ای کاش ها+چند بحث داغ(نیایی تو ضرر کردی)

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,679 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ای کاش ها+چند بحث داغ(نیایی تو ضرر کردی)


امیدوارم یه بحث منطقی ای داشته باشیم


" اين براي کساني مثل من سخت است. کساني که توپ جنگي آرسنال را بر روي سينه شان مهر کرده اند نه اينکه تنها آن را روي پيراهنشان لمس کرده باشند." اين جمله رو باب ويلسون گفته در مورد اون یارو.من نميشناسم باب ويلسون رو.اصلا نميدونم تو چه سالي براي آرسنال بازي ميکرده و چه کارايي براي آرسنال انجام داده و چه جام هايي رو برده.ولی من به شخصه با رفش خیلی حال کردم.معلومه از اون باغيرتي هاي توپچي پرسته.خداخيرش بده.


اما...................


 اي کاش من تو زمان بازيکنايي بودم که فقط از آرسنال اقتدار ببينمو اقتدار ببينمو اقتدار


اي کاش اينقدر آرسنال عوض نميشد که مجبور بشه به دشمن ترين دشمنش هم که شده بازيکن بده


اي کاش نميديدم اين روزهارو.اين کژي ها و کاستي هارو.این نامردی هارو.این خیانت هارو.این بی شرفی ها و پست فطرتی هارو


اي کاش آرسنال جام بياره تا ببينيم واقعا اينا که ميرن برا جام ميرن يا برا پول؟


اي کاش  اين مديراي خسيس و بي همه چيز تيم محبوبمون رو رها کنن به حال خودش تا عثمان عزيز بياد در مسند باشگاه


اي  کاش آرسنال سوپر مارکت نمیشد


ای کاش ونگر بجای اینکه اقتصاد بخونه  یه چیزی میخوند که فقط فکر و ذکرش قدرت باشه و قهرمانی و به توپ بستن حریفا(چون کلا لقبمون اینه)


اما خوب الآن چی؟بنظرتون ما به چی دلخوش کردیم.به اینکه با این تیم بتونیم 38 هفته عالی کار کنیم تا قهرمان لیگ بشیم؟؟؟یا مثلا همه رو ببریمو قهرمان حذفی؟!!


یکم عجیب و غریب نیست 38 هفته آرسنال خوب بازی کنه؟!!آرسنالی که تو این چندساله دم کریسمس و 8 هفته آخر فصل رو بطور وحشتناکی امتیاز از دست میده.


تازه مصدمیت های فراوان بازیکنا رو هم یادم رفت.بجان خودم اگه ندیدین ژیرو یا پولدی یا کازورلا(که فکر کنم سابقه مصدمیت کمی داشته باشن) یکیشون مصدومیت طولانی مدت گریبان گیرش شد.بیاین هر چی میخواین به من بگین.اگه بحث فشار بازیاس پس چرا سیتی یا یونی ها اینقد مصدوم نمیدن؟چرا فقط ما؟پس حتما مشکل از یه جایه دیگس. 


قهرمانی با این اوضاع رفت و آمد بازیکنا و تکیه بیش از حد ونگر بر کسانی مثل جنکینسون و ژورزی عزیز عملا غیر ممکنه.و با این روند این 7 سال اگه 10 یا 12  سال هم شد تعجبی نداره.چون نباید بیش از این انتظاری داشت.من امسال جام آوردن برای آرسنال رو در حد یه رویا میدونم.حتی با یکم بد بینی حضور در جمع 4 تیم اول جدولو.قهرمانی تو لیگ قهرمانانم اصلا نیاز به صحبت نداره.قهرمانیمون در حد یه معجزه اونم ز نوع پیامبراشه.


الآنه فوتبال داره روی پول میچرخه.سیتی با خرج های کلان داره موفق میشه.رئال که اکثرا موفقه.چلسی هم که داره جام میگیره از زمانی که ابرام اومده شده رئیسش.ما تا پول خرج نکنیم جام نمیاریم.(خواهشا ناامید نشین چون حرف حقیقت تلخه)اگه هم بیاریم خیلی معتبر نیست.(مثلا جام اتحادیه)


نمیدونم بعد از ونگر اگه این مدیرای احمق بمونن چه بلایی سر آرسنال میاد.شاید بشیم یکی مثل ناتینگهام فارست که حتی لیگ قهرمانان رو هم برده و امروز داره تو دسته های پایین تر دست و پا میزنه.


دوستان  ببخشید یکم طولانی شد.اگه مورد پسند واقع شد چند نکته دیگه هم هست که تو یه پست بلاگ دیگه میذارم.


خواهشا نظر یادتون نره.اگه مخالف یا موافق هستین خواهشا تو نظراتتون درجش کنین.خیلی برام مهمه که ببینم با شما هم فکرم یا نه.


ممنون از وقتی که بابت خوندن این مطلب گذاشتین.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 27/5/1391 | 15:10 گفت:

خریدم باید خرید درس حسابی باشه نه خریدهای الکی

hamed در 27/5/1391 | 15:10 گفت:

خریدم باید خرید درس حسابی باشه نه خریدهای الکی

hamed در 27/5/1391 | 15:09 گفت:

منم با اکثر حرفات موافقم ولی فقط میگم تقصیر ونگر نیس و مقصر مدیرای باشگاه ان به نظر من

مصدومیت های زیادم نمیدونم از مربی بدنسازیشونه چیه ، از تغذیشونه ، اشکال از کادر پزشکیه!!!!!! الله اعلم

منتظرم تا اون روزی که بچه ها میگن بیاد...

عشق است آرسنال تا همیشه

این فصلم باهات موافقم باید به فکر این باشیم که جزء 4 تیم اول باشیم جام پیشکشمون مگه اینکه هنوز دیر نشده خرید داشته باشیم.

HOSSEIN در 27/5/1391 | 14:24 گفت:

آقا دانیال مگه ونگر نمیتونه با فشار بیشتر بر روی باشگاه بازیکنای خیلی خیلی با کیفیت بگیره.چرا خودشم به فروش بازیکناش راضیه؟
مگه سانگ هنوز با ما 3 سال قرارداد نداره؟مگه دل سانگ با آرسنال نیست؟مطمئن باش این اب انار فروشا سانگ رو هم میبرن و مارو برای چندمین بار بدبخت میکنن.

علی آقاشاهی در 27/5/1391 | 14:22 گفت:

علی صورتی چی شد؟

این آواتار مسخره چیه گذاشتی؟

good luck

علی ارشدی در 27/5/1391 | 14:19 گفت:

آینده که روشنه شک نکنید فقط مهم اینه که هر چه زودتر اتفاق بیفته

Danial Cyrex در 27/5/1391 | 14:17 گفت:

اگر کمی منطقی فکر کنید میبینید که ونگر یکی از بزرگترین مربیهای دنیاست! مطمئنا اعتبار و ابروی خودشو برای پیاده کردن یه مدل اقتصادی خراب نمیکنه! پس این اشتباه که بگین ونگر یازیکن مفت میخره بعد گرون میفروشه! این مدیران باشگاه هستن که سیاستهای پولی باشگاه رو هدایت میکنند. متاسفانه نمیدونم این بد بختی کی دست از سر ما برمیداره!

علی آقاشاهی در 27/5/1391 | 13:54 گفت:

فکر می کنم خیلی تند رفتی

تقریبا 1 ساله که من پستایی که از بچه ها می خونم اکثر قریب به اتفاقشون احساسیه. البته مشکلی نیست این دوره آرسنال همین رو می طلبید. ولی تو این پستا معمولا پیش بینی ها درست از کار در نمی اومد.

فقط می خوام از بعضی دوستان خواهش کنم فوتبال واقعی رو با بازی های ویدئویی مقایسه نکنن. بخدا خیلی با هم فرق دارن.

حسین جان ببخشید که تو پست تو موضع گرفتم (البته خودت خواسته بودی بحث کنیم)
با 4 تا اب کاش اولت موافقم ولی با بقیه حرفات نه

good luck

رضا توپچی در 27/5/1391 | 13:16 گفت:

یه روز خوب میاد...

soroosh در 27/5/1391 | 13:05 گفت:

اوضاع خوب میشه شک نکنید
فقط کافیه یکی دو سال دیگه صبر کنید این اسپانسر لعنتی رو پیرهن بره گمشه و قرضا تموم بشه

Poorya در 27/5/1391 | 08:15 گفت:

harfe delam bood

امین در 27/5/1391 | 05:18 گفت:

این سوپر مارکتو من گفتمآ

حبیب در 27/5/1391 | 02:44 گفت:

ما هر چی میکشیم از این ورزشگاه جدیده... پدر تیمو در آورده... در مورد عثمانوفم بگم که اونم یه خریه مثل بقیه