متاسفم....؟!!!(جالبه،لطفا بخونین)

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,574 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

متاسفم....؟!!!(جالبه،لطفا بخونین)

امیدوارم بتونین همشو بخونین،فکر نکنم ضرر کنین....


سلام،اومدم فکر کنم با یه بلاگ خوب اومدم!!!!!!!!!


1)متاسفم برای سایت گل که وقتی که تانهام هفته پیش با ما هم امتیاز شد تیتر زد:"رسیدیم به آرسنال"


2)متاسفم برای شبکه 3 که بازی فوق العاده حساس بایرن-دورتموند رو امشب نشون نمیده(حدود200کشور این بازی رو پخش زنده میکنن،که ایران تو این لیست نیست!!!!)و بجاش قراره رئال-اتلتیکو مادریدیا نشون بده که همه میدونن کی میبره(اه اه اه اه،اینم شد سیاست-؟!!خدا مرگتان دهاد!!!)


3)دوباره متاسفم برای سایت گل که فرت و فرت داره از انگلیسیا کاریکاتور نشون میده اونم چه کاریکاتورایه مزخرفی و فقط داره از سگسلونا-رئال-منچستر و .... تعریف و تمجید میکنه(خاکبرسرشون)


4)متاسفم برای تیمهایی چون سگسلونا(خدائیش عجب اسمی گفتما،الحق که برازندشونه)وشانچستر که با داوری دارن زرت و زرت قهرمان میشن بعد میگن ما خیلی تیمهای خوبی هستیم.تاریخ مال ماست و از این چرت و پرتا(جمع کنین بابا)

5)متاسفم برای پول پرستانی که دین و دنیایشان را بابت پول میفروشند که از این بازیکنا کم تو تیممون نبوده(خدائیش)

6)متاسفم برای نصری بی همه چیز بخصوص بی غیرت که بعد چند ماه همه چیز رو فراموش کرده،نمیدونه همین آرسنال بود که رسوندش به اینجا.همین آرسنال بود که 10 امتیاز از تاتنهام عقب بود و بعد بردن تاتنهام طوری این تیم له شد که هنوز هم نتونسته خودشو جمع کنه الآنم امیدوارم یه همچین ماجرایی برای آرسنال و سیتی رخ بده.در ضمن همه خواهیم دید آرسنال زودتر به جام میرسه یا سیتی
(خطاب به نصری:"زرشک")

7)متاسفم برای یوفا که بطور کاملا ضایع معلومه که دلشمیخواد کی قهرمان جام باشگاههای اروپا بشه و برای رسیدن به چنین هدفی از هیچ کاری دریغ نمیکنه(پلاتینی احمق)

8)متاسفم برای بعضی تماشاگران ایرانی که با این کاراشون حیثیت کشور عزیزمون رو بردن زیر سوال(خارج از گود)

9)متاسفم برای 1000 چیز دیگه که اگه بخوام بنویسم یه 2-3 ساعتی طول میشکه

اما خوشحالم

1)خوشحالم از اینکه اینقدر دشمن داریم این یعنی اونقدر خوب بودیم که دشمن امون اینقدر زیادن(همه اونایی که خوبن زیاد دشمن دارن)

2)خوشحالم از اینکه تو سایت آمار و ارقام فیفا با اون اوضاع انتخاب بهترین تیمها از 1/1/2000تا1/1/2012ما تیم 4جهانیم با تنها 100 اختلاف نسبت به سگسلونا

3)خوشحالم از اینکه یه سری عنصر از جدول تناوبی و موجودات منقرض شده مثل گودزیلا(در وصف مسی و گواردیولا)تو تیممون نیستن

4)خوشحالم از اینکه غرق در جامها نیستیم چون دیگه سایتمون این همه شور و هیجان نداشت

5)خوشحالم از اینکه ونگرو داریم که اون تیم اول فصل رو از فرش رسوند به عرش

6)خوشحالم از اینکه یه عرب مالک باشگاهمون نیست

7)
خوشحالم از اینکه آرسنال چنین طرفدارای با فهم و شعوری داره(فقط کافیه برین یه سری به کانون هوادارای تیمای دیگه سر بزنین همش فحش و ناسزا و بی احترامیه-)بابا ایول به شماها

8)و در نهایت خوشحالم که یک آریاییم.یک آریایی آرسنال

بابا یکم هم شما بگین،جون خودم دیگه توان نوشتن ندارم.
ایشالا که مورد پسند واقع شده باشه،خیلی بود نه؟!!!در کل خوب بود؟!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Keivan در 24/1/1391 | 07:56 گفت:

عـــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــی...
چیز دیگه نمیتونم بگم...
نه یه چیز میتونم بگم...
خوشحالم از اینکه بعد سه روز به سایت برگشتم...:)

arash در 24/1/1391 | 01:17 گفت:

خوشحالم از اینکه اینقدر دشمن داریم این یعنی اونقدر خوب بودیم که دشمن امون اینقدر زیادن(همه اونایی که خوبن زیاد دشمن دارن)
**خوشحالم که یک آریاییم.یک آریایی آرسنال**

سالار لاری در 24/1/1391 | 00:16 گفت:

یوفا بلاخره به هدفش داره میرسه (رئال وبارسا در بازی فینال)
ای بزنه چلسی و بایرن بیان فینال..
البته چلسی ببازه ها

محسن آزاده در 23/1/1391 | 22:59 گفت:

خوشحالم از این که پست خوبتو خوندم !

محمد حسینی در 23/1/1391 | 20:25 گفت:

عالی

♥Arsenal♥ در 23/1/1391 | 20:01 گفت:

2)خوشحالم از اینکه تو سایت آمار و ارقام فیفا با اون اوضاع انتخاب بهترین تیمها از 1/1/2000تا1/1/2012ما تیم 4جهانیم با تنها 100 اختلاف نسبت به سگسلونا
********************************
این کجا زده ؟؟
دلم میخواد بیشتر بفهمم منظورتو همچین درسته نگرفتم؟؟؟به خدا آرسنالیم:دی

سعيد توپچي در 23/1/1391 | 19:38 گفت:

حسين جان عالي بود برا يه دقيقه اين مطلبته. گل کاشتي با اون تعصب منطقي و عاقلانه‌ات دمت گرم.

میثم در 23/1/1391 | 19:35 گفت:

خوب بود
خوشحالم رضا برگشته
خوشحالم از پستت
خوشحالم قراره حقوقم رو زیاد کنن
خوشحالم توی جمع محترم و خوبم
و در آخر ناراحتم از تلویزیون ملی که فقط تلویزیونش مونده و ملیش دست بعضی ها افتاده (پس هوادار باقی تیما چی میشن)

میعاد در 23/1/1391 | 17:46 گفت:

راستی بازی دورتموند و بایرن رو ماهواره نشون میده؟؟؟؟ چه کانالی؟؟؟ zdf نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میعاد در 23/1/1391 | 17:46 گفت:

راستی بازی دورتموند و بایرن رو ماهواره نشون میده؟؟؟؟ چه کانالی؟؟؟ zdf نشون میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سروش در 23/1/1391 | 15:30 گفت:

بابا بازی بایرنو ول کن.بازی آرسنالو من سیتیو بخاطر بازی پرسپلیس که نیمه تموم موند نشون ندادن.
در کل خوب بود.

parsa در 23/1/1391 | 14:41 گفت:

راستی به نظر شما آیا شبکه3 باز ی آرسنال و 4030که شنبه دو هفته دیگه است ساعت 4:15 است پخش میکنه
وشبکه trt haberه تو ترکست و یوتلست هست بازی بایرن و دورتموند رو نشون میده

فرهاد در 23/1/1391 | 14:36 گفت:

حسین آقا ما چیکار بایرن داریم؟ ما شب بازی تیم خودمون آرسنال رو قراره نگاه کنیم

parsa در 23/1/1391 | 14:33 گفت:

دست گلت درد نکنه

سید امین هاشمی در 23/1/1391 | 13:41 گفت:

مرسی حسین جان.داداش اینجا ایرانه ها!! تأسف نخور

hamed در 23/1/1391 | 13:14 گفت:

دستت درد نکنه...

hamed در 23/1/1391 | 13:13 گفت:

1- سایت گل سایتی ضد آرسنال...

2-شبکه 3 ، شبکه ی لیگ اسپانیا...

3- دوباره میگم سایت گل سایتی ضد آرسنال...

4- تیم یوفاسلونا تیمی با پشتوانه ی یوفا ، داوران و همیشه باید هر جوری شده به جام برسند...

5- بازیکنایی که برای پول تیم آرسنال رو ترک کردند به هیچ جایی نرسیدند...

6- نصری رو که اصلا آدم هم حساب نمی کنم...

7-بازم میگم تیم یوفاسلونا تیمی با پشتوانه ی یوفا ، داوران و همیشه باید هر جوری شده به جام برسند...

8- اینا اصولا تماشاگرنما هستند...

ادامش :

1- با این جملت واقعا حال کردم...

2- عشق است آرسنال...

3- خوشحالم...

4- با این حرفت موافقم ( طرفدار واقعی اونی هست که برای جام طرفدار تیمی نشده باشه )...

5- خوشحالم که مربی ای مثل ونگر داریم...

6- این یکی رو واقعا خوشحالم...

7- عشق است آرسنالی...

8- خوشحالم که تیمی به جز آرسنال رو دوست ندارم...

مصطفی کاظمی در 23/1/1391 | 13:08 گفت:

خوشحالم ازینکه چشم دارم و میتونم بازیای آرسنال رو ببینم و نارحت ازینکه بال ندارم تا برم از نزدیک ببینم.

سید سجاد حسینی در 23/1/1391 | 13:06 گفت:

بچه ها بارسلونا میخواد تو ایران آکادمی بزنه!!!!

p0 در 23/1/1391 | 13:04 گفت:

if your ganglion increases -you shoud burn more &more

حسین عسگریان در 23/1/1391 | 12:54 گفت:

عالی بود مرسی پسر

مریم تجدد در 23/1/1391 | 12:01 گفت:

5 و 6 و 8 متاسفمممممممممممممممممم.و 1111111111111 خوشحالمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم.

Masoud در 23/1/1391 | 11:21 گفت:

احساسی بود حال کردم

HAMED toopchi در 23/1/1391 | 11:20 گفت:

خاك به سرت جورو، اين چه وضعيه؟

ali jamshidi در 23/1/1391 | 10:37 گفت:

8)و در نهایت خوشحالم که یک آریاییم.یک آریایی آرسنال
دمت گرم با این بیشتر از همه حال کردم.

(Hooman sam (Dark metal در 23/1/1391 | 08:15 گفت:

1)خوشحالم از اینکه اینقدر دشمن داریم این یعنی اونقدر خوب بودیم که دشمن امون اینقدر زیادن(همه اونایی که خوبن زیاد دشمن دارن)
این جمله عالی بود...
---------------------------
...و بجاش قراره رئال-اتلتیکو مادریدیا نشون بده که همه میدونن کی میبره(اه اه اه اه،اینم شد سیاست-؟!!خدا مرگتان دهاد!!!)
این رو (که همه میدونن کی میبره) اشتباه گفتی ؟؟ آخه همه نمیدونن داورا کاری میکنن رئال ببازه و بارسا قهرمان شه!!! اگر هم بدونن خودشون رو میزنن به کوچه علی چپ !!!
like like

آرمان الهیاری در 23/1/1391 | 06:48 گفت:

ای ول؛قشنگ بود
جالبه تو بازی والنسیا و رئال بازم داوری حق رئال رو خورد تا انار خشکا برسن به رئال
تا چه اندازه؟
بس نیست؟
اه اعصابم خط خطی میشه وقتی اسم شانسلونا میاد

شایان در 23/1/1391 | 06:38 گفت:

من عاشق آرسنالم چون دشمانش زیادن!! اصولا افراد موفق یا به هر حال هر و احد ..شرکت... کارخونه یا.. دشمنان زیادی دارند!! این ثابت شدس!

مهدی افسرده در 23/1/1391 | 03:18 گفت:

ژوزو=ژورو

مهدی افسرده در 23/1/1391 | 03:18 گفت:

خوشحالم از اینکه ژوزو تو تیمه ماست

علی ارشدی در 23/1/1391 | 02:59 گفت:

دو تا هم من اضافه می کنم

متاسفام برای شبکه سه که بازی آرسنال چلسی رو نشون نداد پرسپولیسو نشون داد که نصرتی و شیث بوووووووووووووووق کردن

متاسفام برای شبکه سه که بازی آرسنال من سیتی رو نشون نداد پرسپولیسو نشون داد که هوادارا آباد کردن آبرومونو

و باید بگم قدرت یک مرد رو به بزرگی دشمنانش می سنجن

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 02:44 گفت:

خوب بود حسین جان سر انگشتات درد نکنه!!!!!!!!
منم خوش حالم که تو هوادار آرنال هستی و خوشحالم که دوست خوبی مثل تو دارم حسین جان
وخوش حالم که یک ایرانی آریای هستم و به آریای بودنم افتخار میکنم.
و موتاسفم چون نمیتونم بازی های تیم محبوبم رو از نزدیک ببینم ودر کنار روبین عکس بگیرم تور آسیای هم نمیان ایران!!!!

مهران کاظمی در 23/1/1391 | 02:38 گفت:

عالی بود داداش، پیر شی، انقدر احساساتی هستی واقعاً؟ (((: