يعني ساندرلند از ما ثروتمندتره؟

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 337,830 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

يعني ساندرلند از ما ثروتمندتره؟

مقايسه سود و زيان نقل و انتقالاتي ساندرلند و آرسنال در چند سال اخير2012/13
ساندرلند:20 ميليون ضرر
آرسنال:3 مليون سود

2011/12
ساندرلند:1 ميليون ضرر
آرسنال:11 ميليون سود

2010/11
ساندرلند:11 ميليون سود
آرسنال:12 ميليون ضرر

2009/10
ساندرلند:21 ميليون ضرر
آرسنال:31 ميليون سود

2008/09
ساندرلند:19 ميليون ضرر
آرسنال:12 ميليون ضرر

2007/08
ساندرلند:رقم خيره کننده ي 54 ميليون ضرر
آرسنال:22 ميليون سود

2006/7
ساندرلند:3 ميليون ضرر
آرسنال:تقريبا بي سود و ضررخب از اين آمار ميشه فهميد ساندرلند مبلغ هنگفتي بيشتر از ما خرج کرده ولي به هيچ وجه نتونسته مثل ما موفق باشه.
نظرتون چيه؟

اينم يه عکس باحال که پيدا کردم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farzam در 23/4/1392 | 10:33 گفت:

بر طبق آخرین مصاحبه ونگر طبق معمول بازیکنی که به ما چیزی اضافه کنه رو میخریم و تعداد خریدامون از 2 تا بیشتر نمیره(1یا2) و از اونجایی که ما یایا سانوگو رو یه عنوان یه مهاجم نوک گرفتیم و با توجه به حضور جیرود و پولدی بیایید از همینجا قید خرید مهاجم رو بزنیم و الکی جوش نزنیم
یه حسی بهم میگه این پیشنهادها به هیگواین و سوارز همه سرکارین

محمدرضا در 23/4/1392 | 01:08 گفت:

بیخیال ما رو با کیا مقایسه میکنیم همین کارا رو میکنیم خوذمون بعد ناراحتیم چرا جام نمیگیریم

مهدی افسرده در 23/4/1392 | 01:01 گفت:

تیمای کوچیک ضررشونم بیشتره...کیو پی آر این همه فصل پیش خرج کرد ولی آخرش افتاد

محمد مهدی در 23/4/1392 | 00:45 گفت:

تازه درامد های ارسنال 10 بارابر ساندرلنده

sepehr najafian در 23/4/1392 | 00:43 گفت:

آره خب.دستمزد هم خيلي مهمه

محمد حسینی در 23/4/1392 | 00:42 گفت:

*حالا یک فصل

محمد حسینی در 23/4/1392 | 00:42 گفت:

سپهر جان مقایسه درستی نیست
آرسنال سالانه بیش از 140 میلیون داره دستمزد میده و قدرت مالی باشگاه ما فرای ساندرلندِ
همونطور که من سیتی بیش از 200 میلیون پوند سالانه به بازیکنانش دستمزد پرداخت می کنه حالا یک فک بازیکنی نخره و حتی بفروشه
و این مقایسه خوبی نیست
این مقایسه بیشتر بدلیل پرورش استعداد ها و فروششون توسط باشگاه به وجود اومده که ما از خرید و فروش ها سود کردیم ولی هزینه ها تنها خرید و فروش نیست
قیمت بازیکنای آرسنال و ساندرلند رو بنویس و تفاوت رو ببین

sepehr najafian در 23/4/1392 | 00:12 گفت:

فقط براي بازيکنا

آریا در 23/4/1392 | 00:11 گفت:

اینا مبلغ خرج کردن فقط برای بازیکنان نیست .....

majid در 23/4/1392 | 00:10 گفت:

جز به وجود رئیس مگه میشه به چیزه دیگه ای نسبت داد؟؟

امار و ارقام گویای همه چیه