هري ردنپ.بخونيد جالبه

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 338,916 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هري ردنپ.بخونيد جالبه

مربی تاتنهام از زندگی شخصی اش و بی نظمی هایش در زندگی می گوید
هری ردنپ، مربی باتجربه تاتنهام در صحبتهایی
اعلام کرده که نمی تواند نامه بنویسد و بی نظم ترین ادم دنیاست. او اعلام
کرده که بلد نیست که با کامپیوتر کار کند و از همین رو قبضهایش را به
حسابدارش می دهد تا آنهعا را پرداخت کند.
ردنپ 64 ساله اخیرا به دلیل مسائل مالیاتی دادگاهی شده. روز پنجشنبه در
دادگاهی که پرونده این مربی باتجربه را مورد بررسی قرار می دهند، صحبت های
این مربی خطاب به کارآگاهان در سال 2009 پخش شد. در این صحبتها ردنپ اعلام
کرده بود که با تکنولوژی روز دنیا هیچ آشنایی ای ندارد
بخشی از صحبتهای ردنپ بدین ترتیب بوده:« من نمی توانم با کامپیوتر کار کنم،
نمی دانم ایمیل چیست. هرگز فکسی را ارسال نکرده ام و تا به حال به کسی اس
ام اس نزده ام.»
ردنپ درادامه به این نکته اشاره کرده که هرگز یک نامه هم ننوشته :« من
درزندگی ام هرگز نامه ننوشته ام.اصلا نمی توانم نامه بنویسم.چون خطم مثل
بچه های 2 ساله است و نمی توانم حروف را کنار هم بگذارم.»
او درادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرده که حتی نمی تواند مدارکش را
نگهداری کند،چون نمی داند چطور باید این کار را انجام دهد:« یک مشکل بزرگ
دارم؛ من نمی توانم بنویسم. به همین خاطر هیچ چیزی را نگه نمی دارم. من
شلخته ترین آدم دنیا هستم و از گفتن این جمله خجالت می کشم.»
ردنپ اعلام کرد که تمام قبضهایش را دراختیار حسابدارش قرار می دهد:« من یک
خوش شانسی دارم که حسابدارم مراقبم هست. او تمام چک ها را برای من و همسرم
می نویسد، قبضهایم را پرداخت می کند و رسما زندگی ام را او می چرخاند.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

پس لابد با زغال نکاتُ به شاگرداش گوشزد میکنه!

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 01:45 گفت:

مربی خوبیه ولی بی سواد ما مربیمون لیسانس اقتصاده اون وقت این نمیتونه یه نامه بنویسه واقعا که!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 8/11/1390 | 23:24 گفت:

عموهری!!

علی ارشدی در 8/11/1390 | 22:58 گفت:

ای بابا می گم حالا ونگر و فرگی چی؟ اونا بلدن از کامپیوتر استفاده کنن؟ :)))

Vishka در 8/11/1390 | 21:16 گفت:

مرسی.حالا چی کار دارین به این بنده خدا.فعلا که بالاتر از ما هستن

Vishka در 8/11/1390 | 21:15 گفت:

مرسی.حالا چی کار دارین به این بنده خدا.فعلا که بالاتر از ما هستن

شایان در 8/11/1390 | 19:17 گفت:

با وجود همه این حرف ها عمو ردنپ کسی بود که تاتنهام هاتسپر رو از اعماق پریمر لیگ (3 فصل) پیش بالا کشید و تونست با چند خرید تیم رو به جام باشگاه های اروپا ببره!! و این که الانم نتایج خوبی میگیره!!

علیرضا در 8/11/1390 | 18:51 گفت:

کلا چی بلده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 18:39 گفت:

کلا مربی خوبیه بار فنی بالایی داره...

hamed در 8/11/1390 | 18:32 گفت:

جالب بود.....

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:32 گفت:

چلسی 0 - 0 کوئیزپارک رنجرز تا پایان نیمه اول
منچستر 0 - 0 لیورپول تا دقیقه 15

ali jamshidi در 8/11/1390 | 16:25 گفت:

کلاً می گن خلایق هر چه لایق!!! همینه. مرغ های کثیف.

MILAD در 8/11/1390 | 16:16 گفت:

با غیرت ترین بازیکن آرسنال؟حتما شرکت کنید

فرزین سلامي در 8/11/1390 | 16:12 گفت:

واقعا که

حمید فرازی در 8/11/1390 | 14:30 گفت:

جالب بود.موقع بازیا یه صندلی میاره میذاره کنار خط همونجا میشینه