سسک:به خاطر مسي آرسنال را ترك كردم

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 73,660 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سسک:به خاطر مسي آرسنال را ترك كردم

كاپيتان سابق آرسنال اعتراف كرد كه ليونل مسي در پيوستنش به جمع آبي‌ اناري‌ها تاثير بسزايي داشت.


سسك فابرگاس در نهايت پس از كش و قوس‌هاي زياد در فصل و نقل و انتقالات تابستاني آرسنال را به مقصد نوكمپ ترك كرد.

كاپيتان سابق توپچي‌هاي لندن گفت: يك بازيكن وقتي كه مي‌خواهد باشگاهي را كه در آن در اوج است ترك كند كار بسيار سختي پيش‌رو دارد چرا كه بايد كاملا هوشيارانه و با دقت تصميم بگيرد. بسياري تصميم من براي ترك آرسنال و پيوستن به بارسلونا را تصميمي ديوانه‌وار مي‌دانستند چرا كه از ديدگاه آنها من در بارسلونا با وجود بازيكناني همچون ژاوي و اينيستا فرصت بازي را پيدا نخواهم كرد و نيمكت‌نشين خواهم شد.

فابرگاس افزود: تمام تصميمات زندگي سخت است. من در آن هنگام احساس كردم زمان ترك آرسنال پس از هشت سال بازي در اين تيم فرا رسيده است من واقعا بلند پرواز هستم و دوست ندارم در يك سطح بمانم. بسياري بر اين باور بودند كه با ماندن در آرسنال و جذب چند بازيكن خوب مي‌توانيم بار ديگر آرسنال را به اوج بازگردانيم و جام‌ها و عنوان‌هاي زيادي را به دست آوريم، اما خواستم كه با پيوستن به بارسلونا در ليگ قهرمانان اروپا از تيم هاي مدعي باشيم.

فابرگاس كه تاكنون 5 گل را در لاليگا به ثمر رسانده است و بعد از ليونل مسي بهترين گلزن آبي اناري‌ها به شمار مي‌رود گفت: اعتراف مي‌كنم كه بازيكناني چون ژاوي، اينيستا و مسي نقش بسزايي در تصميم‌ام براي پيوستن به بارسلونا داشتند. مسي بازيكن استثنايي است. تماشاي نمايش او مرا به وجد مي‌آورد نمايش درخشان او فقط منحصر به بازي زميني نيست گلي كه او در فينال 2009 مقابل منچستريونايتد در ليگ قهرمانان اروپا در رم به ثمر رساند گل فوق‌العاده‌اي بود و تعجب همگان را به دنبال داشت.مسي با وجود آنكه او قد كوتاهي دارد اما در ضربات سر نيز خيلي خوب كار مي‌كند. واقعا او در آمدن من به بارسلونا تاثير زيادي داشت از بازي كردن كنار او لذت مي‌برم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 8/9/1390 | 14:14 گفت:

آشغال حالا آرسنال شده "يه سطح"؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خاك بر سر من كردن كه پوسترت رو ديوارم بود

EMRAN در 5/9/1390 | 12:58 گفت:

این همون بازیکنی بود که بارسا تو 16 سالگی توفش کرد بیرون ...
آرسن ونگر و آرسنال ازش ستاره ساخت...
بازیکن از این خائن تر وجود نداره با این که حق کاپیتانی تیم مال ون پرسی بود دادنش به این...
همون بارسا لیاقتته...

لطفا خبری از این آشغال نذارین اعصابا بهم میریزه

hamed در 5/9/1390 | 12:30 گفت:

فابرگاس دیگه از آرسنال رفته دیگه هر چی میخواد بگه دیگه وجهه ی اون رو پیش هوادارا عوض نمیکنه..........

محتشم تمیزی در 5/9/1390 | 11:56 گفت:

جون خودتون از بس از این ....یوس نوشتین اعصابمون خورد شد ولش کنید .....کشو.(جای خالی را با کلمه مناسب پر کنید.)

sam baygan در 5/9/1390 | 01:18 گفت:

چشم اخریش بود!

حسین عسگریان در 5/9/1390 | 00:46 گفت:

سام عزیز اگه میتونی سعی کن ازاین خائن چیزی نذار

HAMED toopchi در 4/9/1390 | 23:42 گفت:

شب بخير دي ان اي!

محمدرضاجاشي در 4/9/1390 | 23:26 گفت:

عذر بدتر از گناه
براي پول يا مسي يا عشق بارسا يا...هرچي كه رفت من ديگه ازش بدم اومد اون روز كه مسي تو ادم حسابش نميكرد وبارسا حتي رو نيمكت تيم1 نيوردش ارسنال بش اعتماد كرد و ساختش
دستمزد ما اين نبود
كليچي هم بهتر كه رفت سوراخ تيم بود من از اين كه كليچي توارسنال بود احساس شرم ميكردم

shervin در 4/9/1390 | 23:13 گفت:

من از نظرای شما این نتیجه رو گرفتم که فابرگاس اسطوره ی ماست و از آنری و برکمپ و لمن و پیرس و پتی و ... خیلی بهتره.
تازه اشکال نداره که ما 8 سال دلمون خون شد تا این آدم شد. و موقع برداشت از این سختی هایی که رئیس کشیده بود. ایشون(فابرگاس) فیلشون هوای هندستون کرد. یا بهتره بگم : دید عرضه ی قهرمان کردن تیمو نداره رفت تو یه تیمی که خودش قهرمان بشه و فابرگاس فقط عضوی ازش باشه.
بهونه ی خوبیه همه برن و بعدش بگن ما دلمون با آرسناله ولی جیبمون با تیمای دیگست.
والکات الان بره سانگ الان بره و بقیه ی بچه ها و از همه مهمتر ویلشر که نزدیک به 10 ساله که تو آرسناله. و بعد مصاحبه کنن که ما آرسنالی هستیم
فابرگاس اگه آرسنالی بود با التماس و بخشیدن دستمزد نمیرفت ب-ا-ر-س-ا.
حالم از این آشغال دور افتاده (فابرگاس) بهم میخوره بوی لجن میده

shervin در 4/9/1390 | 23:13 گفت:

من از نظرای شما این نتیجه رو گرفتم که فابرگاس اسطوره ی ماست و از آنری و برکمپ و لمن و پیرس و پتی و ... خیلی بهتره.
تازه اشکال نداره که ما 8 سال دلمون خون شد تا این آدم شد. و موقع برداشت از این سختی هایی که رئیس کشیده بود. ایشون(فابرگاس) فیلشون هوای هندستون کرد. یا بهتره بگم : دید عرضه ی قهرمان کردن تیمو نداره رفت تو یه تیمی که خودش قهرمان بشه و فابرگاس فقط عضوی ازش باشه.
بهونه ی خوبیه همه برن و بعدش بگن ما دلمون با آرسناله ولی جیبمون با تیمای دیگست.
والکات الان بره سانگ الان بره و بقیه ی بچه ها و از همه مهمتر ویلشر که نزدیک به 10 ساله که تو آرسناله. و بعد مصاحبه کنن که ما آرسنالی هستیم
فابرگاس اگه آرسنالی بود با التماس و بخشیدن دستمزد نمیرفت ب-ا-ر-س-ا.
حالم از این آشغال دور افتاده (فابرگاس) بهم میخوره بوی لجن میده

محمد اصغری در 4/9/1390 | 23:03 گفت:

یعنی بعد 8 سال نباید نمک شناسی به ذهنت خطور می کرد.
الحمدالله که این فصل بدون یه سری بازیکن بی غیرت تونستیم به سادگی مرحله اول جام قهرمانان رو پشت سر بزاریم به امید قهرمانی تو جام قهرمانان و کوری چشم خائنین

Saeed Milani در 4/9/1390 | 18:34 گفت:

گور پدر پدرسوختت که گورتو گم کردی :-)

Aylad در 4/9/1390 | 18:09 گفت:

are.fabregas bazikone kheili khubi bud.va mogheie ke raft gotf arsenal ta akhare omr ba mane.
nasri namarde ke intor raft

mahdi rajaei در 4/9/1390 | 18:02 گفت:

منم با حمید توپچی موافقم چون فابرگاس برا پول نرفت!بارسا رو دوست داشت مسی رو دوست داشت اصلان از کله کچله گواردیولا خوشش اومده رفته ولی اینو خاین نمیگن میگن علاقه به ارسنال نداشت!حالا بی رحمی کرد ولی برا پول نرفت این مهمه!بعدم اگه قرار باشه هر بازیکنی تو هر تیمی که هس بمونه که تیما باید بعد از یه مدت استادیوم رو موزه کنن و یه مشت فسیل رو به نمایش بذارن!

رضا کاظمی در 4/9/1390 | 17:54 گفت:

آره داش حمید گیلیشی خاین نیست.خاین نصری نامرده

رضا کاظمی در 4/9/1390 | 17:52 گفت:

فات پرسی 10تای مسی رو می ارزه همچنین والکات و آرشاوین.. گیلشی نه بچه خوبی بود هیچ وقت پاس گلی که به فان پرسی داد اونم زاویه بسته کرد تو دروازه بارسلونا یادم نمیره پاس چیپ داد.

علی ارشدی در 4/9/1390 | 17:41 گفت:

چند بار گفتم بابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :D

علی ارشدی در 4/9/1390 | 17:40 گفت:

برو بابا این بابا رفته حالا میخواد گندشو لاپوشونی کنه هر روز هر روز مصاحبه میکنه که چرا رفتم جالبه هر دفعه هم دلیلش با دفعه قبل متفاوته اصلا این بابا آرسنالی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سید امین هاشمی در 4/9/1390 | 17:27 گفت:

پس دیدین بیخود نبود من از همون اول از مسی تنفر داشتم

میلاد حسینی در 4/9/1390 | 17:24 گفت:

ون پرسیو ول کرده مسی رو چسبیده

هه هه هه هه هه به نظرتون احمق نیست

hamidtopchi در 4/9/1390 | 16:17 گفت:

هرکی هروقت بخواد به هرتیمی دوست داشته باشه میره!!
ولی اینکه فابرگاس بخاطر پول نرفت همه ما میدونیم!!!پس خائن نیست!!دوست داشته رفته!!به سلامت!!
ولی کلیچی و نصری و چندتای دیگه خائنن چون بخاطر پول رفتن!!!

hamidtopchi در 4/9/1390 | 16:17 گفت:

هرکی هروقت بخواد به هرتیمی دوست داشته باشه میره!!
ولی اینکه فابرگاس بخاطر پول نرفت همه ما میدونیم!!!پس خائن نیست!!دوست داشته رفته!!به سلامت!!
ولی کلیچی و نصری و چندتای دیگه خائنن چون بخاطر پول رفتن!!!

hamidtopchi در 4/9/1390 | 16:17 گفت:

هرکی هروقت بخواد به هرتیمی دوست داشته باشه میره!!
ولی اینکه فابرگاس بخاطر پول نرفت همه ما میدونیم!!!پس خائن نیست!!دوست داشته رفته!!به سلامت!!
ولی کلیچی و نصری و چندتای دیگه خائنن چون بخاطر پول رفتن!!!

hamidtopchi در 4/9/1390 | 16:17 گفت:

هرکی هروقت بخواد به هرتیمی دوست داشته باشه میره!!
ولی اینکه فابرگاس بخاطر پول نرفت همه ما میدونیم!!!پس خائن نیست!!دوست داشته رفته!!به سلامت!!
ولی کلیچی و نصری و چندتای دیگه خائنن چون بخاطر پول رفتن!!!

hamidtopchi در 4/9/1390 | 16:17 گفت:

هرکی هروقت بخواد به هرتیمی دوست داشته باشه میره!!
ولی اینکه فابرگاس بخاطر پول نرفت همه ما میدونیم!!!پس خائن نیست!!دوست داشته رفته!!به سلامت!!
ولی کلیچی و نصری و چندتای دیگه خائنن چون بخاطر پول رفتن!!!

حمید فرازی در 4/9/1390 | 16:16 گفت:

سوسک رفت و الان جوانان آینده دارتر و با تعصبی مثل ویلشر و چمبرلین و البته یه کاپیتان وفادار مثل رابینو داریم.

sepehr najafian در 4/9/1390 | 16:08 گفت:

فابرگاس رفت بارسا خوب ما چه کنیم.او به تیم دوران کودکیش برگشت.

علی قاسمی در 4/9/1390 | 16:06 گفت:

خیلی از این حرفا تو دل من و هوادار ها ست اما حیف وقتمون که برای این بازیکن بنویسیم و حیف
فر وهر

علی قاسمی در 4/9/1390 | 16:05 گفت:

یادتون میاد یبار 2 ماه دور بود وقتی برگشت تو 20 دقیقه 2 گل زد و بازی های بعد هم عالی بود
این نشون میده مصدومیتش احتمالا چاخان بود چون بازیکنی که 2 ماه دوره افت میکنه نا خود آگاه

shervin در 4/9/1390 | 16:04 گفت:

خواهشن از این خائن دیگه چیزی ننویسین اونم مثل اشلی کول و آدبایور و نصری و کلیشی یه خائن بزرگه حتی از اونها بدتر.
ندیدین جدیدا مصاحبه کرده گفته فن پرسی از آرسنال باید بره.
از این آشغال دور انداخته شده دیگه ننویس. لطفا

علی قاسمی در 4/9/1390 | 16:03 گفت:

حاشیه

علی قاسمی در 4/9/1390 | 16:03 گفت:

به نظر من تیم به بازیکنی که دلش یجای دیگه هست نیاز نداره
کل آرسنال شده بود هاشیه رفتن فابرگاس به بارسا

الان دیگه راحت شدیم هر چند خوب بازی میکرد
در ضمن اگه یادتون باشه تا 2 سال پیش هر فصل بالای 50 بازی میکرد اما 2 فصل آخر تعداد بازی هاش افت کرد و این نشون میده که خیلی از اونا الکی بود

الان قول میدم تو بارسلونا همیشه سالم خواهد بود
مصدومیت نیم فصل دومش الکی بود

hamidtopchi در 4/9/1390 | 16:00 گفت:

بجای 1ی مث فابرگاس دوسه تای دیگه رو میکنیم!!

hamidtopchi در 4/9/1390 | 15:59 گفت:

منظورم این نیست که به درک که رفتی؟!!
منظورم اینه رفتی که رفتی هیچ اتفاقی نیوفتاده!
مکه آرسنال نابود شده حالا که رفتی؟

حبیب در 4/9/1390 | 15:55 گفت:

شعر نگو...

علی قاسمی در 4/9/1390 | 15:55 گفت:

حمید جون راست میگه
رفتی که رفتی به درک

رفتی بهتر نتیجه میگیریم

حبیب در 4/9/1390 | 15:55 گفت:

شعر نگو...

hamidtopchi در 4/9/1390 | 15:46 گفت:

عمو تو هم قاطی داری خودتم نمیدونی واسه چی رفتی....:)!
رفتی که رفتی همه میرن!

sam baygan در 4/9/1390 | 15:37 گفت:

مار تو استینمون پرورش دادیم.