كليپ هاي ارسنال

نویسنده: farhood

وبلاگ من
نویسنده: farhood
ارسنال عشق بود هست خواهد بود
کل بازدید: 25,342 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

كليپ هاي ارسنال

 كليپ هاي ارسنال اميدوارم لذت ببريد دوستاي عزيز


آرسنال 3 - 2 چلسی ........... استمفربریچ سال 2000

دو یک عقب بودیم . سه دو بردیم


گل اول

http://www.mediafire.com/download.php?wcd0hmyifxjrho8


گل دوم

http://www.mediafire.com/download.php?te4s5nt9nth4gib


گل سوم

http://www.mediafire.com/download.php?8p6d9o69iy22h2c
دو گل از فان پرسی و آرشاوین به بارسلونا با گزارش فردوسی پور. یادش بخیر
گل اول:
http://www.interupload.com/files/WJNVRSV....avi_links
گل دوم:
http://www.interupload.com/files/1TE5OI9....avi_links

بهترین پاس گلهای سسک...
26 مگ

http://www.4shared.com/video/p8eJzzPn/Ce...ssist.html


کلیپ زیبا از حرکات و گلهای زیبای تیم آرسنال در فصل 2010-2011 حجم 15 مگابایت 


یه کلیپ از ولا. یه صحنه از کلیپ مربوط به زمانی هست که تو اوساسونا بود. خیلی قشنگ راموس رو می کنه تو قوطی. بقیش هم مربوط به مکزیک و آرسناله.
http://www.mediafire.com/?aa888rna4qns908

5 گل برتر ارسنال به منچستر در هایبری

حجمش 12.9 مگابایت هست

http://rapidshare.com/files/411324455/Ar..._Video.flv


گل های برتر ارسنال در فصل 07-08
حجم 8.12
http://rapidshare.com/files/411326149/To...007_08.flv


گل هانری - لیورپول 2-4 ارسنال 

http://rapidshare.com/files/411336966/Th...ol_4-2.flv

حجم 2.08


کلیپ 100 گل رابین ون پرسی - محصول رسمی باشگاه آرسنال 

كليپ براي بازي رفت مقابل بارسا



تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

farhood در 7/2/1391 | 14:59 گفت:

امير رضا من با فرار از زندان زندگي كردم. هر چند بار هم كه ببيني خسته نميشي:-))))

farhood در 7/2/1391 | 14:51 گفت:

مرتضي جون و رضا جون شرمنده ولي يه كليپ از تلخ و شيرين هاي اون بازي رو به پستم اضافه كردم.

مرتضی هادیان در 7/2/1391 | 14:48 گفت:

گل های به بارسا رو نمیاره که
البته من دارم،ولی با گزارش عادل می خوام...

farhood در 7/2/1391 | 14:36 گفت:

خواهش مي كنم دوستاي عزيز

amir reza در 7/2/1391 | 13:01 گفت:

وای این عکست منو باز به یاده فرار از زندان انداخت:(((...
دلم برای فیلمش تنگ شده..
مرسی

reza در 7/2/1391 | 11:39 گفت:

گل های به بارسا رو نمیاره که

vahid در 7/2/1391 | 11:22 گفت:

خدا پدرت رو بیامرزه

hamid farazi در 7/2/1391 | 09:34 گفت:

اقا فرهود دستت درست.تو که انقدر خوب بلاگ میذاری هردفعه یه بلاگ بذار

farhood در 7/2/1391 | 00:06 گفت:

من مخلصتم امين جون. هستم ولي بيشتر مطالب رو مي خونم. عشق است اخباري از گوشه و كنار.
خواهش مي كنم مصطفي جان و شهرام جون

مصطفی کاظمی در 7/2/1391 | 00:03 گفت:

مرسی فرهود.

سید امین هاشمی در 6/2/1391 | 23:30 گفت:

یه دفه میریو دیگه نمیای،این کلیپات منو کشته.. پیدا نیستی فرهودی؟

توپچی جنوب در 6/2/1391 | 22:56 گفت:

مرسی پسر کارت درسته

farhood در 6/2/1391 | 22:38 گفت:

خواهش مي كنم علي جون:-)

علی ارشدی در 6/2/1391 | 22:31 گفت:

دستت ممنون رفیق