یه شگفتی بزرگ رخ داد!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,609 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه شگفتی بزرگ رخ داد!!!


بالاخره پس از 4-5ماه یه اسمس از آرسنال تو خبر ورزشی اومدبالاخره پس از 4-5ماه یه اسمس از آرسنال تو خبر ورزشی اومد اونم به  دلیل لوکاس.میگم راستی راستی انگار خیلی جدیه ها  که این خبر همیشه ملعون اعلامش کرده.هروقت میگن آرسنال میخواد یکیو بخره من اصلا باورم نمیشه چون گوشمون از این حرفا پره همیشه اول نقلو انتقالت که میشه خیلی نلمها دور و بر آرسنال هست اما بعد نقل و انتقالات ....


به عقیده من با حفظ همین بازیکنا بخصوص فن پرسی و آوردن کسایی مثل لوپاس پودولسکی و  چند تا دفاع تنومند سال دیگه یه تیم میشیم در حد المپیک

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

abdulah در 11/12/1390 | 09:15 گفت:

یه هازارد هم بیاد دیگه تمومه

milad در 11/12/1390 | 01:37 گفت:

hazardam begire aliyy mishe

محمد حسینی در 10/12/1390 | 23:36 گفت:

واقعا؟ (با لحن خانوم شیرزاد) =))
بوی خوش ز اوضاع جهانو اینا .....

فرهاد در 10/12/1390 | 22:46 گفت:

ظاهرا قطعی شده

مسعود ارسنالی در 10/12/1390 | 22:40 گفت:

از بازیکن های آلمانی صفت استقبال میشه.

مریم ت در 10/12/1390 | 22:01 گفت:

یه چیزی اقا حسین این توشته تو درباره من .ضرب المثل نیستا یه شعر مشهور از مولویه که تو کتاب ادبیات دبیرستان هست

مریم ت در 10/12/1390 | 22:00 گفت:

ارسنال پولشو داره .کاکا رو هم بخره عالی میشه .من خواب دیدم

علی ارشدی در 10/12/1390 | 20:53 گفت:

واقعا؟ (با لحن خانوم شیرزاد)

عليرضا عمراني در 10/12/1390 | 19:59 گفت:

تا خودم با چشمام نبينم اعتماد به اين حرفها نميكنم

mohsen abbasi در 10/12/1390 | 19:53 گفت:

من تا پیرن ارسنال تن این بچه نبینم باور نمی کنم

milad foadiyan در 10/12/1390 | 19:46 گفت:

Ali shod
Montazere hazard

masoud mahmudpur در 10/12/1390 | 19:44 گفت:

حالا فقط گوتزه رو میخوایم

حمید فرازی در 10/12/1390 | 19:35 گفت:

لمن هم این خریدو به آرسنال تبریک گفته.ظاهرا قطعی شده و امیدوارم این مصدومیت باعث افتش نشه هرچند که معتقدم مصدومیتای به این شکل باعث افت بازیکن نمیشه و در تیم خودمون نمونه هاشو داشتیم

شایان در 10/12/1390 | 19:30 گفت:

بازم میگم با حفظ همین ترکیب و اضافه کردن یه مدافع آخر و یک هافبک دفاعی محکم و یک مهاجم کاذب میتونیم قهرمان بشیم!! این مهاجم کاذب خیلی مهمه نقشش!! البته اگر رابین حفظ بشه!!!