مانچو:هم ما قوي بودیم،هم آرسنال

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 65,057 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مانچو:هم ما قوي بودیم،هم آرسنال

صحبت های مانچینی بعد دیدار دیشب


روبرتو مانچيني مربي ايتاليايي سيتي درصحبتهايي به اين نکته اشاره کرد که اگر به دنبال کسب جامهاي قهرماني با سيتي است به اعمال سيستم چرخشي در تيمش نياز خواهد داشت.
سیتی سه شنبه شب و در مرحله یک چهارم پایانی جام اتحادیه انگلیس و با گل دیرهنگام سرخیو آگوئرو موفق شد تا با نتیجه 0-1 از سد آرسنال عبور کند. این درحالی است که مانچو تغییرات متعددی را در ترکیب تیمش در مقایسه با دیدار سیتی مقابل لیورپول اعمال کرده بود.

مربی ایتالیایی سیتی در پایان دیدار سه شنبه شب تیمش به خبرنگاران گفت:« فکر می کنم که تمام بازیکنانی که سه شنبه شب در هر دو تیم بازی کردند، بازیکنان خوبی هستند. ما تمام بازیکنانمان را تغییر داده بودیم و آرسنال هم همین طور. ما تیم قدرتمندی داریم ، آرسنال و لیورپول و چلسی هم همین طور. تمام تیمهای برتر ، رختکن خوبی دارند و آنها می توانند برای هر بازی 8، 9 و یا 10 بازیکنشان را تغییر دهند.در رقابتهای جام اتحادیه چنین تغییراتی کاملا طبیعی است.»

مانچینی ادامه داد:« بخشی از این تغییرات هم به این دلیل است که ما تنها 48 ساعت پیش بازی کرده بودیم. آرسنال روز شنبه بازی کرده بود و برای هر دو تیم کار خیلی سختی بود که با همان بازیکنان ، دوباره گام به میدان بگذارند. فصل خیلی سختی است.ما الان دو ماه دسامبر و ژانویه را پیش رو داریم که دو ماه حساس و کلیدی است. چون بازیهای سختی را درهر سه روز یک بار پیش رو خواهیم داشت. بعد از ماه ژانویه می توانیم درمورد شانس قهرمانی مان صحبت کنیم.»

سمیر نصری سه شنبه برای اولین بار بعد از پیوستنش به سیتی در ورزشگاه سابقش به میدان می رفت. مانچو دراین باره گفت:« من نصری را به میدان فرستادم چون بازیکن دیگری نداشتم و به این دلیل که نصری تنها 60 دقیقه مقابل لیورپول بازی کرده بود. فکر می کنم او برای تیم بازیکن مهمی است. برای خود او هم خیلی خوب بود که سه شنبه شب چنین بازی ای انجام داد. وقتی به رقابتهای لیگ برگردیم، نصری خواهد فهمید که چه اتفاقی افتاده است.او خیلی سرحال تر از سایر بازیکنانی که روز یکشنبه برای تیم بازی کرده بودند، بود.سمیر یک بازیکن تراز اول است. شاید سه شنبه شب که برای اولین بار به امیریتس بازگشته بود، عصبی شده بود. برای یک بازیکن کار ساده ای نیست که وقتی بعد از 4،5 یا 6سال حضور در یک تیم، آن را ترک کرده و با تیم جدیدش به ورزشگاه سابقش بازگردد.»
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 9/9/1390 | 15:45 گفت:

فقط ما قوی بودیم.........من سیتی فقط خوش شانس بود.............

shervin در 9/9/1390 | 14:09 گفت:

امیدوار کننده بود. ایستاده مردیم!

رضا کاظمی در 9/9/1390 | 13:20 گفت:

قشنگترین بازی رو آرسنال میکنه تو انگیلیس ولی بدشانس ترین تیم هم آرسناله تو اروپا به نظر من.آرسنال با این بازیکنای بی تجربه وقتی جلو من سیتی با اون همه ستاره ش اینطور قشنگ و با کیفیت بازی میکنه هیچ تیمی با تیم اولش اینطوری نمیتونه بازی کنه نمونه اش من یونایتد که 6تا میخوره.من که خودم افتخار میکنم طرفدار چنین تیمی هستم

علی ارشدی در 9/9/1390 | 12:31 گفت:

یادتونه قبلا گفتم ما هر سال باید بدشانسی بیاریم کلا چیزی که آرسنال نداره اقبال بلنده اینو باور کنید کسایی که دیدن میگن نیمه اول باید 2 تا میزدیم نیمه دوم هم خوب بودیم ولی شانس....

سید امین هاشمی در 9/9/1390 | 12:21 گفت:

خیلی شانس داشتن که نباختن.چه میکنه چمبرلین

حمید فرازی در 9/9/1390 | 11:47 گفت:

آره خب.ما که قوی بودیم.ولی اونا به یه مشت بازیکن نجومی بازی میکزدن باید قوی باشن ولی واقعا ما فقط نتیجه رو باختیم