تیم منتخب هفته

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 73,658 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیم منتخب هفته

دو آرسنالی در تیم منتخب هفته لیگ جزیره


سلام دوستان

تیم منتخب هفته انگلیس به این شرحه:

دروازه:
په په رینا(لیورپول-7.5)
دفاع:
شری(وست برم-7.5)
ویدیچ(یونایتد-7.5)
فردیناند(یونایتد-8)
جانسن(لیورپول-8.5)
هافبک:
گرت بیل(تاتنهام-8)
مودریچ(تاتنهام-8)
پارکر(تاتنهام-8)
ولکات(آرسنال-8)
مهاجم:
ون پرسی(آرسنال-8)
آدبایور(تاتنهام-8)


*جالبه رابین برا 5امین بار پیاپی و چمعا برای 6امین بار تو تیم هفته قرار میگیره.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میلاد حسینی در 1/9/1390 | 21:48 گفت:

چرا جورو با جنکینسون نیستن؟ مگه میشه؟

اصلا این دو تا نباشن تیم تیم نمیشه

حمید فرازی در 1/9/1390 | 20:36 گفت:

مبارک باشه داداش.ایشالا با خانمت تو میتینگ آرسنالی ها شرکت کنی.قسمت بقیه هم باشه

عليرضاپارسا فرد در 1/9/1390 | 19:53 گفت:

بابا عروسي نيست عقده داداش زووده سن خوب برا ازدواج24تا26 سالگيه زودي دارن زنت ميدن انقدر تو نت نچرخي بري سر يه كار(شوخي)اي بابا عسلويم نيستيم نزديك بندر عباس باشه
ولي به موقع خدمت ميرسيم

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 18:23 گفت:

اقارضامبارک باشه انشاالله خوشبخت بشی

hamidtopchi در 1/9/1390 | 17:20 گفت:

آقا رضا آدرس فقط لطف کن موقع شام بچه ها میان واسه تبریک:)
شوخی کردم نترس(بنده خدا زهره ترک شد) :))))

آدم باید تو سن20 تا 25 اذدواج کنه بیشترش فقط رفع تکلیف و اکثرا بهشون خوش نمیگزره!!آق بت خوش بگذره!!ایشالله نوبت همه مون!

سید امین هاشمی در 1/9/1390 | 17:19 گفت:

جای جروینیو و سانگ خالیه :-( آقا رضا مبارکه داداش

reza najm در 1/9/1390 | 16:41 گفت:

منظورم عروسیت بود عروسیت مبارک

hamed در 1/9/1390 | 16:33 گفت:

عروسی آقا رضا هم مبارک باشه انشاالله به پای هم پیر بشین.......

hamed در 1/9/1390 | 16:32 گفت:

منظورم RPG بود........

reza najm در 1/9/1390 | 16:31 گفت:

رضا عروست مبارک خیلی هم خوب موقع ازدواج کردی!!!!!!!مبارک باشه!

hamed در 1/9/1390 | 16:30 گفت:

RPG رو خوب اومدی................


خوشحالم که 2 تا آرسنالی جزء ترکیب هفته هستند.......

HAMED toopchi در 1/9/1390 | 16:27 گفت:

آره، هر وقت جورو بياد تو تيم هفته، عمه فرنگيس منم ميشه سيندرلا!

hamidtopchi در 1/9/1390 | 16:23 گفت:

ایشالله تیم هفته فول از آرسنال باشه تازه ژورو هم توش باشه:))
اینجوری حامدتوپچی هم شاد میشه!!:)

HAMED toopchi در 1/9/1390 | 16:18 گفت:

رو تخته مصاحبه كنه! اين باز نطقش باز شد كه! كاش از اون مصدوميت ادواردوئيا بگيره

sam baygan در 1/9/1390 | 16:18 گفت:

رضا آدرس بده داداش؟!

saeed در 1/9/1390 | 16:16 گفت:

جای رمسی خالیه ورمالن که به نظر من از فردینانند خیلی بهتره

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:14 گفت:

بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا D:

رضاشاماخ چوک بندر در 1/9/1390 | 16:12 گفت:

بچه هاامشب عقدمه تشریف بیارين بندرعباس.21سالمه نمیدونم زوده یانه.همتون دعوتین.بهم ایمیل بدین..saleh_aji_ali@yahoo.com

علی ارشدی در 1/9/1390 | 16:08 گفت:

حامد کجایی؟ جورو مصاحبه کرده برو خبرشو لایک بزن !!!!!!!!

رضا کاظمی در 1/9/1390 | 16:07 گفت:

باریکلا به رابین و والکات دمشون گرم

sam baygan در 1/9/1390 | 15:59 گفت:

شهرام جان یوفا نبایدم رابینو انتخاب کنه چون آرسنال تیم جذابی براشون نیست.اونا دنبال تیمای پرستاره ای مثل رئال و بارسان که ادمای بی طرفو به سمت خودشون بکش.ادمایی از چین هند کشورای عربی و ... .دلیل اینکه هواداراشون اینطور مثل قارچ رشد میکنه همین حمایت هاست دیگه.وگرنه یه عرب بادیه نشین(با احترام به اعراب خودمون) چه میفهمه فوتبال چیه!

حسین عسگریان در 1/9/1390 | 15:31 گفت:

دمش گرم خدایی به جای RVPباید بگیمRPG

توپچی جنوب در 1/9/1390 | 15:21 گفت:

جالب بود مرسی سام رابین هر هفته تو لیست بازیکنان هفته قرار میگیره تا چش یوفا درات با این بازیکن انتخاب کردنشون واسه توپ طلا!!!!

حمید فرازی در 1/9/1390 | 14:54 گفت:

تاتنهام واقعا خط میانی پرقدرتی داره

محتشم تمیزی در 1/9/1390 | 14:54 گفت:

دمش گرم