مرد سال آفریقا

نویسنده: sam baygan

وبلاگ من
نویسنده: sam baygan
...
کل بازدید: 73,646 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مرد سال آفریقا

جروینیو در لیست ابتدایی مرد سال آفریقا


جروینیو در لیست ابتدایی مرد سال آفریقا قرار گرفت.

ستاره آرسنال به باشگاه لیل کمک کرد تا فصل گذشته فاتح لیگ و جام حذفی فرانسه شود. او بعد از کسب این موفقیت دوگانه، تابستان امسال به جمع توپچی ها ملحق شد و شروع قدرتمندی در لیگ برتر داشت.

جروینیو یکی از 3 بازیکن ساحل عاجی حاضر در این لیست است که در کنار هافبک منچستر سیتی یایا توره و مهاجم چلسی دیدیه دروگبا برای دریافت این جایزه مبارزه می کننند.

این لیست اولیه در نهایت به 3 گزینه کاهش می یابد و برنده نهایی آن در ماه دسامبر با رای مستقیم مربیان تیم های ملی آفریقایی انتخاب خواهد شد.

مراسم اهدای جوایز در روز 22 دسامبر در شهر آکرا برگزار خواهد شد.

اما نامزدهای این لیست:

1.عادل تارابت(کویین پارک رنجر)
2.آندره آیو(مارسی)
3.آساموا ژیان(العین!)
4.دیدیر دروگبا(چلسی)
5.کوین پرینس بواتنگ(میلان)
6.موسی سو(لیل)
7.ساموئل اتوو(ماخاچ کالا)
8.سیدو کیتا(بارسلونا)
9.جروینهو(آرسنال)
10.یایا توره(من سیتی)

*به نظر من سه نفر آخر بواتنگ،جروینهو و توره میشن و با توجه بازیای عالی توره،اون مرد سال افریقا میشه.نظر شما چیه دوستان؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید پیرنیا در 2/9/1390 | 16:59 گفت:

بهترین بازیکن ساحل عاج که جروینهو شد پس یایا توره کنسله شاید کس دیگه ای بالاتر از جروینهو قرار بگیره.

حسین عسگریان در 2/9/1390 | 14:40 گفت:

منم فکرکنم یایاتوره ببره ولی دوست دارم این جایزه به جروینیو برسه

hamidtopchi در 2/9/1390 | 13:50 گفت:

به نظر من این جایزه به یکی از (جروینیهو_آیو) اینا باشه!!

sam baygan در 2/9/1390 | 13:47 گفت:

ای کاش ارسنال توره رو همون دو سه سال قبل جدی میرفت دنبالش،همش در حد پیشنهاد دادن میریم جلو!
سانگو که امین گفت،پارسال فوق العاد نبود.
رضا شماخ،واقعا شماخ بیاد میومد تو این لیست؟!

حمید فرازی در 2/9/1390 | 12:53 گفت:

توره

saeed در 2/9/1390 | 12:43 گفت:

واقعا جای سونگ خالیه من نمی دونم دروگبا تو لیست چه غلطی می کنه؟

رضاشاماخ چوک بندر در 2/9/1390 | 12:34 گفت:

ماقبول نداریم چرااسم شاماخ نیست؟بچه هاموسی سوبازیشودیدم قدرت بدنی وسرعت فوق العاده ای داره به دردآرسنال میخوره؟

علی ارشدی در 2/9/1390 | 11:43 گفت:

احتمالا توره

محمد جواد در 2/9/1390 | 11:16 گفت:

به نظرم جای الکس سانگ تو این لیست خیلی خالیه، جایزه رو یایا توره میبره

ali در 2/9/1390 | 10:48 گفت:

یایا توره

shervin در 2/9/1390 | 10:31 گفت:

اتوو رو یادتون رفته پارسال بعد از رونالدو و مسی سومین گلزن برتر اروپا شد.
شماره 1 رو نمیشناسم.
شماره 2 زیاد مالی نیست.
شماره 3 تو جام جهانی عاشقش بودم ولی قدر خودشو ندونست
شماره 4 اونم با اینکه تو چلسی بازی میکنه و کلی به آرسنال گل زده ولی دوسش دارم ولی خیلی افت کرده
شماره 5 عالی بوده فکر کنم تو 3 نفر آخر باشه
شماره 6 بد نبوده ولی در حد بهترین نبود
شماره 7 اینم که گفتم اولش تو 3 نفر آخر
شماره 8 کاره خاصی نکرده فقط تو یه تیم قوی بازی کرد
شماره 9 عالی بود ولی کلا فیفا از آرسنال خوشش نمیاد
شماره 10 فوق العاده خوب بود تو 3 نفر آخر
من فکر میکنم اتوو سوم بشه. کوین پرینس بواتنگ دوم و یایا توره اول بشه

توپچی جنوب در 2/9/1390 | 09:40 گفت:

خوب چون یایا توره تولیگ جزیره بازی میکرده که نسبت به لیگ فرانسه خیلی سر تره والبته بازی های خوبی هم واسه تیمش انجام داده و باعث قهرمانی در جام حذفی و راه یافتن تیمش به لیگ اروپا شده خوب انتخاب یایا توره ملموس تره

اما نباید کار های مفید ژروینیو رو هم فراموش کرد چون باعث قهرمانی لیل شد وبازی های خوبی انجام داده هرچند در لیگ فرانسه به نظر من اگر ژروینیو فصل قبل در ارسنال بود و همینجور خوب بازی میکرد الان 100%بهترین بازیکن افریقا انتخاب میشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علیرضا فراهانی در 2/9/1390 | 09:02 گفت:

یایا توره

aso در 2/9/1390 | 09:01 گفت:

راستی تبرک به همه، چیزسیتی باخت و شانسش برا صعود خیلی کم شده.
میشه از الان پیش بینی کرد که باختای سیتی کم کم داره از راه میرسه و تیم به بحران میره.

aso در 2/9/1390 | 09:00 گفت:

یایا توره بهترین بازیکن میشه.

محمد يزداني در 2/9/1390 | 08:08 گفت:

شايدم سيدو كيتا بشه اونم بد كار نكرده همين كه تو بارسا بازي ميكنه ميتونه نظر خيلي از مربيا رو جلب كنه.

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 08:01 گفت:

اول و آخرش جروینیو میشه

سید امین هاشمی در 2/9/1390 | 08:01 گفت:

اول و آخرش جروینیو میشه.جای سانگ خالیه.البته اون پارسال بد بازی کرد

mostafaa در 2/9/1390 | 03:44 گفت:

پس الکس سانگ چی ؟

محمدرضاجاشي در 2/9/1390 | 02:36 گفت:

اره منم نظرم همينه جروين تو3تا ميشه ويايا توره 1