اطلاعیه داغ...؟!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,722 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اطلاعیه داغ...؟!!!

توجه کردین؟!!
توجه کردین دیگه تو اخبار ورزشی های شبکه سه و اغلب اخبار ورزشی شبکه خبر هیچ حرفی از لیگ برتر انگلیس نیست؟

این ماجرا دقیقا از روز بعد از ماجرای ایران و انگلیس شروع شد.اما به علتی نامعلوم بازیهای انگلیس داره پخش میشه که بدون شک از اون هفته با ابزیهای .......و ......... دیگه بازیهای انگلیسن نمیذاره؟

اگه میگین نه فردا بشینین ببینین که حرفی در مورد سیتی و لیورپول میزنه یا نه؟

بعد میگن چرا جوونا منحرف میشن؟!!خوب همین کارارو میکنن دیگه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 14/10/1390 | 22:12 گفت:

بله با حامد موافقم!

sam baygan در 14/10/1390 | 19:56 گفت:

بله با حامد موافقم!

HAMED toopchi در 14/10/1390 | 17:14 گفت:

همون بهتر كه نشون نميدن، بيان بگن جورو گند زد و آرسنال باز باخت؟!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 14:13 گفت:

از فردا اگه بازیکنامون انصراف بدن واسه سیاست مدارا میشن اسطوره
نکه انگلیس هم اسرائیله:)

Hossein Y در 14/10/1390 | 11:58 گفت:

داداش قبلا اين ها اينجا بحث شده

Hossein Y در 14/10/1390 | 11:58 گفت:

داداش قبلا اين ها اينجا بحث شده

علی ارشدی در 14/10/1390 | 11:56 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=1455&BlogId=43
جالبه اگه نخوندی بخونش

ali jamshidi در 14/10/1390 | 11:42 گفت:

به شدت یاد آهنگ دیوار فرامرز اصلانی و داریوش می افتم که میگه : راه دشمنی رو هیچ کسی یادمون نداده ....
نمی خوام فضا رو سیاسی کنم ولی آخه اینجوری دولت اونا رو تحریم کرده یا جوان های فوتبال دوست رو؟؟؟
همین که رسانه ملی ما خبرهای لیگ انگلیس رو پخش نمی کنه بزرگترین ضربه رو به فضای سیاسی اجتماعی ورزشی اقتصادی دولت بریتانیا وارد کرده!!!!
راه دشمنی اینه آخه؟؟؟؟؟

محمد يزداني در 14/10/1390 | 07:57 گفت:

سلام دوستا.شايد زياد مربوط نباشه ولي كلا سياست مداراي ما بچه هستن ميگن طرف از دست اسبش ناراحت بود ميرفت پالونشو ميزد اينام همينكارو دارن ميكنن.آخه نگفتن اخبار ليگ برتر انگليس كجاش رو ميشه گفت مبارزه با كشور مخالف.باز عذر ميخوام

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:22 گفت:

خدایش این عربا 10تای ما بازی میکنند!!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:22 گفت:

بابا X دروفگو همینه همینه:)
Xها شعور ندارن!!فقط به فکر پاچه خواری و Xمالیند نه به فکر مردم!!!
منتظر قطع رابطه با فیلیپین و بورکینافاسو و اینجا و اونجا هم باشین....:)
خطاب به شهرام عمویی:داداش لیگ nba و لیگ فوتبال آرژانتین و برزیل تقریبا با 1یا2هفته تاخیر میگه:)
ماکه ماهواره نداریم براهمین من اخبار ورزشی رو از شبکه کویت3 دنبال میکنم یا الریاضی1!!!
قابل توجه دوستان دروغ نمیگم بوشهر تعدادی از شبکه های کشورهای حوضه خلیج فارس رو میگیره مثل امارات و قطر و بحرین(که قبلا جز بوشهر بوده) کویت و عربستان!!!

mostafaa در 14/10/1390 | 03:38 گفت:

همین الان خلاصه ی بازی دیشب رو دیدم. می تونم بگم 1 هنوز مشکل دروازه بان داریم و تو نبرد های هوایی ژسنی ضعیفه 2 بازیکن های ما مشکل بدنی داشتن و آخرای بازی کم آوردن و ول کردن.3 هنوز بدشانسیم و تو نیمه اول می تونستیم گل بزنیم که خورد به تیر.4 جروینهو و ولکات همچنان موقعیت هایی رو خراب می کنن که نه شوت بزن و گل زنن نه پاس می دن.5 دیشب خیلی نا امید شدم چون به سه امتیازش خیلی دل بسته بودم. هیچ وقت مثل الان ناامید نبودم.نمی دونم چی بگم.از نبود دفاع کناری داریم لطمه می خوریم.ای کاش ورما مصدوم نمی شد جای کوشلنی بازی میکرد.اون ضربه سری که اون یارو رو سر مرتساکر زد خطا بود. در واقع یارو سوار ساکر بود

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 02:50 گفت:

میخوام یه اعتراف کنم سید فکر کنم من چشت زده باشم یادته اون دفعه گفتم هر وقت اومدم تو سایت یه مطلب جالب تو سایت گذاشتی!!!!!!!!!؟؟
فر کنم بعد از اون بود که دیگه نتونستی تو بلاگت چیزی بنویسی اره درسته!!!!!!!!!!
سید شرمندتم ولی چشلی من شور نیست به خدا.........((:

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 02:42 گفت:

به به سید امین چشممون روشن منت گذاشتی کجایی پسر شنیدم سخت مشغول امتحاناتی مشکلت واسه بلاگ گذاشتن حل شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه نشده یه ایمیل بفرست واسه ارمان تا درستش کنه واست؟؟؟

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 02:38 گفت:

خیلی سیاست صدا و سیما و شبکه 3 مسخره است میان لیگ NBAرو کامل تو اخبار ورزشی پخش میکنن با جزئیات ولی فوتبال انگلیس رو پخش نمی کنن خوب اگه این انگلیسه اون یکی که امریکاست!!!!!!!!!!!!!!!
کلا خیلی مسخره هستن همشون سیات رو با ورزش قاطی کردن واسه همینه که هیچ وقت ورزش ما به جایی نمیرسه!!!!!

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 02:26 گفت:

مرسی حسین جان.راجبه این موضوع رضا شاماخ کلی پست گذاشته داداشم که همه توپیدیم به شبکه 3... مرسی حسین جان