نظر سنجی دوستانه

نویسنده: سيد عارف آيتي

وبلاگ من
نویسنده: سيد عارف آيتي
دارای مدرک icdl - مدرک خلبانی هواپیمای مدل از سازمان هواپیمایی کشوری
کل بازدید: 28,581 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی دوستانه

نظر سنجی دوستانهآقایون سلام

به نظر شما آرشاوین بره بهتره یا اسکیلاچی یا شماک ؟

به نظر شخصی من آرشاوین بمونه بهتره شما خودتون بازیاشو تو یورو دیدید ولی من به نظرم اگه پول میخوان اسکیلاچی و شماک برند بهتره زیرا اسکیلاچی رو که اصلا بازی نمیده شماک هم که اصلا بای بلد نیست فقط بلده به موهاش برسه ولی آرشا پاسور تو عمق زن عالی است وقتی که سسک بود با هم خیلی خوب کار میکردن شما میبینید که خیلی از بازی ها ژروینیو نیست پس آرشا میتونه جایگزین بشه چرا تو هر تیمی فیکس بازی میکنه مشکلی نداره مثل روسیه ولی تو تیم ما اینقدر خوردش میکنن

نظر با خودتون بنویسین انشا الله یکی به حرفمون گوش میده

من میگم جای ام ویلا سسک رو بکیره و اسکیلاچی و شماک رو بفروشه و از ترکیب 4-3-3 یا 4-5-1 که همیشه یه هافبک دفاعی داره در بیاد بهتر باشه شما چی میگین؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 17/6/1391 | 10:41 گفت:

آرشا بمونه خوبه.شاماخ هم قرضی 1فصل جای دیگه باشه بهتره.اسکیلاچی هم فروش بره خوبه

hamed در 17/6/1391 | 10:31 گفت:

آرشا باید بمونه چون واقعا بهش نیاز داریم در زمان نبود بازیکن.

خدا کنه بمونه

محمد حسینی در 17/6/1391 | 01:58 گفت:

همین نظر پایینی فقط اون یارو سوسکِ هم بره بمیره

امیرآرسنال در 17/6/1391 | 01:16 گفت:

فقط سسک برگرده بعدش کلا این بازیکنایی که گفتی + اونا که قرضی دادیم کلا برن

aYaD در 16/6/1391 | 23:16 گفت:

شاماخ خیلی خوبه! این فصل می بینید
آرشا؟؟ نطرم منفیه اما باشه هم مشکلی نیست! چون به نیمکت عادت کرده، تو لندنم داره حال میکنه! حاشیش کم شده. ژروین که بره جام ملت ها میشه ازش یه استفاده هایی کرد. در ضمن تیم ملی روسیه با آرسنال قابل مقایسه نیست.
اسکیلاجی هم باید بره

Hossein Y در 16/6/1391 | 22:48 گفت:

عاشق آرشاوینم نباید بره...

soroosh در 16/6/1391 | 19:35 گفت:

عکس این مرتیکه رو هم ور دار
بسه دیگه به خدا

مریم تجدد در 16/6/1391 | 19:07 گفت:

بنطر من ارشاوین از همشون بهتره

soroosh در 16/6/1391 | 18:46 گفت:

هر سه تاشون گورشون رو گم کنن خیلی بهتره

سجاد کریمی در 16/6/1391 | 18:40 گفت:

اسکیل اسگولو بفروشن خیلی بهتره
عاشق آرشا ام خدا کنه نره

محمد كريمي در 16/6/1391 | 17:50 گفت:

اسکیلاچی و شاماخ که مفت گرونن و رو دستمون موندن ولی خداییش ارشاوین یه بازیکن با کیفیته. خدا کنه سسک برگرده.

دانیال در 16/6/1391 | 17:15 گفت:

آرشا عالیه

jafar در 16/6/1391 | 16:59 گفت:

نظرات شما به رئیس رسیده و ایشون از این نظرات به خوبی استقبال کردند در ضمن چون شما پیشنهاد دادید فابرگاس رو فردا باشکاه قراره بخره
شوخی کردم ولی اینهایی که گفتی غیرممکن هستش

محمد على(اباى) در 16/6/1391 | 16:55 گفت:

کاملا با حرفات موافقم بجای امویلا سسک باید خریده شه
سسک و کازورلا غوغا میکنن تو زمین

میلاد آرشام در 16/6/1391 | 15:35 گفت:

آرشا نباید بره

اسکیل بره

شاماخ هم 50 - 50

محمدرضا در 16/6/1391 | 15:13 گفت:

آرشاوین بمونه ولی اسکیلاچی رو بفروشن !! درمورد شاماک هم که من نظری ندارم یعنی برام مهم نیست که بمونه یا بره !!

رضا فضلی در 16/6/1391 | 15:06 گفت:

با مسعود موافقم (ارشاوین اگه اصلا یه دونه بازی هم نکنه من دوست داریم تو همین ارسنال از فوتبال خدا حافظی کنه چون اون موقعی که اومد ارسنال پیشنهاد بارسا رو رد کرد)

masoud mahmudpur در 16/6/1391 | 14:47 گفت:

فقط اسکیلاچی رو بفروشه.
چون مهاجم نوک فقط ژیرو و پودولس رو داریم و به شاماخ نیاز داریم.ارشاوین اگه اصلا یه دونه بازی هم نکنه من دوست داریم تو همین ارسنال از فوتبال خدا حافظی کنه چون اون موقعی که اومد ارسنال پیشنهاد بارسا رو رد کرد