15 ترانسفر برتر امسال جهان

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 336,676 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

15 ترانسفر برتر امسال جهان

.1-فالکائو از اتلتيکو مادريد به موناکو با 53 ميليون يورو
2-نيمار از سانتوس به بارسا با 50 ميليون يورو
3-جيمز رودريگز از موناکو به پورتو به 40 ميليون يورو
4-فرناندينيو از شاختار به سيتي با 35 ميليون يورو
5-گوتزه از دورتموند به بايرن با 32/5 ميليون يورو
6-موتينيو از پورتو به موناکو با 22 ميليون يورو
7-شورله از لورکوزن به چلسي با 20 ميليون يورو
8-ناواس از سويا به سيتي 15/5 ميليون يورو
9-فرناندو از گرميو به شاختار با 10 ميليون
10-هيونگ مين سون از هامبورگ به لورکوزن با 8/8 ميليون يورو
11-ريکي ون وولسوينکل از اسپورتينگ به نوريچ با 8/8 ميليون يورو
12-مارکو مارکوويچ از پارتيزان بلگراد به بنفيکا با 8/8 ميليون يورو
13-دژان لورن از ليون به ساوتهمپتون با 8/8 ميليون يورو
14-هکتور هررا از پاکوئا به پورتو 8/8 ميليون يورو
15-سوکراتس وردربرمن به دورتموند 8 ميليون يورو
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 27/3/1392 | 11:23 گفت:

فان پرسی بیشوووووععععععععععوووووووووووووووووررررررررررررررررررررررر

nima در 27/3/1392 | 10:41 گفت:

مرسی سپهر جان دمت گرم!!!

امیر صفای نیکو در 27/3/1392 | 08:47 گفت:

یک خبرنگار از ون پرسی پرسیده:احساس شما در مورد صعود آرسنال به لیگ قهرمانان سال بعد چیه؟
بسیار متعجب شدم که آنها بدون من توانسته اند این کار را انجام دهند.فعلا تفکرات آنها تا همین اندازه پیش رفته است اما من خبر بودجه اختصاصی باشگاه برای نقل و انتقال امسال را نیز شنیده ام.............
بی ادب...بی غیرت

sepehr najafian در 27/3/1392 | 00:36 گفت:

منم واقعا دوست دارم آپديتش کنم.

محمد مهدي نوروزي در 27/3/1392 | 00:03 گفت:

مرسی برادر

tofigh در 26/3/1392 | 22:49 گفت:

مرسیان شالله خریدهای بزرگ آرسنال رو هم ببینیم..

ehsan zoola در 26/3/1392 | 22:43 گفت:

مرسی

این شانسلونایی ها چه خرج هایی ک نمیکنن و بازم لاماسیا لاماسیا میکنن

محمدرضا در 26/3/1392 | 22:09 گفت:

قربونه دستت

توپچی جنوب در 26/3/1392 | 21:45 گفت:

دمت گرم سپهر جان،
اميدوارم در روز هاي آينده كه خواستي آپديتش كني
٣تا از خريد ها كه اومدن تو آرسنال هم جزوشون باشه;);)

محمد مهدی در 26/3/1392 | 21:37 گفت:

2-نيمار از سانتوس به بارسا با 57 ميليون يورو

5-گوتزه از دورتموند به بايرن با 37 ميليون يورو

15-سوکراتس وردربرمن به دورتموند 8 ميليون يورو
........................................

بیشتر سر بزن. جات خالیه سپهر

Reza در 26/3/1392 | 20:51 گفت:

جالب بود

Morteza Bauer در 26/3/1392 | 19:44 گفت:

مرسی از پست خوبت.لایک

sepehr najafian در 26/3/1392 | 18:33 گفت:

ما که بدمون نمياد

محسن عاشوری در 26/3/1392 | 17:36 گفت:

آقا سپهر دمت گرم بابت پستت
-----------------------------------------
ایشالا ما هم رونی و فلاین رو بخریم