يورو 2012 به روايت امار

نویسنده: farhood

وبلاگ من
نویسنده: farhood
ارسنال عشق بود هست خواهد بود
کل بازدید: 24,543 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

يورو 2012 به روايت امار

با سلام خدمت دوستان عزيز
در پايان رقابت‌هاي يورو 2012، شش بازيكن به صورت مشترك در صدر فهرست بهترين گلزنان اين رقابت‌ها قرار گرفتند.

فرناندو تورس از اسپانيا، ماريو مانژوكيچ از كرواسي، ماريو گومس از آلمان، ماريو بالوتلي از ايتاليا، كريستيانو رونالدو از پرتغال و الن زاگوئف از روسيه همگي با سه گل زده در صدر فهرست بهترين گلزنان يورو 2012 قرار گرفتند.

همچنين در صدر فهرست بازيكناني كه بيشترين پاس گل را داده‌اند، استيون جرارد از انگليس، داويد سيلوا از اسپانيا، مسوت اوزيل از آلمان و آندري آرشاوين از روسيه همگي با سه پاس گل قرار گرفتند.

در ادامه نگاهي به برخي آمار و ارقام اين رقابت‌ها خواهيم داشت:

مجموع گل‌ها: 72

ميانگين گل در هر بازي: 2.4

بيشترين گل ‌زده: اسپانيا با 12 گل

كمترين گل‌ زده: جمهوري ايرلند با يك گل

بيشترين گل خورده: جمهوري ايرلند با 9 گل

كمترين گل خورده: اسپانيا با يك گل

بهترين تفاضل گل: اسپانيا با تفاضل گل +11

بدترين تفاضل گل: جمهوري ايرلند با تفاضل گل -8

اولين گل تورنمنت: روبرت لواندوفسكي لهستان به يونان

آخرين گل تورنمنت: خوان ماتا اسپانيا به ايتاليا

سريع‌ترين گل: دقيقه 2 و ثانيه 14 توسط پيتر ييراچك جمهوري چك به يونان

ديرترين گل: دقيقه 91 و ثانيه 35 توسط مسوت اوزيل آلمان به ايتاليا

گل به خوري: گلن جانسون انگليس مقابل سوئد

پرگل‌ترين مسابقه: آلمان 4 – يونان 2

كم‌گل‌ترين مسابقه: پرتغال صفر – اسپانيا صفر و انگليس صفر – ايتاليا صفر

بهترين پيروزي: اسپانيا 4 – ايرلند صفر و اسپانيا 4 – ايتاليا صفر

بيشترين پيروزي: آلمان و اسپانيا با 4 پيروزي

كم‌ترين پيروزي: هلند، لهستان و ايرلند بدون پيروزي

بيشترين شكست: هلند و ايرلند با 3 شكست

پنالتي‌ها: 4

كارت زرد: 121

كارت قرمز: 3

بيشترين كارت زرد: ايتاليا با 15 كارت

كمترين كارت زرد: دانمارك و المان با 4 كارت
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farhood در 14/4/1391 | 10:22 گفت:

خواهش مي كنم دوستان عزيز

farhood در 14/4/1391 | 10:22 گفت:

خواهش مي كنم دوستان عزيز

farhood در 14/4/1391 | 10:22 گفت:

خواهش مي كنم دوستان عزيز

Morteza Bauer در 14/4/1391 | 10:14 گفت:

مرسی

Vishka در 14/4/1391 | 08:20 گفت:

ممنون بابت آمار
جالب بود

مجتبی هانری در 14/4/1391 | 06:51 گفت:

تشکر از آماری که گذاشتی!

ehs در 14/4/1391 | 03:05 گفت:

هلند و ايرلند رقابت سختي واسه بدترين تيم حاضر در مسابقات داشتن!!

توپچی جنوب در 14/4/1391 | 01:35 گفت:

درود برتو فرهود جان.......

تورنمتی که آقای گلش 3تا گل بیشتر نزده هم نشد ترنمنت فوتبال هوجومی رو به زواله واقعا جای تاسف داره.........

درود بر ژرمن ها و آرسنال که هیچ وقت فوتبال هوجومیشون رو ترک نمیکنند حتی اگه به ضررشون تموم شه

farhood در 14/4/1391 | 00:57 گفت:

خواهش مي كنم فرهاد جان امسال يورو با كمترين گل توي تاريخ ثبت شد
اون حرفاي من تو اون پستت درباره المانم به دل نگير از روي ناراحتي حذف شدن هلند بود

Farhad Rahbari در 14/4/1391 | 00:52 گفت:

ولی فکر کنم تعداد گلها بیشتر از 72 تا باشه
ممنون فرهود