کدام يک؟

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,719 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدام يک؟

با توجه به آمدن پودولسکي به آرسنال به احتمال زياد فقط يکي از اين ها در امارات باقي خواهد ماند.کدام يک؟تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی قاسمی در 30/1/1391 | 13:23 گفت:

هیچ کدوم بدرد نمیخورن

اما بنتنر خوبه برای سکو ها

سکو نشین خوبیه

علی قاسمی در 30/1/1391 | 13:19 گفت:

هیچ کدوم بدرد نمیخورن

اما بنتنر خوبه برای سکو ها

سکو نشین خوبیه

alireza mohajer در 30/1/1391 | 13:15 گفت:

بنتنر سر زنی بسیار خوبی داره کاملا شبیه ابراهیمویچه !!!!!

alireza mohajer در 30/1/1391 | 13:10 گفت:

بنتنر سر زنی بسیار خوبی داره کاملا شبیه ابراهیمویچه !!!!!

علی قاسمی در 30/1/1391 | 12:55 گفت:

هیچ کدوم بدرد نمیخورن

اما بنتنر خوبه برای سکو ها

سکو نشین خوبیه

شاهين در 30/1/1391 | 04:49 گفت:

هر سه بایستی برن ....

پويان در 30/1/1391 | 04:08 گفت:

بنتنر

رضاشاماخ چوک بندر در 30/1/1391 | 02:40 گفت:

من شاماخوترجیح میدم

رضاشاماخ چوک بندر در 30/1/1391 | 02:39 گفت:

من شاماخوترجیح میدم

hamed در 30/1/1391 | 01:12 گفت:

من بنتنر رو ترجیح می دم...

reza در 30/1/1391 | 00:21 گفت:

خدا کنه بنتنر بمونه . من عاشقشم . واقعا بازیکنه خوبیه و بر عکس شاماخ قلیونی

reza در 30/1/1391 | 00:20 گفت:

خدا کنه بنتنر بمونه . من عاشقشم . واقعا بازیکنه خوبیه و بر عکس شاماخ قلیونی

reza در 30/1/1391 | 00:20 گفت:

خدا کنه بنتنر بمونه . من عاشقشم . واقعا بازیکنه خوبیه و بر عکس شاماخ قلیونی

reza در 30/1/1391 | 00:19 گفت:

خدا کنه بنتنر بمونه . من عاشقشم . واقعا بازیکنه خوبیه و بر عکس شاماخ قلیونی

علی ارشدی در 29/1/1391 | 23:50 گفت:

می تونیم هر سه شونو بفروشیم یه مهاجم دیگه بخریم کنار پولدی

hesam در 29/1/1391 | 23:17 گفت:

Nicolas kheili bare taviz khoobe,albate age bemoone.

مجتبی هانری در 29/1/1391 | 23:00 گفت:

شک نکن بنتنر خیلی بهتر از اینهاست

حمید فرازی در 29/1/1391 | 22:35 گفت:

بنتنر که از نظر فنی بهتر این دوتاست ولی اونم تحمل نیمکت نشینی نداره پس هیچ کدوم.ترجیح میدم یه بازیکن جدید بخریم

توپچی جنوب در 29/1/1391 | 22:10 گفت:

هیچکدوم بدرد نمیخورن ولی بنتنر از بقیه بهتره..........

توپچی جنوب در 29/1/1391 | 22:08 گفت:

هیچکدوم بدرد نمیخورن ولی بنتنر از بقیه بهتره..........

مصطفی کاظمی در 29/1/1391 | 21:55 گفت:

از لحاظ کیفیت مطمئنا بندتر از اینا بهتره ولی اگه به من باشه سه تاشونو شوت میکنم بیرون کمپل و برمیگردونم.

کمیل رحیمی در 29/1/1391 | 21:45 گفت:

به نظر من بنتنر بهتر از اون 2تاست، ولی ونگر پارک رو نگه میداره

مصطفی کاظمی در 29/1/1391 | 21:44 گفت:

از لحاظ کیفیت مطمئنا بندتر از اینا بهتره ولی اگه به من باشه سه تاشونو شوت میکنم بیرون کمپل و برمیگردونم.