آگاهی...؟!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,573 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آگاهی...؟!!!





سلام،پس از مدتها غیبت(بعلت کنکور)من دوباره اومدم.این دفعه با چندتا سوال جهت آگاهی خودم.عزیزان آگاه:

1-چقدر دیگه از بدهی های باشگاه بابت ساخت ورزشگاه فوق مدرنمون مونده؟

2 -امکانات اشبورتون چیه که شده یه ورزشگاه فوق مدرن؟

3-تو ویکی پدیا آرسنال دومین باشگاه باارزش دنیا در سال 2011 معرفی شده آیا این راسته؟

4-این اسپانسر مزخرف ما به میلان چقدر میده و به ما چقدر داده؟


5-از لحاظ وضعیت مالی چندمیم تو جهان؟


6-در اعلام قبلی بههترین تیمهای جهان آرسنال چندم بود؟(کلا تا حالا تو تاریخ آرسنال در صدراین فهرست قرار گرفته؟)

کسی میدونه بگه .ممنون

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شما



نظرات پیشین

سروش در 22/1/1391 | 17:03 گفت:

نمیدونم-نمیدونم-نمیدونم-نمیدونم

سید امین هاشمی در 22/1/1391 | 13:08 گفت:

رسیدن بخیر. بچه ها داداشمونو راهنمایی کنین

ehs در 22/1/1391 | 12:26 گفت:

بچه ها همه چيز رو گفتند ديگه!!
يه جايي خونده بودم اشبرتون 1100 سرويس بهداشتي داره!!!!!!!!!!!!!
وقتي تيري انري بهترين بازيكن جهان و اروپا نشد ديگه كاملا كاملا مطمئن شدم رنكينگ و نظر سنجي و .... كاملا غير استاندارده!

مصطفي اكرامي در 22/1/1391 | 12:23 گفت:

ب اميد اين ك خودمون روزي بريم استوديوم امارات .البته اون موقع حتما اسمش اشبورتون ميشه :))

HOSSEIN در 22/1/1391 | 12:21 گفت:

ممنون ویشکا خانم.ای اوضاعم بدک نیست تقریبا اکثرشوخوندم فقط مونده تست که تو این فرصت باقیمانده جبرانش میکنم ایشالا.
اگه خدا بخواد میخوام مهندسی مکانیک یا برق دانشگاه صنعتی اصفهان رو بیارم.اما واقعا سخته چون رتبه زیر 2000 میخواد نمیدونم چی میشه.ایشالا همه موفق بشن تو زندگیشون بخصوص شما آرسنالی های عزیز

مصطفي اكرامي در 22/1/1391 | 12:19 گفت:

http://www.arsenal.com/emirates-stadium/virtual-tour

يه سفر مجازي برو استوديوم .حالشو ببر

Vishka در 22/1/1391 | 11:53 گفت:

راستی کنکور نزدیکه ها چقدر آماده ای؟؟؟؟؟؟؟؟میخوای چی قبول شی؟موفق باشی
من جواب سوالاتو نمیدونم شرمنده

ali jamshidi در 22/1/1391 | 08:25 گفت:

1- مجتبی جان کامل گفت ولی من می دونم که از سال 2004 بدهی شروع شده و باز پرداختش 10 ساله بوده به مبلغ 100 میلیون پوند. (طی قرار دادی در سال 2004 ودر ازای پرداخت 100 میلیون پوند برای 15 سال نام ورزشگاه اشبرتن استادیوم امارات خواهد بود این مبلغ شامل حق اسپانسر شیپ هواپیمایی امارات وچاپ نام آن روی پیراهن آرسنال است جالب است بدانید بسیاری از انگلیسی ها از بکار بردن نام استادیوم امارات خودداری کرده و آن را اشبرتن استادیوم مینامند !!! )
2-به این صفحه سر بزن
http://arsenal.ir/Pages.aspx?id=2&title=%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%88%D9%85%20%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AA
3-کاملاً صحیح است.
4- اطلاعی ندارم
5- از نظر گردش سالی مالی مطمئنم باشگاه سوم جهانیم (ثبات مالی)
6- رنکینگ قبلاً خیلی بهتر بود الان شده چیزی در حد کشک

مجتبی عابدی در 22/1/1391 | 02:52 گفت:

سلام و ممنو از پست . 1 ) تا سال 2015 اقساط باید پرداخت شه حدود 150 میلیون یورو 2 ) رختکن فوق مجهز اسپانسر چمن هلندی که بهترین چمن های ورزشگاها رو ساپورت میکنه امکانات هواداران درامد بلیط فروشی و طراحی مدرن داخلی و خارجی که تو انگلیس به همراه ومبلی مدرن ترینند 3 ) بلی من هم شنیدم 4 ) به میلان و ارسنال و PSG یکسان پرداخت میشه و بعد از اسپانسر نجسسلونا جزو پرسود ترین اسپانسرهاست 5 ) هرسال بین چهارم و پنجم بالا پائین میشیم 6 ) رنکینگ و بیخیال داوراش دیوونن اره تو سال 2004 یه مقطع طولانی صدر نشین بودیم . اگه اشتباه بود ببخش من اطلاعاتم همینه و احتمالا درسته .