یه 2 تا خبر توپ+8پیشنهاد برای سایت

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 174,890 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یه 2 تا خبر توپ+8پیشنهاد برای سایت

1-فنر باغچه ترکیه از علاقش به  استاد کوشیلنی خبر داده ومیخواد این بازیکن رو در ژانویه بخره-Milliyetمنبعشه.ایشالا که بره هم تیم از دستش راحت میشه هم مدافع میخریم و کلا خیر است و برکت.
2-هولتبی هم انتقالش به تاتنهام کنسل شده و فعلا کسی دنبالش نیست بریم بگیریمش-گل خارجی

یانگ ام بیوایی هم که به ما لینک شده بود با 5.5 میلیون پوند قراره بره نیو.
===============================================

قابل توجه آقا آرمان همه کاره سایت:
چندتا پیشنهاد واسه بهتر شدن سایتمون تو نظرمه نمیدونم تا حالا کسی گفته یا نه یا اصلا قابلیت اجرا داره یا نه اما ایمان دارم اگه بشه جذاب میشه.
1-درسته برای هر خبر میشه تو هایبوری نظر داد شاید بعضی ها دوست نداشته باشن اونجا برن و همین جا میخوان نظر بدن مثل خودم.اگه بشه در مورد اخبار ها تو همین سایت نظر داد خیلی خیلی خوب میشه و من ممنون میشم ازتون.
2-واسه کامنتایی که بچه ها میذارن لایک و دیسلایک بذارین
3-یه برنامه ریزی درست واسه این بخش ویدیو بشه
4-بخش پیام خصوصی رو راه اندازی کنین.
5-واسه پستایی که بچه ها میدن یه آرشیو هم درست بشه خیلی هم بد نیست شاید نشد چندروزی به سایت سر د و بفهمیم که چه در سایت تو اون چند روز گذشته.
6-یه آپلود واسه سایت قرار بدین که یه سره عکسای تو کامپیوترمونو بتونیم همینجا بذاریم مثل خیلی از سایتها که دارن و مطمئنا همه دیدن
7-هرازچدگاهی اطلاعیه بدین واسه کسایی که میخوان تو ترجمه اخبار شرکت کنن.شاید کسی تازه اضافه شده باشه و زبانش خوب باشه.اول که من اومدم تو سایت تو پنل هم میشد اخبار واسه سایت گذاشت و در صورت تایید مدیران تو خود صفحه اصلی  سایت گذاشته میشداما نمیدونم چرا دیگه نمیشه؟!!
8-اگه میشه یه امکاناتی هم فراهم بشه که مثل خیلی از فروم ها به کاربرا امتیاز داده بشه جذاب میشه.
دیگه فعلا نظری ندارم.بازم میگم اگه بشه جالب میشه.نشدم خوب طوری نیست با همینا میسازیم(با 8 سال بی جامی ساخته ایم این که چیزی نیست!!!)شما نظری ندارین؟
نظرام خوب بودن کدومش خوب بود کدومش بد؟

راستی من یه پست دیگه هم میخوام بدم که یه مطلب جالب توشه نمیدونم حالا بذارم یا این پست که رفت تو آرشیو بذارم.خیلی حرفای قشنگی توشه.کی بذارم؟!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 2/11/1391 | 02:41 گفت:

نه حسن جان من بازی این هایی كه گفتی رو جز بازیكنان خودمون ندیدم یعنی دیدم ولی دقت نكردم چون واسم مهم نبودن.
من هافبك دفاعی رو با دفاع مقایسه نكردم
راستی حسن اسم من شهرامه.

1372hassan ayati در 2/11/1391 | 02:06 گفت:

اخه توپچی جنوب برادر من چرا تو فکر میکنی مدافع رو با هافبک دفاعی مقایسه میکنن.....حتما بازی از کاپیتان تونی ادامز ندیدی یا سول کمپل که مهاجمین باور کنن میترسیدن نزدیک مدافعین ما بشن بعضیا از ترس اینکه با کمپل برخورد نکنن نزدیک نمیشدن.والا من بازیای پتی.باجو.الن شیرر.زولا.اورتگا.دسایی.بابایورو رو پخش زنده دیدم تو چی؟اگه میخوای تا بگم چه سبکی بازی میکردنن..........احساسم میگه تو حتما بازشونو ندیدی که به کوشیلنی میگی مدافع خوب

1372hassan ayati در 2/11/1391 | 01:36 گفت:

توپچی جنوب فهم فوتبالی تو زیاده....اخه کدوم مادر جنده تو28سالگی پیشرفت کرده که کوشیلنی دومیش باشه

توپچی جنوب در 2/11/1391 | 01:06 گفت:

حسن جون منم افتخار میكنم كه آرسنال هوادار هایی مثل شما داره كه وقتی طرفدار آرسنال شدین كه جامی نمیبرده و خیلی رو اوج نبوده واقعا فهم فوتبالی شماها زیاده و زیاد داریم تو این سایت هوادار های متعصبی مثل تو.
درود بر تو و پسرخاله ات.va pesar amoot
اومیدوارم هرچه زودتر لذت ها و شادی ها رو هم با تیم محبوبمون آرسنال تجربه كنی.

1372hassan ayati در 1/11/1391 | 16:33 گفت:

داداش بدجور سوتی دادی...اخه بازیکن28ساله اینده دارهیعنی رونالدو و رونی و کاسورلا اینده دارن

1372hassan ayati در 1/11/1391 | 16:30 گفت:

توپچی جنوب منم منظورم تونی ادامز بود که اشتباهی نوشتم ویرا...توپچی تو هی منظرم تونی ادامز بوده چون اگه یه خورده با هوش تر بودی میفهمیدی منظورم ادامز بوده چون اصلا بحث مقایسه مدافعان بود...و بحث ویرا جدا بوده.من خودم تو دوره دبستان پیراهن ویرا رو داشتم والانم دارمش+یه هانری و برکمپ....لااقل اینو میدونم که 4میپوشید........در کل ممنون که گفتی متولد 72 هستم اما افتخار میکنم از 7سالگی بازیای ارسنالو دیدم با پسرعموم و پسرخالم

توپچی جنوب در 1/11/1391 | 16:02 گفت:

حسن جان ویرا شماره ٤ میپوشید و
شماره ٦ تن تونی آدامز بوده بعدش هم فكر كنم سندروس و الان هم كوشینلی میپوشه
كه نسبت به سندروس قویتر و نسبت به آدامز خیلی ضعیفتره ولی دیگه اینقدر ها هم بد نیست كه تو میگیا بازیكن آینده داریه پارسال فكر كنم ٥جمین بازیكن برتر آرسنال شد از دید هواداران آرسنال.

1372hassan ayati در 1/11/1391 | 14:59 گفت:

غیرت داره اما عقل نداره.... هیچ فاکتوریی واسه پست دفاع نداره نه قد بلند نه استیل خوب نه سرعت نه قدرت نه تکل درست نه جاگیری مناسب نه سرزنی نه قدرت بدنی نه شوت نه بازی سازی نه ابهت نه شخصیت نه ثبات.شم گلزنی بسیار فراوان دو رقمی شده گلاش یه ماشاالله بگید استاد پنالتی دادن خدای مسقیم کارت قرمز گرفتن استاد سوتی بخدا وقتی میبینم شماره 6 ویرا تنشه بغض میکنم .....یه زمانی تونی ادامز بهترین مدافع تاریخ جزیره+سو کمپل ملقب به دیوار لندن+حبیب توره{واسه خودش یه پا فیل بود} هافبک دفاعی ویرا بهترین هافبک دفاعی جهان+اشلی کول بهترین مدافع چپ تاریخ انگلیس داشتیم الان باید با کوشیلنی و ژورو جولان بدیم.هه هه هه.خنده ی من از گریه تلخ تر ست

parsa در 1/11/1391 | 14:44 گفت:

همون که بچه ها گفتن
من دیگه چی بگم

ehsan zoola در 1/11/1391 | 14:04 گفت:

کوشیلنی خیلی غیرت داره و به زودی هم به دوران اوجش برمیگرده پس فروشش اشتباه محضه

پويان در 1/11/1391 | 13:00 گفت:

kocienly bazikone kheili khubiye va baziuaye derakhshani dashte faqat nemidunam chera bazi vaqtaa karaye qeyre ma'mul anjam mide k sobaatesh zire soal bere
dar kol baraye nimkat aaliye

1372hassan ayati در 1/11/1391 | 11:22 گفت:

و البته محمد یزدانی

1372hassan ayati در 1/11/1391 | 11:06 گفت:

فقط حسین و توفیق دارن حقیقتو میگن...بیقه دارن مثه کفاشیان فقط قول پیشرفت میدن....سلطان گل به خودی پنالتی کارت قرمز سوتی=اقای کوشیلنی ملقب به ارنست

1372hassan ayati در 1/11/1391 | 10:57 گفت:

مهران کاظمی شاید تو 2 بازی بد ازش دیدی من حداقل30 بازی فاجعه بار ازش دیدم

1372hassan ayati در 1/11/1391 | 10:51 گفت:

بعضی از بچه ها نمیدونم با چه عقلی شروع به ستایش کردن کوشیلنی میکنن که هر کی ندونه مثه کاناوارو ایتالیا رو یه تنه قهرمان جام جهانی کرده یا بهترین مدافع تاریخ شده...کوشیلنی چون2بازی متوسط کار کرده مدافع خوبیه.......میدونید گلهایی که کوشیلنی به ارسنال زده2رقمی شده پنالتی دادنش یا گرفتن کارت قرمز یا سوتیاش انگاری کسی نمیبینه......کوشیلنی یه ابله به تمام معناست....واسه کسی که از کوشیلنی تعرف میکنه متاسفم.18سالش که نیس بگیم پیشرفت کنه28 سالشه

محمد يزداني در 1/11/1391 | 08:43 گفت:

سلام.کشینلی زمانی که تو اوج باشه در برابر تیمای متوسط و ضعیف عالی کار میکنه ولی در برابر تیمای بزرگ سوتیاش به شدت چشمگیر میشه.این بشر هر وقت با چلسی بازی داشتیم تحت تاثیر دروگبا قرار میگرفت و راحت پیش دروگبا کم میاورد یعنی اعتماد بنفسش در مقابل دروگبا پائین میومد و الان هم ظاهرا با فرناندو تورس این مشکلو پیدا کرده.
امسال درسته آمار دفاع ما تقریبا خوب بوده ولی بصورت انفرادی بعضی از بازیکنای ما سوتیهای عجیب غریب زیاد دادن.
من یادمه اواخر سال 99 بود یا اوایل 2000 که آرسنال با 17 گل خورده قهرمان شد و واقعا بعد از اون دیگه همچین دفاعی تو آرسنال شکل نگرفت.اگه ونگر یه دستی رو هافبک دفاعی و دفاع بکشه فکر کنم وضعیت تیم روبراه بشه و ما با امیدواری بیشتری بازیهارو دنبال کنیم.

HOSSEIN در 1/11/1391 | 00:58 گفت:

تشکر از کسانی که نظر دادن اما؛

حمید فرازی: درمورد پیشنهاد قبلا هم گفتم، طرح ها و پیشنهادات کلی ارائه شده، منتها الان یه سری کارای برنامه نویسی مربوط به سایت باقی مونده و الان بیشتر بچه ها درگیرن امتحانات هستن که بعدش اگه خدا بخواد اون طرح ها اجرا خواهد شد و درمورد چندتا از طرح ها هم از کاربرا نظرخواهی میشه.
===================================
ممنون از زحماتی که میکشین.فک کنم کار سایتداری کار سختی باشه.از شما هم بابت اطلاع رسانیتون ممنون.قبلا چون کم سر میزدم این که گفتین نظر خواهی میشه و اینا رو من ندیده بودم.(معذرت)امیدوارم وعده هاتونم تحقق پیدا کنه.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
سعید میلانی:همه ی این پیشنهاداتی که دادی تعریف فروم هست و اینجا سایتی هست که صرفا اخبار گذاشته میشه اما در فروم جای بحث و نظر و همه چی وجود داره

هایبوری خیلی جای خوبیه بیاین حتما سر بزنین. شاید اوایل ارتباط برقرار کردن باهاش سخت باشه اما به سرعت بهش عادت میکنین
===================================
Saeed Milani:شما و دوستنای که میگین همه اینا تو هایبوری هست.خوب باشه.بابا من و شاید خیلی ها اینجا رو دوست داشته باشیم. چرا باید بریم هایبوری.اینجا کانون رسمی باشگاهه و یکی از پرطرفدارترین کانونهای هواداری ایرانه.برین تو الکسا ببینین سایتمون 3400مین سایت پربازدید کشوره و بعد یه نیگاهی هم به کانون ابلیس ها بندازین.6500من.هایبوری9000ام به بالاست.بابا رسمیه رو دریابین نه غیر رسمی رو.
سعید جان ممنون از نظرت ولی دلم به هایبوری نمیره.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
amir: اینا همش که خرج داره داداشی مگه پ*مه ؟
==================================
داداش اول ممنون بابت نظرت.اما من نگفتم پ*مه.گفتم اگه بشه سایت جذاب و پویاتر میشه .اگه پول لازم داره نه همین خوبه اما اگه پول نمیخواد و قابلیت انجام داره این کارا بشه بهتر میشه. نمیدونم شاید بعضی هاش آره واقعا پول بخواد(نمیدونم کدوماش) اما همش نه.اون قسمت خبرگزاری که قبلا بود یعنی اگه بخوان دوباره بذارن هزینه داره؟!!فک نکنما!
پیام خصوصی هم که تو سایت هست اما همیشه زده بزودی میاد.ما نفهمیدیم بالاخره کی این بزودی میاد؟!
++++++++++++++++++++++++++++++++++
محمد مهدی:
اخه چرا بریم به هایبری؟؟ چرا این فروم رو بصورت چنتا تایپیک نذاریم؟؟؟
امتحانا هم در پایان میباشد. بچه اگه تغییرات حاصل نشد طی یک اقدام خود جوش سایت رو اتش بزنید
==================================
جالبه من آتیش زدنو خیلی دوست دارم.اگه بشه خیلی باحاله.ممنون بابت نظرت

درکل ممنون از همه

حمید پیرنیا در 1/11/1391 | 00:44 گفت:

چلسی تیم آماده خوریه پای یه استعداد جوون نمیشینه تا جا بیفته هازاردم واسه این گذاشتن تو ترکیب چون خدایی خیلی خوب بوده و سوتی کم میده

حمید پیرنیا در 1/11/1391 | 00:41 گفت:

محمد مهدی: داداش لوکاکو رو پارسال اینقد بازی ندادنش که دادش دراومد امسالم گفت دوس نداره برگرده چلسی و حداقل تا آخر فصل میخاد وست بروم بمونه. در کل نشدنی نیست خریدش چلسی احمق تر از اونیه که بفهمه باید استعداداشو نگه داره.

HOSSEIN در 1/11/1391 | 00:37 گفت:

بقرآن من یه بار گفتم آرسنال نه ونگر شدیدا کوبیده شدم.بعضی ها گفتن اینجا جاییست که آرسن محبوب تر از آرسنال است.
من حاضرم تیمم به موفقیت های بزرگ برسه حتی اگه لازم باشه ونگر بیرون بره چه بااحترام چه با تیپا(البته این یکی شوخی بود)!!!

tofigh در 1/11/1391 | 00:19 گفت:

درضمن داش حسین اینجا جاییه که هیچی وهیچکس غیر از آرسنال مهم نیست ونگر باشه یا نباشه مهم اینه که آرسنال مقام بیاره وموفق باشه تو دوست نداری ونگر بره اما آرسنال قهرمان بشه..؟

tofigh در 1/11/1391 | 00:16 گفت:

حسین جان تو نمیدونی من دوتا برادر دارم طرفدار چلسی هستن تا حرف بزنم میزنن تو دهنم چون ما حرفی برای گفتن نداریم و همه جا خار شدیم..اونوقت این کوشیلنی بازیه رفت پشت کرده به توپ داره نگاه میکنه به تورس بابا توپ رو نگاه کن وتورس رو بزار توسینه وجلوت ببینم میخواد چه غلطی بکنه ..انگار تورس خودش میخواد بره توگل نه توپ..

HOSSEIN در 1/11/1391 | 00:06 گفت:

توفیق جان آتیش تندی داره اما ونگرو مواظب باش اینجا جاییست که ونگر بیش از آرسنال اهمیت دارد.از کامنتا میشه فهمید.هیشکی نمیگه IN ARSENAL WE TRUST همه میگن IN ARSENE WE TRUST.

HOSSEIN در 1/11/1391 | 00:04 گفت:

ای کاش یه آمار بود میشد اشتباهات مدافعان رو حساب کرده باشه.بابا این بازیکن یه تنه مقابل چلسی رفت ما رو به ... داد.این تازه یکیشه.درسته منم قبولش دارم پارسال نشون داد که میتونه یهمدافع قابل اعتماد بشه اما معلوم نیست یهو چش میشه که ریپ میزنه به همه اتعماد بنفسش.
ای کاش بازگردد به اوجش.ما که صبر ایوب داریم اینم روش.اینکه در مورد مشکلات ما چیزی نیست.با لاتر از سیاهی که رنگی نیست؟
خدایا مارا در جوانی از جانب تیممان به جایگاهی دست نیافتنی برسان همانطور که جواب صبر ایوب رو اوچنان شیرین و دلپذیر دادی.

tofigh در 30/10/1391 | 23:59 گفت:

بابا چی نره پدرمون رو دراورده ..میگم شما چطور فوتبال رو نگاه میکنید کی پارسال خوب بود اصلا فرمایلن هم خوب نیست چه برسه به این ..این ونگر مستربین هم که عقل تو کلش نیست دوتا دفاع بخره سرشون به تنشون بیارزه ما رو مسخره کرده..هی میره برام فوروارد میخره از دهتا خریدش یکی خوب درمیاد فکر میکنه خیلی استعداد یاب خوبیه..

محمد مهدی در 30/10/1391 | 23:57 گفت:

حمید جان لوکاکو الان بعد از هازارد با استعداد ترین بازیکن چلسی هستو عمراااااااااااااااااا اگه بفروشنش.

حمید پیرنیا در 30/10/1391 | 23:40 گفت:

در مورد کوشیلنی امیدوارم نره.

بچه ها به نظر من خیلی عالی میشه اگه ونگر حالا که میخاد مهاجم بخره بره سراغ روملو لوکاکو مهاجم چلسی که قرض دادنش به وست بروم خیلی بازیکن خوبیه فقطم 19 سالشه همین فصل تا الان 9 تا گل تو لیگ زده میشه مخ چلسی رو زد و خریدش.

توپچی جنوب در 30/10/1391 | 23:10 گفت:

در مورد كوشینلی داری زود قضاوت میكنی درسته كه تو چند بازی بد اشتباه كرده كه اتفاقا بازی های بزرگ و مهمی هم بوده ولی اگه یادت بیاد پارسال یكی از بهترین بازیكنامون بود و خیلی تاثیرگذار فقط الان یه كم افت كرده كه اونم فكر كنم به خاطر چند مصدومیت كوچیكشه و مطمئنم دوباره به اوج بر میگرده و اعتماد بنفسش رو بدست میاره.

درمورد هوتبلی هم كه قرراردادش رو با مرغ ها بسته و تابستون به مرغها ملحق میشه منتها ویلاس بواس میخواد كه زودتر بیارتش كه شالكه قبول نمیكنه.

در مورد پیشنهادات هم كه كلا همه این چیز هایی كه گفتی دقیقا همش تو هایبری هس و فكر نكنم مدیران بخوان كه اینجا و هایبری مثل هم باشه.
در كل هم مرسی بابت پست خوبت

محمد مهدی در 30/10/1391 | 23:06 گفت:

در ضمن اواتارت تو حلقم

محمد مهدی در 30/10/1391 | 23:06 گفت:

اخه چرا بریم به هایبری؟؟ چرا این فروم رو بصورت چنتا تایپیک نذاریم؟؟؟
امتحانا هم در پایان میباشد. بچه اگه تغییرات حاصل نشد طی یک اقدام خود جوش سایت رو اتش بزنید

T.Vermaelen در 30/10/1391 | 22:59 گفت:

تيم فوتبال بارسلونا هفته اول از دور برگشت رقابت‌هاي لاليگاي اسپانيا را با شکست آغاز کرد.
تنها تیمی که بدون باخت تو لیگش (لیگ حرفه ای)قهرمان شده آرسنال بوده

T.Vermaelen در 30/10/1391 | 22:58 گفت:

تيم فوتبال بارسلونا هفته اول از دور برگشت رقابت‌هاي لاليگاي اسپانيا را با شکست آغاز کرد.
تنها تیمی که بدون باخت تو لیگش (لیگ حرفه ای)قهرمان شده آرسنال بوده

hamid saadi در 30/10/1391 | 22:21 گفت:

موافقم.امکان نظرسنجی رو هم بزارن خیلی خوب میشه

amir در 30/10/1391 | 22:12 گفت:

فروش کوشیلنی هم خریت محضه هم پا به توپ گلزن هد زن بازیکنی که فیکس فرانسه هست رو بدیم بره
تازه اگه 1 بازی بد بازی کنه 3 4 تا بازی خوب بازی میکنه

amir در 30/10/1391 | 22:05 گفت:

1-درسته برای هر خبر میشه تو هایبوری نظر داد شاید بعضی ها دوست نداشته باشن اونجا برن و همین جا میخوان نظر بدن مثل خودم.اگه بشه در مورد اخبار ها تو همین سایت نظر داد خیلی خیلی خوب میشه و من ممنون میشم ازتون.
2-واسه کامنتایی که بچه ها میذارن لایک و دیسلایک بذارین
3-یه برنامه ریزی درست واسه این بخش ویدیو بشه
4-بخش پیام خصوصی رو راه اندازی کنین.
5-واسه پستایی که بچه ها میدن یه آرشیو هم درست بشه خیلی هم بد نیست شاید نشد چندروزی به سایت سر د و بفهمیم که چه در سایت تو اون چند روز گذشته.
6-یه آپلود واسه سایت قرار بدین که یه سره عکسای تو کامپیوترمونو بتونیم همینجا بذاریم مثل خیلی از سایتها که دارن و مطمئنا همه دیدن
7-هرازچدگاهی اطلاعیه بدین واسه کسایی که میخوان تو ترجمه اخبار شرکت کنن.شاید کسی تازه اضافه شده باشه و زبانش خوب باشه.اول که من اومدم تو سایت تو پنل هم میشد اخبار واسه سایت گذاشت و در صورت تایید مدیران تو خود صفحه اصلی سایت گذاشته میشداما نمیدونم چرا دیگه نمیشه؟!!
8-اگه میشه یه امکاناتی هم فراهم بشه که مثل خیلی از فروم ها به کاربرا امتیاز داده بشه جذاب میشه.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اینا همش که خرج داره داداشی مگه پ*مه ؟

Saeed Milani در 30/10/1391 | 21:36 گفت:

همه ی این پیشنهاداتی که دادی تعریف فروم هست و اینجا سایتی هست که صرفا اخبار گذاشته میشه اما در فروم جای بحث و نظر و همه چی وجود داره

هایبوری خیلی جای خوبیه بیاین حتما سر بزنین. شاید اوایل ارتباط برقرار کردن باهاش سخت باشه اما به سرعت بهش عادت میکنین

حمید فرازی در 30/10/1391 | 21:33 گفت:

خبر احتمال انتقال کوشلنی رو خبرگزاری معتبری تایید نکرده.

کوشلنی فصل قبل قراردادش رو تمدید کرد و این فصل چند مصدومیت متوالی روی عملکردش تاثیر گذاشت که قطعا به زودی به اوج برمیگرده.


هولتبی انتقالش به تاتنهام قطعیه. قرارداد رو هم بستن ولی آخر فصل میره تاتنهام که رسما هم اعلام شد.

-----------

درمورد پیشنهاد قبلا هم گفتم، طرح ها و پیشنهادات کلی ارائه شده، منتها الان یه سری کارای برنامه نویسی مربوط به سایت باقی مونده و الان بیشتر بچه ها درگیرن امتحانات هستن که بعدش اگه خدا بخواد اون طرح ها اجرا خواهد شد و درمورد چندتا از طرح ها هم از کاربرا نظرخواهی میشه.

javad در 30/10/1391 | 21:26 گفت:

کوشیلنی خوبه واقعا آینده داره

masoud mahmudpur در 30/10/1391 | 21:25 گفت:

حسین اواتارتو عشقه

masoud mahmudpur در 30/10/1391 | 21:25 گفت:

مرسی.دوست ندارم کوشینلی بره

farzam در 30/10/1391 | 21:16 گفت:

مرسی حسین با نظرات کاملا موافقم مخصوصا 2
کوشیلنی با اینکه سال قبل خوب بود امسال خیلی سوتی میده کلا هم سوتی تو ذاتشه تو این چند سال من کم ازش گل به خودی ندیدم و زیاد نمیتونه قابل اعتماد باشه
وقتی پیشنهاد واسش باشه بهترین کار رد کردن و جایگزین واسش گرفتنه

HOSSEIN در 30/10/1391 | 20:04 گفت:

آخرین آپدیت واسه بازی آرسنال ردینگه.پارسال خوب بود امسال پکیده.نمیدانیم چرا.

hafez در 30/10/1391 | 19:59 گفت:

حتما باید یه فکزی واسه بخش ویدیو بشه.خلاصه و گلهای تمام بازی ها اگه تو سایت باشه عالیه

HOSSEIN در 30/10/1391 | 19:49 گفت:

ماهم امیدواریم شاهین جون کی بدش میاد چنینی بازیکن باغیرتی بیاد رو اوج اما آخه تا کی باید گل بخودی و پنلتی دادن.امار پنالتیاش وحشتناکه.

شاهین فدوی در 30/10/1391 | 19:39 گفت:

کوشیلنی این فصل خوب کار نکرده منم ازش راضی نیستم مخصوصا اخراجش تو بازی با سیتی خیلی بچگونه بود ولی بازیهای فصل قبلش نشون داده بازیکن بااستعدادیه حالا1بازیکن افت کرده مطمئنن ونگر ازش حمایت میکنه ضمن فصل قبل تو اوج بود خبرایی از علاقه بارسا بهش پخش شد ولی اون بدون سروصدا قراردادشو تمدیدکرد...امیدوارم هرچه زودتر به اوج برگرده

HOSSEIN در 30/10/1391 | 19:30 گفت:

فرهاد جون:

HOSSEIN در 30/10/1391 | 19:28 گفت:

پارسال پارسال بود امسالم امساله.آخه تا کی ما باید چوب یه بازیکن رو بخوریم تا یه بازیکن خوب بشه.برو بپرس کیا از کوشیلنی راضیه.قطعا زیر 30 درصدن.دفاع کع نباید اینقدر متزلزل باشه که هر بازی تموم بلرزه که نکنه این ما رو به .... بده.الآن خیلیا میکن کوشیلنی از مسی هم خطرناک تره.واسه چی اینو میگن؟!!

فرهاد در 30/10/1391 | 19:26 گفت:

ایول واقعا حرف دله همه رو زدی.
با گزینه چهار بدجوری موافقم.

مهران کاظمی در 30/10/1391 | 19:21 گفت:

بعضی این نظراتت بارها و بارها گفته شده و تأثیری داده نشده
در مورد کوشیلنی هم من نمی دونم چرا بچه ها تا یه بازیکن دو تا بازی بد بازی می کنه بهش حمله می کنن، کوشیلنی همون کسیه که فصل پیش یه تنه دفاع تیم رو جمع می کرد اونم در حالی که ورمالن پشت سر هم خراب کاری می کرد، دفاع کوشیلنی، هافبک سونگ، حمله ون پرسی، سونگ و ون پرسی که رفتن مثل اینکه بچه ها خیلی دوست دارن کوشیلنی هم بره، کوشیلنی فقط یه کم انگیزه اش اومده پایین همین