یه پیشنهاد جالب...؟!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 174,976 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه پیشنهاد جالب...؟!!

نمیدونم بشه یه انه اما با این کار احتمال اینکه خدا بهمون کمک کنه خیلی زیادهدیروز یه پستی از یکی از توپچی های عاشق دیدم که مضمونش دعا برای صعود بود که دیدم همه بچه ها پسندیده بودند.اما بنظر من این یه شرط لازمیه اما شرط کافی ای نیست(البته نظر شما هم بسیار محترمه)،به نظرم اگه هر کدوم از ماها در صورت صعود یه گناه از گناهان بسیار زیادمونو ازش دست برداریم(فقط یه گناه)خدا خیلی خوشحال میشه بخاطر دل ما هم که شده یه کاری میکنه بالاخره ترک گناه در نظر خدا خیلی کار پسندیده ایه


ضمنا اگه هم نشد شاید صلاح بوده نشه چون مثلا ممکنه صعود کنیم بخوریم به رئال(نه به  اون ملعونا)در مجموع 10تا گل بخوریم کلا آبرومون بره  اما خدارو چه دیدی شایدم شد و مثل پارسال که منچستر با راحت ترین قرعه ممکن رفت فینال بریم فینال.


راستی یادتونه که همین میلانی ها تو فینال اروپا تو حدودا 10 دیقه 3 تا گل از لیورپول خوردن  و جامو براحتی از دست دادن.پس نشون میده کار غیر ممکنی نیست.


خلاصه:ما تو این بازی فقط یکیو میشناسیم که اونم فقط اون بالاییه. من خودم همین الآن نذر کردم اگه صعود کنیم 1جزء قرآن و  3000 صلوات ختم کنم.به امید دیدن آرسنال بر دو قله فتح نشده یعنی جام باشگاههای اروپا و جهان

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 15/12/1390 | 23:56 گفت:

اخه چه قدر فضا معنویه دمتون گرم

HOSSEIN در 15/12/1390 | 23:46 گفت:

از همه آقایون عذر میخوام.اگه باب میلتون نبود میدونم اصلا این دو مساله بهم ربطی نداره اما خدا ست دیگه.بنظر من میلانی ها الآن شدیدا غرور دارن و 1000درصد مطمئنا که صعود میکنن خوب خدا میتونه بهشون نشون بده که غرور چیز خوبی نیست.در ضمن از این به بعد سعی میکنم در نوشتن پستام یکم محتوی رو ببرم در حد المپیک.(در کل به بزرگواری خودتون ببخشین)

امین خداخواه در 15/12/1390 | 23:45 گفت:

دمت گرم کلی بهت خندیدم .شوخی کردی دیگه مگه نه؟اخه کدوم تیم حالا با دعا کردن ونذر ونیاز برده که آرسنال ببره؟

امین خداخواه در 15/12/1390 | 23:45 گفت:

دمت گرم کلی بهت خندیدم .شوخی کردی دیگه مگه نه؟اخه کدوم تیم حالا با دعا کردن ونذر ونیاز برده که آرسنال ببره؟

دانیال در 15/12/1390 | 22:26 گفت:

گفتم اگه، نه حتما

شرمنده جمله ی آخرم ایهام داشت.

دانیال در 15/12/1390 | 22:24 گفت:

کلا همهی اینا رو بزار کنار% 30-20 اگه ما آرسنال بازی تاتنهام باشیم با اون بازی روان و زیبا نه تنها 5 تا بلکه 8-7 تا می زنیم 2-1 هم میخوریم.

نگید تخیلی گفتم اگه نه حتما

moeinem در 15/12/1390 | 22:02 گفت:

مهران جان سوتفاهمه دادا علی این جور پسر نیست بخدا

Lotfali khan zand در 15/12/1390 | 21:36 گفت:

حسین جان دعا عمله. ایران آمریکا رو تو 98 زد گفتن کار خدا بوده. بسکتبال لولمون کرد صداشو درنیاوردن ....
من خودم آدم مذهبی هستم الانم دانشجو ارشد دانشگاه فردوسی هستم و مشهد فقط به خاطر امام رضا زدم. ولی به هجی مچی اعتقاد ندارم. این داستان مثل بنی اسرائیلی میمونه که به موسی گفتن تو و خدات برید جنگ. به عنوان داداش کوچکتر از خودت توصیه میکنم که ارزش اعتقاداتت رو با این جور کارا از بین نبر.

مهران کاظمی در 15/12/1390 | 20:58 گفت:

مثل اینکه آقایون دارن پست پاک می کنن، واقعاً متأسفم برای همه این کسایی که حق پاک کردن پست دارن، یه مطلب طویل در این باره بعد از پاک کردن پستم نوشتم که اونم پاک کردن، فکر کنم منم دیگه به این سایت سر نزنم، واقعاً توهین بزرگی به خودم دیدم بعد از اینکه حتی پستام یک دقیقه هم تو سایت نموندن، همین جوری ادامه بدید و کم کم هواداران آرسنال رو از خودتون دلسرد کنید، این سایت باید درست کار کنه، وضعیت واقعاً خرابه، یه فکری کنید آقایون به جای پاک کردن پست، خداحافظ همگی

محسن شعبانی در 15/12/1390 | 20:21 گفت:

چرا گیر میدین الکی. پیامتو پاک کن دیگه چیه؟ خودت اعتقاد نداری به نظر دیگران بی احترامی نکن. من خودم 1400 تا صلوات برای ظهور آقا نظر می کنم. کاریم به بازی آرسنال ندارم ببره یا نبره.

توپچی جنوب در 15/12/1390 | 20:09 گفت:

چیزی که میگی به ظاهر خوبه چون ما مسلمونیم و ادعای خدا پرستی داریم ولی نمیدونم اینجوری اگه ارسنال صعود نکنه باید به خدا شک کرد و گفت خدا به بنده هاش توجه نمیکنه تو مسائل دینی نمیدونم راه درست کدومه ولی بهتره که اینجور مسائل رو با هم قاطی نکنیم دوستان..........
تو مسائل دینی هر کسی ازادانه میتونه یه اعتقاد خاص داشته باشه و همشون قابل احترامن.....

محمد جویبار در 15/12/1390 | 19:48 گفت:

آقا لطفا از این پستها نزارین ،چرا هرچی داره از تو سرتون رد میشه سریع میاین تایپ میکنین و هزار نفر هم میان میخونن آبرومون میره.حالا راجع به قران و خدا نوشتی،یه کسی چیزی میگه دوباره دعوا میشه.
لطفا در نوشتن بلاگ دقت کنید واگه نمیتونید ننویسید و فقط نظر بدید،کاری که منم میکنم.

حمید پیرنیا در 15/12/1390 | 19:46 گفت:

من فکر میکنم 2 یا 3 تا میزنیم بعد یکی میخوریم امیدمون از بین میره

فرشاد محمودی در 15/12/1390 | 19:23 گفت:

بچه ها خواهشا ازین حرفا نزنید، قرن 21 ازین حرفا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان یکی از رفیقای بارساییم کنارمه این پستو دید خندش گرفت. خب گیریم که اینطور باشه ، مگه میلانیها طرفدار ندارن؟ خدا فقط آدم شدن آرسنالیهارو دوست داره؟!!!!!!!!!

میلاد کشوری در 15/12/1390 | 19:06 گفت:

اگه عرضه ی زدن 4 گل و گل نخوردن رو داشته باشیم صعود می کنیم، وگرنه 7 میلیارد جمعیت زمین هم دعا بخونن و نذر کنن و عادتای زشتشونو کلا کنار بزارن و کلا همه مسلمون شیعه بشن و برن حج برای آرسنال هرکدوم یه شتر قربونی کنن، هیچی نمیشیم. شرط میبندم!

Gunner در 15/12/1390 | 18:26 گفت:

من خودمم 14 سال اصفهان شهرستان نطنز شهر بادرود زندگی کردم شهری که مرقد مطهر اقا علی عباس در اونجاست

Gunner در 15/12/1390 | 18:24 گفت:

اقا حسین نمیدونم تو خدا رو چه جوری تصور کردی و به این راحتی میگی یک جز قران میخونم ولی اگه قران میتونی بخونی بدون هیچ قید وشرطی برای رضای خدا بخون و دعاهامون رو هم خواهشا برای امام زمان بخونیم تا ظهورش نزدیک بشه

Gunner در 15/12/1390 | 18:16 گفت:

من که اصلا و عبدا این جور مسائل رو با مسائل مذهبی و دینی ربط نمیدم درسته که نیاز به سعود داریم ولی از شما هم خواهش میکنم قران و این جور مسائل رو پیش نیارید خواهشا

سید محمد رضا در 15/12/1390 | 18:05 گفت:

خدایا به دادم برس
بعد بازی با تاتنهام و حالا هم لیورپول اینقدر تو کلاس واسه میلانی ها و منچستری ها کری خوندم که الان اگه نتونیم میلان رو حذف کنیم تو کلاس ضایع میشم
خدایا کمک

فرهاد در 15/12/1390 | 18:01 گفت:

به امید خدا

Hossein mo در 15/12/1390 | 17:57 گفت:

من به دعا اعتقاد دارم به کمک خدا هم همینطور ولیدر این مورد بهتره اعتقاداتمون رو به بازی نگیریم.

مرتضی در 15/12/1390 | 17:34 گفت:

من میگم اگه بازی رو نشون میداد همون بالشت شانس رو میذاشتم زیر سرم تا ببره ولی حیف که نمیبره

masoud mahmudpur در 15/12/1390 | 17:30 گفت:

من به دو تا از دوستام گفتم اگه ارسنال بره بالا تا 10 هزار تومن براتون خرج میکنم.با اینکه اینجوری کل بودجم برای گرفتن کفش قوتبال تموم میشه اما واقعا امیدوارم ببریم

ali jamshidi در 15/12/1390 | 17:12 گفت:

معذرت ها نظر من اینه = اعتقادات حبابی پوچ.

(Hooman sam (Dark metal در 15/12/1390 | 17:10 گفت:

دعا خیلی اثر داره اما نه بیشتر از لیاقت و حق تیم ها برای سعود...
منم نذر میکنم 2222 تا صلوات واسه ظهور آقا بفرستم... تا نه سیخ بسوزه نه کباب!!!
با ترک یه گناه خیلی حال کردم...like & kiss
با اینکه عاشق آرسنالم ولی خداییش اگه بازم بد بازی کنیم حق ما صعود نیست و...

HAMED toopchi در 15/12/1390 | 16:52 گفت:

دعا هيچ ربطي به فوتبال نداره، ميلان هم طرفدار داره، خدا دعاي كدوم طرف رو استجابت كنه؟ كه دل اونوريا نشكنه. اينجور مسائل خارج از عالم معنوي هستن. البته دعا خوبه تأثير خوبي رو قلب آدم ميذاره

ناصر در 15/12/1390 | 16:28 گفت:

باور کنید اگر برای امام زمانمان(عج) تا حالا اینقدر نذر و نیاز و دعا کرده بودیم ایشان ظهور میکردند.
وای بر ما

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 16:25 گفت:

علی بیا پایین خطریه. هر نتیجه ای که رقم بخوره از ارزشهای آرسنال کم نمیشه

محمد حسینی در 15/12/1390 | 15:34 گفت:

هی وای من ...

علی ارشدی در 15/12/1390 | 15:04 گفت:

من پایه ام خوبه بعضی وقتا فضای معنوی هم تو این سایت بر قرار بشه
من خودم میرم رو منبر D: