بازی مسخره گل

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 73,694 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازی مسخره گل

سلام دوستان،اول عذر میخوام به خاطر اینکه به این موضوع بیش از حد پرداخته شده.الان تقریبا برا همه ثابت شده که گل داره از رئال و تا حدی بارسا جانبداری میکنه و اینو تو گزارشها و نظرسنجی هاش میشه دید.با این حال با توجه به اعتراض هوادارای تیمای دیگه امروز اومده یه گزارش برا لاپوشونی سیاست های مسخره سیما تو پخش بازیا زده.اگه بخوایم فک کنیم که مسئولای سیما با گل هم فکری و همکاری ندارن،میشه حدس زد حداقل از سیاستهای گل که شبیه خودشونه حمایت میکنن.بهر حال این چیزیه که به فکر اکثر فوتبالیا خطور میکنه.اینم گ


سایت گل- این روزها بینندگان پیگیر فوتبال های اروپایی شبکه سه در شبکه های اجتماعی و فروم ها لقب بارسا تی وی را به شبکه سه داده اند.اینکه چرا با وجود این همه بازیهای خوب شبکه سه فقط بازیهای بارسا را هم در لیگ قهرمانان و هم در لالیگا پخش می کند این شائبه را در ذهن هم به وجود آورده که مدیران ورزش شبکه سه طرفدار بارسا هستند.

به عنوان مثال همین دیشب شبکه سه می توانست بازی رئال مادرید و آتلتیکو مادرید را پخش کند که هم پرگل بود و هم اینکه رئال صدرنشین لالیگا هم هست.بازی لاتزیو – یووه هم می توانست در برنامه پخش قرار بگیرد چرا که این بازی هم حساس بود و یووه هم در نهایت یک بر صفر پیروز میدان شد اما شبکه سه بازی ختافه – بارسا را روی آنتن برد تا لقب بارسا تی وی بیشتر به اذهان متبادر شود.

یکی از دست اندرکاران ورزش شبکه سه که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با سایت گل به نکات جالبی اشاره کرد:اولا پخش بازیهای لیگ های اروپایی سلیقه ای است و فقط در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا کارشناسی صورت می گیرد تا حساسیت بازی بررسی شود و بعد از آن بازی پخش خواهد شد.با توجه به تماس هایی که از بینندگان تلویزیون داریم طرفداران بارسا برای پخش بازیها زیاد است و به همین دلیل اولویت پخش بازیها با بارساست.

وی در حالیکه به سلیقه مدیران بالادستی هم اشاره می کرد گفت:آتفاقا آنها هم طرفدار بارسا هستند و بیشتر بازیهای بارسا را می خواهند.

اما نکته جالب دیگر درباره خرید بازیها بود که اصرار خبرنگار گل برای اینکه چرا شبکه سه بازیها را خریداری نمی کند به جایی نرسید ولی از میان صحبتهایی که قول دادیم منتشر نکنیم متوجه شدیم صدا وسیمایی ها می خواسته اند بازی رئال و آتلتیکو را پخش کنند اما شبکه مادری که بازی را پخش می کرده بازی رئال را پخش نکرده و به همین دلیل بازی ختافه وبارسا روی آنتن رفته است.

جالب اینجاست که کم کم مدیران ورزشی شبکه سه هم دارند قبول می کنند که بازیها را از شبکه های دیگر (بخوانید شبکه الجزیره)برمی دارند!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 7/9/1390 | 09:57 گفت:

واقعا که...........یعنی به همین راحتی گفتن بازیا با پارتی پخش میشه؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

sam baygan در 7/9/1390 | 01:12 گفت:

نمیدونم والا منو هم بدجور اذیت کرد این چن روزه.باید به ارمان گوشزد کنیم این نکته رو...

حسین عسگریان در 7/9/1390 | 01:02 گفت:

ای خداادم تواین مملکت دلش به چی خوش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا دیگه واسه دیدن یه بازی فوتبال یاباید پارتیه تیمت توصداوسیمای مثلا اسلامی کلفت باشه یاباید به التماس بی افتی که یه بازی حساس ازتیمتو پخش کنند !!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 7/9/1390 | 00:57 گفت:

راستی چرا سایت چند روزه بازی در میاره کسی خبر داره ماجرا چیه؟

sam baygan در 7/9/1390 | 00:46 گفت:

آهان،گرفتم..

علی ارشدی در 6/9/1390 | 21:36 گفت:

منظورم از حق الناس حق خودمونه که انگار نه انگار وجود داره

Ali&MT در 6/9/1390 | 21:26 گفت:

جالبه نظراتو كه ميخوني حتي خود بارسلونايي ها هم شاكين ... اينا بازي ها واسه كي پخش ميكنن؟ من فقط ارزوي شكست روز افزون دارم واسه بارسلونا

sam baygan در 6/9/1390 | 21:12 گفت:

اتفاقا من خودم الان دس به دامن برادرای افغانم هستم!
علی جان،حق الناس چیه؟مال دزدیه!
مرسی از نظرات

حمید فرازی در 6/9/1390 | 20:55 گفت:

واقعا با ما مثل یه بیگانه رفتار میکنن.انگارنه انگار که ایرانی هستیم.بریم افغانستان بهتر باهامون رفتار میکنن

رضاشاماخ چوک بندر در 6/9/1390 | 20:15 گفت:

بازیهاشونوازاسکای اسپورت میدزدند.قبلاازالجزیره میدزدیدن ولی به تازگی الجزیره موقع پخش مستقیم فوتبال زیرصفحش گل بازی همزمان رونشون میده.مثلاتولیگ قهرمانان بازی آرسنال دورتموندکه ازالجزیره 5پخش میشدوقتی توبازی چلسی لورکوزن چلسی گل زدیه صفحه کوچیک صحنه گل چلسى روتوپایین صفحه نشون دادتانتیجه همزان معلوم بشه.حالاایناازترس اینکه یه گل زده بشه ولوبرن الجزیره روگذاشتن کناررفتن طرف اسکای اسپورت

علی ارشدی در 6/9/1390 | 19:07 گفت:

واقعا اینا حق الناسه ما هم باید به اندازه حقمون از tv استفاده کنیم

Saeed Milani در 6/9/1390 | 18:42 گفت:

چون من گفتم و بعضی ها خندیدن حالا ثابت شد بهتون؟ پژمان راهبر که سردبیر سایت فارسی گل هست پدرش تهیه کننده صدا و سیما و رفیق جینگ ذکایی هست که بازی های پخش مستقیم رو انتخاب میکنه. حالا پیدا کنین پرتقال فروش رو که چرا بازیهای رئال و بارسا فقط پخش میشه. کثیف ترین سایت ورزشی که دیدم سایت گله!

سید امین هاشمی در 6/9/1390 | 18:31 گفت:

ای مرگ بر شبکه 3.با اون مدیریت گندش..

علی ارشدی در 6/9/1390 | 17:19 گفت:

ای بابا همون بارسا تی وی درسته