بریم لیگ قهرمانان بهتره یا نریم؟!!نرفتن فاجعس؟!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 175,034 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بریم لیگ قهرمانان بهتره یا نریم؟!!نرفتن فاجعس؟!!!

امروز همتون احتمالا بازی رو دیدین.نیمه اول بدترین بازی ای بود که من تا حالا از تیم ونگرم دیده بودم.وسط زمین وحشتناک بد بودند.سانیا به معنی واقعی کلمه گوه بود(با عرض معذرت با هیچ کلمه ای نمیشد سانیا رو غیر از این توصیف کرد).بقرآن جنکینسون بهتر از این الاغه.دیابی چرا رفت اونکه خیلی توپ بود.ایشال این نکبتم بره اینتر.دیابی نردبان هم غیر قابل توصیف بود فقط توپ لو میداد دریغ از یه حرکت مثبت.بخدا من از سانیا و دیابی حتی یه کار خوب ندیدم شما رو نمیدونم؟!
کوکلینم نمیدونم واقعا میشه بهش به عنوان یه بازیکن آینده دار حساب کرد؟!!شک دارم.رمزیم که طبق معمول چیزی واسه گفتن نداره.تنها کسی که تو اکثر بازی ها نمیشه بهش خرده گرفت جکیه و بعدش کازورلا که امروز سانتی هم بد بود.
امادیگه گذشت.یه باخت دیگه اومد تو کارناممون.بدترین سال ونگر همینطور داره ادامه پیدا میکنه.ایشالا از حذفی اوت نشیم.
خوب لیگ قهرمانان خیلی در هاله ابهام قرار گرفته.تاتی ها 7امتیاز بالاسرمونن.با یه بازی بیشتر.اورتون با بازی های مساوی 3 امتیاز بیشتراز ما داره.درسته ما بازی های سختمون رو انجام دادیم اما بازی هایی که روی کاغذ راحته رو هم خیلی راحت میبازیم.
شما میگین میریم لیگ قهرمانان.پارسال این موقع ها تیم روی اوج بود.فک کنم سوم بودیم با اختلاف فاحش نسبت به تیم چهارم.اما امسال چی؟!
من میگم اروپا نریم خیلی بهتره.هم یه ضرر اساسی میخوره به این مالکا.هم غرور 13 سال حضور پی در پی در این جام که ونگرو گرفته تموم میشه.هم ونگر بخودش میاد و از این خواب زمستونی بیرون میاد.تیم رو میسازه.
بابا ما این رکورد ها رو نخواستیمشما دوست ندارین لااقل تیممون تو 2-3 جام مدعی ببینیم تا اینکه بخوایم هر سال این رکورد رو اضافه کنیم و به حضور در جمع 4 تیم اول قانع باشیم؟!
تنها بدی ای که داره اینه که یه چیز به اون چیزایی باهاش مارو میکوبوندن اضافه میشه.خوب بشه به درک اسفل السافلین که میشه.مگه حالا هر چی دلشون میخواد به ما نمیگن؟!!اینم روش.
بخدا ما لیگ نمیخوایم.یه جام حذفیم برای بستن دهان دشمنان کافیه.
شما میگین میریم لیگ قهرمانان؟!!!
یعنی اگه نریم فاجعه پیش میاد؟!!

=========================================
خوبه یه کاری کنیم.دیگه بازی هارو جدی نگیریم.دیگه اهمیت اینچنینی که الآن واسه آرسنال قائلیم قائل نباشیم.وقتی که اونا ماهوادارارو اصلا بحساب نمیارن فقط دنبال پول  وقناعت به چهارمین واسه چی ما باید حرص بخوریم.با این و اون سروکله بزنیم.سروکله زدن با هوادارایه تیمایه دیگه اشتباهه چون واقعا ما تیم خوبی نیستیم.تیم نصری و فابرگاس رو که داد از خوب بودن افتاد.تیم فن پرسی رو که داد شد درجه 2.دیری نخواهد پایید که خیلی های دیگر را هم بدهد.بگذارید بروند مگر اسممان سوپر مارکت نیست؟!!خوب کارمان بازیکن فروشیست دیگر.میگویند هسته بریتانیایی میخواهیم بسازیم.خوب بسازین ولی میدانید همین گرگهای همسایه مثل آب خوردن با پوندهای بیشتر همین هسته را هم نابود میکنند یا اگر نکنند مگر شغال های شهر منچستر مرده اند؟!!آنها هم بریتانیایی هستند؟!!!
خسته شدیم از آرسنال.دیگر لذتی نهفته نیست در این تیم.نمیدانم مقصر کیست؟ونگر است.خوب بندازندش بیرون مگر کیست او.بروید مصاحبه تونی رو که با ایندیپندنت اجام داده بخونین همش حرف دل ماست.با دقت بخونین ببینی تو باشگاه چه خبره.ونگر به هیچ کس اجازه دست از پا خطا کردن نمیده.همه بازیکنهای سابق دارن انتقاد میکنن همش هم درسته.ونگر جون مادرت یا با احترام برو تا سی از تو متنفر نشده یا بمان و تیمت را به جایگاه واقعیش برسان.ای کاش این قاطعیتت را کمی نسبت با بازیکن ها داشتی.یکم جذبه داشته باش مرد.نمیدانم کسی ان فیلمی را که در رختکن استقلال قلعه نویی داد و فریاد میزد را که در 90 پخش شد دیدید یا نه.ببینید این مربی با قاطعیت و دانشش هرساله تیمهاش حزو سه تیم اولن.ونگر ما دانش داره اما قاطعیت نه.


تیم،تیم نیست.ما دیگر درجه 1 نیستیم.قبول کنید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 2/11/1391 | 19:21 گفت:

نه مسعود جان مگه لیگ ایران

masoud mahmudpur در 2/11/1391 | 15:57 گفت:

مرسی.فقط یه سوال:اگه تو fa cup قهرمان شیم میریم جام قهرمانان اروپا؟

فرهاد در 2/11/1391 | 15:53 گفت:

هم سانیا گوه هستش و هم جنکینسون......هیچوقت بازی های افتضاحه جنکینسون توی اوایل فصل رو فراموش نکنین...پای چپ و راست خودش رو هم بلد نبود....اوج خرایکاریش هم بازی با سوانسی بود که بعد از اون بازی هم ونگر نفرین و لعنتش کرده و یه دقیقه هم بهش بازی نداده......... به حال تیمی که دفاع راست هایی مانند سانیا و جنکینسون داره باید زار زار گریه کرد

پويان در 2/11/1391 | 15:52 گفت:

bayad begam kasaayi k az wenger enteqade qeyre manteqi mikonano daneshe faniisho zire soal mibaran asbaabe khAndeye maa ro faraaham mikonan
akhe to chi az football saret mishe?
che tajrobeyi dari k be khodet ejaze midi esme wengero be zabun biyari
harfaaye shoma hichi az bozorgiye behtarin va naa danesh tarin morabiye jahan kam nemikone
bozprgtarin gpotballiyaye jahan nazaraateshuno dar morede arsen dadan va oon morede qezavate na nazare shomaha
taa deletun mikhad jabe amti wenger dorost konin shoma chand nafar
shenakhte shodeyid va be hich jaa nemiresid
IN ARSENE WE TRUST

tofigh در 2/11/1391 | 15:42 گفت:

تامیایم حرف بزنیم بگیم ونگر دیگه بدرد نمیخوره آقایون با پا میزنن تو دهنمون بابا کیه که ندونه این ونگر دیگه مربی نمیشه واسه آرسنال..اگه یه تیم دیگه بود واین نتایج رو میگرفت با اوردنگی مینداختنش بیرون..بابا دیگه چقدر خار بشیم.بسه!!!!!!من دوتا برادر دارم دیوونم کردن از دیروز تا حالا طرفدار چلسی هستن..ونگر اه اه اه اه..تازه سالی که بدون باخت قهرمان شد منتخب جهان دستش بود..

محمد مهدی در 2/11/1391 | 13:14 گفت:

واسه جیرود 12 تا دادیم!
واسه آرشا 15تا دادیم!
الحق که ونگر بلد نیست خرج کنه.

hamid saadi در 2/11/1391 | 11:06 گفت:

نریم بهتره.
چون دیگه ونگر نمیتونه بگه ما N ساله داریم میریم لیگ قهرمانان

احمد ولی خلف در 2/11/1391 | 11:06 گفت:

هی که بگیم از ونگر انتقاد نکنیم نمیشه.
شایسته انتقاده
آخه ما ورزشگاه بی جام میخوایم چیکار همون هایبری میموندیمو جام میووردیم
اه ه ه گند بزنن این زندگیو
ببخشید میخواستم خودمو خالی کنم??-:

majid در 2/11/1391 | 11:02 گفت:

به نظرم فعلن همه بیخیال شیم ببینیم اینا چیکار میکنن...ولی مطمینم تو ژانویه بازیکن نمیخرن هر مربی بود می فهمید یه هافبک دفاعی یه دفاع راست ویه مهاجم تاپ میخایم ...

vahid در 2/11/1391 | 10:38 گفت:

ای بابا تف به روح اون جیرود گند زده

خندم میگیره این مردک چی داره که ونگر ورداش اوردش

اگه ونگر بازیکن نخره ازش متنفر میشم

♥Arsenal♥ در 2/11/1391 | 08:30 گفت:

آخه ما همیشه دوتا مشکل داشتیم که هردوش توی یه مشکل خلاصه میشه..........

ما با جوونا تا مرز قهرمانی رفتیم این یعنی چیز غیر ممکنی نیست.

مشکل 1 : تو نقل و انتقالات قدرت واسه خودنمایی نداریم.

مشکل 2 : حتی قدرت واسه نگهداری از داشته هامون هم نداریم.

هردوی اینها توی مشکل بی پولی خلاصه میشه.


ولی این جمله همه ی معادلات رو بهم میزنه که : پس درآمد فروش بازیکن ها کجا میره؟؟
سانگ و ون پرسی رفتن حالا سانگ هیچ ون پرسی که خدایی مییارزه به پولدی و جیرو با هم......×


بدبختی تو خرج نکردن پوله بابا اینکه گرونترین بازیکن ما زیر 20ملیونه افتخار نیست افتخار اون عناوینی هست که یه کتاب داره ولی ما نداریم

محمد يزداني در 2/11/1391 | 08:15 گفت:

دیروز بازی تاتنهام و منچسترو شبکه ورزش نشون داد چه بازی کرد تاتنهام!!! خداوکیلی حقش برد بود نه مساوی.باز فن پرسی گل زد بعد از گلش من هم کلی فهش و بدوبیراه به ونگر دادم که چرا با بی لیاقتی که از خودشون نشون دادن اینو فرستادن رفت.
باید کمی واقع بین باشیم من که بعید میدونم اشتباهی که تاتنهام پارسال کردو امسال تکرار بکنه و جایگاهشو از دست بده.امسال بهترین جایگاه برامون همون پنجم یا ششم هستش.امسال ضرر بدیم فکر کنم سال بعد سود بیشتری ببریم.

jafar در 2/11/1391 | 06:30 گفت:

میلاد جان امیدوارم بایرن موفق باشه تا خوشحال باشی الان آرسنال به هواداران متعصب نیاز داره اگه دوست داری طرفدار بایرن باشه لازم نیست فریاد بزنی برو طرفدار همون بایرن باش

jafar در 2/11/1391 | 06:27 گفت:

ما نریم اروپا نه تنها تیم آرسنال تحقیر میشه بلکه ما هوادارا هم تحقیر میشیم من که دیگه نمیخوام بیشتر از این تحقیر بشم شما اگه بدونید چقدر دارم تحقیر میشم تو مدرسه اونوقت درک میکینید من میگم تیم باید به جام باشگاههای اروپا بره..
در ضمن پیروز جان اگه یادت باشه همین آزارد واسکار که اومدن چلسی بخاطر این بود که این تیم در جام باشگههای اروپا حضور داشت وگرنه آزارد الان در تاتنهام بود پس رفتن به اروپا خیلی تاثیر داره در خرید بازیکن

پیروز در 2/11/1391 | 03:22 گفت:

کی گفته ما اروپا نریم کسی نمیاد تیممون؟ پس سیتی که هیچ مالی نبود چطور الان این همه ستاره داره؟ لیورپول چطوری سوارز رو خرید؟

پیروز در 2/11/1391 | 03:18 گفت:

من دوست دارم نریم! بریم که چی بشه؟ نهایتش 1/4 حذف میشیم. فقط یه مقدار پول ضرر می کنیم که اونم بخوره تو سرشون. الان بریم باز ونگر میگه ما موفق بودیم. دوست دارم نریم ببینم چی میگه. درسته تیم خیلی از نظر اعتبار میاد پایین، ولی واسه من این اوضاع با اوضاعی مثل لیورپول که چند ساله اروپا نرفته فرقی نداره.
گالاتاسرای اسنایدر رو می خره ما نمیتونیم بخریم؟ یعنی وضعیت مالی گالا بهتر از ماست؟
دیدین آرشاوین به چه روزی افتاده؟ آرشاوین این نبود بخدا. یادمه استون ویلا 8 امتیاز ازمون جلو بود آرشاوین اومد تیم رو نجات داد. ونگر آرشاوین رو نابود کرد

پويان در 2/11/1391 | 02:10 گفت:

emruz halfbackemun tou nimeye aval eftezah bud
nabude arteta vaqean hes mishe
ishala k joze 4 team mishim va bayad beshim
maa age nazi baa westhamo bebarim faqat 4emtiyaz ba team chaharom fasele darim
baziyaye sakht ham faqat 2taa munde
ishala k movafaq mishim
omidvar bashid dustan

sepehr najafian در 2/11/1391 | 02:07 گفت:

راستي بچه ها هواداراي تاتنهام ون پرسي رو هو کردند.

1372hassan ayati در 2/11/1391 | 01:47 گفت:

درجه2 هم نیستیم

reza در 2/11/1391 | 01:43 گفت:

داداش سپهر اشتباهی امدی زنگ کناری باید بزنی .
شرمنده ولی دیگه خیلی خوش بینی ته ته ته خوش بینی 4 بشیم و شاید تو حذفی به جایی برسیم اما چمپیونز ؟؟؟؟؟
ولی تو بازی هم داور کم تاثیر نبود ناجوانمرد

راست میگه دیگه درجه یک نیستیم

reza در 2/11/1391 | 01:42 گفت:

داداش سپهر اشتباهی امدی زنگ کناری باید بزنی .
شرمنده ولی دیگه خیلی خوش بینی ته ته ته خوش بینی 4 بشیم و شاید تو حذفی به جایی برسیم اما چمپیونز ؟؟؟؟؟

راست میگه دیگه درجه یک نیستیم

توپچی جنوب در 2/11/1391 | 01:39 گفت:

هرجوری تو این 5 ساعت با خودم كلنجار رفتم و فكر میكنم نمیدونم چرا ما نیمه های اول رو خیلی بد شروع میكنیم
نمیدونم چرا ونگر فكری به حال این ضعف بزرگمون نمیكنه
چرا وقتی میخوان بازی رو شروع كنن اون روحیه ای كه نیمه دوم بازی رو شروع میكنن ندارن.
چرا چرا اینجوریه بچه ها???

sepehr najafian در 2/11/1391 | 01:31 گفت:

نگران نباش امسال قهرمان چمپيونز ليگ ميشيم سال بعد هم خواهيم بود.مثل پارسال چلسي

T.Vermaelen در 2/11/1391 | 01:03 گفت:

والنسيا 0 : 5 رئال مادريد
9 ' گونزالو هيگواين
34 ' آنخل دي ماريا
36 ' کريستيانو رونالدو
41 ' کريستيانو رونالدو
45 ' آنخل دي ماريا
53 '

HOSSEIN در 2/11/1391 | 00:49 گفت:

منم میگم ونگر واسه همه احترام قائله اما باید نسبت به بازیکنها مخصوصا جوانان یکم قاطعیت بیشتری داشته باشه.تا سعی کنن اشتباه نکنن و بدونن در صورت اشتباه عاقبت بدی در انتظارشونه.مگه بکام نبود با اون ابهتش فرگی چیکار باهاش کرد؟منچستر 5 تا رمز موفقیت داره:
1-بردن بازی های راحت که ما یا میبازیم بیا مساوی میکنیم.
2-بهترین خریدها اونم به خاطر اعتباری که فرگی واسه منچستر به ارمغان آورده و هیچ وقت از دست نداده اما ونگر کسبش کرد اما از دستش داد
3-قاطعیت عجیب فرگی که ونگر نداره
4-شانس وحشتناک که ما هیچوقت نداشته ایم.
5-داورها بدون شک تو دنیا فقط این تیم داره و بارسا.
ما از همش بی بهره ایم.
بدون اینها هم قهرمانی غیرممکنه.

T.Vermaelen در 2/11/1391 | 00:42 گفت:

به نقل از سايت گل، سر الکس فرگوسن، مربي منچستريونايتد پس از تساوي يک بر يک در خانه تاتنهام به کمک‌داور تاخت: «به نظرم بايد در سمت ما يک اوت براي ما مي‌گرفتند اما کمک‌داور در طول بازي يک بار هم چنين کاري نکرد.
او بازي بدي داشت و هرگز از سمت او در ميدان اوتي نداشتيم!»
/////////////////////
اینم فرگوسن که به اوت هم اعتراض میکنه
بخدا ونگر مرد بزرگیه..اینقد داورا در حق ما ظلم میکنن هیچی هم نمیگه

T.Vermaelen در 2/11/1391 | 00:42 گفت:

به نقل از سايت گل، سر الکس فرگوسن، مربي منچستريونايتد پس از تساوي يک بر يک در خانه تاتنهام به کمک‌داور تاخت: «به نظرم بايد در سمت ما يک اوت براي ما مي‌گرفتند اما کمک‌داور در طول بازي يک بار هم چنين کاري نکرد.
او بازي بدي داشت و هرگز از سمت او در ميدان اوتي نداشتيم!»
/////////////////////
اینم فرگوسن که به اوت هم اعتراض میکنه
بخدا ونگر مرد بزرگیه..اینقد داورا در حق ما ظلم میکنن هیچی هم نمیگه