بچه ها آرسنال تو صدره

نویسنده: Lotfali khan zand

وبلاگ من
نویسنده: Lotfali khan zand
15 ساله طرفدار آرسنالم.
کل بازدید: 11,543 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بچه ها آرسنال تو صدره

دو روز دیگه مونده...............................


تو این دو سه روز مثل دیروز تبلیغات کنین آرسنال تو صدره باید صدر باقی بمونه، این ممکن نیست مگر اون دوستایی که رای ندادن همین الان اگه آب تو دستشون هست بذارن زمین و برن رای بدن.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خواهش میکنم بچه ها...................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 20/8/1390 | 18:32 گفت:

اصلا دشت بش یعنی چی؟!

ایمان بهادران در 20/8/1390 | 17:19 گفت:

in sait daro pikar nadare harki mikhad miyad nazar mide

hamed در 20/8/1390 | 17:06 گفت:

ما که رای دادیم ولی یک بار و تقلب هم نکردم....

حمید رضا قزوینیان در 20/8/1390 | 16:44 گفت:

از دوستان خواهش میکنم،تورو خدا تقلب نکنید-------میدونم همه میکنن ولی واسه ما دیگه خیلی ضایع شده-----نصف کامنت های سایت گل لینک سایت ماست که همه رو به تقلب دعوت کرده-----ممنون

payam arsenal در 20/8/1390 | 16:04 گفت:

برو آقا تو اصلا طرفدار نیستی!!

Lotfali khan zand در 20/8/1390 | 15:12 گفت:

آقای محمد رضا خان این چیزایی که گفتی در مورد همه طرفدارای تیم های دیگه صادقه،من نمیدونم شما طرفدار کدوم تیم هستین ولی اینو میدونم که اگه طرفدارایی مثل آرسنال داشتین الان هزار برابر ما تو بوق و کرنا میکردین،اتفاقا وقتی تیم جام نمیگیره ولی این همه طرفدار داره نشون از بزرگی تیم وفلسفه بزرگ اون داره،زمانی که رئال فاتح لیگ قهرمانان شد چند درصد طرفدار بارسا بودن؟ پیرال سال که هنوز خوزه به رئال نیومده بود و چپ و راست تحقیر رئال میشد طرفداراش کدوم گوری بودن؟
ما عقده جام گرفتن به هر قیمتی رو نداریم،اولویت ما فلسفه تیمه. نه با هر قیمتی و با خریدای پر زرق و برق بخایم یک جام رو ببریم حالا متوجه شدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

saeed در 20/8/1390 | 15:11 گفت:

تو کی باشی که بخوای راجع به تیم ما نظر بدی اصلا بیخود کردی اومدی اینجا کامنت گذاشتی تا چیزای بد تر از این بارت نکردم بزن به چاک عوضی

محمدرضا دشت بش در 20/8/1390 | 14:54 گفت:

چی شده چرا اینقدر خوشحالید؟؟ذوق مرگ نشید یه وقت!یعنی یه نظرسنجی که اونم با اعتراف خودتون با تقلب ترفندهای اینترنتی،1رای 13 رای حساب بشه و 400 بار رای دادمو و ... اینقدر خوشحالی داره؟؟البته بتون کاملا حق میدم.حذف شدن های پیاپی از لیگ قهرمانان اروپا.شکست های سنگین از تیم های کوچک و بزرگ.شکست های حقارت آمیز،برای شما طرفدارای آرسنال نوعی خلا روانی بوجود آورده.شما آنقدر "اول" نشدید که حاضرید واسه ی یه نظرسنجی مسخره hc شب تا صبح مدام کلیک کنید تا حداقل تو یه نظرسنجی "اول" بشید بی خبر از این که از مسئولین سایت گل گرفته تا کامنت گذاران و بازدیدکنندگان این سایت و مهم تر از همه خودتون متوجه شدن چه تیمی چه جوری اول شده!!!!!بجای این کارا یه فکری به حال این تیمتون بکنید که سال هاست طعم اول شدن و افتخار رو نچشیده،سال هست تو لیگ برتر اون بالا بالا ها اصلا آفتابی هم نشده...

Lotfali khan zand در 20/8/1390 | 14:29 گفت:

بچه ها بجنبین یه درصد اومدیم پایین، رئال خیلی نزدیکه........................

محمد اصغری در 20/8/1390 | 14:16 گفت:

خدایش چشم گل کور شد. این نظر سنجی رو به نظر من برای نشون دادن هوادارای بارسا و رئال گذاشته بودند که بچه های ارسنال زدند تو گوششون.
امیدوارم این نظر سنجی به گوش صدا و سیمای زبون نفهم برسه

توپچی جنوب در 20/8/1390 | 14:07 گفت:

ها ها ها بچه ها کاری کردین که سایت گل به غلط کردن افتاده حال کردم ای ول به همتون به کوری صدا وسیما ما صدریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lotfali khan zand در 20/8/1390 | 13:51 گفت:

به ما هم بگو .......

aziz joon در 20/8/1390 | 13:49 گفت:

بچه ها من یه روشی و بلدم که هر یه باری که رای میدم 13 تا رای حساب میشه از صبح چند بار امتحان کردم