Emirates میزبان کنسرت موسیقی

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 65,107 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Emirates میزبان کنسرت موسیقی

باشگاه آرسنال از اجرای یک کنسرت موسیقی در ماه ژوئن 2012 در ورزشگاه امارات خبر داد.


گروه بریتانیایی Coldplay که اخیرا آلبوم جدید خود را به نام Mylo Xyloto به بازار داده اند، روز جمعه اول ژوئن 2012 و شنبه دوم ژوئن، به خانه توپچی ها خواهند آمد.

گروه Coldplay یکی از پرفروشترین هنرمندان موسقی هستند که رکورد فروش بیش از 50 میلیون را در سراسر جهان از آن خود کرده اند.

باشگاه با مسئولین این رویداد (SJM Concerts) برای رزرو بلیط برای اعضای آرسنال مذاکره کرده است تا آنها بتوانند 24 قبل از آمدن رسمی بلیط ها، آنها را زودتر تهیه کنند.

قیمت بلیط ها از 49.50 دلار تا 70 دلار خواهد بود و اعضای آرسنال می توانند آنها را روز 17 نوامبر تهیه کنند. بلیط ها روز 18 نوامبر برای فروش عمومی عرضه خواهند شد. همچنین تعداد این بلیط ها محدود خواهد بود.

ورزشگاه emarates قبلا میزبان Bruce Springsteen در سال 2008 و Summertime Ball در سال 2009 نیز بوده است.

ایوان گازیدیس در این باره می گوید : " ما واقعا خوشحالیم که گروه Coldplay ورزشگاه ما را در تابستان آینده برای اجرای خود انتخاب کرده اند. همه ما از اینکه این گروه در مجموعه ورزشگاه اشبرتون اجرا خواهند کرد هیجان زده هستیم.

همچنین خوشحالیم که توانستیم بلیط هایی را به اعضای آرسنال اختصاص دهیم تا بتوانند قبل از انتشار عمومی آن، بلیط ها را خریداری کنند. امیدواریم خیلی از هواداران از این فرصت هیجان انگیز استفاده کنند. "
--------------------------------
چه خوب میشد اگه ما هم اونجا بودیم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 20/8/1390 | 23:38 گفت:

اتفاقا شنیدم جورو جز 5 رقاص اول سوئیسه که تو یه مراسم سالانه تو برن یه جایزه هم برده،راسته آقا حامد؟

saeed در 20/8/1390 | 23:10 گفت:

من عاشق گروه coldplay ومخصوصا خود کریس مارتین هستم کاشکی اونجا بودم

HAMED toopchi در 20/8/1390 | 22:45 گفت:

حتما جورو هم ميخواد اون وسط حركات موزون در بياره!

Saeed Milani در 20/8/1390 | 21:23 گفت:

احتمالا تیلور سوییفت نمیخواد کنسرت بذاره اونجا مام زار و زندگی و بفروشیم بریم!

sam baygan در 20/8/1390 | 21:06 گفت:

اون یه اشبرتونم که میبینید،گازیدیس نگفته،من عوضش کردم!

Fateme در 20/8/1390 | 20:55 گفت:

من خیلی کلد پلی رو دوس دارم ... کاش اونجا بودم میرفتم :((

HAMED toopchi در 20/8/1390 | 20:51 گفت:

اي بابا! اشبورتن آقا اشبورتون! امارات ديگه كودوم گوريه

davood در 20/8/1390 | 19:46 گفت:

کاش ریحانا یه کنسرت تو اشبرتون اجرا کنه