در آرسنال چیزهای زیادی یاد گرفتم!

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 66,023 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

در آرسنال چیزهای زیادی یاد گرفتم!

فابرگاس: در آرسنال چیزهای زیادی یاد گرفتم


به نقل از اسکای اسپورت،فابرگاس 24 ساله که با تیم ملی اسپانیا برای دیدار دوستانه مقابل انگلستان بار دیگر به لندن آمده بود، توانست دوباره شهر سابق خود را ملاقات کند.

پس از 8 سال بودن در آرسنال، فابرگاس معتقد است باشگاه آرسنال، آموزش فوق العاده از را در زمینه فوتبالی برای او فراهم کرده بود و او چیزهای زیادی در اینجا یاد گرفته است.

" در آرسنال معمولا از رابین ونپرسی حمایت می کردم و اکنون همان کار را در قبال لیونل مسی و دیوید ویا انجام می دهم.

خیلی چیزها در آرسنال یاد گرفتم و خوب است که می توانم از این تجربه ها در اسپانیا استفاده کنم. در بازی هایی مانند بیلبائو که 2-2 مساوی شد و زمین خیلی خیس بود، به نوعی قدرت انگلیسی نیاز بود.

-----------------------------
همه چیو یاد گرفتی،جز یه نمه غیرت و تعصب!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 28/8/1390 | 10:48 گفت:

فابرگاس برای من هنوز تموم نشده .من از فابرگاس حمایت نمبکنم ولی اون مال بارسا بود و اهل کاتالونیا .دوستانی که از توتی و جرارد حمایت میکنند بونن که اونا تو کشور وتیمی که از بچگی نوش توپ میزدند موندگار شدند.البته نظر همه محترمه. فابرگاس هم از نظر من دو سال آخر دلش با آرسنال نبود.

علیرضا در 23/8/1390 | 17:18 گفت:

اون بازی با بارسا که با پای لنگ بازی میکرد اصلا یادم نمیره............

Lotfali khan zand در 23/8/1390 | 15:56 گفت:

عشقه سسک، تقصیر باشگاه و جام نگرفتنه که بازیکنا میرن. کی اینو کتمان میکنه که پیرس،آنری،برگکمپ،پتی و ...خودشونو آرسنالی میدونن؟

mahdi rajaei در 23/8/1390 | 13:34 گفت:

من هنوز فابرگاس رو همیشه دوستش دارم.وقتی ام که رفت خیلی دلم ازش گرفت ولی نمی دونم چرا نمی تونم ازش متنفر باشم.من با بی تعصب بودنش موافق نیستم اونم مثل انری از ارسنال رفت با بی غیرتی مدیرا!

سید امین هاشمی در 23/8/1390 | 01:09 گفت:

اگه فابرگاس دیگه پاپیچ بقیه نشه که بخواد ببرتشون پارسا دوسش دارم وگرنه.. واسش آرزوی موفقیت دارم چون افتخار آرسناله

Ali&MT در 23/8/1390 | 01:06 گفت:

جالبه ول كن نيست اين فابرگاسما ... يكي نيست بگه بهش بس كنه؟؟؟؟

sam baygan در 23/8/1390 | 00:44 گفت:

خواهش میکنم فاطمه خانم،این که وظیفه بود ولی اینجور موقعها بچه ها باید اینقد اتحاد داشته باشن که هر بی سروپایی اومد تو سایت جرات نکنه حرف مفت از دهنش بیاد بیرون.حرف حساب با حرف مفت فرق داره.
مرسی از نظرات.

Gooner در 23/8/1390 | 00:37 گفت:

بعد از قطعی شدن انتقالش به بارسا یه کم برخورد بهم. اما الان به تصمیمش احترام میذارم و مثل گذشته دوستش دارم. البته که به نظرم میتونست توی آرسنال افسانه بشه.. به هر حال امیدوارم به اونچه که شایسته ش هست برسه. گلی که در سن سیرو به میلان زدی و بعدش پریدی توی بغل ونگر رو هرگز فراموش نمی کنم. بدرود سسک؛ سپاس برای همه ی آن خاطره های خوب!

Fateme در 23/8/1390 | 00:06 گفت:

merC doktor ham be khatere bloget ham be khatere inke azam defa farmöD tö commentet .bazam be marame to .
man nemitönam doros connect sham k javabesho bedam, netam begir nagir dare .
dame shoma garm :D

حسین عسگریان در 22/8/1390 | 23:56 گفت:

هی که اگه یه جوغیرتم یادمیگرفتی میتونستی اسطوره بشی به جای خائن

mostafaa در 22/8/1390 | 23:36 گفت:

بهتر که رفت دیگه حالم ازش بهم می خوره الهی یه نیمکت نشین مزخرف بشه

sam baygan در 22/8/1390 | 23:27 گفت:

میدونم میاین میخونین فحش میدین میرین.
اینجا نظر یعنی فحش!

علی ارشدی در 22/8/1390 | 23:20 گفت:

این خائن لعنتی ارزش نظر دادن داره آخه ؟ جدا (jedan)

sam baygan در 22/8/1390 | 22:57 گفت:

نظر؟!