بحث پیرامون سایت

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 73,553 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بحث پیرامون سایت

چگونه سایت رو پربارتر کنیم؟


سلام دوستان


از وقتی که اومدیم تو این سایت قول دادیم به بهتر شدن هرچه بیشتر سایت کمک کنیم.به نظر من این سایت با همه امکانات خوبی که داره(جا داره از آرمان و دوستاش به خاطر زحماتشون تشکر کنیم) ولی یه سری نقایصی هم توش دیده میشه.خواستم تو این پست چن تا پیشنهاد به بچه های بالا! بدم حالا عملی بودن یا نبودنشو دوستان باید جواب بدن البته اگه اینا رو ببینن!
اگرچه قبلا راجع به این مسئله یکی دو تا پست کار شده.حالا چن تا پیشنهادات:

1.نمیدونم این سایت با چن نفر اداره میشه ولی بهرحال باید رفقا بیشتر به سایت سر بزنن.اخبار جدید باید سریعتر تو سایت قرار بگیره.دیدیم که یه خبرو بعد دو روزم تو سایت گذاشته شده.اگه بیاین تو بحثام شرکت داشته باشین فک کنم خیلی کمک خوبی باشه.
تو این چن سالی که میام به سایت سر میزنم اینقد فضای سایت منفی نشده بود.تعداد بگو مگوهای سایت تو دو سه ماه قبل از دستم در رفته.البته وضعیت تیمم بی تاثیر نیست ولی بهرحال باید نظارت بیشتری بشه.

2.فعلا که بازیا و اخبار جزیره تقریبا تو تحریمه و خیلی هام به ماهواره دسترسی ندارن،خوب میشه که تو یه لینک وقایع بازی به صوری زنده گزارش شه یا بهتر میشه گزارش رادیویی راه انداخت.اگرم امکانش نیست یه قسمت گذاشته بشه که اخبار بازیارو خود بچه ها بذارن(مثل چت روم)البته برا هر بازی جداگانه.

3.اگه کسی از اعضای سایت میتونه به هر طریق به سایت کمک کنه مثل ترجمه متن یا راه اندازی بخشهای جدید به آرمان بگه خودشم قبلا اینو گفته بود.

4.خیلی خوبه که وقتی یه خبر تو سایت گذاشته میشه بچه ها بیان نظر بدن و بحث کنن که متاسفانه تو این سایت امکانش نیست لینک داده میشه به هایبوری که برا من جالب نیست برم اونجا نظر بدم.بعضی از بچه های دیگم همین نظرو دارن.

5.اخباری که تو پستا گذاشته میشه اگه همراه با امکان گذاشتن عکس(مخصوصا برا شایعهات نقل و انتقال) باشه خیلی خوب میشه.همینطور اگه بشه از شکل(شکل های متحرک که نمیدونم بهش چی میگن) تا حدی که زیادروی نشه فک کنم تو انتقال حرف و بهتر رسوندن مطلب کمک کنه.به نظر خودم میشه مطالبو از خشکی دراورد.

6.یه قسمت تو سایت بذارین که صحبت های متفرقه و پرسش و پاسخ کلی رو بشه تو اونجا انجام داد.

7.فروشگاه سایت باید پربار شه.لباس که آرم آرسنال روش باشه،نه اینکه کلا پرچم تیم باشه!(مثل همون که علی کریمی داره!)،سی دی . دی وی دی مربوط به تاریخ آرسنال و ... باید بیارین!

8.نسخه موبایل سایتو بذارین تا با گوشیم بشه به سایت دسترسی داشست.

9.یه پیشنهادم به بچه های سایت میدم.الان تو سایت چن تا حمید و رضا و ... داریم که فعالن تو بحثا.برا اینکه هرکدوم مشخص بشن فامیلیشونو یا یه پسوند به اسمشون اضافه کنن.اینو برا این گفتم چون با عوض کردن عکسا سخته تو بحثا تشخیصشون داد!

فعلا همینا رسیده به ذهنم.البته اینا همه پیشنهاده.یه کم وقت میخواد،میدونم.ولی بالاخره ما سایت رسمی تیمیم...

دوستان نظرتونو بذارین تا به جمع بندی برسیم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 13:06 گفت:

فکرکنم فقط روآفریفابیم داشته باشه

فرهاد در 25/9/1390 | 12:59 گفت:

نه اما می دونم تو این چهته اینم فرکانسش 11653-15714-3/4-عمودی

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 12:54 گفت:

آقافرهادتوکانالوداری؟

فرهاد در 25/9/1390 | 12:40 گفت:

Eutelsat W6رضا جان

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 11:51 گفت:

چشم آقامصطفی

سید امین هاشمی در 25/9/1390 | 11:48 گفت:

موافقم باهات سام عزیز.

mostafaa در 25/9/1390 | 11:40 گفت:

رضا شاماخ. ما که دنگل نداریم می تونیم بازی ها رو ببینیم؟یه پست مفصل راجع به دیدن بازی پس فردا از ماهواره می ذاری؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/9/1390 | 11:09 گفت:

بچه هاکانال الریاضیtntکه یه کانال مراکشی هست وهرهفته 2بازی لیگ انگلیس روپخش میکنه روکدوم جهته فرکانسش چنده؟(مراکش کشورشاماخ)

علی ارشدی در 24/9/1390 | 21:56 گفت:

خیلی خوب گفتی سام
با مورد 4 خیلی موافقم اصلا از هایبوری خوشم نمیاد نمی دونم چرا
شاید هدف اصلیه یک سایت فوروم اون باشه ولی حالا که اینجا رو را انداختین نباید در بابر هایبوری باهاش مثل بچه خونده ها رفتار بشه سایت هنوز خیلی رسیدگی میخواد

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:26 گفت:

بچه ها نمیدونم چرا از وقتی یه سری امکانات به سایت اضافه شده نمیتونم به قسمت دیوار و لیست کاربرا دسترسی پیدا کنم.کسی میتونه کمکم کنه؟

حمید فرازی در 24/9/1390 | 21:25 گفت:

فوق العاده بود دکتر.درمورد گذاشتن عکس که فکر کنم آرمان خودشم نظر بچه ها رو خواسته بود.در ضمن اگه بشه یه قسمت هم واسه بحثای غیرقوتبالی راه انداخت عالی میشه چون تو بعضی از کامنتا یه سری نظرات غیرفوتبالی داده میشه.در مورد اسم کاربری هم موافقم البته فکر نکنم کسی جز من حمید خالی داشته باشه ولی چشم فامیلمونم پسوند اسم کاربریمون میکنیم.

فرهاد در 24/9/1390 | 21:08 گفت:

www.Arsenal.ir/Mobile/

فرهاد در 24/9/1390 | 21:06 گفت:

ایول سام هرچی باید میگفتی گفتی منم تایید می کنم در ضمن سایت نسخه ی موبایل داره ها