آنری: هواداران باید سپاسگزار ونگر باشند

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 70,551 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آنری: هواداران باید سپاسگزار ونگر باشند

تیری انری به هواداران آرسنال هشدار داد که آنها تنها بعد از رفتن آرسن ونگر متوجه کارهای او برای آرسنال خواهند شد.


در حالی که بخش اعظمی از هواداران آرسنال در این فصل و حتی در جریان شکست ها ابتدای فصل حمایت خود را از آرسن ونگر نشان دادند، اما برخی هواداران از ناکامی سال های اخیر تیم در کسب جام شکایت دارند.

با این وجود تیری انری، برترین گلزن تاریخ باشگاه آرسنال اذعان می کند آن دسته از هوادارن باید نگاهی به دستاوردهای ونگر بی اندازند.

" این مساله برای آرسن آسان نبود. از ته دل امیدوارم در این فصل جامی برنده خواهیم شد!

دو باشگاه منچستری کار را دشوار کرده اند اما بار دیگر نباید فراموش کرد که آرسن چه کارهایی برای آرسنال انجام داده.

همیشه آسان است که به لحظاتی خاص در فوتبال دامن بزنید، همیشه اینگونه است.

زمانی که او کارش تمام شود، مطمئنا بسیاری از مردم متوجه خواهند شد که او چه کاری برای این باشگاه انجام داده. انتقاد کردن همیشه آسان است اما می توانید فردی بهتر از ونگر پیدا کنید؟

آرسنال فوتبال خوبی ارائه می دهد و من به یک هوادار آرسنال در زندگی خود تبدیل شده ام. چیزهایی بین من و هواداران اتفاق افتاده که هرگز فراموش نخواهم کرد."

...........................

* یادآور میشم اینها عینا سخنان آنری میباشه و بنده در راستای رسالت اطلاع رسانی خود اونا رو نقل کردم و برای نظرش( و نظر هر کس) احترام قائلم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 28/8/1390 | 10:54 گفت:

تی تی واقعا اسطورست و ونگر هم سرور الکس. ونگر بهترین بازیکن ساز دنیاست و تنها مربی که میتونه به خوبی یه تیم رو از بحران خارج کنه. راستی منم مدتی فوتبال بازی میکردم و آرزو داشتم ونگر مربی من بود تا به اوج میرسیدم.

sam baygan در 19/8/1390 | 19:19 گفت:

ما هم میگیم میتونه،منکرش نمیشیم.ولی نه با این بازیکنا.یه لحظه تیمایی که خود ونگر باهاشون قهرمان شده رو با الان مقایسه کنین،متوجه میشیم.چرا همیشه برا سومی چهارمی باید جنگید؟

علی ارشدی در 19/8/1390 | 18:44 گفت:

اینم از تی تی ونگر مربیه بزرگیه باور کنید

رضا کاظمی در 19/8/1390 | 18:36 گفت:

دم ونگر گرم که این آرسنالو با این بازیکناش هر سال جز چار تیم میکنه اونم تو لیگ جزیره

mahdi rajaei در 19/8/1390 | 15:58 گفت:

من ارسنال رو با ونگر وانری شناختم وقتی انری بگه که ونگر می تونه پس حتما می تونه.ومنم به شخصه اعتقاد دارم که اگر ونگر بتونه ثبات بده به تیم و از حاشیه های اول فصل جدا شه به نظر من هم می تونه جام بگیره.

سید امین هاشمی در 19/8/1390 | 14:30 گفت:

آنری-ونگر-برگکمپ-ایناها اسطوره آرسنال هستن.مگه میشه رو حرفشون حرف زد.100% درسته

محمد رستگار در 19/8/1390 | 14:29 گفت:

یه روزی حتما ی کتاب در مورد آنری می نویسم!

محمد رستگار در 19/8/1390 | 14:28 گفت:

تا به حال هیچ فوتبالیستی رو به اندازه تی تی دوست نداشتم.اصلا بخاطر اون آرسنالی شدم.

محمدرضاجاشي در 19/8/1390 | 14:15 گفت:

حرفش كاملا درسته