چندتا خبر دسته اول

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,600 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندتا خبر دسته اول

چند خبر دسته اول:


1-آرسنال قراره تا قبل از یورو با ماروین مارتین بازیکن سوشو قرار داد ببنده.فکر کنم به تیم ملی فرانسه هم دعوت شده(نمیدونم کیه.لابد خوب بازی میکنه که رفته تیم ملی!!!!)

2-رن شرط بسته که آرسنال تو خرید ام ویلا شکست میخوره چون اونا قیمت ام ویلا رو 25 میلیون پوند اعلام کردن !!!!(اینام واسه ما شاخ شدن)

3-مسئولان آرسنال به ژورو اجازه دادن به پیشنهاد ها فکر کنه(خدا کنه راست باشه)

4-چندتا از پیشکسوتان آرسنال(که اولیشون رابسون یوده) شدیدا خواستار فروش ولکات شدن(اشتباه محضه)

5-آرسنال سعی داره تا قبل از یورو قرار داد جیرود رو ثبت کنه(یعنی حقیقت داره؟!!!!)

6-هواداران آرسنال تو انگلیس خیلی آرومن چون میگن ونگر بهشون گفته بعد از یورو 2 بازیکن مشهور رو تو آرسنال میبینین(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

7-میگن یورنته تو تیرس آرسنال قرار گرفته؟!!!(اینو نمیتونم باور کنم)

من چیزی نمیتونم بگم.خشت اولو کج هیلوود معمار(!!!!!) کج نهاده.دیوارمون داره کم کم فرو میریزه.با این اوضاعی که تیم در پیش گرفته تو سال 2100 دیگه آرسنال طرفداری براش نمیمونه(آخرین نسل طرفدارایه آرسنال ماییم).خدا وکیلی چلسی دره یه تیم توپ میبنده و شدیدا هم منتظر ببینه تکلیف تئو با ما چی میشه تا بخرتش.

خوب وقتی اهرم تیم (رابین)که الگوی کسایی مثل چمبرلین و ویلر و سایر جووناس دم از رفتن میزنه سطح غیرت کل تیم میاد پایین و چند سال دیگه هم اونا همین راه رو قطعا طی خواهند کرد.

اما سال دیگه بنظر من اگه ام ویلا-جیرود-یورنته-2تا دفاع و یه هافبک باحال بخریم میتونیم آرسنال رو جزو ودعی ها بدونیم.(البته باید پزشک تیم هم غوض بشه ها.تا اینقد مصدوم ندیم!!!!!!).اما اگه خرید نکنیم مثل سالهای دیگه پایان فصل جدول اینطوری میشه:تیمای منچستر اول و دوم چلسی سوم ما و تاتی شدیدا بر سر چهارمی میجنگیم از پنجم به بعد هم هر خری میخواد باشه بذار باشه.

امیدوارم از خبرام راضی باشین و از صحبتام دلخور نباشین میگن حقیقت تلخه مثل ته خیار(البته گاهی اوقاتم شیرینه.فعلا که هر چی خیار میخوریم تهش تلخه.نمیدونم کی شیرین میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 11/3/1391 | 20:51 گفت:

مارين رو كه چند ساله كه ونگر مي خواستتش!ولي به نظر من يه بازيكن معموليه و در كل چيز خاصي نداره!!
اينقدر به اين ژورو وقت ميدن ميترسم قيمتش بعد جام ملتها بالا بره،كسي نخرتش!!
ما به هر شكل يه مهاجم خوب و هافبك طراح نياز داريم هر كدوم از گزينه هاي ممكن رو هم بخرن خوبه!!
مرسي حسين جان عالي بود

مهران کاظمی در 11/3/1391 | 17:55 گفت:

اما سال دیگه بنظر من اگه ام ویلا-جیرود-یورنته-2تا دفاع و یه هافبک باحال بخریم میتونیم آرسنال رو جزو ودعی ها بدونیم.!!!!!!!!!!
خوب این همه بازیکن رو کجا جا بده؟؟؟؟؟؟
این همه تغییر و تیمی مثل سیتی انجام میده، آرسنال یه هافبک و یه مهاجم کافیه براش، البته اگه ژورو رو بفروشه اونوقت دفاع هم نیاز هست، اون وقت مسلماً جام حذفی مال خودمونه
مرسی

رضا توپچی در 11/3/1391 | 17:47 گفت:

میلاد جان رویاییه ولی
احتمال آمدن ام ویلا بالای95درصده
آمدن دمپسی و معاوضه شاماخ با جیرود چندین بار در چندسایت معتبر مطرح شده(با توجه به قیمت این بازیکنان احتمال به واقعیت پیوستنش خیلی بالاست)
فقط خرید مودریچ یه مقدار رویاییه که باتوجه به قیمت زیر20 میلیون پوندش زیاد هم بعید نیست(اینو هم در نظر بگیر که با این کار رقیب هم ضعیف میشه)

HAMED toopchi در 11/3/1391 | 15:03 گفت:

ژورووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
همه شام مهمون من

شایان در 11/3/1391 | 14:47 گفت:

ما اگه بین مودریچ و جیروید یک نفر ..... و بین امویلا و دی یانگ و یورنته یک نفر رو بخریم.... و همین ترکیب رو حفظ کنیم من به شخصه شرط میبندم که 1 جام واسه ماس

شایان در 11/3/1391 | 14:45 گفت:

همه شایعه

milad foadiyan در 11/3/1391 | 14:39 گفت:

رضا جان شما داری میگی علاوه بر پولدی.دمپسی و ام ویلا و جیرودو مودریچو بخریم قبول کن این خریدا واسه ارستال نزدیک به محاله(منظورم همشون با همه ها).
اگه این خریدا رو بکنیم من به جای 3گانه قول 4 گانه میدم.

رضا توپچی در 11/3/1391 | 14:33 گفت:

خدا کنه 6 واقعیت داشته باشه(من که باورش کردم چون آدمیزاد به امید زنده است)
ایشالله ام ویلا هم میاد & جیرود یا لیورنته هم همینطور(البته من با جیرود حال میکنم )
اگه دمپسی رو هم بیارم و یه دفاع وسط و هافبک خلاق(یکی مثل کاکا،مودریچ یا فن درفارت)من به شما قول سه گانه میدم

milad foadiyan در 11/3/1391 | 14:01 گفت:

اولا مرسی
1.خوب نیست
2.یه حسی بهم میگه از الان ارسنالی بدونمش(اصلا انگار ساخته شده واسه ارسنال).
3.خدا خیرشون بده(شاماخو اسکیلاچیم اشانتیون)>
4.بودن یا نبودنش زیاد واسم فرقی نداره
5.اگه بشه عالیه.
6.بسی خندیدیم
7.بیاد یعنی رابین میره.

محمد حسینی در 11/3/1391 | 13:36 گفت:

یعنی ژورو میره

محمد على(اباى) در 11/3/1391 | 12:55 گفت:

فقط مشاهده مى كنم ببنم اينا تا اخر جى مى كنن

soroosh در 11/3/1391 | 12:28 گفت:


من کاملا با Mohamad dorzaman موافقم
ماروین مارتین اصلا بازیکنی نیس که بشه با نصری مقایسه اش کرد
هیچ چیز خاصی از این بشر من ندیدم جز اینکه شوت های خوبی میزنه به نسبت ولی از لحاظ خلاقیت شک دارم !!!!!
بازیکن معمولی هست و حتی فک می کنم دیابی اگه سالم باشه بهتر از اونه

محمدرضا در 11/3/1391 | 12:26 گفت:

بچه ها ژرو اون جوری هم که شما می گید بد نیست !!! بازی با بارسا سال پیش تو امارات با کوشیلنی دفاع وسط بازی کرد و خیلی خوب بود !! و بعضی بازی ها اگه نبود درسته باختیم ولی از سنگینیش کم کرده و بازی با مارسی که دقیقه 92 گل زدیم هم پاس گل داد !! هرچی باشه از اسکیلاچی بهتره و برای نیمکت خوبه !! ما باید به فکر بیرون انداختن اسکیلاچی باشیم نه اون

nima در 11/3/1391 | 12:16 گفت:

با خبر شماره ی 2 که کاملا موافقم و مطمئنم که امویلا رو از دست میدیم!
خبر شماره ی 3 خیلی جالبه...
خبر شماره ی 6 هم خیلی مسخره اس،آخه ونگر و خرید بازیکن مشهور...

مصطفی کاظمی در 11/3/1391 | 12:08 گفت:

یعنی میگی هم جیرود رو بگیریم هم یورنته رو؟!؟

(Hooman sam (Dark metal در 11/3/1391 | 12:05 گفت:

مرسی... بازم فقط امیدوار کنندس و بس...
1.بد نیس... نیمه خوبه...
2.یه جورایی حیفشه بپره...
3. اینو حامد باید تصمیم بگیره !!!
4. اگه با استوریج عوض شه موافقم... چون روحیه ای واسش تو تیم نمونده و الا بازیش خوبه و درحال پیشرفته...
5. اگه بشه چی میشه ، اگه نشه قیمتش تو یورو میره بالا ....
6.خدا کنه راس باشه...
7. من که خیلی خیلی شک دارم...
-------------
حرفاتم قبول دارم.... باید یکمی تو سیاست ها تجدید نظر شه....
بازم مرسی...

like like

HOSSEIN در 11/3/1391 | 11:42 گفت:

حالا از شانس گند ما ژورو مثلا میره یووه و میشه بهترین مدافع جهان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بعد قیافه ما چقد دیدن داره؟!!!!!

HOSSEIN در 11/3/1391 | 11:40 گفت:

آقا میثم راست میگه باید میگفتم یه تیم بخریم.آخه کسیو ندارم اگه لاقل 2 تا بازیکن خوب جلو میلان رو نیمکت داشتیم خدا میدونست شاید اصلا کلیف قهرمان عوض میشد.حداقل نیاز ما به بازیکن خوب و جدید امسال 5 تاست.خواهشا چونه نزنین
در ضمن آقا فرهاد ممنون فکر کنم دیشب بود که تو خبر ورزشی شبکه 6 میگفت کاگاوا قطعا به یونایتد پیوست.(در اینجاست که باید بگیم خاکبرسرت هیلوود)

Vishka در 11/3/1391 | 11:37 گفت:

مسئولان آرسنال به ژورو اجازه دادن به پیشنهاد ها فکر کنه(خدا کنه راست باشه
-------------------
واقعا که
آخه وقت دادن میخواد باید پرتش کنن بیرون
تازه من واقعا به عقل و شعور اون تیمایی که به این موجود پیشنهاد دادن شک دارم
و اینکه نکنه این ژورو جادو جمبلی چیزی بلده که با این هنرایی که به خرج میده بازم از بهترین تیما پیشنهاد داره
مردم چقد پیشونیشون بلنده

Mohammad dorzaman در 11/3/1391 | 11:34 گفت:

جيرود تو 40 بازي كه امسال انجام داده 25 كل زده و 12 باس كل هم داده دادن 12 باس كل از يه مهاجم نوك فوق العاده است

میثم در 11/3/1391 | 11:21 گفت:

راحت میگفتی یک تیم بخرن

Mohammad dorzaman در 11/3/1391 | 11:18 گفت:

اما جيرود خوبه تو بازي با ايسلند دوتا باس كل هم داد

HOSSEIN در 11/3/1391 | 11:16 گفت:

justarsenalهمه رو از اونجا گفتم

Mohammad dorzaman در 11/3/1391 | 11:16 گفت:

من خودم طرفدار فرانسه هم هستم كم و بيش بازيهاشو ديدم بنظرم بازيكن خاصي نبوده خدا كنه كه خوب باشه فصل قبل بهتر بود ولي تو اين فصل زياد ازش جيزي نديدم

Farhad Rahbari در 11/3/1391 | 11:16 گفت:

مسئولان آرسنال به ژورو اجازه دادن به پیشنهاد ها فکر کنه
اجازه دادن به ژورو واسه فکر کردن اشتباه محضه...!
اگه والکات فروخته بشه و کاگاوا خریداری بشه من راضیم
دمت گرم-پست خوبی بود

iman sanaei در 11/3/1391 | 11:13 گفت:

ژیرود

سعيد غلامي در 11/3/1391 | 11:03 گفت:

اگه خوب نبود تيم ملي نبود.....
پيشنهاد ميكنم بازي هاش رو تو يورو ببينيد

Mohammad dorzaman در 11/3/1391 | 11:00 گفت:

من كه جند بازيه كه از مارتين ديدم جيزي ازش نديدم

Mohammad dorzaman در 11/3/1391 | 10:59 گفت:

ماروين مارتين بدرد آرسنال نميخوره بازيكن خيلي معمولي است، خدا كنه نياد، آرسنال بازيكن معمولي خودش زياد داره نميدونم جرا مي خوان برن مارتين و احمدوف رو بهشون اضافه كنن!؟

سعيد غلامي در 11/3/1391 | 10:54 گفت:

مارتين بازيكن خيلي خوبيه تكنيكي و خلاق. سبك بازيش مثل نصري هست ولي از نصري بهتره اميدوارم قبل يورو بخريمش و گر نه قيمتش ميره تو اسمون ها.
امويلا رو نگيريم بد بختيم.
جيرود هم خوبه استقبال ميكنيم

mohammad ali در 11/3/1391 | 10:54 گفت:

منبع 6 رو میدی ؟

سید محمد رضا در 11/3/1391 | 10:49 گفت:

امسال هم جام نمیگیریم ، من که عادت کردم !!!!!
یه راه حل داره البته
میری بازی pes یا fifa رو میخری و بعد میری تو قسمت master leage
من که چند ساله عقده های بی جامی رو اینطوری بر طرف میکنم : دی

sepehr najafian در 11/3/1391 | 10:45 گفت:

1-منم زياد نميشناسمش
2-بيل
3-خداکنه
4-دويست درصد اشتباهه
5-حرفي ندارم
6-جي بگم؟
7-آمدن يورنته=رفتن رابين