تاریخچه دیدارهای رودر رو

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
دانشجوی مهندسی مکانیک.با فیفا99 عاشق ارسنال و برگکمپ شدم
کل بازدید: 3,958 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

تاریخچه دیدارهای رودر رو

تاریخچه بازی های رو در رو


- دو تیم آرسنال و المپیاکوس تاکنون در رقابت های مختلف 3 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 2 پیروزی شده است. المپیاکوس نیز 1 بازی را برده است. 0 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 4 گل در مقابل المپیاکوس به ثمر رسانده و المپیاکوس نیز 2 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 2 بار به مصاف المپیاکوس رفته است که 2 بازی را با پیروزی، 0 بازی را با شکست و 0 بازی را با تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 2 بار دروازه المپیاکوس را گشوده است و 0 گل نیز دریافت کرده است.

- المپیاکوس در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 1 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 1 پیروزی، 0 شکست و 0 تساوی بوده است. در این بازی ها 1 گل زده و 0 گل نیز دریافت کرده است.رفت و برگشت (لیگ قهرمانان اروپا): 3 بازی، 2 برد آرسنال، 1 برد المپیاکوس، 0 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 2 برد آرسنال، 0 برد المپیاکوس، 0 مساوی

در خانه المپیاکوس (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد المپیاکوس، 0 مساوی


* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 2-1 آرسنال در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل المپیاکوس پیروزی 2-1 در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

* پرگل ترین برد المپیاکوس در مقابل آرسنال پیروزی 1-0 در خانه و در فصل 2009/2010 بوده است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:20 گفت:

پس احتمالا بازی کم گلی در پیشه.به امید پیروزی

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 16:22 گفت:

امشب شاماخ روببینیدولی من میگم مساوی میشیم چون المپیاکوس شانس صعودداره ومیادکه بجنگه

arash در 15/9/1390 | 15:18 گفت:

در خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 2 برد آرسنال، 0 برد المپیاکوس، 0 مساوی
منظورم بازی قبل بود

میلاد حسینی در 15/9/1390 | 15:02 گفت:

دو فصل پیش 2-0 زدیمشون

arash در 15/9/1390 | 14:49 گفت:

اره با اختلاف بیشتر از یه گل نبردیمشون

حمید فرازی در 15/9/1390 | 14:24 گفت:

مرسی داداش.با اینکه هیچ وقت تیم بزرگی نبوده ولی همیشه مقابل آرسنال خوب کار کرده

arash در 15/9/1390 | 13:46 گفت:

قابلی نداشت به امید برد پرگل با جوونا

علی ارشدی در 15/9/1390 | 13:18 گفت:

مرسی رفیق به امید پیروزی امشب