب شده زمستون یا هیچ خریدی نداریم یا یه بازیکن ارزون مثل پودولسکی رو میخریم.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 19:26 گفت:

دی ناتاله رو دوس دارم واسه 2سال بیممون میکنه

sam baygan در 3/9/1390 | 19:25 گفت:

آخ که چه ساده این شما.بعد یه عمر زندگی هنوز این ونگر سفله و کرونکخ ناخن خشکو نشناختین!

hamidarsenal در 3/9/1390 | 19:22 گفت:

با این پول میتونیم دو بازیکن در حد درجه یک بگیریم

Saeed Milani در 3/9/1390 | 19:09 گفت:

یک ریال ، ببخشید یک فرانک هم نمی ارزه!

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 19:04 گفت:

با این پول میشه دو بار فابرگاسو از بارسا به آرسنال برگردوند .....:)))))))

حالا هازارد مگه کیه؟! صد رحمت به دیابی و آرشاوین خودمون

میلاد حسینی در 3/9/1390 | 19:02 گفت:

شاهين در 3/9/1390 | 18:20 گفت:

هازارد بازیکن جوان و با کیفیتیه .
مخصوصا الان ، که به یه هافبک تهاجمی نیاز مبرم داریم .

علیرضا در 3/9/1390 | 17:46 گفت:

به نظر من کل لیل 50 میلیون نمی ارزه.............
اگه هم بیرزه ونگر و باشگاه از این پول ها به کسی نمیدن.............
راستی این هازارد تخفیف زمستونی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(:

Lotfali khan zand در 3/9/1390 | 17:42 گفت:

فقط گوتزه .. ازارد کیلویی چند؟

حبیب در 3/9/1390 | 17:38 گفت:

50 میلیون؟؟!!!!! با این پول هم گوتزه رو میشه خرید با حداقل یکی دوتا بازیکن دیگه.... این پول ها رو فقط سران احمق رئال و چلسی حاضرن بدن....مگه پول علفه خرسه؟!!!!!!!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:31 گفت:

آخه هافبک بازیسازه به که ما بهش نیاز داریم.آخه جروینو واسه جام ملتها نیس

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:27 گفت:

راستی یکی به من بگه چرا ما ستاره هامون رو اینقد ارزون فروختیم؟فلامینی-نصری-فابرگاس؟ تازه فابرگاس به بارسا تخفیفم داد!

arman omidian در 3/9/1390 | 17:26 گفت:

نه نه نه.اشتباه نکنید.بهتره بخریمش.واقعا لازم داریم.لاقل یه مهاجم 6دونگ دیگه بگیریم تا خیالمون از جانشین رابین در صورت(زبونم لال!!!)مصدومیت یا محرومیت یا خستگیش راحت باشه

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:25 گفت:

فکر کنم این منلغ برای 1بازیکن جوون بالاس ولی 30خوبه شهرام جان

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 17:22 گفت:

یه کم تخفیف بدن میخریم به نظر من و ارسن ونگر و پت رایس ,هازارد 30 میلیون یورو می ارزه!!!!!!!

به نظر شما چی بچه ها چقد می ارزه؟؟؟؟؟

محمد رستگار در 3/9/1390 | 17:20 گفت:

با این پول می شه دو تا بازیکن مطمئن خرید.هازارد خیلی ریکسه

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:19 گفت:

بچه ها حالا ببینین با اون 3000میلیارد چیکارا که نمیشد کرد!فکر کنم میشد باشگاه رو خرید!

حسین عسگریان در 3/9/1390 | 17:17 گفت:

اوه کیلویی چند؟

علی ارشدی در 3/9/1390 | 17:09 گفت:

مخالفم با این پول میشه کارای بهتری کرد این بازیکن حداقل تو زمستون بدردمون نمیخوره مگه پول علف خرسه ؟؟؟؟

علی ارشدی در 3/9/1390 | 17:09 گفت:

مخالفم با این پول میشه کارای بهتری کرد ایت بازیکن حداقل تو زمستون بدردمون نمیخوره مگه پول علف خرسه ؟؟؟؟