چند عکس

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 348,551 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند عکس

چند عکس از بروبچ در مالزيبا دروازه بان شروع ميکنيم.


تو استخر

اينم رئيس
‏Photo: رئيســـــ در مالزی.....‏
آرتتا
‏Photo: توپچی ها در مالزی.....<br><br>مـــیـــکـــل آرتـــتــــا‏
هيچ کي مثل سانگ فعال نيس
Photo: ♥
‏Photo: Hello from Malaysia<br><br><br>ادمین سعید‏
بحثو عوض ميکنيم
قوي ترين تيم بانوان انگليس
‏Photo: این سالا ک آقایونمون هیچ کاری نکردن ولی باز دم زنان آرسنال گرم ک غیرتشون از این بی خاصیتا زیاده!<br><br>                                     معین‏
شاماخ و زيدان

بر عکس رابين احتمال تمديد تئو خيلي زياده
‏Photo: مذاکرات ارسنال با تئو والکات دوس داشتنیمون خوب پیش رفت و آرسنال مطمئن است که قرارداد 3 ساله با تئو خواهد بست.<br>محمد‏
قيافه ي کازورلا وقتي آرسنال بهش پيشنهاد داد
‏Photo: سانتی کازورلا احتمال 90% توپچیه ... تبریک میگم<br><br>امیرحسین‏

قيافه ي من اگه اين پيشنهادو رد کنه


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 3/5/1391 | 22:05 گفت:

مرسی جالب بود اون هایی که لازم داشتم رو سیو کردم................

عرفان در 3/5/1391 | 16:42 گفت:

به عنوان جانشین برای آرشا خوبه. قیمتش در مقایسه با سنش زیاده.یه چیزی تو سطح آرتتاست...

محمد على(اباى) در 3/5/1391 | 16:32 گفت:

به به عجب عکسایی......

سينا در 3/5/1391 | 03:22 گفت:

زيبا بود مرسي
عكس 2تا الكسا و گيبس خيلي باحاله تلفيقي از 3 رنگ مختلف

sepehr najafian در 3/5/1391 | 02:12 گفت:

کازورلا بازيکن سطح پاييني نيس.به خاطر انبوه ستارگان اسپانيا نيمکت نشين بود

nima در 2/5/1391 | 21:31 گفت:

حسین جان مگه دست ماست که کازورلا رو بخوایم یا نخوایم یا هر بازیکن دیگه ای،که میگی تقصیر خودمون که این جور بازیکنا برامون میشن رویا!!!وقتی باشگاه هیچ بازیکنی نمیخره معلومه که یه همچین بازیکن های سطح پایینی برامون میشن رویا...

soroosh در 2/5/1391 | 21:29 گفت:

ممنون واقعا جالب بود
خوش به حالشون عجب حالی دارن می کنن اونجا

علی ارشدی در 2/5/1391 | 21:16 گفت:

sepehr najafian@ بد نیست ولی باهاش حال نمی کنم حس خوبی بهم نمیده

M o o r I در 2/5/1391 | 21:13 گفت:

عکسا قشنگ بود داداش

دمت آبجوش

حسین در 2/5/1391 | 21:01 گفت:

من نمی فهمم یعنی خدایی سانتی کاسورلا باید برای ما رویا باشه؟؟؟؟بازیکنی ک فکر کنم حتی روی نیمکت تیم ملی اسپانیا هم نبود.

تقصیر خودمونه با این حد آرزوهامون که الان چند ساله تیممون جام نمی گیره.وقتی رویاها کوچک بشن همین میشه دیگه.

سید محمد رضا در 2/5/1391 | 21:01 گفت:

ممنون از پستت
@@@@@@@@@@
علی ارشدی : یعنی امیدوارم نیاد اصلا ازش خوشم نمیاد
------------------------
دیگه با این حرف تو محاله که بیاد

sepehr najafian در 2/5/1391 | 20:47 گفت:

ولي خيلي بازيکنه خوبيه

علی ارشدی در 2/5/1391 | 20:41 گفت:

کازورلا نمیاد! یعنی امیدوارم نیاد اصلا ازش خوشم نمیاد