مشکل بزرگی در راه است...؟!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 176,104 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مشکل بزرگی در راه است...؟!!!

بازی های سنگین آرسنال از راه رسید.شردگی زیاد بازی ها به طور قطع بع تیم ضربه خواهد زد...بازی های سنگین آرسنال از راه رسید.شردگی زیاد بازی ها به طور قطع بع تیم ضربه خواهد زد اما اگر تیم بتواند از این آزمون سخت به بهترین نحو
8/9/91:آرسنال-اورتون(مهمانیم)
11/9/91:آرسنال-سوانسی(میزبانیم)
14/9/91:آرسنال-المپیاکو(لیگ قهرمانان)(مهمانیم)
18/9/91:آرسنال-وست بروم(میزبانیم)
21/9/91:آرسنال-بردفورد(اتحادیه)(مهمانیم)
25/9/91:آرسنال-ردینگ(مهمانیم)
2/10/91:آرسنال-ویگان(مهمانیم)
6/10/91:آرسنال-وستهام(میزبانیم)
بنظر من اگه بتونیم 5بازی اول رو با برد پشت سر بگذاریم کاری بس بزرگ انجام داده ایم.یعنی هم تو اتحادیه میشه به عنوان اصلی ترین مدعی در کنار چلسی آشفته حال دونست.در لیگ هم میتونیم خودمونو کمی بالاتر بکشیم . امیدوار باشیم تا در پایان نیم فصل جزو 4 تیم یا حتی سه تیم اول باشیم.
البته سه بازی آخر هم خیلی سخت نیست اما اگه مثل امروز سوتی ندیم و ریپ نزنیم میشه هر سه رو برد.
نظرتون چیه؟!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 6/9/1391 | 14:50 گفت:

خاب دیدی خیر باشه

توپچی جنوب در 6/9/1391 | 13:00 گفت:

همه بازی ها تولیگ انگلیس سخت هستند مخصوصا وقتی تو زمین حریف به میدون بریم.
و این تیم ما هم که خیلی سخت به ثبات میرسه ولی امیدوارم که اورتون رو ببریم.

من به ونگر و کار هاش ایمان دارم بازی ندادن جکی یک هوشیاری محض بود.

ali در 5/9/1391 | 11:31 گفت:

دیگه ونگر مصاحبه هم نمیکنه من به نظرم لیگ ازدست ندادیم شاید 10 امتیز زیاد باشه اما یونایتد هنوز با سیتی و لیورپول ووستهاموبومویچ و... بازی نکرده اما این ونگر همش جوونارو میفرسته برایه اتحادی حالا هم که 7 تا به ردینگ زد و از الاا باخت به اورتون بهتون تسلیت میگم

nima در 5/9/1391 | 11:03 گفت:

من کاملا با حرف احسان موافقم!!!به نظر من تو بازی با وست بروم ذخیره ها رو بفرسته تو زمین که برا بازی اتحادیه با بردفورد همه آمادگی کامل داشته باشن برا برد!!!ما که لیگ رو از دست دادیم،لااقل اتحادیه بعد از 7سال بی جامی میچسبه!!!

ali در 5/9/1391 | 10:23 گفت:

بابا همهرو می بازی ویلا رو نبیم چه جوری اورتونی رو ببریم که یونایتد برد چه جوری وست برومویچ ببریم که چلسی برد و.......

علی آقاشاهی در 5/9/1391 | 02:16 گفت:

جلو بردفورد و المپیاکوس حماقت محضه که تیم اصلی رو بفرسته
جلو المپیاکوس که 1 نفر هم (البته بجز رمزی :دی) نباید از تیم اصلی بزاره.

تو این بازی ها من به بازی اورتون فقط می گم سخت که اورتون هم خدا رو شکر افت کرده البته اگه بازم با ترکیبی که فرستاده بشه تو زمین شوکه نشم.
البته از ونگر این انتظار می رفت که تو این هوا سانیا و جکی و تئو رو نفرسته تو زمین چون کلا بنده خدا چشش از مصدومیت بازیکن ها بدجور ترسیده منم بهش حق می دم. ولی خدایی حوصله ندارم بیاد بگه ما از این بازی درس گرفتیم.

good luck

HOSSEIN در 5/9/1391 | 01:20 گفت:

همین الآن داشتم چندتا فیلم از آرسنال گذشته میدیدم..
برد 2-1 جلوی منچستر سال 2007 که با گل 93 آنری بردیم.
آخرین جامی که بردیم.
پیروزی 3-2 آرسنال در سال 1997.
کلا کباب شد این جیگر.صد حیف که این آمد و 10000 حیف که آن رفت!

HOSSEIN در 5/9/1391 | 01:15 گفت:

اینم حرفیه.
والا

ehsan zoola در 5/9/1391 | 00:47 گفت:

اخه میدونی چیه ....من بیشترین ترسم رو بردفورد تو جام اتحادیه هست اخه احتمال زیاد ونگر با توجه به فشردگی بازیها و حریف نه چندان قدرتمندمون تو اون بازی از ترکیب ذخیره ها استفاده کنه و تنها امید جاممون تو این فصل هم از بین برهHOSSEIN در 5/9/1391 | 00:38 گفت:

نه من گفتم اگه 5 تای اولو ببریم اوضاعمون عالی میشه.این که طبیعیه آرسنال هرگز چنین کاری نمی تواند بکند.
آرسنال 8 بازی پشت سر هم را ببرد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
اگه چنین اتفاقی رخ داد بدانید یکی از اصلی ترین نشانه های آخرالزمان است.

ehsan zoola در 5/9/1391 | 00:34 گفت:

اینجوری ک تو گفتی هر 8 تا بازی رو باید ببریم اخه آرسنال و این حرفا

HOSSEIN در 5/9/1391 | 00:23 گفت:

وای ژانویه چه ماه گندی برای ما خواهد شد:
12 ژانویه آرسنال با سیتی داره
19ژانویه آرسنال با چلسی داره
29ژانویه آرسنال با لیورپول داره
زمان بین این بازیا لااقل خوبه اما یه مشکل هست و اون اینه که ما استاد امتیاز از دست دادن تو ژانویه هستیم!