هر چه میخواهد دل تنگت بیا اینجا بگو...؟!!+درد دل

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 174,819 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هر چه میخواهد دل تنگت بیا اینجا بگو...؟!!+درد دل

به درخواست آقای مهران کاظمی کمی پست را از حالت بی ادبانه مودبانه تر خواهم کرد.دوستان هر کی هر چی میخواد بگه فقط فحش از نوع رکیک ممنوع!
خواهش کردما!


نقل و انتقالات تابستانی فصل2012/13 به پایان رسید.آرسنال واقعا تو این روز (با عرض معذرت شدید)ریـــــــــــــــــــــــــــــــــد.


من معتقدم که:


 رسما نابود شدیم.رسما انتظارمون 8 ساله شد.رسما تو لیگ 5-8 میشیم.رسما به گا رفتیم.رسما امسال باید بریم غاز بچرونیم.رسما هیلوود مدیران باشگاه خرانی هستند که نه دین دارند و نه ایمان.نه شرف دارند و ن غیرت.نه شعور دارند و نه فکر.فقط یه چیز دارند:طمع پول زیاد. رسما ما سرکاریم. 


جمع کنین بابا با این دلداریاتون.هر روز مارو دلخوش میکردین که ما هنوز تو بازاریم.فردا ونگر میگه ناراحت نباشین.تیم خوبی داریم ویلشر و ..و.. که بیان مثله اینه که ما چندتا بازیکن سطح جهانی خریدیم.ما بازیکنای جوون خوبی داریم.اینا خیلی آینده دارن(تو دلش میگه اینا خیلی پول میشن واسه باشگاه،آخ جون!)ما همواره به دنبال موفقیت هستیم.فقط تا بازی هفته 38 وقت لازم داریم تا ژیرود و پولدی با تیم مچ بشن.من به این جوونا اعتقاد دارم.ما با استاد ژورو قلل ممکن را فتح خواهیم کرد(منظور از قلل حضور در جمع 4 تیمه ها.لطفا برداشت اشتباه مبنی بر قهرمانی نشه.) .ما با وجود دیابی مشکلی نداریم(او یک تنه تمام تیم رو تو دستش داره.)واقعا ونگر جون مادرت بگو از این نردبان بی سر و پا چی دیدی که همش فقط اسم اینو میاری.مسیو ونگر میگه ما پنجره زمستونو در پیش داریم.ژانویه ماه خوبیه.بعد پنجره که باز میشه میگه ما بنظرم پنجره بسیار آرامی را پشت سر خواهیم گذاشت.میدونین هواداران چه کردند که اینا دارن هر کاری که دلشون میخواد میکنن.این کارو کردیم:


7سال جام نگرفتیم.همه تحقیرمون کردند و به تیممون خندیدند.ما گفتیم به درک


بهترین بازیکنانمن رو از دست دادیم.یکم نفرین به طرف کردیم و چندتا عیبم روش گذاشتیم و  صفت خائنم بهش دادیمو گفتیم:به درک.


بازیکن خیلی شاخی نیاوردیم داریم میگیم: به درک.


جام +بازیکن شاخ نخواهیم آورد باز هم خواهیم گفت: به درک.


و......


این به درک گفتن ها ادامه خواد داشت.مگر ایجاد یک تغییر بزرگ


من نمیدونم تو این بدبیاری ها چه کسی مقصره.فقط چند نکته :


خاکبرسر هیلوود.کرونکه.گازیدیس که اینقدر هواداران بیشمارآرسنال تو دنیا بخصوص ایران عزیز رو دارن زجر میدن


خاکبه سر آرسنال که هیلوود و کرونکه رو داره+گازیدیسو!


خاک به سر هوادارن آرسنال تو لندن که نمیتونن از پس 4 تا آدم کله خر بر بیان.باید اعتراض کنن وگرنه همین آشه و همین کاسه تا چندین سال.


خاک به سر ونگر اگه همه این وقایع تقصیر اونه


خاک به سر خیلیایه دیگه


اما


درود بر ما.مایی که با این همه سختی و در دروان پر افول آرسنال طرفدارشیم.ما که برای آرسنال اینقدر هزینه میکنیم و از صبح تا 3 شب دنبال اخبار این تیم هستیم.در حالی که هیچ کاری نکرد باشگاه برامون.داره هممونو گول میزنه باشگاه.یه چند تا بی پدر و مادر و بی همه چیز که .دارن همه مارو بازی میدن.


من دیگه چیزی برای گفتن ندارم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hosein در 11/6/1391 | 22:09 گفت:


بابا جان، اینقدر به 7 ساله ونگر گیر ندید!! 100 بار گفتم، تیم ما مثل بقیه نمیخواد با کثافت کاری به نتیجه برسه

چلسی قهرمان فصل قبل اروپا: واقعا به دلت میچسبه. 12 نفری بچپن تو دفاع و بعدشم جاااااام... هورااااا... اگه بهت میچسبه باید عرض کنم تو آرسنال 7 سال، 70 سال ... نه! هرگز از این جامها نخواهی دید. مگر اینکه عده ای کثیف مثل آبراموویچ و دی ماتئو و ... بیان تو تیم

بارسلونا، بهترین تیم حال و حاضر جهان!! علامت تعجبا، هم معنی کنایه رو میرسونه، هم واقعیه. امسال بشین و به گل نشستن این تیم رو ببین که بی عمو پپ به کجاها نمیرسن. از سوپرجام شروع شد ... ولی فصلای قبلش منظور من بود. بهترین تیم جهان از نظر نتیجه گیری ... ولی پشت این تیم رو هیچکی نشناسه، من و توی آرسنالی که میشناسیم. با چه کثافت کاری ها و باند بازی هایی بازیکن میخرن(بعد 1000 تا ادا اتفار) با چه ناداوریهایی یر تیمای بزرگ رو بریدن(آرسنال، چلسی، میلان، رئال و ...) و در نهایت به جام میرسن. اگه منتظر اینجور جامها تو آرسنالی ... برات متاسفم

رئال و منچسترسیتی، بازار نقل و انتقالاته. تیما پیشنهاد میدن. مثلا اصغر هدفه!! لیورپول، تاتنهام و دورتمند و آرسنال 10 میلیون، بارسا و چلسی 22 میلیون، سیتی 35 میلیون!! رئال 50 میلیون!!!! خوب بابا این دیگه فوتبال نیست. چندتا از هدفامون رو اینجوری زدن؟! این قدرت کثیف پوله که دانش فوتبالی رو محو میکنه! اگه منتظر این بازیکنا هستی برای قهرمانی... فکر نکنم خبری بشنوی!!

منچستر یونایتد!!! عمو فرگی. اولا بگم با اینکه لعنت بهش! ولی بارها گفتم دنیا مثل فرگوسن و ونگر رو ندیده و حالا حالاها هم نخواهد دید. کارش خیلی درسته. ولی خداییش شااااااااااااااااااااااااااانس، خوش شانسی منچستر رو ببین! یه قانونی هست به نام بقای شانس! شانس ثابته. پس اگه یکی مثل یونایتد میشه ته خوش شانس، آرسناله ما میشه ته بدشانس تا توازن برقرار بشه. چه بازی هایی رو چقدر مفت بردن و چه بازی هایی رو چقدر عجیب نباختن!! که خود طرفداراشونم میبینن میخندن! چه بازی هایی رو مفت باختیم و چه بازی هایی رو عجیب نبردیم که خودمون میبینیم، میخندیم، ولی به نشانۀ گریه!!! اگه دنبال آرسنال خوش شانسی... اونش دیگه دست ما نیست عمو جون!!

نگاهشون کن. اینا نماد های موفقیتتن دیگه! هرکدوم یه جوری... بابا این موفقیت کثیفه. بفهم که ونگر نمیخواد کثیف موفق بشه. وقتی فهمیدی، دیگه اینقدر حرص و جوش نمیخوری. میگی جام مال شما. بازی سالم برای ما. و لحظه شماری میکنم برای گرفتن جام، ولی با بازی سالم، با رفتار سالم و بدون نیاز به پول و شانس

سجاد عطابخش در 11/6/1391 | 19:19 گفت:

لطفا دوستان به این نوشته من گیر ندن و بهم انگ طرفدار نبودن رو نزنن.من من عاشق ارسنال بودم و هستم و خواهم بود ولی دیگه اعصابم از دست رئیسای باشگاه و مخصوصا ونگر خورده خورده.نمیدونم این لعنتیا از جون ارسنال چی میخان.نمیدونم چرا گورشونو گم نمیکنن جم نمیکنن نمیرن.یه مشت پست فطرت بی شرف دور هم جمع شدن دارن ریشه ارسنال رو میخشکونن.خدایی هگه دستم بهشون میرسید فک فامیلشونو میاوردم جلو چشمشون.خدایی تو زندگیم واسه هیچ چیز اینقدر حرص نخورده بودم که تو این مدت واسه ارسنال خوردم.اونم به خاطر یه مشت ادم پست فطرت که اصلا به فکر هوادارا نیستن.ما اینجا حرص میخوریم اونا اونجا نشستن ستاره هامونو میفروشن پولشونو میزارن تو جیبشون یه ابم روش و ها ها به ریش ما میخندن.دیگه خفت تا کی؟؟؟؟دیگه بدختی تا کی؟؟؟؟خدایی تو این مدت نزدیک بود سکته کنم از دست اینا.هر روز اسم 100 تا بازیکن رو میشنیدم که هی این تو راهه اون تو راهه اخرم هیچی به هیچی.الکی خودمو دلخوش میکردم که بازیکن میگیریم.همه ی تیما نقاط قوت خودشونم تقویت میکنن دیگه نقاط ضعف که بماند.ولی ما نقاط ضعف رو تقویت نکردیم که هیچ نقاط قوتمونم ضعیف کردیم.خدایی امسال QPR از ما بهتر یار گیری کرد.دلم واسه خودم میسوزه که طرفدار ارسنالم.البته بد برداشت نشه.خدا لعنتشون کنه.دوستان دلتونو به این ارسنال خوش نکنین.تا این اشغالا تو باشگاه هستن ارسنال به جایی نمیرسه.اوج ارزو های اونا و من دیگه مطمئن شدم که ونگرم همینطور اینه که هر سال جزو 4 تیم باشن و برن چمپیونز لیگ تا از پولی که به تیم میرسه واسه خودشون استفاده کنن.دیگه قهرمانی پر.حسرتمون حالا حالاها ادامه داره.باید بشینینیم قهرمانیه اشغالایی مثل شانچستر و سیتی رو ببینیم.من که امسال تک تک بازیای ارسنال رو به امید باخت ارسنال نگاه میکنم.دوست دارم امسال همچین ببازن که تو تاریخ ارسنال همچین رکوردی نبوده باشه.یعنی دوست دارم اخرین تیمی بشن که میتونه تو لیگ بمونه.شاید یه فرجی بشه و این پست فطرتا گورشونو گم کنن راحت شیم.از هوادارای تو لندنم که بخاری پا نمیشه. یه چند تا بازی نرن ورزشگاه تا اونا بفهمن هوادارا از یه چی ناراحتن.البته اون حرومزاده ها به این کارا هم فک نکنم ادم بشن.خدا به دادمون برسه.ببخشید اعصابم خیلی خورد بود باید این حرفارو میزدم.لطفا نوشتمو پاک نکنین

سجاد عطابخش در 11/6/1391 | 19:19 گفت:

لطفا دوستان به این نوشته من گیر ندن و بهم انگ طرفدار نبودن رو نزنن.من من عاشق ارسنال بودم و هستم و خواهم بود ولی دیگه اعصابم از دست رئیسای باشگاه و مخصوصا ونگر خورده خورده.نمیدونم این لعنتیا از جون ارسنال چی میخان.نمیدونم چرا گورشونو گم نمیکنن جم نمیکنن نمیرن.یه مشت پست فطرت بی شرف دور هم جمع شدن دارن ریشه ارسنال رو میخشکونن.خدایی هگه دستم بهشون میرسید فک فامیلشونو میاوردم جلو چشمشون.خدایی تو زندگیم واسه هیچ چیز اینقدر حرص نخورده بودم که تو این مدت واسه ارسنال خوردم.اونم به خاطر یه مشت ادم پست فطرت که اصلا به فکر هوادارا نیستن.ما اینجا حرص میخوریم اونا اونجا نشستن ستاره هامونو میفروشن پولشونو میزارن تو جیبشون یه ابم روش و ها ها به ریش ما میخندن.دیگه خفت تا کی؟؟؟؟دیگه بدختی تا کی؟؟؟؟خدایی تو این مدت نزدیک بود سکته کنم از دست اینا.هر روز اسم 100 تا بازیکن رو میشنیدم که هی این تو راهه اون تو راهه اخرم هیچی به هیچی.الکی خودمو دلخوش میکردم که بازیکن میگیریم.همه ی تیما نقاط قوت خودشونم تقویت میکنن دیگه نقاط ضعف که بماند.ولی ما نقاط ضعف رو تقویت نکردیم که هیچ نقاط قوتمونم ضعیف کردیم.خدایی امسال QPR از ما بهتر یار گیری کرد.دلم واسه خودم میسوزه که طرفدار ارسنالم.البته بد برداشت نشه.خدا لعنتشون کنه.دوستان دلتونو به این ارسنال خوش نکنین.تا این اشغالا تو باشگاه هستن ارسنال به جایی نمیرسه.اوج ارزو های اونا و من دیگه مطمئن شدم که ونگرم همینطور اینه که هر سال جزو 4 تیم باشن و برن چمپیونز لیگ تا از پولی که به تیم میرسه واسه خودشون استفاده کنن.دیگه قهرمانی پر.حسرتمون حالا حالاها ادامه داره.باید بشینینیم قهرمانیه اشغالایی مثل شانچستر و سیتی رو ببینیم.من که امسال تک تک بازیای ارسنال رو به امید باخت ارسنال نگاه میکنم.دوست دارم امسال همچین ببازن که تو تاریخ ارسنال همچین رکوردی نبوده باشه.یعنی دوست دارم اخرین تیمی بشن که میتونه تو لیگ بمونه.شاید یه فرجی بشه و این پست فطرتا گورشونو گم کنن راحت شیم.از هوادارای تو لندنم که بخاری پا نمیشه. یه چند تا بازی نرن ورزشگاه تا اونا بفهمن هوادارا از یه چی ناراحتن.البته اون حرومزاده ها به این کارا هم فک نکنم ادم بشن.خدا به دادمون برسه.ببخشید اعصابم خیلی خورد بود باید این حرفارو میزدم.لطفا نوشتمو پاک نکنین

سجاد عطابخش در 11/6/1391 | 19:19 گفت:

لطفا دوستان به این نوشته من گیر ندن و بهم انگ طرفدار نبودن رو نزنن.من من عاشق ارسنال بودم و هستم و خواهم بود ولی دیگه اعصابم از دست رئیسای باشگاه و مخصوصا ونگر خورده خورده.نمیدونم این لعنتیا از جون ارسنال چی میخان.نمیدونم چرا گورشونو گم نمیکنن جم نمیکنن نمیرن.یه مشت پست فطرت بی شرف دور هم جمع شدن دارن ریشه ارسنال رو میخشکونن.خدایی هگه دستم بهشون میرسید فک فامیلشونو میاوردم جلو چشمشون.خدایی تو زندگیم واسه هیچ چیز اینقدر حرص نخورده بودم که تو این مدت واسه ارسنال خوردم.اونم به خاطر یه مشت ادم پست فطرت که اصلا به فکر هوادارا نیستن.ما اینجا حرص میخوریم اونا اونجا نشستن ستاره هامونو میفروشن پولشونو میزارن تو جیبشون یه ابم روش و ها ها به ریش ما میخندن.دیگه خفت تا کی؟؟؟؟دیگه بدختی تا کی؟؟؟؟خدایی تو این مدت نزدیک بود سکته کنم از دست اینا.هر روز اسم 100 تا بازیکن رو میشنیدم که هی این تو راهه اون تو راهه اخرم هیچی به هیچی.الکی خودمو دلخوش میکردم که بازیکن میگیریم.همه ی تیما نقاط قوت خودشونم تقویت میکنن دیگه نقاط ضعف که بماند.ولی ما نقاط ضعف رو تقویت نکردیم که هیچ نقاط قوتمونم ضعیف کردیم.خدایی امسال QPR از ما بهتر یار گیری کرد.دلم واسه خودم میسوزه که طرفدار ارسنالم.البته بد برداشت نشه.خدا لعنتشون کنه.دوستان دلتونو به این ارسنال خوش نکنین.تا این اشغالا تو باشگاه هستن ارسنال به جایی نمیرسه.اوج ارزو های اونا و من دیگه مطمئن شدم که ونگرم همینطور اینه که هر سال جزو 4 تیم باشن و برن چمپیونز لیگ تا از پولی که به تیم میرسه واسه خودشون استفاده کنن.دیگه قهرمانی پر.حسرتمون حالا حالاها ادامه داره.باید بشینینیم قهرمانیه اشغالایی مثل شانچستر و سیتی رو ببینیم.من که امسال تک تک بازیای ارسنال رو به امید باخت ارسنال نگاه میکنم.دوست دارم امسال همچین ببازن که تو تاریخ ارسنال همچین رکوردی نبوده باشه.یعنی دوست دارم اخرین تیمی بشن که میتونه تو لیگ بمونه.شاید یه فرجی بشه و این پست فطرتا گورشونو گم کنن راحت شیم.از هوادارای تو لندنم که بخاری پا نمیشه. یه چند تا بازی نرن ورزشگاه تا اونا بفهمن هوادارا از یه چی ناراحتن.البته اون حرومزاده ها به این کارا هم فک نکنم ادم بشن.خدا به دادمون برسه.ببخشید اعصابم خیلی خورد بود باید این حرفارو میزدم.لطفا نوشتمو پاک نکنین

سجاد عطابخش در 11/6/1391 | 19:19 گفت:

لطفا دوستان به این نوشته من گیر ندن و بهم انگ طرفدار نبودن رو نزنن.من من عاشق ارسنال بودم و هستم و خواهم بود ولی دیگه اعصابم از دست رئیسای باشگاه و مخصوصا ونگر خورده خورده.نمیدونم این لعنتیا از جون ارسنال چی میخان.نمیدونم چرا گورشونو گم نمیکنن جم نمیکنن نمیرن.یه مشت پست فطرت بی شرف دور هم جمع شدن دارن ریشه ارسنال رو میخشکونن.خدایی هگه دستم بهشون میرسید فک فامیلشونو میاوردم جلو چشمشون.خدایی تو زندگیم واسه هیچ چیز اینقدر حرص نخورده بودم که تو این مدت واسه ارسنال خوردم.اونم به خاطر یه مشت ادم پست فطرت که اصلا به فکر هوادارا نیستن.ما اینجا حرص میخوریم اونا اونجا نشستن ستاره هامونو میفروشن پولشونو میزارن تو جیبشون یه ابم روش و ها ها به ریش ما میخندن.دیگه خفت تا کی؟؟؟؟دیگه بدختی تا کی؟؟؟؟خدایی تو این مدت نزدیک بود سکته کنم از دست اینا.هر روز اسم 100 تا بازیکن رو میشنیدم که هی این تو راهه اون تو راهه اخرم هیچی به هیچی.الکی خودمو دلخوش میکردم که بازیکن میگیریم.همه ی تیما نقاط قوت خودشونم تقویت میکنن دیگه نقاط ضعف که بماند.ولی ما نقاط ضعف رو تقویت نکردیم که هیچ نقاط قوتمونم ضعیف کردیم.خدایی امسال QPR از ما بهتر یار گیری کرد.دلم واسه خودم میسوزه که طرفدار ارسنالم.البته بد برداشت نشه.خدا لعنتشون کنه.دوستان دلتونو به این ارسنال خوش نکنین.تا این اشغالا تو باشگاه هستن ارسنال به جایی نمیرسه.اوج ارزو های اونا و من دیگه مطمئن شدم که ونگرم همینطور اینه که هر سال جزو 4 تیم باشن و برن چمپیونز لیگ تا از پولی که به تیم میرسه واسه خودشون استفاده کنن.دیگه قهرمانی پر.حسرتمون حالا حالاها ادامه داره.باید بشینینیم قهرمانیه اشغالایی مثل شانچستر و سیتی رو ببینیم.من که امسال تک تک بازیای ارسنال رو به امید باخت ارسنال نگاه میکنم.دوست دارم امسال همچین ببازن که تو تاریخ ارسنال همچین رکوردی نبوده باشه.یعنی دوست دارم اخرین تیمی بشن که میتونه تو لیگ بمونه.شاید یه فرجی بشه و این پست فطرتا گورشونو گم کنن راحت شیم.از هوادارای تو لندنم که بخاری پا نمیشه. یه چند تا بازی نرن ورزشگاه تا اونا بفهمن هوادارا از یه چی ناراحتن.البته اون حرومزاده ها به این کارا هم فک نکنم ادم بشن.خدا به دادمون برسه.ببخشید اعصابم خیلی خورد بود باید این حرفارو میزدم.لطفا نوشتمو پاک نکنین

سجاد عطابخش در 11/6/1391 | 19:19 گفت:

لطفا دوستان به این نوشته من گیر ندن و بهم انگ طرفدار نبودن رو نزنن.من من عاشق ارسنال بودم و هستم و خواهم بود ولی دیگه اعصابم از دست رئیسای باشگاه و مخصوصا ونگر خورده خورده.نمیدونم این لعنتیا از جون ارسنال چی میخان.نمیدونم چرا گورشونو گم نمیکنن جم نمیکنن نمیرن.یه مشت پست فطرت بی شرف دور هم جمع شدن دارن ریشه ارسنال رو میخشکونن.خدایی هگه دستم بهشون میرسید فک فامیلشونو میاوردم جلو چشمشون.خدایی تو زندگیم واسه هیچ چیز اینقدر حرص نخورده بودم که تو این مدت واسه ارسنال خوردم.اونم به خاطر یه مشت ادم پست فطرت که اصلا به فکر هوادارا نیستن.ما اینجا حرص میخوریم اونا اونجا نشستن ستاره هامونو میفروشن پولشونو میزارن تو جیبشون یه ابم روش و ها ها به ریش ما میخندن.دیگه خفت تا کی؟؟؟؟دیگه بدختی تا کی؟؟؟؟خدایی تو این مدت نزدیک بود سکته کنم از دست اینا.هر روز اسم 100 تا بازیکن رو میشنیدم که هی این تو راهه اون تو راهه اخرم هیچی به هیچی.الکی خودمو دلخوش میکردم که بازیکن میگیریم.همه ی تیما نقاط قوت خودشونم تقویت میکنن دیگه نقاط ضعف که بماند.ولی ما نقاط ضعف رو تقویت نکردیم که هیچ نقاط قوتمونم ضعیف کردیم.خدایی امسال QPR از ما بهتر یار گیری کرد.دلم واسه خودم میسوزه که طرفدار ارسنالم.البته بد برداشت نشه.خدا لعنتشون کنه.دوستان دلتونو به این ارسنال خوش نکنین.تا این اشغالا تو باشگاه هستن ارسنال به جایی نمیرسه.اوج ارزو های اونا و من دیگه مطمئن شدم که ونگرم همینطور اینه که هر سال جزو 4 تیم باشن و برن چمپیونز لیگ تا از پولی که به تیم میرسه واسه خودشون استفاده کنن.دیگه قهرمانی پر.حسرتمون حالا حالاها ادامه داره.باید بشینینیم قهرمانیه اشغالایی مثل شانچستر و سیتی رو ببینیم.من که امسال تک تک بازیای ارسنال رو به امید باخت ارسنال نگاه میکنم.دوست دارم امسال همچین ببازن که تو تاریخ ارسنال همچین رکوردی نبوده باشه.یعنی دوست دارم اخرین تیمی بشن که میتونه تو لیگ بمونه.شاید یه فرجی بشه و این پست فطرتا گورشونو گم کنن راحت شیم.از هوادارای تو لندنم که بخاری پا نمیشه. یه چند تا بازی نرن ورزشگاه تا اونا بفهمن هوادارا از یه چی ناراحتن.البته اون حرومزاده ها به این کارا هم فک نکنم ادم بشن.خدا به دادمون برسه.ببخشید اعصابم خیلی خورد بود باید این حرفارو میزدم.لطفا نوشتمو پاک نکنین

سجاد عطابخش در 11/6/1391 | 19:18 گفت:

لطفا دوستان به این نوشته من گیر ندن و بهم انگ طرفدار نبودن رو نزنن.من من عاشق ارسنال بودم و هستم و خواهم بود ولی دیگه اعصابم از دست رئیسای باشگاه و مخصوصا ونگر خورده خورده.نمیدونم این لعنتیا از جون ارسنال چی میخان.نمیدونم چرا گورشونو گم نمیکنن جم نمیکنن نمیرن.یه مشت پست فطرت بی شرف دور هم جمع شدن دارن ریشه ارسنال رو میخشکونن.خدایی هگه دستم بهشون میرسید فک فامیلشونو میاوردم جلو چشمشون.خدایی تو زندگیم واسه هیچ چیز اینقدر حرص نخورده بودم که تو این مدت واسه ارسنال خوردم.اونم به خاطر یه مشت ادم پست فطرت که اصلا به فکر هوادارا نیستن.ما اینجا حرص میخوریم اونا اونجا نشستن ستاره هامونو میفروشن پولشونو میزارن تو جیبشون یه ابم روش و ها ها به ریش ما میخندن.دیگه خفت تا کی؟؟؟؟دیگه بدختی تا کی؟؟؟؟خدایی تو این مدت نزدیک بود سکته کنم از دست اینا.هر روز اسم 100 تا بازیکن رو میشنیدم که هی این تو راهه اون تو راهه اخرم هیچی به هیچی.الکی خودمو دلخوش میکردم که بازیکن میگیریم.همه ی تیما نقاط قوت خودشونم تقویت میکنن دیگه نقاط ضعف که بماند.ولی ما نقاط ضعف رو تقویت نکردیم که هیچ نقاط قوتمونم ضعیف کردیم.خدایی امسال QPR از ما بهتر یار گیری کرد.دلم واسه خودم میسوزه که طرفدار ارسنالم.البته بد برداشت نشه.خدا لعنتشون کنه.دوستان دلتونو به این ارسنال خوش نکنین.تا این اشغالا تو باشگاه هستن ارسنال به جایی نمیرسه.اوج ارزو های اونا و من دیگه مطمئن شدم که ونگرم همینطور اینه که هر سال جزو 4 تیم باشن و برن چمپیونز لیگ تا از پولی که به تیم میرسه واسه خودشون استفاده کنن.دیگه قهرمانی پر.حسرتمون حالا حالاها ادامه داره.باید بشینینیم قهرمانیه اشغالایی مثل شانچستر و سیتی رو ببینیم.من که امسال تک تک بازیای ارسنال رو به امید باخت ارسنال نگاه میکنم.دوست دارم امسال همچین ببازن که تو تاریخ ارسنال همچین رکوردی نبوده باشه.یعنی دوست دارم اخرین تیمی بشن که میتونه تو لیگ بمونه.شاید یه فرجی بشه و این پست فطرتا گورشونو گم کنن راحت شیم.از هوادارای تو لندنم که بخاری پا نمیشه. یه چند تا بازی نرن ورزشگاه تا اونا بفهمن هوادارا از یه چی ناراحتن.البته اون حرومزاده ها به این کارا هم فک نکنم ادم بشن.خدا به دادمون برسه.ببخشید اعصابم خیلی خورد بود باید این حرفارو میزدم.لطفا نوشتمو پاک نکنین

? در 11/6/1391 | 16:48 گفت:

هزینه ساخت ورزشگاهمون چقد بوده؟ اون اسپانسر لعنتی چطور با ما قرارداد بسته؟ تو این 8سال چقدر درامد داشتیم؟ (تبلیغات، اسپانسر، بلیط فروشی، از همه مهم تر فروش بازیکن) چقدر هزینه کردیم؟ اینا رو همه میشه حساب کرد. من دقیق نمیدونم. اگه کسی میتونه ی پست کامل در این رابطه بذاره حتمن........

? در 11/6/1391 | 16:42 گفت:

من همیشه گفتمو میگم ک ونگر واقعن مربیه بزرگیه. کلی افتخار هم واسه باشگاه آورده. ولی خدایی تو این 7 سال گذشته چ کرده؟ من از عملکرد فعلیش ناراضیم. و این عملکرد ضعیف بر میگرده ب نداشتن بازیکنای با کیفیت(خاهشن نگید تقصیر مدیرای آرسناله ک اصلن تو کتم نمیره) حالا اگه ی روزی باز ما رو ب روزای خوبمون برگردونه من ازش حمایت میکنم. چون آرسنال برام مهمه ن ونگر.
ی مثال میزنم. هرچند میدونم مثال مناسبی نیست ولی مفهومو انتقال میده.
شما فرض کنید امروز یه ماشین آخرین سیستم میخرید . ی ماشین خیلی خوب و عالی. چند سال باهاش حال میکنید. مسافرت میرید. باش پز میدید و........ چندین سال میگذره و اون ماشین دیگه مثل روزای اول کارایی نداره و داره همش اذیت میکنه و خرج رو دستتون میذاره. خب حالا ب نظر شما منطقیه ک این ماشینو چون ی روزی خیلی خوب بود هم چنان نگه داشت؟؟؟ با وجود اینکه داره عذابتون میده!!!!
حکایت ونگر هم همینطوره!

? در 11/6/1391 | 16:20 گفت:

جعفررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر تروخدا نگو اینو. بابا این مردک دروغ میگه. اون موقه پنجره آروم خاهد بود!!! اصلن گیریم بخره. ولی دیگه چ فایده؟؟

jafar در 11/6/1391 | 15:44 گفت:

شهرداد تو راست میگی ولی یه نکته یادت نره که ونگر گفت اگه بازیکن نخردیم در صورت لزوم در ماه دسامپر بازیکن میخریم حالا ما باید صبر کنیم

HOSSEIN در 11/6/1391 | 14:53 گفت:

نه بابا.معین جان اگه نمیگفتی ایناو هیچکس نمیدید این دیسلایک هارو.دستت درست که همه رو راهنمایی کردی بخصوص منو.

moeinem در 11/6/1391 | 14:33 گفت:

بابا اعصاب بابا دوستداره آرسنال!بابا طرفداره با غیرت!بابا دلسوز!بابا سیاست بفهم!بابا خرید!اون آن لایکارو ببینی حسابه کار دست میاد داداش!

vahid در 11/6/1391 | 14:23 گفت:

بعد من می گم تیم ما بی لیاقت ناراحت میشین فردا هم یک 4 5 تایی بره تو پاچشون متوجه می شن دنیا دست کیه

vahid در 11/6/1391 | 14:23 گفت:

بعد من می گم تیم ما بی لیاقت ناراحت میشین فردا هم یک 4 5 تایی بره تو پاچشون متوجه می شن دنیا دست کیه

vahid در 11/6/1391 | 14:23 گفت:

بعد من می گم تیم ما بی لیاقت ناراحت میشین فردا هم یک 4 5 تایی بره تو پاچشون متوجه می شن دنیا دست کیه

? در 11/6/1391 | 13:27 گفت:

محمد : اگه حرفا ونگرو تو 1ماه گذشته ب ترتیب بچینی کنار هم متوجه منظورم میشی.
یعنی تو فکر میکنی هیچ بازیکنی پیدا نشده ک بتونه ب این تیم ناقص، این تیم پر از ایراد چیزی اضافه کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو دیگه نزن این حرفو داداش. ونگر اگه دروغ میگه واسه پوله. ولی عزیزم تو نباید فریب بخوری

محمد در 11/6/1391 | 13:15 گفت:

شهرداد عزیز ونگر تو آخرین مصاحبش گفته بود که اگه بازیکنی پیدا کنیم که بتونه چیزی بهمون اضافه کنه اونو میخریم

? در 11/6/1391 | 12:53 گفت:

jafar: داداش من سکته رو زدم خیلی وقته!!
محمد : آره خود ونگر گفته بود میخریم. تو این یکی 2هفته چند بار گفت یکی 2بازیکن میخریم. بعد برگشت گفت ی بازیکن در حد جهانی. و امروز میبینیم ک سر کار بودیم. واقعن تو ب عنوان هواداری ک مخاطب ونگر بوده احساس نمیکنی ک بهت توهین شده!!!!
hosein: داداش گلم حرفت شامل منم میشد. همینمون مونده ک بگن آقا چون داری حرف حق میزنی از سایت برو بیرون. حسین تو ک میگی اونجا ایران نیس و همه چی حساب کتاب داره پس چرا نمیگی اونجا هیچوقت ب خودشون اجازه نمیدن هوادارارو سر کار بذارن و بهشون "دروغ" بگن؟؟ ونگر ب ما دروغ گفت. و این چیز کمی نیست. جای هیچ دفاعی رو هم نمیذاره. بعدشم شمایی ک میگی باید صبر کنی واسه ی شرایط دیگس. ن الانی ک ی عمره جام نبردیم. ما 7سال صبر کردیم. کمه؟؟؟ نکنه میگی بازم باید دلمونو خوش کنیم.70 سال خوبه؟ من ک میترسم بشه 700سال. ن آقا. آدم ب هرکی دروغ بگه نمیتونه خودشو گول بزنه. اوضا سیاهههههههه
حالا میتونی خودت بمونی و 9نفر فهمیده ی دیگه!!! ما همه نفهم.............

hosein در 11/6/1391 | 12:12 گفت:

آره دیگه! احتمالا الان این قضیه برا خیلیا سنگینه ... میشینه پیش رفیق رئالیش ... یارو میگه "ما که مودریچ و اسین و ... گرفتیم"، بارساییه میگه " ما که آلبا و سانگ و ... گرفتیم" منچستریه "ما که پرسی و کاگاوا و ... خریدیم"، چلسی میگه "ما که هازارد و ... خریدیم" تو چی خریدی آرسنالی؟!! بعد سرتو بندازی پایین تو دلت بگی "ونگر ابله!! یه کاکایی، ژکو یی، دلپیرویی، اسینی ... یه چی میگرفتی منم بگم تیمموون خرید کرده!"
ولی من جات باشم میگم "شانس بیاری این فصل تیمت به آرسنال نخوره!" درسته ته دلم نگران هافبک دفاعی ام، ولی اون تیکه رو میسپارم به ونگر. حتما حواسش بهش هست(ایشالله! ) ولی از بقیه تیم 100% راضیم. اولا ما خریدامونو خیلی جلوتر کردیم، لوکاس، ژیرود و کازورلا. دوما واقعا بازیکنای خوبی داریم. اکثر تیم پتانسیل بسیار بالایی دارن. پس امسال 100% قوی تر از پارسالیم
فکر پز نباش رفیق! 100 سال هم جام نگرفتی و بازیکن شاخ نخریدی، جوری طرفداری کن که بقیه جرات نکنن جلوت راجع به آرسنال نظر بد بدن

hosein در 11/6/1391 | 11:59 گفت:

با کمال احترام به تمامی دوستان، خصوصا مسئولین سایت ... کاش یه سایت داشته باشیم با 10 تا عضو ... ولی اون 10 نفر بفهمن که باید صبر کرد!! تو اینکه هافبک دفاعی میخواستیم شکی نیست. ولی پارسال بعد سسک و نصری چقدر فحش بار آرسن کردید؟! که "آرتتا کیه؟!" و "کوشیلنی سوتی میده!" اینا بهترین هامون بودن فصل قبل. بابا آرسناله! پرسپولیس که نیست یه مردکی نشسته باشه اون بالا 2 میلیارد این بیاد، 3 میلیارد اون بیاد!! آخرشم که ... برای این تیم باید صبر کرد. حالا هی بیا فحش بده. یعنی می خوام بدونم من میفهمم هافبک دفاعی میخوایم، ونگر نمیفهمه؟!!! اوسکل نیست که یارو. تازه تیمش 2 تا بازی هم انجام داده. خوب بررسی میکنه ... گزینه موجود و مناسب رو میخره. مگه امویلا با بغچه اش اومده بود پشت در باشگاه تا بخرنش؟! هویج نیست که یارو، بازیکنه. باشگاه داره. ایجنت داره. واقعا فکر میکنید مثل ایرانه... خوب بیا، قیمتش چنده؟ 700 میلیون! خوبه، 1.5 میلیارد بیا! حالا امویلا، چنده این کاکا سیاه داداش؟! 10 میلیون؟!!! بیا بابا پول ببیتی فراوون. پول ملته دیگه!! 20 تا میدم براش...!! والا اونجا مثل ایران نیست. حساب و کتاب داره.
من صبر میکنم. 4 تا بازی از تیم میبینم. بعد انتقاد میکنم. موندم!! تیم تو این 2 بازی ضعف عمده اش گل نزدن و کم بودن موقعیت گلش بوده، البته خصوصا تو بازی استوک... بعد گیرمون سر هافبک دفاعیه. 4 تا بازی ببین رفیق. بعد بیا نظر بده. نخ فحش.
ولی آخرشم میدونم باز کار به فحش و حرف الکی میرسه. واقعا کاش یه سایت 10 نفره داشتیم دور هم خوش بودیم
... و بازم تشکر کنم از مسئولین سایت. چون ادارۀ سایت کار بسیار سختیه

محمد در 11/6/1391 | 11:58 گفت:

واقعا که! مگه گفت ما حتما بازیکن میگیریم که اینقدر شاکی هستین
به نظر من که امسال تیممون بهتر از پارساله

jafar در 11/6/1391 | 11:38 گفت:

شهرداد آرام باش و خونسردی حفظ کن الانه که سکته کنی

مجتبی هانری در 11/6/1391 | 11:29 گفت:

قبول دارم نیاز به خرید هایی داشتیم حداقل اگه میشد جایگزین بازیکنانی که رفتند!!

به نظرم الان اگه تو فصل مصدوم بدیم مطمئنا با مشکل بر میخوریم

ولی با فوش یا توهین هیچی حل نمیشه

مجتبی هانری در 11/6/1391 | 11:28 گفت:

قبول دارم نیاز به خرید هایی داشتیم حداقل اگه میشد جایگزین بازیکنانی که رفتند!!

به نظرم الان اگه تو فصل مصدوم بدیم مطمئنا با مشکل بر میخوریم

ولی با فوش یا توهین هیچی حل نمیشه

? در 11/6/1391 | 10:56 گفت:

همیشه اینطور بوده. همیشه سر کار بودیم . همیشه خودمونو گول زدیم. بفرما اینم نمونشششششش
http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=144&PostID=2888

ali در 11/6/1391 | 09:52 گفت:

ببینید بچه ها منم خیلی ناراحتم اما باید صبر کنیم ببینیم لیورپول رو میبریم یامیبازیم
وبا اومدن ویلشر وضعیت بهتر میشه یانه ولی خدایی کسانی که شایعه اومدنشون یا دروغ بودن مثل فابرگاس و امویلا ویابه درد نمیخوردند اسین کابای،این بازی دیگه مهاجمامون بهونه ندارن که فلان و فلان پس باید ببیریم

jafar در 11/6/1391 | 09:09 گفت:

الان که دیگه نقل وانتقالات تموم شده بیایید صبور باشیم و به فکر موفقیت تیم. تیم در آنفیلد یه دیدار حساس داره و امیدوارم که برنده بازی باشه تا حداقل اونجا مزد بیدار بودنتون رو بگیرید

nima در 11/6/1391 | 07:51 گفت:

به به میبینم که چقد بازیکن گرفتیم!!!حالا اگه یه زمان ژیرود مصدوم شد،این آقای پروفوسور،استاد،رئییس ونگر،چه خاکی میخواد بریزه تو سرش!امسال تنها فرقی که تو نقل و انتقالات داشتیم این بود که آقای پروفسور استاد رئییس ونگر ورداشت تیمو لخت کرد!!!کل تیمو قرضی داد رفت حالا تو بازی ها فک نکنم تعویضامون به 3تا برسه چون دیگه بازیکنی رو نیمکت نداریم!!!به نظر من امسال هم باید به فکر سومی و صعود مستقیم به باشگاه های اروپا باشیم!!!!
من میرم گریه کنم تا بمیرم!!!!

mmmmmmmmm در 11/6/1391 | 06:58 گفت:

حسین بهت نگفتم بازیکنی نمیخریم
خداییش خیلی باحالی مطمئن بودی حداقل دو خرید خواهیم داشت

ولی میگم آیندگان باید از ما به عنوان اسطوره یاد کنند چون با همه این شرایط بازم میگیم آرسنال

masoud mahmudpur در 11/6/1391 | 06:52 گفت:

واقعا تنها کار مفیدی که میتونم انجام بدم اینه که خودمو بکشم.چجوری تو چشم بابام نگاه کنم اخه!!بهش گفته بودم ارسنال فابرگاس و کابای رو میگیره.اما ونگر یه بند کفشم نگرفت.دیگه حتم دارم که نصف این قضایا تقصیر ونگره.ویلا لازم نبود به ما دروغ بگه

ArSeNaL در 11/6/1391 | 05:01 گفت:

هی دنیا .....
ولی 100 سال دیگه جام نیاره بازم ارسنالیم

مهرداد در 11/6/1391 | 05:00 گفت:

یه حسی ته دلم میگه شاید امسال یه چیزی بشیم

ولی مغزم میگه ایشالا ساله دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دلم میگه : ای کاش همه ی تیم ها تو نقل و انتقالات یه میزان پول داشتن ( مثل بازی های فانتزی )

ولی مغزم میگه : تو چه ساده ای که فکر میکنی بعد اون پولو میدادن بازیکن میخریدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی داغونم

.

مهرداد در 11/6/1391 | 04:39 گفت:

تا قبل از امروز من راضی بودم از نقل و انتقالات
ولی با توجه به عملکرد تیم های دیگه آرسنال اگه میرید سنگین تر بود راستیاتش بو گوش بلند شده
تنها اسطوره ای که تو آرسنال وجود داره در حال حاظر ماییم
ساعت پست ونظر هارو که آدم نگاه میکنه جیگرش کباب میشه
امیدوارم خدا کرونکه رو در دیار باقی به باربیکیو تبدیل کنه
چون برا ونگر تیم اهمیت داره ولی برا کرونکه و اون خوک های تپل مپل مهمه که تیم چندم میشه ؟
درصد امید من به تیم پارسال 5% بود به تیم امسال 10%
با توجه به آمار دقیق بالا
دست در دست هم دهیم به مهر --- میره که ما امسال قهرمان بشیم
شرمنده ساعت 4:40 صبح قافیه ای به ذهنم نیومد ک... گفتم
ولی این حرف هایی که از دهن ونگر زدی بی شوخی منو قانع کرد
نمیگم شانسمون برا قهرمانی 0 هست میگم باید دید ونگر میتونه معجزه کنه یا نه
تا هفته 38 که خوبه تا 38 ساله دیگه هم صبر میکنم

چون
we believe

یه سوال فنی میشه لطفآ به شکلک ها گریه هم اضافه بشه
چون واقعآ لازمه

.

ehs در 11/6/1391 | 04:15 گفت:

اول از همه اینکه واقعا هوادارهایی مثل شما تو دنیا کم نظیره عاشق هایی که معشوقشون هر کاری هم باهاشون بکنه باز هم عاشقش می مونن بدون هیچ انتظاری! ایکاش بعضی ها امروز با شما بودن نه بر علیه تون!
دوم اینکه.... و ... و ..... به ..... و .... و ..... و .....!! قرار بود حالم رو بنویسم ولی باور کن اینقدر عصبانیم که نمیشه جمله اش کرد
سوم اینکه قبول دارم تو نقل و انتقالات رسما گند زدیم ولی خداییش تیممون از پارسال خیلی بهتره
انصافا قبل از شروع فصل پیش من حتی فکر نمی کردم تیممون تو نیمه بالایی جدول باشه ولی دیدم یه هو فن پرسی از همیشه اماده تر بود و ارسنال با هشت بازیکن جدید خیلی فراتر از انتظار بود اما امسال هم اونها هماهنگ تر شدن هم خدایش بازیکنهای بهتری خریدیم من به شخصه نسبت به پارسال بیشتر امید دارم هر چند واقعا نمی دونم ونگر با جنکینسون و دیابی می خواد چی کار کنه!!
و در اخر اینکه امسال جای سانگ خیلی بیشتر از فن پرسی خالی خواهد بود

مهران کاظمی در 11/6/1391 | 04:05 گفت:

مرسی که این کارو انجام دادی

HOSSEIN در 11/6/1391 | 03:33 گفت:

دوستان بای بای.من خوابم میاد در حد تیم فوتبال گالکسی آمریکا!!!!

HOSSEIN در 11/6/1391 | 03:32 گفت:

وضعیت سفید!
آقایون همه چی به حالت طبیعی برگشت.همه چی درست شد.فقط مونده لحن مودبانه تر که بعلت اینکه خوابم میاد صبح درستش میکنم.
امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد که جهت حذف پست بشه.
مدیران پاک نکننا.من پدرم در اومد تا اینارو بنویسیم.صبح با گذاشتن چند مطلب و پربارتر کردن پست اونو از حالت اسپم در خواهم آورد.
کسی دیگه اعتراضی نداره؟

? در 11/6/1391 | 03:31 گفت:

معذرت میخام ک اینو میگم ولی حکایت حکایته همون گربه و گوشته!!!!!!!!!!!!!!!!

مصطفي اكرامي در 11/6/1391 | 03:27 گفت:

shahrdaad:
من به آرسنال ایمان دارم
منظورم صبور بود .
من منتظر مصاحبه ونگر میمونم تا دلایلشو بگه
به نظر من واقعا تیم نیاز به حداقل یک بازیکن برای قهرمانی داره
حالا اینکه چرا خریدی انجام ندادن و فقط به همون سه تا خرید بسنده کردن واقعا جای سوال داره ( چهارمی رو تا دو سال دیگه تا از سد مانونه و شزنی بگزره خرید محسوب نمیکنم )
حداقل احترامی که به من هوادار میتونن بگزارن اینه که جواب قانع کننده ای رو بمون تحویل بدن
هافبک دفاعی ؟
حداقل اینو توضیح بدن؟

HOSSEIN در 11/6/1391 | 03:24 گفت:

دوستان لطفا از دادن فحش های رکیک جدا خودداری کنین وگرنه کامنت شما پاک میشه.
ممنون

HOSSEIN در 11/6/1391 | 03:23 گفت:

اصلاح شد.همین الآن کامنت های بد هم پاک میشه.

حاکم 26 در 11/6/1391 | 03:22 گفت:

ما بهترین هوادان دنیا هستیم. فقط ما توپچی های بزرگ ایرانی...

? در 11/6/1391 | 03:20 گفت:

حسین خو لامصب پستت پاک میشههههههههههه

HOSSEIN در 11/6/1391 | 03:19 گفت:

با عرض معذرت از دوستان فردا کامنتهایی با فحش های رکیک حذف میشه.چون قول دادم.

? در 11/6/1391 | 03:15 گفت:

مصطفي اكرامي:
منظورت از صبور ی وقت بدبخت نیست ک؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهران کاظمی در 11/6/1391 | 03:15 گفت:

و همین طور همه کامنت های زشت دیگه رو

مهران کاظمی در 11/6/1391 | 03:14 گفت:

شما فقط کافیه اول نوشتتو که کم رنگه پاک کنی، اون جاهایی هم که فحش نقطه چین دادی پاک کن، بقیه جاها فحش پاستوریزه بر اثر عصبانیت شدیده که قابل درکه، کامنت امین رو هم پاک کن بی زحمت

مصطفي اكرامي در 11/6/1391 | 03:12 گفت:


به خودتون افتخار کنین که آرسنالی هستین واقعا صبورتر از آرسنالی هوادار نیست!

دانیال در 11/6/1391 | 03:12 گفت:

حسین جان باهات موافقم.

ولی دوست دارم بعد از 5-6 تا برد بیام ببینم همین رقا لحن صحبتشون چقد فرق میکنه کلا.

اصن این روال هر سال ما شده آخرای تابستون فحش کش ، آخرای بهار قربون صدقه.

بیخودی اعصاب خودتونو چیزی نکنید فعلا همینه تا زمستون ، باید دید چه آشی می پزیم

? در 11/6/1391 | 03:11 گفت:

حسین این ونگره ک داره ب اون مدیرای بی شرف تو رسیدن ب اهدافشون کمک میکنه. خاک بر سر من ک تا این موقه بیدار نشستم

HOSSEIN در 11/6/1391 | 03:08 گفت:

مهران جان شما بگو این پست کجاش مشکل داره تا صبح تو اصلاحیه پستم اعمالش کنم.تو پستم گفتم امشب به دلیل خط خطی بودن اعصاب کمی تند خواهم رفت.صبح خیلی مودبانه ترش میکنم.

HOSSEIN در 11/6/1391 | 03:06 گفت:

شهرداد مرگ بر ونگر درست نیست.این بیچاره هم هرکاری که کرده یه انسانه.و میتونه از باشگاه بره.اگه ونگر بره بازم میتونی به ونگر مرگ بفرستی؟!!!
باید بگی:مرگ بر سیاست حال و حاضر ونگر

HOSSEIN در 11/6/1391 | 03:05 گفت:

دانیال جان.آخه این بیشرفا پشیزی هم برای ما احترام قائل نیستن.حتی به اونایی هم که تو انگلیسن همینطور.بعد ما بشینیم ببینیم اونا دارن پول پارو میکننو ما داریم حرص و جوش میخوریم.بعد انتظار داری ما هیچی نگیم.
حالا مگه توهین ما به گوش اون نکبتا میرسه.
مگه شما این سیاست رو مفید میدونین؟!!
آره مفیده اما نه برای ما بلکه برای کسانی مثل هیلوود و کرونکه بی همه چیز.به نظر تو الآن هیلوود داره واسه باشگاه زحمت میکشه؟!!اون بی غیرت پارسال تو اون اوضاع بحرانی تیم گفت حضور تو چمپیونزلیگ خیلی هم مهم نیست.اونوقت تو به این شیطان صفت میگی زحمت کش باشگاه.
خوب هوادارای تیمهای دیگه هم بیان بخونن مگه طوریه.اونا هم مطمئن باش اگه الآن شرایط ما رو داشتن 100 برابر بدتر از ما میکردند.

مجتبی عابدی در 11/6/1391 | 03:02 گفت:

پوکیدیم . فقط با خاطره ها زندم .

مهران کاظمی در 11/6/1391 | 02:59 گفت:

مشکل اینجاست که شما توقعتون بالاست، اگه مثل من مطمئن بودی که اتفاقی نمی افته الان انقدر ناراحت نمیشدی که همچین پست نا فرمی بذاری، ولی خوبه که بچه ها کم کم دارن متوجه میشن این تیم از ریشه مشکل داره با 1 2 تا بازیکن خریدن هم درست نمیشه

HOSSEIN در 11/6/1391 | 02:59 گفت:

آره مصطفی جان با این خرید رویایی ما امسال حتی از بارسا هم از لحاظ مهره بالاتریم.

دانیال در 11/6/1391 | 02:58 گفت:

واقعا تاسف داره.من نمیدونم اونایی که میان طردار یه تیم میشن خوب شرایط و سیاست های اون تیم باشگاه رو میدونن

خوب منم که تقریبا 10-11 سالی میشه طرفدار آرسنال شدم ولی تو این مدت حتی یه بار به هیچ کدوم از کسانی که دارن

واسه باشگاه زحمت میکشن توحین نکردم.

آقا باید قبول کنیم آرسنال باشگاهی نیست که مثل تیم های دیگه ( السیتی و 4-1 ) هر سال 70-80 تا خرج خرید کردن کنه.

به نظر من بهتره ما هوادار باشیم و بدونیم که اینجا کانون هواداران وقتی پستی یا کامنتی گذاشته میشه فقط اعضای سایت

نیستن که اونو میخونن ، تازه مگه با فحش دادن و توحین ما چیزی درست میشه.


بیاین یه هوادار باشیم و آرسنال رو همین جور که هست قبول کنیم.


مصطفي اكرامي در 11/6/1391 | 02:58 گفت:


پارسال هشت تا خوردیم ونگر 5تا خرید تو 50 ساعت داشت.
نامردا حالا که دوتا مساوی داشتیم یه آب معدنی هم نخریدند!!!

مصطفي اكرامي در 11/6/1391 | 02:58 گفت:


خدا رو شکر مام خرید کردیم !

دروازه بان 17 ساله مقدونیه !!!! واسه تیم رزرو !!!امید قهرمانی در دل هواداران روشن شد و مشت محکمی بر دهان فرگوسن نواختیم

آرمان الهیاری در 11/6/1391 | 02:57 گفت:

اگه بخوایم عقده بریزیم
سیل میاد
آرسنال پوکید
البته پوکیده بودیم؛تی تی؛دنیس؛فردی؛پیرس؛تونی؛کجایین با غیرتا؛

شاهين در 11/6/1391 | 02:49 گفت:

Essien قرضی رفت رئال ... !!!
Van der Wiel completes PSG move

رئالم بازیکن گرفت ما هیچ ...