نمرات توپچی ها-ونگر چرا اینطوریه...؟!!(کسی میدونه؟

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,086 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نمرات توپچی ها-ونگر چرا اینطوریه...؟!!(کسی میدونه؟

تبریک از بابت تکرار نتیجه پارسال و بازی امیدوار کننده آرسنال در حدود نیمی از زمان بازی  که با این بازی میشه یه کورسوی امیدی به این تیم داشت.
این نمرات رو از سایت گل خارجی گرفتم.ژسنی:3
سانیا:3
پر:3
ورما:3.5
کوشیلنی:3
آرتتا:3.5
ویلشر:3.5
سانتی:4
پولدی:3.5
ژیرو:4
ولکات:4
ـــــــــــــــــــ
سانتوس:2.5
رمزی:2.5
چمبرلین:...

میانگین آرسنال: 3.31
««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««
لوریس:2.5
ورتونگن:3
گالاس:2.5
ناوتون:1
والکر:2
هادستون:2
لنون:2.5
بیل:3
ساندرو:3
آدبایور:2.5
دفو:2
ــــــــــــــــــــــــــــ
داوسون:2.5
دمپسی:1.5
کارول:2.5
««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««««
میانگین مرغ ها:  2.25
بهترین بازیکن میدان:ولکات(گرچه حق مسلم سانتی بود)
بد ترین بازیکن:ناوتون
ممنون از وقتی که بابت خوندن این پست گذاشتین
______________________________________________________________
من نمیدونم چرا اینطوریه این مرد:
ازیه طرفبازیکن نازی چون سانتی رو با اون قیمت میاره اما از یه طرف بازیکنای مفت خوری چون ژورو اسکیلاچی و شاماخ رو تو تیم نگه داشته.
خوب یکی نیست بگه بفروش این لامصبارو یکم بذار رو حقوق ولکات تا اینقدر ناز نکنه.

یه سوال اساسی دارم:
هدف ونگر از بازی دادن سانتوس و رمزی چیه؟!!
من کاری ندارم رمزی قبل از اینکه مصدوم بشه چقدر خوب بیده اما حالا که حقیقتا خیلی داغونه.امروز که بجای جکی اومد تیم کلا زیر و رو شد.اینقدر ونگر به فلسفش معتقده که تا از این بشر خنگ یه ستاره نسازی ول کن نیست.حالا اگه ت آرسنال میموند خوب بود اما اینقدر ما از دستش حرص میخوریم به یه نوایی که رسید میگه من دوست دارم در اسپانیا تو اون دو تا تیم ناشناس بازی کنم.خوب آدم دلش میخواد اول اون بازیکن رو خفه کنه و بعد از دست ونگر خودشو بکشه.

چرا ونگر اینطوریه؟!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 30/8/1391 | 16:32 گفت:

اگه فهمیدی چرا ونگر اینطوریه به ما هم بگو.
از رمزی بدتر اون سانتوس مست ملنگه!!!!
دیابی و بنتنر رو باید رسما فروخت.
اسکیلاچی و ژورو و سانتوس حتی در حد تیم رزرو مون هم نیستن!!!!
یه دوجبن بازیکن منگول داریم که ونگر نمیخواد از شرشون راحت بشه!!!!

HOSSEIN در 30/8/1391 | 00:02 گفت:

پس فیکس بازی دادن به چنین احمقی علتش چیه؟!

m0rteza در 29/8/1391 | 22:58 گفت:

هدف از بازی دادن امثال رمزی استرحت کردن امثال کاسورلا هست.فهمیدنش خیلی سخت نبود.

ehsan zoola در 28/8/1391 | 13:59 گفت:

خداییش تیم دیروز خیلی خوب بازی کرد که بازی گند رمزی مثل همیشه به چشم نیومد

بخدا این بشر بازیکن بشو منو کلافه میکنه با این بازیش... اصلا بازی خونی نداره خدای اعتماد به نفسه

بهزاد کاویانی در 28/8/1391 | 13:53 گفت:

مشکل اصلی تیم مثل همیشه مصدومیته و مشکل خط دفاع کمبود روحیه . اولی که هیچ چون اگه آرسنال تو هر فصل با مصدومیت کلی از بازیکنا نابود نشه احتمالا آسمون به زمین میاد ولی دومین مشکل حل میشه به زودی

توپچی جنوب در 28/8/1391 | 13:31 گفت:

مرسی پسر ونگر کارش درسته ولی این رمزی احمقه و سانتوز هم بد ترش!!!!!!!!!!!!

HOSSEIN در 28/8/1391 | 02:14 گفت:

با این مدافعا فاتحه لیگ خوندس.یه اشتباه تو لیگ کافیه تا جام فرت بشه.تیم ما که کلکسیونه اشتباهاته.نه غلام(یادش بخیر چقدر این تکه کلامو که میگفت ما میحالیدیم)؟!!!

sepehr najafian در 28/8/1391 | 01:30 گفت:

راس ميگي انگار ميخواست دروازه شزني رو باز کنه

HOSSEIN در 28/8/1391 | 01:13 گفت:

وااااااااای یدین امروز ورما چه پاس رو به عقبی داد؟
کلا یکم هوله این بشر آرامش تو بازیش موج نمیزنه.استرس داره.اما خدائیش پارسال گلهای سه امتیازی مهمی زد(نیوکاسل و اورتون).امسال ورما داغونه.امیدوارم به اوج آمادگیش برسه.

HOSSEIN در 28/8/1391 | 01:11 گفت:

اما من از خدا میخوام که آرسنال یه فصل اصلا مصدوم نده(چیزی شبیه معجزه پیامبرا).
تا ببینم مشکل از مصدومهامونه یا نه؟
الآن روسیچکی و گیبس که برگردند به همراه اون بابا لنگ دراز(دیابی)که انصافا امسال خوب کار کرد.تیم دیگه تکمیله .نیاز مبرمی هم به ژروینیونداریم.

sepehr najafian در 28/8/1391 | 01:11 گفت:

آره.ورما نه تکنيک داره نه سرعت و اصلا بدرد مدافع راست نميخوره.قدرت بدني و سرزني داره که براي مدافع آخر خوبه

HOSSEIN در 28/8/1391 | 01:08 گفت:

خوب اگه همین 4 تا تکل خفن رو هم نمیتونست بزنه که دیگه نمیشد اسمشو گذاشت مدافع.

محمد مهدی در 28/8/1391 | 00:56 گفت:

اره کوشل واقعا بعضی وقتا تکل های خفنی میزنه. سوتی هم بدشانسیه.
از روزه اول گفتم بد شانسی ها تمام میشه

T.Vermaelen در 28/8/1391 | 00:41 گفت:

من هم قبول دارم که ورما تو 4 بازی گذشته خوب کار نکرده اما یک آدم باید واقع بین باشه
بابا ورمالن تنها باید در یک پست بازی کنه و اون هم آخرین دفاعه که زیاد جلو نره و فقط برا کرنر بره جلو.. اما این فرمالن بیچاره بخاطر 2 فصل مصدومیت گیبس مجبوره دفاع چپ باشه و جور کاسیلینی هم بکشه... فرمالن اگه فصل قبل فیکس دفاع آخر بازی میکرد الان فرم خیلی خوبی داشت.. اما فرمای بیچاره باید بره دفاع چپ که سرعت و تکنیک میخاد...
کاسیلینی هم درسته که بعضی وقتا سوتی میده.. اما خداوکیلی بازی ها رو نگاه کردی کاسیل چندبار تو صحنه هایی که ورمالن جا مونده با سرعش و تکلای دقیق و به موقعش تو محوطه نذاشته فوروارد حریف شوت کنه حتی؟ بازی فولام رو که دیدی حتما...

HOSSEIN در 28/8/1391 | 00:34 گفت:

T.Vermaelen:
خداوکیلی دفاع ما غیر از پر اون دو تا یه بازی در میون خوبن.
فک کن اگه بازی جلوی منچستر اون ورمای احمق اون سوتی رو نمیداد چه اتفاقاتی که ممکن بود بیفته.شاید میبردیمشون اما یه آب بسیار سردی با این کارش روی پیکرمون ریخت.
اون کوشیلنیم یا باید پنالتی بده یا باید گل بخودی بزنه تا آروم و قرار بگیره ما دفاع میخوایم در حد تونی آدامز

T.Vermaelen در 28/8/1391 | 00:27 گفت:

قابل توجه دوستانی که فک میکنن لیگ انگلیس مثه لالیگاست که بارسا بره تو خونه حریف 5 تا بزنش و برگرده
منچستر تو خونیه نوریچ هیچ کاریش نتونست کن!!!!
حالا قیمت بازیکنا منچستر سیتی و یونایت و تاتنهام و منسیتی بیشتره ؟ یا قیمت بارسا؟
تین لیگ انگلیسه و هیچ بازی آسونی نیست در این لیگ
قیمت بازیکنای چلسی چقده؟ قیمت وست برومويچ چقده؟ که نتیجه میشه 1-2 ؟
حالا دوستانی که میان میگن آرسنال ضعیفه؟ نمیدونم ونگر فلانه....
پس لیگ برتر رو با اسپانیایی ها مقایسه نکنید... دفاع ما بهترینه بخدا...

حمید pires در 27/8/1391 | 23:50 گفت:

بچه ها چیزی که خیلی امشب حال داد حمایت وب از جک تو صحنه های 50-50 بود انگار فهمیدن چه مهره ای برای تیم ملیه.

ehsan zoola در 27/8/1391 | 23:15 گفت:

سلام دوستان .....


برد دلچسبی بود .... چسبش وقتی بیشتر شد که من یو و چلسی و اورتون و نیوکاسل هم باختند

یعنی جز سیتی که برد بقیه رقبا باختن ... البته من بازی من سیتی رو دیدم واقعا روی نامردی و با کمک کمک داور احمق بازی رو برد... شما برید صحنه ی پنالتی دوم سیتی رو ببینید شاخ در میارید چی رو پنالت گرفت؟؟؟؟؟؟

درسته 5 تا زدن ولی استون داشت خیلی خوب بازی منیکرد موقعی که بازی 1-0 بود

لعنت به این داوری ها

محمد اصغری در 27/8/1391 | 23:06 گفت:

حامد جان حرف دلم منو زدی.
خدارو شکر امشب ارسنال روشانس بود
خدارو شکر

alireza در 27/8/1391 | 23:05 گفت:

شانچستر باخت تبریک خیلی خوشحالمhttp://arsenal.ir/images/smile/9.gif

حامد نوری در 27/8/1391 | 22:55 گفت:

من يونايتد باخت خوشبختانه و آرسنال اميدوار ماند ، ايشالا همينطور ببازه لعنت يونايتدها و ما ببريم ، لذتي كه تو باخت من يو هست تو برد آرسنال نيست !!!!

sepehr najafian در 27/8/1391 | 22:53 گفت:

تمام.نوريچ يونايتد رو برد

sepehr najafian در 27/8/1391 | 22:39 گفت:

علي راس ميگه.الان هرناندز 2 تا ميزنه

ali در 27/8/1391 | 22:28 گفت:

utd میبره

sepehr najafian در 27/8/1391 | 22:18 گفت:

گللللللللللللللل.نوريچ يکي زد

masoud mahmudpur در 27/8/1391 | 22:10 گفت:

منچستر تا دقیقه ی 50 صفر صفره

Keivan در 27/8/1391 | 21:48 گفت:

بیل چرا نمره نداره?

sepehr najafian در 27/8/1391 | 21:41 گفت:

نوريچ و منيو همچنان 0-0

محمدرضا در 27/8/1391 | 21:05 گفت:

وست بروم 23 امتیاز داره فکر کنم 4 باشه

sepehr najafian در 27/8/1391 | 20:55 گفت:

وستبرومم کجاي جدوله؟

ali در 27/8/1391 | 20:47 گفت:

منجستر میبره

masoud mahmudpur در 27/8/1391 | 20:35 گفت:

چلسی باخت
اورتون مساوی کرد
امشب عجب شبیه
فقط مونده منچستر

ali در 27/8/1391 | 20:02 گفت:

نه چلسی باید مساوی کنه

sepehr najafian در 27/8/1391 | 19:47 گفت:

چلسي عقبه.خداکنه ببازه

HOSSEIN در 27/8/1391 | 19:45 گفت:

چند ساعت دیگه یه مطلب توپ بجای این پست که به ظاهر بی فایده شده شده میذارم.

jafar در 27/8/1391 | 19:36 گفت:

بازی خوبی بود

محمد مهدی در 27/8/1391 | 19:25 گفت:

خوشحاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالم

اقایون یه طرف خانوما طرف دیگه میخام هلیکوپتری بزنم