بررسی یه موضوع مهم...؟!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 180,717 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی یه موضوع مهم...؟!!

خوب یادمه پارسال همچین روزایی بود یعنی یک شب قبل از شروع بازی آرسنال در هفته اول که من پستی گذاشتم در مورد شانس های آرسنال برای قهرمانی تو 4 جامی که شرکت داره.اون روزها اوضاع آرسنال تعریف نداشت فابرگاس که رفته بود و نسرین هم که تقریبا رفتنش قطعی شده بودفکر کنم کلیچی و ابوئه هم رفته بودن. خلاصه اینقدر دورو ر تیم شایعه بود که یا این میاد یا اون و  بالاخره هیشکی نیومد که نیومد.تا بعد از اون بازی منحوس که بااخره چندتا اومدن که جز آرتتا همشون بیخود بودن.کمی که از لیگ گذشت و از 7 هفته ما 4 تا از اونو باخته بودیم اول گفتم میریم دسته دو ولی دیدم خیلی حرف غیر منطقی ایه به همین دلیل گفتم بدون شک جزو 4 تیم اول نیستیم چون سیتی و یونی ها که هفته های اول عالی کارکردن همچنین تاتی ها.حتی تصور آرسنال در رتبه 3 در آخر فصل برام قابل تصور نبود.اما با سوم شدن تو لیگ ایمانم از قبل به تیم بخصوص ونگر زیاد تر از قبل شده.


اما امسال و با توجه به شرایط تیم شانس آرسنال رو برای رسیدن به جام در 4 جبهه پرمیر لیگ/حذفی/FA CUP/لیگ قهرمانان رو بررسی میکنم.البته این نظر منه و ممکنه که مورد موافقت شما قرار نگیره:پپرمیر لیگ(خیلی سخت و دور از دسترس ولی شیرین ترینشه):


من به شخصه گرفتن این جام رو به اون سه تا ترجیح میدم(البته لیگ قهرمانانم خیلی خوبه ولی یکم غیر ممکنه)


اگه بخوام منطقی صحبت کنم برای قهرمانی تو این فصل کار سخت که نه بسیار سختی در پیش داریم.اما اوضاعمون از فصل قبل 180 درجه تفاوت داره.پس شروعی با اقتدار در 10 هفته اول میتونه آرسنال رو حتی تا هفته های 34-36 هم در کورس نگه داره و شاید هم قهرمانی به ارمغان بیاد(البته این بسته به نتایج حریفان هم داره)راستی مهمترین برهه برای تیم قهرمان در پرمیر لیگ ماه ژانویس که آرسنال اکثرا تو این ماه نابود میشه.اگه امسال آرسنال از این ماه جون سالم بدر ببره میشه اونو به عنوان دومین مدعی اصلی نام برد.سه مدعی اول به نظر من:


1-سیتی2-آرسنال و یونی ها3-چلسی


 


حذفی(خیلی دور خیلی نزدیک):


این جام بهترین و قابل دسترس ترین جام برای آرسناله.چون آرسنال با ترکیب اصلیش اکثرا تو این جام کار میکنه.پفقط یکم جذبه از بازیکنا میخواد.پارسال ما نباید به راحتی به ساندرلند میباختیم.پس آرسنال رو میشه ازش به عنوان شانس اول برای کسب این جام دونست البته در کنار یونی ها و چلسی


جام اتحادیه(چیز خاصی نداره فقط این انتظارو پایان میده و همچنین دلیل اصلی رفتن بازیکنا،البته به قول خودشون):


آرسنال بدلیل اینکه تو این جام اکثرا به جوونا میدون میده غالبا موفق نیست.امسال ونگر اگه یکم باتجربه ها رو هم تو این جام بیاره 100 درصد مال خودمونه.البته نباید از چلسی و لیوردوغ هم+تیم های دسته 2 غافل شد.


و بالاخره.....................


لیگ قهرمانان اروپا(روایی ترین چیز ممکن برای ما):


بسته به گروه شانس صعودمون تعیین میشه اما به احتمال 90 درصد از گروهمون صعود میکنیم.اما بعدش با خداست،هر چه قرعه متوسط تر آرسنال در مراحل بالاتر.البته نباید فراموش کرد که ممکنه آرسنال امسال پدیده لیگ قهرمانان باشه(یه حسی تو وجودمه که میگه ما امسال جزو 4 تیم میشیم و اگه بریم فینال قهرمان میشیم.)


4تیم نیمه نهایی بنظر من:آرسنال-بارسا-رئال-شانچستر یا بایرن


فینال:آرسنال.رئال (آرسنال با گل شاهین قهرمان میشه)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 28/5/1391 | 12:36 گفت:

نه اتفاقا لیگ قهرمانان خیلی رویایی نیست
به تیم سال 2006 نیگا کن تا دقایق آخر تیم پنجم لیگ بودیم
اما نکته مهم سال 2006 این بود که ساختار دفاعی تیم فوق العده قوی بود
اگه این تیم هم ساختار دفاعی تقویت شه کمی از اون تیم نداره

saeed در 28/5/1391 | 01:21 گفت:

هر کاری کردم نشد می خواستم عکس آواتارم بذارمش نمی دونم جرا نمیشه

HOSSEIN در 28/5/1391 | 01:12 گفت:

ببین من تو پست قبلیم با توجه به آمار حرف زدم.اما امسال شاید آرسنال بتونه خلاف این چندساله عمل کنه به همین دلیل گفتم بد بینانه حرف نزنم و خوش بین باشم خیلی بهتره.
البته همه اینا یه پیش بینی و احتماله و اتفاق افتادنش اصلا قابل پیش بینی نیست
راستی علی آقا:
1)شما با اینکه با پول خرج کردن جام بدست میاد مخالفی؟!!
بشین حساب کن ببین تو این چند سالی که پولدار ها وارد فوتبال شدن چند جام گرفتن و ما ها که پول خرج نمیکنیم چندتا بعد مخالفت کن.در حال حاضر اونا موفقن و پهلون زنده رو هم عشق است.حالا کو تا بعد.
2)شما با مصدومیت یکی از خرید های جدید اونم از نوع بلند مدتش مخالفی؟تا آخر فصل صبر کن به حرفم ایمان میاری.
3)شما همچنین با این اوضاع مدیرا آینده آرسنال رو بعد از ونگر چگونه ترسیم میکنی؟بگو میخوام بدونمش.

علی آقاشاهی در 28/5/1391 | 00:58 گفت:

نظرم رو در مورد پست قبلیت همون جا گفتم

در مورد لیگ برتر هم که مفصل تو پست خودم گفتم

ولی در مورد لیگ قهرمانان و جام های حذفی اصلا نظری ندارم چون اینکه چه زمانی چه قرعه ای نصیبون بشه خیلی مهمه
فقط میتونم بگم با توجه به اینکه سید 1 هستیم و سیتی انگلیسیه تو لیگ قهرمانان از گروهمون صعود می کنیم

البته اگه بازم توضیح بدی که بد نیست :دی

good luck

ArSeNaL در 28/5/1391 | 00:58 گفت:

منم همینتور شیلتر ندارم):

HOSSEIN در 28/5/1391 | 00:57 گفت:

بچه ها امروز طبق نوشته سایت وب گذار پربیننده ترین روز از آغاز تا بحال این سایته.یعنی اوج پیگیری اخبار آرسنال توسط شما عزیزان

HOSSEIN در 28/5/1391 | 00:52 گفت:

سعید جان ما که شیلترشکن نداریم.یه کاری کن ما هم ببینیم.کنجکاو شدم

HOSSEIN در 28/5/1391 | 00:46 گفت:

تسلیم علی آقا.قبول دارم.اونجا خیلی بدبینانه حرف زدم اینجا خیلی خوش بینانه.خوب این دو مقوله زمین تا آسمان با هم فرق میکنه دیگه.به همین دلیل من به این نتیجه رسیدم که ما هم شانس داریم اما معلوم نیست شایدم نشدیم.
قانع شدی؟یا بازم توضیح بدم؟

علی آقاشاهی در 28/5/1391 | 00:41 گفت:

"قهرمانی با این اوضاع رفت و آمد بازیکنا و تکیه بیش از حد ونگر بر کسانی مثل جنکینسون و ژورزی عزیز عملا غیر ممکنه.و با این روند این 7 سال اگه 10 یا 12 سال هم شد تعجبی نداره.چون نباید بیش از این انتظاری داشت.من امسال جام آوردن برای آرسنال رو در حد یه رویا میدونم.حتی با یکم بد بینی حضور در جمع 4 تیم اول جدولو.قهرمانی تو لیگ قهرمانانم اصلا نیاز به صحبت نداره.قهرمانیمون در حد یه معجزه اونم ز نوع پیامبراشه."

این صحبت های خودت توی پست قبلیته و بعدی هم توی این پستت

"سه مدعی اول به نظر من:

1-سیتی2-آرسنال و یونی ها3-چلسی"

حداقل با خودت به نتیجه برس بعد پست بذار

good luck

ArSeNaL در 28/5/1391 | 00:36 گفت:

لطفا up کن اگه میتونی تا ما هم روحیه بگیریم{saeed}

saeed در 28/5/1391 | 00:27 گفت:

اکثر تون این عکس رو دیدید از facebook گرفتم ولی خالی از لطف نیست اگه دوباره ببینید اینم لینکش http://www.facebook.com/photo.php?fbid=428775743840543&set=a.124917237559730.27434.115131935204927&type=1
من که با دیدن این عکس خیلی روحیه گرفتم

ArSeNaL در 28/5/1391 | 00:22 گفت:

جالب بود
ولی به نظر من fa و جامه اتحادیرو میگیریم اما واسه اون دو تا یکم که نه خیلی سخته

♥Arsenal♥ در 28/5/1391 | 00:20 گفت:

همیشه نشون داده تیم هایی که قهرمان میشن مدافعاشون بسیار کم مصدوم شدن تو لیگاشون...!!

منظورم در کل اینه که ما باید توی چمپیونز لیگ هدفمون گل نخوردن باشه تا گل زدن و این برای ما بسیار سخته...!!

لیگ داره شروع میشه و ما مجبوریم ژورو رو به جای سانیا بازی بدیم در حالی که به شدت به دبوشی یا ون در فیل نیاز داریم...!!

باید یکی از ایند وتا رو بیاریم حتما...!