این بشر

نویسنده: sepehr najafian

وبلاگ من
نویسنده: sepehr najafian
من 4 ساله که طرفداره آرسنالم.تا قبل از اون طرفدار یووه بودم و هستم ولی کاری بهش ندارم.بیشتر به خاطر ونگر آرسنالی شدم.ولي الان بدون ونگرم طرفدارشم.
کل بازدید: 350,311 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این بشر

فرانسیس کوکلینبعد از این که داد و هوار همه ی ما از نبود یک هافبک دفاعی درست و حسابی بعد از رفتن الکس سانگ در اومده بود،پدیده ی جدید ونگر بعد از دو سال نمایش نه چندان امیدوار کننده رونمایی شد تا ما به یاد این بی افتیم که هنوز ستارگان جوانی در آرسنال وجود دارند که در آینده بدرخشند.

بله.فرانسیس کوکلین جوان شاید پاتریک ویرای آینده ی ما باشد.
حتما بازی او رو امروز دیدید.تکل های بی نقص،جاگیری عالی،خراب کردن بازی حریف و نیروی جوانی و صد البته گاهی بی تجربگی.

فرانسیس کوکلین


او در سال 2008 و در سن 16 سالگی به آرسنال پیوست.
او اولین بازی خود رو در آرسنال در همان سال مقابل شفیلد یونایتد انجام داد که منجر به پیروزی 6-0 آرسنال شد.
بعد از بازی های نسبتا خوب در تیم رزرو او در سال 2010 به تیم لورینت پیوست و در 24 بازی دو گل نیز زد.
سپس سال بعد او به فرایبورگ رفت و در نیمی از بازی های این تیم نیز شرکت کرد.
او دوران نسبتا موفقی در این باشگاه آلمانی داشت.
سپس او در ابتدای این فصل به تیم چارلتون پیوست و در کمتر از دو ماه 5 بازی برای این تیم انجام داد ولی با توجه به بحران مصدومیت در آرسنال او به تیم برگشت و در دو بازی گذشته عملکردی عالی از خودش به نمایش گذاشت.
لازم به ذکر است که او در تمامی رده های سنی تیم ملی فراسنه به جز بزرگسالان بازی کرده،پس تیم ملی فرانسه در آینده روی او حساب باز خواهد کرد.
آیا او میتواند بازیکن بزرگی در پست خود شود؟

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 4/11/1393 | 16:34 گفت:

پخش زنده بازی " برایتون - آرسنال " از شبکه ورزش
یکشنبه ساعت 19:30

لی پریست در 1/11/1393 | 21:36 گفت:

مارسلینو، سرمربی ویارئال گفت :" دوست ندارم که با رفتنم گابریل کنار بیایم، از دیدگاه ورزشیش این خبر بدی خواهد بود اما اگر گابریل و باشگاه فکر کنند که این تصمیم درستی است، آن را می پذیریم."

آرین در 1/11/1393 | 21:20 گفت:

خیلی دوست دارم اوزیل و رمزی رو فرم بیان در کنار سانتی,الکسیسو این فصل اقای گل کنن...
سیتی هم لیگو بگیره....یه جوری بشه که اخر فصل اتوبوس نه عنوان فردی داشته باشه نه تیمی... چه شود....

لی پریست در 1/11/1393 | 21:02 گفت:

به گزارش سايت گل انتقال گابريل آرماندو آبرئو به آرسنال در مراحل نهايي خود قرار دارد. گفته مي شود آرسنال حاضر شده براي اين انتقال 20 ميليون يورو به ويارئال بپردازد. گابريل در فصل گذشته از تيم ويتوريا باهيا برزيل به ويارئال منتقل شده بود. مثله اینگه الکی الکی داره جدی میشه

لی پریست در 1/11/1393 | 20:14 گفت:

سلام به همه ارستالی ها و ورزشکارا.به احتمال زیاد خرید بعدی تو پست دفاع گابریل از والنسیا یا وینستون رید از وستهم خواهد بود.

mohsen abbasi در 1/11/1393 | 19:02 گفت:

الان که بردیم چرا سایت اینقدر خلوته همین که می بازیم 200تا پست میاد ادم نمیرسه بخونه میبریم همه ناپدید میشن بعد دو روز .

آرین در 1/11/1393 | 16:10 گفت:

کاش ونگر زودتر همچین تغییراتی رو ایجاد میکرد تا مدعی میموندیم.فلامینی و ازتتا خط هافبکمونو به معنای واقعی کلمه به فنا داده بودن.وقتشه که ونگر تو دفاع و هافبک دفاعی تغییرات اساسی ایجاد کنه.امیدوارم ارتتا و فلامینی و مرتساکرو بذاره کناره 3 4 تا ستاره هم تو این پستا اضافه کنه...

mehdi در 1/11/1393 | 15:01 گفت:

بلیک رسمی شد

http://www1.skysports.com/transfer-centre/


http://www.arsenal.com/home

مهدی در 30/10/1393 | 12:16 گفت:

نقل قول : نقل قول : http://up.persianscript.ir/uploads/e03d-Francis-Coquelin-vs-Manchester-City-18-1-15-HD.zip
ممنون بابت پستت
کلیپ بالا رو دانلود کنید
بعد از 5 یا 6 سال تازه دارم یکی رو میبینم که سر بازیکنا داد میزنه!
امیدوارم به پیشرفتش ادامه بده.


پاسخ شما : داداش مرسی بابت کلیپ.کوک خیلی خوبه
میگم داداش احیانا کلیپی از بازی سانتی جلو شیخ سیتی نداری؟


پاسخ شما : نه داداش ندارم
ولی یه عکس از تاچ های سانتی تو بازی با سیتی دارم که فوق العاده بوده!
نمره ی 10 گرفت تو بازی با السیتی.

http://8pic.ir/images/1n6xm0px63n25df1q05c.jpg

sepehr najafian در 30/10/1393 | 02:25 گفت:

نقل قول : داداش واپیپر کدوم فیلم/سریال هست؟

پاسخ شما : هیچکدوم.یه گره راک هستش به اسم Evanescence

مهرزاد در 30/10/1393 | 01:57 گفت:

داداش واپیپر کدوم فیلم/سریال هست؟

Reza ADPH در 30/10/1393 | 00:55 گفت:

کوکلین خیلی بازیکن آینده داری هس . مرسی از پستت

امیر صفای نیکو در 30/10/1393 | 00:31 گفت:

نقل قول : http://up.persianscript.ir/uploads/e03d-Francis-Coquelin-vs-Manchester-City-18-1-15-HD.zip
ممنون بابت پستت
کلیپ بالا رو دانلود کنید
بعد از 5 یا 6 سال تازه دارم یکی رو میبینم که سر بازیکنا داد میزنه!
امیدوارم به پیشرفتش ادامه بده.


پاسخ شما : مرسی اقا مهدی
دقت زیادی نکرده بودم روی کلیت بازیش.خیلی خوب بازی خوانی میکنه.چقدر زیبا پاسها رو قطع میکرد.خدا کنه ثبات داشته باشه

ارمان در 29/10/1393 | 23:03 گفت:

برد این بازی از هر بازی مهمتر بود چون این بازی میتونه مثل بازی با بایرن برای ما باشه که شد نقطه تغيير و مطمئن باشین تيمايي که با اونا رقابت داریم جلوی سیتی امتیاز از دست میدن و تفاوت ما رو آخر فصل رقم میزنه

علیرضا در 29/10/1393 | 21:48 گفت:

نقل قول : http://up.persianscript.ir/uploads/e03d-Francis-Coquelin-vs-Manchester-City-18-1-15-HD.zip
ممنون بابت پستت
کلیپ بالا رو دانلود کنید
بعد از 5 یا 6 سال تازه دارم یکی رو میبینم که سر بازیکنا داد میزنه!
امیدوارم به پیشرفتش ادامه بده.


پاسخ شما : داداش مرسی بابت کلیپ.کوک خیلی خوبه
میگم داداش احیانا کلیپی از بازی سانتی جلو شیخ سیتی نداری؟

مهدی در 29/10/1393 | 20:51 گفت:

http://up.persianscript.ir/uploads/e03d-Francis-Coquelin-vs-Manchester-City-18-1-15-HD.zip
ممنون بابت پستت
کلیپ بالا رو دانلود کنید
بعد از 5 یا 6 سال تازه دارم یکی رو میبینم که سر بازیکنا داد میزنه!
امیدوارم به پیشرفتش ادامه بده.

URAHARA KISUKE در 29/10/1393 | 18:31 گفت:

نقل قول : نقل قول : yes yes تبریک به همه همین جریان فوتبال تو تیم آرسناله که منو عاشق خودش کرد روح توتیممون موج میزنه همیشه با فروش بازیکن زنده ایم همیشه به قانون تمکین میکنیم بازنشسته هامون عاشق تیممون هستن نامرد نداریم لباسمون خوشکله ورزشگاهمون بینظیره لوگوی باشگاهمون شاهکاره لقبمون بی نظیره خب خب بازی دیشب عالی بود درست سبکی رو بازی می کردیم که چلسی بازی میکنه اما انعطاف هم دربازی تیم ما وجود داره که این نکته مهمیه چلسی خیلی خشک بازی میکنه بلرین خیلی حرفه ای بازی میکنه وجود الکسیس یه نعمت بزرگیه برای ما ژیرود هم انصافا قلدره راندمان کاریش برای ما خوبه اما مثلا یه سوال بپرسن که کاوانی رو ارجیح میدی یا ژیرود 100%میگم کاوانی بگذریم کوکلین جنگنده کار میکنه واین یک امتیاز مثبت برای ماست گرچه ضریب اشتباهاتش هم بالاست اما مهم اینه عرق میکنه وعرق کردن نشان از راحتی وبدون استرس بودن رو داره وداد وهوارهای حین بازی به نظرم عالی بود ولی بازیکنی که برام یجورایی محبوب شده اوسپیناست که هم خوش یمنه هم قیافه درست ودرمونی نداره خخخخ هم خنده داره هم باصلابته درسته حس میکنم یکم سرعت عملش کمه اما اگه یک امتیاز منفی نسبت به شزنی داشته باشه فقط همینه بقیه هم عالی بودن مخلص همه

پاسخ شما : داداش اسیر حرفات در مورد اسپینا شدم
منم خیلی خوشم میاد ازش


پاسخ شما : خوشحالم که خوشحال شدی دوست عزیزم...

farshad khadem در 29/10/1393 | 17:11 گفت:

سلام
تبریک میگم پیروزی ارسنال رو واینکه این اولین بازی بود که با خاطر جمعی از قبل میدونستم قادریم یکی از مدعیان لیگو درزمین خودش ببریم وکمی تاسف میخورم که زمانی به ثبات تیمی وخودباوری رسیدیم که نیمی از فصل رو از دست دادیم وحالا باید تخت گاز وکمترین اشتباه دل خوش به حفظ روند کنونی امیدوارانه به جلو بریم ومن اعتقاد دارم اگر به همین شکل بدون ترس ادامه بدیم ارسنال واقعی که هواداران مدتها بود گمش کرده بودند پیدا خواهند کرد .
در موردکوکلین گفتنی ها را دوستان گفتند من تنها این جمله را اضافه میکنم که شایدلزومی به خرید هافبک دفاعی نباشه تا الان هم اگر حرفی از ونگر راجب خرید شنیدیم مربوط به دفاع اخر ه یعنی این جوون قراره جا پای پت ویرا یا بقول عموشهرام گیلبرتو سیلوا بزاره که تواین چند باز اخیر نشون داد این پتانسیلو داره .

A.Djahed در 29/10/1393 | 16:39 گفت:

من که خیلی ازش خوشم میاد یه چیزی تو مایه های خدیراست ولی جوون تر و البته بهتر .
چمبرز و مارتینز و سانچز و بلرین و کوکلین از شاهکار های ونگر تو این فصل بودن
دم ونگر گرم .

Amir در 29/10/1393 | 16:11 گفت:

ببخشیدا من گیر دادم به نبری ولی حالا دیگه ببینید این عکسا اونی که علامت دار شده نبریه؟؟؟؟
این تمرین 1 ژاونیست
http://ladyarse.co.uk/wp-content/uploads/2015/01/serge-gnabry-training-2.png


http://ladyarse.co.uk/wp-content/uploads/2015/01/serge-gnabry-training.png

کمیل در 29/10/1393 | 14:56 گفت:

کوکلن خوبه ولی بیشتر تو توپگیری و تخریب بازی حریف خوبه و تو پاسکاری مشکل داره، هافبک دفاعی باید بازیساز هم باشه، باید خلاق هم باشه، تو پاسکاری و حفظ توپ هم باید خوب باشه که کوکلن ای چیزا رو نداره به نظر من، اگه تو این چیزا پیشرفت کنه میشه روش حساب کرد

majid در 29/10/1393 | 14:33 گفت:

نقل قول : نقل قول : منم برد و به همه تبریک میگم بعد از مدتها ذره ای جو سایت بهتر شده و امیدوارم نتایج خوبمونم ادامه پیدا کنه. این بازی منو برد تو فضای جام باشگاههای 2005-6. بازم تبریک به همه. اینم بگم این تیم مصدوم نداشته باشه خیلی حرفا واسه گفتن داره
in arsene we always trust


پاسخ شما : واقعا دلم واسه اقا مجید و کامنت هش تنگ شده بود!


پاسخ شما : فدات شم مهرزاد جان

مهرزاد در 29/10/1393 | 14:15 گفت:

نقل قول : منم برد و به همه تبریک میگم بعد از مدتها ذره ای جو سایت بهتر شده و امیدوارم نتایج خوبمونم ادامه پیدا کنه. این بازی منو برد تو فضای جام باشگاههای 2005-6. بازم تبریک به همه. اینم بگم این تیم مصدوم نداشته باشه خیلی حرفا واسه گفتن داره
in arsene we always trust


پاسخ شما : واقعا دلم واسه اقا مجید و کامنت هش تنگ شده بود!

majid در 29/10/1393 | 14:02 گفت:

منم برد و به همه تبریک میگم بعد از مدتها ذره ای جو سایت بهتر شده و امیدوارم نتایج خوبمونم ادامه پیدا کنه. این بازی منو برد تو فضای جام باشگاههای 2005-6. بازم تبریک به همه. اینم بگم این تیم مصدوم نداشته باشه خیلی حرفا واسه گفتن داره
in arsene we always trust

seyed alireza در 29/10/1393 | 13:58 گفت:

با سلام خدمت همه. با وجود درخشش کو کلین هنوز به یک هافبک دفاعی و یک دفاع چند منظوره نیاز داریم . البته باید مجوز بازی در لیگ قهرمانان رو هم داشته باشن. تا انشا ا... تو لیگ قهرمانان بریم برا قهرمانی.

arsenal در 29/10/1393 | 12:30 گفت:

نقل قول : yes yes تبریک به همه همین جریان فوتبال تو تیم آرسناله که منو عاشق خودش کرد روح توتیممون موج میزنه همیشه با فروش بازیکن زنده ایم همیشه به قانون تمکین میکنیم بازنشسته هامون عاشق تیممون هستن نامرد نداریم لباسمون خوشکله ورزشگاهمون بینظیره لوگوی باشگاهمون شاهکاره لقبمون بی نظیره خب خب بازی دیشب عالی بود درست سبکی رو بازی می کردیم که چلسی بازی میکنه اما انعطاف هم دربازی تیم ما وجود داره که این نکته مهمیه چلسی خیلی خشک بازی میکنه بلرین خیلی حرفه ای بازی میکنه وجود الکسیس یه نعمت بزرگیه برای ما ژیرود هم انصافا قلدره راندمان کاریش برای ما خوبه اما مثلا یه سوال بپرسن که کاوانی رو ارجیح میدی یا ژیرود 100%میگم کاوانی بگذریم کوکلین جنگنده کار میکنه واین یک امتیاز مثبت برای ماست گرچه ضریب اشتباهاتش هم بالاست اما مهم اینه عرق میکنه وعرق کردن نشان از راحتی وبدون استرس بودن رو داره وداد وهوارهای حین بازی به نظرم عالی بود ولی بازیکنی که برام یجورایی محبوب شده اوسپیناست که هم خوش یمنه هم قیافه درست ودرمونی نداره خخخخ هم خنده داره هم باصلابته درسته حس میکنم یکم سرعت عملش کمه اما اگه یک امتیاز منفی نسبت به شزنی داشته باشه فقط همینه بقیه هم عالی بودن مخلص همه

پاسخ شما : داداش اسیر حرفات در مورد اسپینا شدم
منم خیلی خوشم میاد ازش

Mojtaba Gunner در 29/10/1393 | 11:41 گفت:

از همه چی مهم تر جاگیری های خوبشه
و سر بالا بازی کردن. وقتی توپو میگیره هول نمیشه و پاس درستی میده.
خییییییییییییلی بهش امیدوار شدم

لی پریست در 29/10/1393 | 10:25 گفت:

ای کاش یه کم قدش بلند ترو هیکلی تر بود .بلند کردن قدش سخته اما هیکلشو میشه درست کرد. سرعتش خوبه جنبو جوشه زیادی داره

URAHARA KISUKE در 29/10/1393 | 10:16 گفت:

yes yes تبریک به همه همین جریان فوتبال تو تیم آرسناله که منو عاشق خودش کرد روح توتیممون موج میزنه همیشه با فروش بازیکن زنده ایم همیشه به قانون تمکین میکنیم بازنشسته هامون عاشق تیممون هستن نامرد نداریم لباسمون خوشکله ورزشگاهمون بینظیره لوگوی باشگاهمون شاهکاره لقبمون بی نظیره خب خب بازی دیشب عالی بود درست سبکی رو بازی می کردیم که چلسی بازی میکنه اما انعطاف هم دربازی تیم ما وجود داره که این نکته مهمیه چلسی خیلی خشک بازی میکنه بلرین خیلی حرفه ای بازی میکنه وجود الکسیس یه نعمت بزرگیه برای ما ژیرود هم انصافا قلدره راندمان کاریش برای ما خوبه اما مثلا یه سوال بپرسن که کاوانی رو ارجیح میدی یا ژیرود 100%میگم کاوانی بگذریم کوکلین جنگنده کار میکنه واین یک امتیاز مثبت برای ماست گرچه ضریب اشتباهاتش هم بالاست اما مهم اینه عرق میکنه وعرق کردن نشان از راحتی وبدون استرس بودن رو داره وداد وهوارهای حین بازی به نظرم عالی بود ولی بازیکنی که برام یجورایی محبوب شده اوسپیناست که هم خوش یمنه هم قیافه درست ودرمونی نداره خخخخ هم خنده داره هم باصلابته درسته حس میکنم یکم سرعت عملش کمه اما اگه یک امتیاز منفی نسبت به شزنی داشته باشه فقط همینه بقیه هم عالی بودن مخلص همه

رضا کاظمی در 29/10/1393 | 09:36 گفت:

بازی شو کار ندارم فقط با این حرکتش حال کردم دوتا بازیکن اشتباه کرد سرش داد وبی داد کرد

محسن عاشوری در 29/10/1393 | 03:53 گفت:

والله ما خیلی دلمون میخواد اگه جامی میبریم با سرمربیگری ونگر باشه ..
اگه ونگر مثل بازی امشب با سیتی اینقد با سیاست و دانا عمل کنه کیه که بد ونگر رو بخواد
معلومه که ما همه دوستش داریم و دلمون میخواد جامها رو با سرمربیگری اون ببریم

اما یه وقتایی کارایی میکنه که باعث نتیجه بد میشه

امیدوارم ونگر به خودش اومده باشه مثل بازی با سیتی که بسیار دانا و منطقی عمل کرد

علیرضا در 29/10/1393 | 01:48 گفت:

با تک تک جمله های شهرام مواقم + اینکه میتونه یکم رو بازیسازیشم بیشتر کار کنه

sepehr najafian در 29/10/1393 | 01:32 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : كوكلين و بليك و چمبرز اگه بهشون بازي برسه و كسب تجربه كنن ميتونن سالها هافبك دفاعيمونو بيمه كنن. هر سه تاشون فوق العاده با استعدادن. از وقتي كوكلين اومده تو تيم عملكرد دفاعي از اين رو به اون رو شده!

پاسخ شما : موافقم درصورتي كه باشگاه هاي پولدار و ستاره دزدي مثل بارسا سيتي و... با پول كلان ازمون نگيرنشون! من تا جايي يادمه هر بازيكني كه تو ارسنال به شكوفايي ميرسه ميقاپنش!
ولي اميدوارم با كوكلين و بليك مشكل هاف دفاعي حل شه


پاسخ شما : به نظرم گذشت دوره بي پولي و ورزشگاه ساختن و ستاره فروختن؛ الان ما تيمي شديم كه ميريم از بارسا و رئال خريد ميكنيم. اين تيم چند تا جام بگيره و بازيكنا قانع شن به موندن يه دوره خوب واسه آرسنال شروع ميشه؛ تيمي ميشيم كه واقعا تو همه جامها مدعيه


پاسخ شما : موافقم باهات

حسن در 29/10/1393 | 01:31 گفت:

نقل قول : نقل قول : نقل قول : كوكلين و بليك و چمبرز اگه بهشون بازي برسه و كسب تجربه كنن ميتونن سالها هافبك دفاعيمونو بيمه كنن. هر سه تاشون فوق العاده با استعدادن. از وقتي كوكلين اومده تو تيم عملكرد دفاعي از اين رو به اون رو شده!

پاسخ شما : موافقم درصورتي كه باشگاه هاي پولدار و ستاره دزدي مثل بارسا سيتي و... با پول كلان ازمون نگيرنشون! من تا جايي يادمه هر بازيكني كه تو ارسنال به شكوفايي ميرسه ميقاپنش!
ولي اميدوارم با كوكلين و بليك مشكل هاف دفاعي حل شه


پاسخ شما : به نظرم گذشت دوره بي پولي و ورزشگاه ساختن و ستاره فروختن؛ الان ما تيمي شديم كه ميريم از بارسا و رئال خريد ميكنيم. اين تيم چند تا جام بگيره و بازيكنا قانع شن به موندن يه دوره خوب واسه آرسنال شروع ميشه؛ تيمي ميشيم كه واقعا تو همه جامها مدعيه


پاسخ شما : ايشالا

kamyar در 29/10/1393 | 01:26 گفت:

نقل قول : نقل قول : كوكلين و بليك و چمبرز اگه بهشون بازي برسه و كسب تجربه كنن ميتونن سالها هافبك دفاعيمونو بيمه كنن. هر سه تاشون فوق العاده با استعدادن. از وقتي كوكلين اومده تو تيم عملكرد دفاعي از اين رو به اون رو شده!

پاسخ شما : موافقم درصورتي كه باشگاه هاي پولدار و ستاره دزدي مثل بارسا سيتي و... با پول كلان ازمون نگيرنشون! من تا جايي يادمه هر بازيكني كه تو ارسنال به شكوفايي ميرسه ميقاپنش!
ولي اميدوارم با كوكلين و بليك مشكل هاف دفاعي حل شه


پاسخ شما : به نظرم گذشت دوره بي پولي و ورزشگاه ساختن و ستاره فروختن؛ الان ما تيمي شديم كه ميريم از بارسا و رئال خريد ميكنيم. اين تيم چند تا جام بگيره و بازيكنا قانع شن به موندن يه دوره خوب واسه آرسنال شروع ميشه؛ تيمي ميشيم كه واقعا تو همه جامها مدعيه

توپچی جنوب در 29/10/1393 | 01:25 گفت:

بازی امروز کوکلین رو میشه به امتحان پایان ترم تشبیه کرد کوکلین باید خودش رو تو این بازی اثبات میکرد چون تو چند بازی قبل خیلی خوب نشون داده بود ولی همه بهش شک داشتیم همه منتظر بودیم ببینیم مقابل یه تیم بزرگ تیمی ک میتونه عیار یه بازیکن و آمادگیش رو محک بزنه چطوره و کوکلین به عنوان یه هافبک دفاعی تخریبی نمره قبولی گرفت و تقریبا بی نقص بود
همونجوری بازی کرد ک ما دوست داشتیم بازی کنه جاگیری های درست قطع توپ های به جا و تخریب تیم حریف و واقعا توپ های سوم رو جمع میکرد تو یه صحنه ک توپ رو فرستاد به کرنر و بعدش سر دفاع و هافبک ها داد کشید حرکتش بینظیر بود در واقع اعتماد بنفسش رو نشون داد ک فوق العاده بود.
بیشتر میشه به گیلبرتو سیلوا شبیه دونست سبک بازیش رو تا کاپیتان پت هرچند خیلی راه داره تا به گیلبرتو برسه....
ولی در کل خودش و رمزی و کازورلا اون وسط حسابی میدون داری کردن.
به امید ثبات در عملکردش تا پایان فصل

حسن در 29/10/1393 | 01:21 گفت:

نقل قول : كوكلين و بليك و چمبرز اگه بهشون بازي برسه و كسب تجربه كنن ميتونن سالها هافبك دفاعيمونو بيمه كنن. هر سه تاشون فوق العاده با استعدادن. از وقتي كوكلين اومده تو تيم عملكرد دفاعي از اين رو به اون رو شده!

پاسخ شما : موافقم درصورتي كه باشگاه هاي پولدار و ستاره دزدي مثل بارسا سيتي و... با پول كلان ازمون نگيرنشون! من تا جايي يادمه هر بازيكني كه تو ارسنال به شكوفايي ميرسه ميقاپنش!
ولي اميدوارم با كوكلين و بليك مشكل هاف دفاعي حل شه

kamyar در 29/10/1393 | 01:12 گفت:

كوكلين و بليك و چمبرز اگه بهشون بازي برسه و كسب تجربه كنن ميتونن سالها هافبك دفاعيمونو بيمه كنن. هر سه تاشون فوق العاده با استعدادن. از وقتي كوكلين اومده تو تيم عملكرد دفاعي از اين رو به اون رو شده!