آمار برترين دروازه بانان ليگ انگليس

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,705 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آمار برترين دروازه بانان ليگ انگليس

چک مانونه دخي آ هارت فريدل
خدايي مانونه خوب کار نکرده؟
...............................................................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 15/8/1391 | 18:06 گفت:

واقعا دیروز 3-4 تا سوپر سیو داشت-اگه بتونه همینطوری این روند رو ادامه بده میتونه شزنی رو نیمکت نشین کنه.

محمد مهدی در 15/8/1391 | 02:08 گفت:

sepehr najafian:
محمد مهدي
اورتون همچين معمولي هم نيس
************
درست میگی

sepehr najafian در 14/8/1391 | 22:08 گفت:

محمد مهدي
اورتون همچين معمولي هم نيس

رضا کاظمی در 14/8/1391 | 21:59 گفت:

وقتی دروازه بانمون مصدومه همین مانونه هم خوبه

رضا کاظمی در 14/8/1391 | 21:59 گفت:

وقتی دروازه بانمون مصدومه همین مانونه هم خوبه

رضا کاظمی در 14/8/1391 | 21:58 گفت:

یادتون نره مانونه دروازه بان سومه

محمد مهدی در 14/8/1391 | 21:11 گفت:

البته مانونه هم اماره خوبی داره ولی دفاع هم توش تاثیر داشته.

nima در 14/8/1391 | 21:09 گفت:

بابا مانونه اصلا بدرد نمیخوره!!!
این چسنی 3هفتس میخواد برگرده من نمیدونم چش شده آخه !!!کاش زودتر برگرده!!!

محمد مهدی در 14/8/1391 | 21:06 گفت:

ایول اماره باحالی بوود.

درمورده مانونه باید بگم به جز بازی با منچستر از کاملا عوامل ضعف ما بود و در اینده دروازبان یه تیم معمولی مثل اورتون میشه.

ولی حالا که حرف از شسنی اومد باید بگم خیلی بهش امیدوارمو خیلی هم دوسش دارم.

کاش هر چی زودتر برگرده

ehs در 14/8/1391 | 20:26 گفت:

ببا وقتی در وازبان 40 ساله ای مثل فندرسال وجود داره یه جوون مثل ژسنی یا مانونه خیلی جا دارن هر چند تو این سن و سال واقعا توانایی رقابت با بزگان جزیره رو هم دارن! از بین جوونها شما دخیا رو در نظر بگیرید با 13 میلیون یورو واقعا مانونه یا ژسنی هیچی ازش کم ندارن

amin در 14/8/1391 | 18:27 گفت:

با اومدن ژسنی تا حدی مشکل دروازبان حل میشه ولی به نظرم ونگر تا وقتی ژسنی جوونه و ثبات نداره باید یه دروازه بان با تجربه و مطمئن بگیره تا خود ژسنی هم سود ببره و از استعداد و استیل فوق العادش بتونه استفاده کنه. هر وقت اون پنالتی از کویت که گرفت رو ویدئوش رو می بینم تنم میلرزه خیلی خفن بود . ژسنی خیلی خیلی خیلی با استعداده تازه 21 سالشه فقط زمان می خواد

حمید pires در 14/8/1391 | 16:56 گفت:

دروازبانهای جوونی داریم ولی بالا پایین زیادی دارن نمیدونم چطور یک دروازبان جوون تو لیگ سنگین جزیره به ثبات میرسه . اولین دروازبان باید جو هارت باشه که به ثبات رسیده.

علی آقاشاهی در 14/8/1391 | 15:45 گفت:

منم قهرمانی لیگ رو دور از دسترس میبینم نه بخاطر اختلاف زیاد با صدر چون بارها تو لیگ جزیره این اختلاف حتی تو هفته های پایانی جبران شده (نمونش همین پارسال) ولی مشکل اینه که ما این اختلاف رو الان با 3 تیم مدعی داریمو و بعیده که هر 3 تیم فرصت هاشونو از دست بدن.
یه ذره با میانگین امتیازی که میگی مشکل دارم.
اولا من فکر می کنم از 8 بازی باقی مونده نیم فصل احتمال بردن 7 بازی هست (تاکید می کنم احتمال).
دوما بازی که فقط برد و باخت نیست ، مساوی هم داره یعنی اگه حتی به احتمال 1% ما دیگه بازی هامون رو نبازیم (که با برگشت گیبز دور از ذهن نیست) میتونیم 8 بازی مساوی کنیم (با توجه به امتیاز 84 که شما گفتی) و اگه "اولا" اتفاق بیافته ، نیم فصل دوم باید 11 بازی ببریم ( می دونم اما اگر زیاد شد ولی آدم به امید زندس).

ولی چیزی که من ازش ناراحتم یه عدد 90 در آخر فصل جلوی امتیاز چلسیه، که همه این اما اگر ها رو خراب می کنه.

good luck

hamid saadi در 14/8/1391 | 15:19 گفت:

آقا علی نظرت درسته.
ورمائلن بعد از مصدومیتش اون ورمائلن سابق نشد.مثل رمسی که قبل از مصدومیت خیلی خوب پیشرفت میکرد ولی حیف....
اما درباره قهرمانی.من طور دیگه ایی به قضیه نگاه میکنم.
پارسال سیتی با 89 امتیاز قهرمان شد و سال قبلش منچستر یونایتد با 80 .
لیگ انگلیس هر تیم 38 بازی انجام میده.
تا الان ما 10 بازی انجام دادیم و 28 تا مونده.
اگه بخوایم با همون میانگینش حساب کنیم یعنی 84 امتیاز ما باید از 28 بازی باقی مونده 23 تاشو ببریم.
یعنی فقط 5 بازی رو میتونیم خراب کنیم.
کار شدنیی هست ولی بیا واقع بینانه نگاه کنیم.آرسنال با وضعیت کنونی نمیتونه.
منچستر رو هم همه میدونن چطوریه.به اواسط فصل که میرسیم میوفتن رو دور بردن و نمیشه جلوشونو گرفت.
راستشو بخوای من امیدوار نیستم

حامد نوری در 14/8/1391 | 15:18 گفت:

تو رو خدا بیخیال شو آخه مانونه هم دروازه بانه !!!!!!!!!!

علی آقاشاهی در 14/8/1391 | 14:58 گفت:

کسی که بخواد ایراد بگیره به آمار کاری نداره. به اسم نگاه می کنه و علاقه خودش

به نظر من که مانونه این فصل از نقاط قوت تیمه و نقطه ضعف ما تو جبهه دفاعی (بعد از مصدومیت گیبز) سانتوس و ورما هستن ولی کسی که نمی خواد قبول کنه هنور از افراد دیگه ایراد می گیره. البته اینکه بهترین خط دفاع لیگ رو داریم فوق العادست چون با 3 تا از 5 تا قدرت تهاجمی لیگ بازی کردیم.

good luck

masoud mahmudpur در 14/8/1391 | 14:58 گفت:

نصف بیشتره گل هایی که خوردیم تقصیر مانونه است.بازی با چلسی و منچستر سیتی و نوریچ گند زد به تیم

تیمور احمدی در 14/8/1391 | 14:48 گفت:

از همه بیشتر از فریدل خوشم میاد سن پدربزرگ مانونه رو داره ولی صدتای این دروازه بان ها می ارزه

مانونه هم بد کار نکرده ولی انصافا در سطح ارسنال نیست

این هم زیر دست ونگر ادم میشه و چند فصل بعد میره یه تیم دیگه