چند خبر داغ

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 181,419 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند خبر داغ

همش از تریبال فوتباله


1-رود گولیت هم گفته آرسنال برای ماندن رابین نیاز به خریدهای بزرگی داره(آخه تورو سننه؟!!!)

2-آرسنال قصد داره تا قبل از یورو قرداد ام ویلا رو  ببنده اما این بازیکن گفته بعد از یورو می خواد این کارو بکنه.(سیاست باشگاه رنه میخواد پول بیشتر بگیره پس میتونیم بگیم اگه تو یورو درخشید یعنی پریده!!!)

3-شانچستری ها هم  از علاقه وافرشون به ام ویلا خبر دادن.(سگ پدرا عجب تیمی قراره ببندن!!!)

4-آرسنال،وستهام و شانچستر به دنبال Claudio Yacob هستن امام رقابت اصلی بین ما و شانچستره (ایشالا که خوب باشه)

5-آرسنال به دنبال drop Rondon price سویاییه(نمیدونم کیه)

6-وینگر جوان شالکه یعنی Lewis Holtby خیلی به آرسنال نزدیکه.حتی اجازه خروجش رو هم شالکه صادر کرده(احتمالا میاد)

7-چلسی علاوه بر ولکات به دنبال سانیا هم افتاد(الهی خیر نبینن)

8-آرسنالو نیوکاسل هم خواهان دی یانگ هستن(فک کنم بازیکن بدی نیست.)

و چند خبر از سایر خبرگزاری ها:

9-مون پلیه قیمت 50 میلیون یورو رو جیرود گذاشته(زهی خیال باطل.به قول بچه های بالا زرشک)-----دیلی میل

10-لیورپول هم به مشتریان کوئنکا پیوست(اینم از این.بابا ول کنین بذارین یکم ما ا خیال راحت کارمونو بکنیم)-----تاک اسپورت

در آخر توجه کنید به اسامی ای که دور و بر شانچستر و چلسیه و اسامی ای که دوروبر آرسناله.عزیزان امسالم باید جام رو بیخیال بشیم.یه عثمانوف روس هم که میخواد تمیو بیاره رو اوج این گازیدیس پدر سگ از یکدست بودن هیئت مدیره(وترس از عدم پول بدست آوردن داره.خدا خفش کنه.ایشالا یه روز اینو با هیلوود خودم بکشم البته با اجازه اسلام و مراجع)

ببخشید یکم خشونت بخرج دادما بالاخره آدمه دیگه عصبانی میشه.

گرچه شایعات دلچسب نیست اما امیدوارم مورد پسند واقع بشه.ممنون

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ashkan در 19/3/1391 | 18:49 گفت:

Holtby بازیکن خوبیه

saeed در 19/3/1391 | 18:07 گفت:

mers30

ناصر در 19/3/1391 | 14:04 گفت:

ما که چند سالی هست با شایعات حول و حوش آرسنال حال میکنیم تا با نقل و انتقالات باشگاه.

soroosh در 19/3/1391 | 13:54 گفت:


Holtby این جوری که میگن بازیکن خوبیه
یکشنبه چند تا کلیپ ازش می زارم
پست تحصصی اش هم هافبک هجومی ولی وینگ هم میتونه بازی کنه
کلا بازیکن با استعادادی هم هست (البته مطمئن نیسم)

nima در 19/3/1391 | 13:44 گفت:


قیمت جیرود که اصلا نمیتونه اینقد باشه!!!
امسال لیگ و قهرمانیه اروپا و جام حذفی رو خط بکششید،شاید بتونیم اتحادیه رو ببریم!

پويان در 19/3/1391 | 12:48 گفت:

من برعكس شما با گاريديس موافقم
وقتي يوفا قوانين مالي رو اجرا كنه تيمايي كه با پول به جايي رسيدن كم كم نابود ميشن

M o o r I در 19/3/1391 | 11:49 گفت:

مرسی

خوب بود

reza در 19/3/1391 | 11:48 گفت:

llike like like

parsa در 19/3/1391 | 10:34 گفت:

هومن خودت دلیلش رو گفتی چون خره
خر که شاخ ودم نداره

masoud mahmudpur در 19/3/1391 | 09:38 گفت:

ارسنالم که فقط دنبال بازیکنه.هیچ وقت هیچکی رو نمیگیره

(Hooman sam (Dark metal در 19/3/1391 | 09:38 گفت:

اینا رو ول کن یکی واسه من توضیح بده این ورتونگن چرا اینقد خره ؟؟؟
چرا تاتنهامو بیشتر از فرمانروای لندن(آرررررررسنال) دوست داره ؟؟!!!
مرسی...

♥Arsenal♥ در 19/3/1391 | 08:36 گفت:

آره امسالم باید بی خیال جام باشیم...............

ببینید ما وقتی میگفتیم فصل بعد قهرمانیم که یه سری بازیکنا تولیستمون بودن الان همونا رفتند چلسی و بقیه تیم ها.....

محمد على(اباى) در 19/3/1391 | 05:35 گفت:

ﻣﺮﺳﯽ ﺩﺍﺵ ﺯﺣﻤﺖ ﮐﺸﻴﺪﯼ...ﺳﺮ ﺻﺒﺢ ﺣﺎﻟﻢ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪ.....

سينا در 19/3/1391 | 05:26 گفت:

ماشالله خوب بد دهنيا ولت كنن خوارو مادر طرفو ابجي ميكني
خلاصه من نميدونم اين وقت صبح تو نت جيكار ميكنم
ولي خوب بودمرسي

شاهين در 19/3/1391 | 03:33 گفت:

سپاس
خدا از دهنت بشنوه ....

C : C:

رضا توپچی در 19/3/1391 | 02:27 گفت:

تشکر...
یه حسی به هم میگه جیرود و ام ویلا امسال آرسنالی هستنهیچ دلیلی هم برای اثباتش ندارم