چندخبرجالب+تغییراتی داغ در PES2013...؟!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,083 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چندخبرجالب+تغییراتی داغ در PES2013...؟!!!


انتخابتون چیه؟


PES2013orFIFA2013
1)پارک مورد توجه فولام قرار گرفته(خداروشکر)


2)ممورینیو هم دیشب گفته که لیورپول برای شاهین بهتره(لعنتی حسود)


3)سویا اجازه خروج به ناواس داد.!!!!!(البته اگه پولشو که میخواد آرسنال بده.بی شرفا£35million میخوان)


4)آرسنال و تاتی ها به دنبال بویان کرکیچ افتادن.(نیاد خیلی بهتره.چون میاد روی سکوی پرتاب بعدش میپره تو بارسا بعدش اون طرفدارایه بی شرفش میگن اون از لاماسیا بوده و ونگر دزدیدتش!!!!!)


5)با توجه به حرف های مجدد ویلانووا مبنی بر اجازه ترک باشگاه به ابراهیم آفلای آرسنال بار دیگر این بازیکن را زیر نظر گرفت.البته لیورپولی ها هم هستن.


 و اما....


PES2013


دیدم تا بحال کسی در مورد این بازی و تغییر و تحولاتش حرفی نزده(یا شایدم من ندیدم).گفتم یه چند نکته از تغیررات این بازی رو به  سمع و نظرتون برسونم.


من تو سایت دنیای بازی این مطلبو دیدم.که به نظرم خیلی جالب اومد.گفتم بذارم تا شما هم کمی از تغییرات این بازی مصلع بشین.شاید هم اصلا نظرتونو نسبت به این بازی کلا تغییر بدین.خوب بریم سراغ مطلبمون:


لایسنس لباس تمام تیم های لیگ انگلیس(مهمترین و بهترین تغییر انجام شده این بازی تو چند سال اخیر که به انتظار خیلی ها پایان داد)


 لایسنس لباس تمام تیم های ملی


 اضافه کردن لیگ بوندسلیگا و لیگ دسته ۱ انگلیس


 اضافه شدن کفش های بیشتر و کفش های آزاد برای ادیت شدن توسط کاربر در داخل بازی


 اضافه کردن بازیکنان جدید و بازنشسته و بازیکنان گم شده.(؟!)


 استادیوم های معروف بیشتر از باشگاه های انگلیس(بخصوص ورزشگاه زیبا و مدرن امارات لندن)


 استادیوم های معروف بیشتر از باشگاه های ترکیه


 ساختن بعضی از مربیان معروف


 مو و لوازم جانبی بیشتر(منظور از لوازم جانبی همون کوتاه یا بلندی جوراب و … هستش.)


فن و حقه های بیشتر رویکرد واقع بینانه تر و قابل انعطاف به گیم پلی بر خلاف نسخه های قبلی که در آن یک بازیکن می تواند در هر پستی باید مجوز لباس اصلی را به دست آورد 


استادیوم های بزرگتر و زمین های بیشتر و زمین تمرین بیشتر


 نقل و انتقالات پر انرژی در مستر لیگ ( بدین معنی که فروش بازیکنان واقعا سخت است پس معمولا بازیکنان زیاد خوب نیستند.)


مرتب کردن گفت و گو ها با بازیکنان در مستر لیگ ( حالا اگر یک شروع کننده یک بازی را ترک کند او به شما شکایت میکند.)


تنظیمات بیشتر در ویرایش لباس ها( مانند تمپ های بیشتر و عکس هایی که میتوانید به عنوان شماره لباس به بازی وارد کنید.)


 اضافه کردن سوپرکاپ تیم های ملی وجود داشتن تمام بازیکنان و تیم ها در مستر لیگ (آمریکای جنوبی و بازیکنان ثبت نشده در ورژن های قبلی) که به نظر میرسد آن ها در لیگ برزیل و مکزیک باشند.


اضافه کردن لیگ بوندسلیگا، ترکیه ، یونان ، روسیه و آمریکای شمالی


 چهره های بیشتر ، کیفیت بهتر چهره ها ، خالکوبی و مدل مو های بیشتر


مستر لیگ بهتر


باشگاه های بیشتر از آرژانتین، شیلی و برزیل تیم دوم بارسلونا، رئال مادرید، اسپانیول، ویارئال و… سوپر کاپ ها


حرکت بهتر هنگام دریافت پاس و زدن شوت های پیچیده تر و سخت تر. به طوری که شما میتوانید از هر زاویه به تنیجه برسید.


 استادیوم های بهتر و اضافه کردن استادیوم استمفورد بریج، اتحاد، امارات … امکانات زیادی در بازی وجود داره که میتواند حجم بازی را زیاد کند مثل ۱۵ گیگ


گرفتن خطا های ریز که جلوگیری از اختلال در جریان بازی میکنه.


همانند بازی واقعی ، داور با سکه ای و انجام شیر یا خط، بازی رو شروع میکنه.


بازی داخل خانه و خارج خانه در بازی های دوستانه به وجود میاد(در نسخه ۲۰۰۶ بوده)


شما حالت مربی به خود میگیرید و شما با مدیریت بازی و تماشای فیلم بازی میتوانید سبک بازی رو تغییر بدید.


بازگرداندن اتاق جایزه


فضای هیجان انگیز در مسابقات بزرگ و دربی های ملی مراسم متنوع تر دادن جایزه: جام تیم قهرمان و جام بهترین بازیکن و جام آقای گل رقابت ها و جام بهترین مربی زمانی که بازیکنان با شما میخواهند صحبت کنند تنوع بیشتری وجود دارد.


نقش های بیشتر بازیکن مثل استارتر و چرخش و …


 سوپر کاپ های ملی( سوپر کاپ اسپانیا، سوپر کاپ آلمان و…) ک


نفدراسیون جام(۱ سال قبل از جام جهانی)


 لیگ هایی از آمریکا( برزیل، آرژانتین و…)


جام آمریکای جنوبی قرار دادن ۳ لباس برای تیم ها( داخل خانه، خارج خانه و یکی دیگه)


لیگ دسته ۱ برای همه ی لیگ ها(منظورش از همه ی لیگ ها، لیگ های داخل بازی بوده.) البته لایسنس نشده.


 گرفیک های جدید تیم هایی از آسیا و آفریقا برای کامل شدن جام جهانی


 استیل های جدید( چرخش و گمراه کننده و …)


تیم های بیشتر در لیگ قهرمانان اروپا و جام باشگاه های اروپا


در قسمت Bal میتوانید شماره ی لباسی را که موجود نیست را انتخاب کنید.


در قسمت مربی گری ، مربی میتواند در پایان فصل تیم خود را عوض کند.


بهبود پخش کننده و تعویض بازیکنان در قسمت مربی گری


 تیم ملی اندونزی،تیم های جام ملت های آسیا،تیم های جام استرالیا


لیگ آسیا


تیم های ملی بیشتر مثل اندونزی و سنگاپور.


تیم های امید همه ی کشور ها


در BECOME A LEGEND زمانی که بازیکن در نیمکت نشته فیلم از محل نشتن آن ها نشان داده میشود و به ما اجازه میدهد که او را در راه رفتن و جشن گرفتن کنترل کنیم که بازی را واقعی تر میسازد.


خدائیش امسال جنگ باحالی داریم بین این دو تا بازی.


والا من با این توضیحات کاملا گیج شدم تو انتخاب.1 ماه پیش بدلیل ضعف شدید این بازی تو لایسنس کامل لیگ انگلیس دیگه از این بازی خسته شدم و تصمیمم بر این بود که دیگه برم به سمت فیفا.اما حالا با این تفاسیر و لایسنس شدن تمام لیگ انگلستان و وجود ورزشگاه زیبای امارات مشکلم رو برطرف کرد با این بازی.اما امسال از فیفا هم با شعار انقلاب یاد میشه.خوب وقتی هم که ششعار انقلاب میاد به راحتی نمیشه از امتحان اون سرباز زد.واقعا نمیشه انتخاب کرد.میدونین این موضوع مثل چیه؟ مثل اینه که شما در موقعیت ازدواج باشین و 2 تا مورد باشن که هر کدو از دیگری یه خصوصیت بهتری داره اما در مجموع بهتر بودن یکیشونو نمیشه مشخص کرد و باید فقط یکیو انتخاب کرد.برای من که اینطوره اما برای شما نمیدونم.البته این مقایسه خیلی درستی نبودا چون میشه 2 تا بازی رو با هم بازی کرد اما 2 تا موردو نمیشه.البته بسته به مرده هم داره ها.......


خیلی ممنون از بابت وقتی که گذاشتین بابت خوندن این مطالب.امیدوارم که خوشتون اومده باشه.


فقط در آخر حتما بگین که FIFA  یا   PES؟؟؟؟!!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 4/6/1391 | 21:22 گفت:

منم pes بازم! ایشالاه که باز هم بهتر شده باشه

محمد على(اباى) در 4/6/1391 | 15:24 گفت:

یه هافبک دفاعی نیازه واسه تیم اه اه اه

Morteza Bauer در 4/6/1391 | 12:42 گفت:

کی گفته لیگ انگلستانش درست شده.عمرا.حالا خواهید دید.
گفتن فقط منچستر درست هست.
فقط FIFA

aYaD در 3/6/1391 | 23:23 گفت:

ما که از جوانی pes باز بودیم و هستیم
فکنم آخرین فیفایی که بازی کردم 2001 بود. دیگه رنگ فیفا هم ندیدم

محمد رستگار در 3/6/1391 | 23:19 گفت:

اگه این چیزایی ک گفتی حقیقت باشه Pes!!!

Novin در 3/6/1391 | 22:26 گفت:

viva fifa

Mustafa در 3/6/1391 | 22:19 گفت:

مشکل اصلی PES لایسنس نبودن تیم ها نبود که حالا با این تغییرات جزئی امیدوار بشیم... مشکل گیم پلی مسخرش بود،دموی اول PES 13 هم تغییری تو گیم پلی رو نشون نمی داد،امیدوارم تغییراتی ایجاد کنن.

حمید در 3/6/1391 | 21:47 گفت:

در رد این مطلبی که دوست عزیزمون گذاشتن باید عرض کنم که در pes 2013 از لیگ برتر انگلیس فقط تیم منچستر یونایتد هست که لایسنسش رو گرفتن.لیگ آلمان هم نداره.لیگ پرتغال هم فقط پورتو و بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون.لیگ برزیل داره با لیگ آرژانتین!!همین والسلام.

سجاد کریمی در 3/6/1391 | 21:16 گفت:

اگه لایسنس های لیگ انگلیس درست بشه که عالی می شه
من که دیگه نمی تونم تحمل کنم
البته هر از چند گاهی فیفا هم بازی می کنم

nima در 3/6/1391 | 20:59 گفت:

من که دوتاشو بازی میکنم ولی fifa یه چیز دیگست!!!

علی در 3/6/1391 | 20:19 گفت:

http://arsenal.ir/images/smile/19.gif http://arsenal.ir/images/smile/19.gif

علی در 3/6/1391 | 20:18 گفت:

تیم ملی ایران

soroosh در 3/6/1391 | 20:10 گفت:

خیلی عالی بود
من با PES بیشتر حال می کنم فقط کاش Master league اش شبیه Career فیفا می شد و انقد مسخره نبود

masoud mahmudpur در 3/6/1391 | 20:10 گفت:

مرسی
من fifa رو بیشتر دوست دارم اما با این اطلاعاتی که دادی pes هم سال دیگه میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه

shervin در 3/6/1391 | 19:55 گفت:

من با pes بیشتر حال میکنم با این اطلاعات خوبی که دادی حتما pesمیخرم

محمد جویبار در 3/6/1391 | 19:01 گفت:

من pesرو ترجیح میدم چون سالهاست بهش عادت کردم.
البته داوری پس 12 خیلی خیلی افتضاحه.
اگه دموی پس 13 رو که اومده بازی کرده باشین،باهرشوتی توپ گل میشه.امیدوارم درستش کنن.

ali در 3/6/1391 | 19:00 گفت:

فقط
pes

ali در 3/6/1391 | 19:00 گفت:

فقط
pes

HOSSEIN در 3/6/1391 | 18:08 گفت:

ممنون از دوستان بابت لطفشون بهاین بنده حقیر.
امین جان فکر کنم این خبرو تو تریبال خوندم.البته دقیقا نمیدونماشایدم تو تاک اسپورت بود.
تازه یه ویژگی دیگه اینه که 2 اکتبر وارد بازار میشه پس در نتیجه تمام نقل و انتقالاتم دربرمیگیره.
پارسال که ستم افتضاح بود اون اوضاع نقل و انتقالاتش

saeed در 3/6/1391 | 18:00 گفت:

pes
just

فرزین سلامي در 3/6/1391 | 17:44 گفت:

ممنون ولي FIFA

vahid در 3/6/1391 | 17:23 گفت:

onle pes

رضاشاماخ چوک بندر در 3/6/1391 | 17:20 گفت:

ممنون برادر

امین در 3/6/1391 | 17:14 گفت:

منبع خبر 3 رو میدی ؟

vahid در 3/6/1391 | 17:13 گفت:

فیفا همه چیزش یک طرف اما چهره بازیکنا یک طرف

vahid در 3/6/1391 | 17:12 گفت:

دمت گرم دادا

vahid در 3/6/1391 | 17:11 گفت:

دمت گرم دادا

vahid در 3/6/1391 | 17:11 گفت:

دمت گرم دادا

vahid در 3/6/1391 | 17:11 گفت:

دمت گرم دادا

vahid در 3/6/1391 | 17:10 گفت:

دمت گرم دادا

♥Arsenal♥ در 3/6/1391 | 17:09 گفت:

PES بازم من ولی قبول کنیم FIFA همیشه توی امکانات یه قدم جلوتره.......!

♥Arsenal♥ در 3/6/1391 | 17:08 گفت:

اگه اینجوری باشه که خوبه.......!!

parsa در 3/6/1391 | 17:07 گفت:

عشق است pes
دموشو بازی کردم بی نظیره
پچ ریختم روش آرسنال اومد با جیرود وآرتتا شوت بزنی صددرصد گله
خیلی باحال شده
عشق من کوشیلینی هم قوی شده

Gatsbi در 3/6/1391 | 17:02 گفت:

فکر میکنم باز هم Fifa13

مهدی افسرده در 3/6/1391 | 17:02 گفت:

PEFA