خریدی بزرگ دیگر در راهه...؟!!!+6خبر دسته اول

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,692 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خریدی بزرگ دیگر در راهه...؟!!!+6خبر دسته اول


تریبال میگه:


هونتلارو آفلای شدیا در رادار قرار گرفتن.البته هونتلار 20 میلیون آب میخوره.ولی برای موندن رابین همین 2تا بازیکن فکر میکنم بس باشه.

اما خبرا:

1-ام ویلا گفته که بلافاصله بعد از یورو تیم آـیندش رو انخاب میکنه.آرسنال و بایرن مونیخ تنها مشتریان او هستن.اما بنظر میرسه ام ویلا کار کردن زیر دست یه مربی هم وطن و اونم ونگر رو خبلی بیشتر میپسنده.

2-چند تیم فرانسوی برای خرید اسکیلاچی شدیدا منتظر تصمیم آرسنالن

3-فولامی ها پیشنهاد تعویض دمبله و آرشا رو به آرسنال دادن.

4-آرسنال و نیو کاسل مذاکراتشون رو با  De Vrijشروع کردن

5-آرسنال باب مذاکرات رو با ژاکوئف روس باز کرده و میگن پپیشرفت خوبی حاصل شده

6-ونگر بعد از پرسیدن سوالی مبنی بر اتمام قرار داد با ژیرو گفته:ژیرو؟!!شما میخواین منو عذاب بدین؟(بچه ها این چه معنی ای میده؟)

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 27/3/1391 | 15:52 گفت:

خبرا خوب بود ولي هونتلار وقتي مي اد كه رابين رفته باشه و در ضمن به نظرتون پول خريد اقاي گل ليگ المان چه قدر مي شه!!؟ ما از اين پولا نداريم!!ارشا اگه از ارسنال بره هم فكر نكنم تو ليگ بمونه!

♥Arsenal♥ در 27/3/1391 | 11:08 گفت:

آقا این منفی مثبتا رو چجوری میزنید؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 27/3/1391 | 11:07 گفت:

بابا آب فروارده..........!!!!


آرسنال هیچ فروارد و هافبک وسطی نخواهد خرید........!!!

فقط دفاع.........

البته شاید یه وسطی بگیره ام ویلا

پويان در 26/3/1391 | 14:45 گفت:

اگر رابين جدا شه مطمينن ارسنال هونتلار و جذب ميكنه وگرنه هردو اونم با توجه به خريد جيرود امكان نداره باشن
من رابين و به هركسي ترجيح ميدم و ميدونم ميمونه
اومدن افلاي هم دور از ذهن نيست
ام ويا فوق العادست

M o o r I در 26/3/1391 | 14:00 گفت:

جیرود که فکر کنم تقریبا قطعی شده

بازم مرسی داداش

خبرای خوبی بود

soroosh در 26/3/1391 | 13:29 گفت:

دمبله بازیکن خوبیه
من که استقبال می کنم :دی

Farhad Rahbari در 26/3/1391 | 12:26 گفت:

منظور ونگر: ژیرو مدت هاست خریداری شده شما نادونا بی خبرین

Hossein Y در 26/3/1391 | 12:17 گفت:

این رابین با هونتلار رابطشون خوب نیست ممکنه تیم رو خراب کنه....

آرمان الهیاری در 26/3/1391 | 10:34 گفت:

ونگر منظورش اینه:
من و خرید؟

nima در 26/3/1391 | 10:26 گفت:

در ضمن دستت درد نکنه زحمت کشیدی...

nima در 26/3/1391 | 10:26 گفت:

هونتلار که اصلا بدردمون نمیخوره!نه به اون که خرید نمیکرد نه به این که حالا 3 تا 3 تا مهاجم میخواد بگیره!دیگه مهاجم بسه البته اگه جیرود قطعی بشه!
ما یه هافبک(که امویلاس) و یه دفاع خوب میخوایم الان...
راستی بچه ها،ورتونگن چی شد؟؟؟رفت تاتنهام؟؟؟؟؟؟؟؟

parsa در 26/3/1391 | 10:10 گفت:

هونتلار ورابین سایه همو باتیر میزنند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید محمد رضا در 26/3/1391 | 09:22 گفت:

هونتلار؟؟؟؟؟؟
نمیشه باور کرد
ولی بقیه خوب بود ممنون

توپچی جنوب در 26/3/1391 | 03:34 گفت:

خبرات امیدوار کننده بود حسین جان
اما فکر نکنم آرسنال هونتلار و افلای رو بگیره با اما بقیه اش میشه یه جوری درست باشه....

ونگر این رو گفته یعنی خبرنگاران ولم کنید تا تموم نشده راجع بهش حرف نزنید که تیم های دیگه بیان ببرنش!!!!!!!!

علیرضا ( هری ) در 26/3/1391 | 03:19 گفت:

مرسی از پستت..ولی مطمئنا هونتلار گزینه نیست و هیچ وقت گزینه نخواهد شد ..به چند دلیل :
اولا اختلاف شدید بین اون و رابینه که حتی به اردوی هلند کشیده شد !!!! پس مطمئنا رابین حتی لحظه ای بوی هونتلار و حس کنه غزل خداحافظی رو با صدای زیباش میخونه..!
دوما کلاس بازی هونتلار بسیار پایینه و در حد لیگ برتر نیست و فقط یک چهارچوب شناس خوبیه..
اما در خصوص آرشا باید عرض کنم اون باید بمونه و خودش بار دیگه اثبات کنه...اون باید به همراه آرتتا و ام ویلا و سانگ و ویلشر کمربند خط میانی رو مستحکم و تضمین کنند..ولی به شرطی که وسط زمین و به عنوان یه بازیکن کاملا آزاد تو سیستم شناور استفاده شه...
به نظر من بهترین موقعیت برای بازگردوندن آرشا و حتی بنتنر هست......

محمدرضا در 26/3/1391 | 02:21 گفت:

دمت گرم . خبرات خوشحال کننده بود ولی منم متوجه حرف ونگر نشدم خدا کنه تو تابستون بازیکنای خوبی بگیریم

سعيد غلامي در 26/3/1391 | 01:52 گفت:

تعويض ارشاوين ودمبله خيلي ميتونه خوب باشه

مجید در 26/3/1391 | 01:07 گفت: