یه خواهش

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 74,996 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

یه خواهش

مطلبم برا شخص خاصی نیست.روی حرفم به خودمه


سلام به دوستان آرسنالیم


امکان گذاشتن خبر و مطلب برا ما کار خوبی بود که مسئولای سایت انجام دادن.با این کار خیلی از اخبار آرسنال و کلا مطالب فوتبالی از سایت های مختلف عمومی فوتبال تو همین قسمت جمع میشه و بچه ها راحتتر تو جریان اخبار تیمشون قرار میگیرن.
اما به نظرم زیاد جالب نیست که بخوایم از یه سایت آرسنالی دیگه که همه میدونن کدومه مطلب کش بریم اینجا قرار بدیم.
فک کنم این کار نه از نظر حرفه گری کار درستی باشه نه از نظر اخلاقی.اگه ما میریم اون سایت و مطالبشو میبینیم اونام طبیعتا میان تو این سایت(قانون سوم نیوتون!)
یه پیشنهادم میتونم بدم؛اگه میخوایم خبری بذارم میتونیم از دوستایی مثل سید امین هاشمی و علی ارشدی و حمید که میان چن خبرو به صورت تیتروار انتخاب میکنن الگو بگیریم که این کار مزیتهای بیشتریم داره.
حرفم همین بود.سرتونو درد اوردم معذرت میخوام.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 23/9/1390 | 22:20 گفت:

محدودیت زیادم خوب نیست ، مهم مضمون مطلبه بیشتر ، منم سعی می کنم کمتر مطالب کپی پیست بذارم و اکثر پست های اخیرم یا ترجمه بوده یا تالیفی.

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:16 گفت:

منظورم این بود که مثلا قبل از ساخت وبلاگ یک سری قواعد مرسوم بلاگ نویسی رو برای مطالعه قرار بده یا یک همچین چیزی

علی ارشدی در 23/9/1390 | 21:15 گفت:

سعید راست میگه من فقط از خودم مینویسم مگر اینکه یک مطلب خیلی جالبی باشه که کپی پیستش کنم مثل اون مقاله که راجع به بارسا و آرسنال بود((فوتبالی زیبا برای...)) البته از اول اینجوری نبودم ولی کم کم فهمیدم باید چه کار کنم فکر می کنم اگه آرمان کاری کنه که هر کسی قبل از ساختن وبلاگ یک نمای کلی از این کار دستش بیاد خیلی خوب میشه ضمنا محدودیت 200 کاراکتر به نظر من کمه

Saeed Milani در 23/9/1390 | 20:43 گفت:

بهتره دوستان رو ابتدا با مفهوم وبلاگ نویسی آشنا کنیم ، بهتره کم کم دوستان به سمتی برن که اخبار تالیفی خودشون یا تحلیل هاشون رو به عنوان پست بلاگ روی سایت قرار بدن.

عليرضا عمراني در 23/9/1390 | 18:29 گفت:

درسته كاملا

HAMED toopchi در 23/9/1390 | 18:04 گفت:

سوسك بشي جورو!!!! ببخشيدا ولي خيلي وقت بود كه نگفته بودم :D

sam baygan در 23/9/1390 | 16:06 گفت:

محمدرضا*دندون تو حوضه استحفاظیه من قرار نداره! درباره تی شرتم آدرستو بده تا رضا یکی برات پست کنه.من و رضا نداریم که!
حمید* مشکل کلت چیه داداش؟!
حمیدرضا*گل یه سایت عمومی فوتباله البته به ظاهر چون حامی رئال و بارساست.بیشتر رئال.
ممنون از همه/سیدجان قابلی نداشت

سید امین هاشمی در 23/9/1390 | 14:31 گفت:

بله دکتر موافقم سام عزیز باهات.ازین که من رو مورد لطف قراردادی هم ممنونتم داداشم/مرسی

علی ارشدی در 23/9/1390 | 14:22 گفت:

منم موافقم

حمیدرضا در 23/9/1390 | 14:15 گفت:

آره منم قبلا گفته بودم. بعضیامون میایم از گل خبر در میاریم و اون یکی سایته کن بیشترمون میدونیم. یه سوال؟ کی اینجا خارج از کشوره؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:11 گفت:

يا دندونم رو پر كن يا اين تيشرته كه تن انريه تو عكس اواتارت رو بم بده
كه ازت راضي شم وگرنه حق ناسي كه گردنت رو نميبخشم بعدشم كه ميدوني چي ميشه

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:10 گفت:

سام بلدي دندون پر كني؟

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 14:09 گفت:

اي ول

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:58 گفت:

بچه ها خبر خوب:گیبز احتمال 90 درصد به بازی با سیتی و 100 به بازی با ولوز میرسه

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

وقتی دکتر شدی سرمونو خوب میکنی

حمید فرازی در 23/9/1390 | 13:55 گفت:

حرقات کاملا درسته دکنر جون.حداقل اگه خواستین مطلبیو بذاریم بهتره منبعشو ذکر کنیم.من خودم که معمولا از سایتای مختلف و بیشتر از سایتای خارجی به صورت تیتروار خبر میذارم.

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:54 گفت:

چيكار بلدي بكني؟

sam baygan در 23/9/1390 | 13:31 گفت:

حالا چیجوری جبران کنم؟!

محمدرضاجاشي در 23/9/1390 | 13:29 گفت:

چرا سرمون رو درد مياري حالا بايد سر درد مو جبران كني
زود باش جبران كن....