روزنامه ي ديلي اکسپرس

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,723 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

روزنامه ي ديلي اکسپرس

رئال به دنبال رابينتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 5/1/1391 | 20:25 گفت:

25!!!!!خیلی کم....

(Hooman sam (Dark metal در 5/1/1391 | 16:49 گفت:

ما که منتظرت موندیم نیومدی JUGGLER خان....
بایدبرم
like like & bye bye

ehs در 5/1/1391 | 16:48 گفت:

كلا به خريد هاي تابستون بستگي داره!

ehs در 5/1/1391 | 16:45 گفت:

كلا به خريد هاي تابستون بستگي داره!

(Hooman sam (Dark metal در 5/1/1391 | 16:02 گفت:

خدایا مارا از شر دشمنان فوتبال نجات بده ه ه ه ه ه...... آمیــــــــــــــــــــــــــــن یا رب العالمین...
یعنی میشه یه روزی بیاد من اسم لاشخورایی مثل بارسا ، رئال و السیتی و میلان رو نشنوم؟میشه؟

(Hooman sam (Dark metal در 5/1/1391 | 15:55 گفت:

جونم JUGGLER 98 چرا عصبی میشی برادر؟؟
سرعت اینترنتت چنده؟

علی ارشدی در 5/1/1391 | 15:18 گفت:

رئال شکر خورده! کفتارای بی مروت! مجتبی عابدی درست گفتی خیلی خوشم اومد دو دزد اسپانیایی!

ضمنا سپهر اونا کی هستن گوشه پایین عکس؟؟؟ =))

JUGGLER 98 در 5/1/1391 | 14:33 گفت:

مجتبی جان سوالم اینه که یک سایت میخوام بازی امشب آرسنالو ببینم ولی یکی باشه توضیح بده کجاش باید برم
درضمن منم این مشکلو داشتم که حمید فراری حلش کرد برو این صفحه رو با فایرفاکس باز کن درست درست میشه

مجتبی عابدی در 5/1/1391 | 14:25 گفت:

JUGGLER من عکس رو ندارم فقط با خوندن اسم کثیف بارسا و رئال تو کامنت ها حس تنفرم گل کرد . سوالت چیه JUGGLER ؟؟

مجتبی عابدی در 5/1/1391 | 14:20 گفت:

فکر کردن به اینکه رابین مث سسک یا سمیر باشه هم خنده داره . بعد از ادامز تازه داریم از یه کاپتن واقعی و متعصب لذت میبریم . تی تی با رفتن به بارسا تعصبشو زیر سوال برد . اما رابین فرق داره .

JUGGLER 98 در 5/1/1391 | 14:16 گفت:

ای بابا تو رو خدا یکی جواب سوال منو تو دیوار بده دیگه باور کنید ثواب داره
ممنونننننننننننننننننننننننننننن

JUGGLER 98 در 5/1/1391 | 14:12 گفت:

نه بابا رابین بره رئال بهش بازی نمیرسه که خودش میدونه اونجا نمیره ولی تو بارسا شاید بهش بازی برسه

مجتبی عابدی در 5/1/1391 | 13:41 گفت:

لوگوی بارسا و رئال و من سیتی باس شکل کفتار و کرکس و دلار طراحی میشد .

مجتبی عابدی در 5/1/1391 | 13:39 گفت:

رئال و بارسا و میلان و اینتر و چلسی و من سیتی = دزد قاتل کثیف بی رحم .... از این حرفم کوتاه نمیام . به خصوص دو دزد اسپانیایی و السیتی .

حسین در 5/1/1391 | 13:35 گفت:

طبیعیه تیمی مثل رئال دائم دنبال ستاره های روی بورس باشه (بر حسب عادت)ولی به امید خدا با روندی که تیم گرفته و در تابستان با جذب چند ستاره و استارت پروژه قهرمانی رابین هم موندنی میشه.

sepehr najafian در 5/1/1391 | 13:24 گفت:

البته اگه يه پيشنهاد مالي خر يعني يه چي تو مايه هاي 70 ميليون بدن اون موقع بيان تا ببينيم چي ميشه

سید محمد رضا در 5/1/1391 | 12:44 گفت:

از همین الان با هرکی که فکر میکنه امسال رابین جدا میشه از تیم یا این که تمدید نمیکنه حاضرم شرط ببندم سر هر چی که دوست داشتند!!!!!!
این رابینی که من دیدم محاله از آرسنال بره