من گوتزه رو میخوام،شما کی رو میخواین؟!!!!

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 176,151 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

من گوتزه رو میخوام،شما کی رو میخواین؟!!!!

پست اصلی در مورد ویا بود که تقریبا همه دیدن.حالا واسه این که نه من پست اضافه بذارم و هم یه پست جدید گذاشته باشم.یه سوال دارم ازتون.البته پست مربوط به ویا هنوزم موجوده.شروع شایعات در حالی که کمتر از 72 ساعت از پایان پنجره زمستانی گذشته است.
دوباره ویا اومد البته شایعش.
اول از همه بگم این اشتباه بزرگیه اگه با همون 11 تا میومد به صرفه بود با 16 تا اونم واسه این که 31 سالشه خیلی زیاده.بهتره بریم روی یوویتیچ سرمایه گذاری کنیم.هم جوون هم خوب بازی میکنه هم آینده داره.با 20تا راحت میشه آوردش.حالا که کاوانی رو نمیشه آورد لااقل استوان بیاد برا ما خوبه.

بنظرتون در تابستان چه رخ خواهد داد؟!!ویا میاد یا یوویتیچ؟!!

اصلا کسی به تابستون امیدی داره؟!!!

من که ندارم چون ونگر رو نیمکته.

ای خدا ما را سال دگر مدعی کن.قهرمانی هم نیامد مهم نیست لااقل تا هفته 38 بتونیم تن قهرمانو بلرزونیم واسمون کافیه.نه مثل امسال به سختی واسه چهارمی بجنگیم.البته جامم بگیریم بهتر میشه.

امسالم بایرنو بزنیم فینال اروپا رو من 100 % تضمین میکنم.چه تضمینی بالاتر از تضمین من هست؟!!!!

=============================================
من به عنوان یه آرسنالی و منطقی دوست دارم گوتزه رو با پیراهن تیمم ببینم.البته چون خریدش قابل باوره مثل فسی نیست که نشه خریدش.حالا شما با توجه به امکان خرید یه بازیکن واسه تیم کدومو دوست داشتین بیاد آرسنال؟

اینم نظر 2 تا از دوستان:
ehsan:

من شورله میخوام

amin:

من رویس میخوام
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی در 17/11/1391 | 22:49 گفت:

اگه بشه دوست دارم هوملز وگوتزه و استفان و خوان فران بیان.خیلی دیگه رویایی
شزنی
ناچو فرمالن هوملز خوان فران
آرتتا جکی
گوتزه
یووتیچ پولدی سانتی

حاکم 26 در 17/11/1391 | 12:53 گفت:

فقط هوملز ... کنار ورمایلن میترکونه ...
در ضمن یه هافبک دفاعی خوب هم بخریم جام ها رو درو می کنیم ...

سجاد کریمی در 17/11/1391 | 00:20 گفت:

فقط هوملز بیاد کافیه

amin در 16/11/1391 | 17:13 گفت:

من رویس میخوام

توپچی جنوب در 16/11/1391 | 11:42 گفت:

ehsan :من شورله میخام
-----------------------------------------
واقعا بازیکن خوبیه اگه تابستون میگرفتیمش محشر بود میتونه وینگ بازی کنه چپ و راست و اونوقت دست ونگر واسه مهاجم نوک هم باز تر میشه رقابت تو تیم ایجاد میشه و تیم بهتر و بهتر عمل میکنه.

ehsan zoola در 15/11/1391 | 23:42 گفت:

من شورله میخام (

HOSSEIN در 15/11/1391 | 23:39 گفت:

کیهان جان من اگر حرفی زدم که به شما برخورده ا همین جا از شما معذرت میخوام.داداش من کوچیک شما هم هستم.شما سرور مایی
حامد نوری:
از شما هم تشکر میکنم.هوادار باید امید داشته باشه حالا هر چی شد شد.
نمیدونم قبل بازی منچسترو یادتونه یا نه؟!بلا استثنا هیچ کس امیدی حتی به مساوی تیمم نداشت.تیمم خیلی راحت مثل آب خوردن باخت.بابا یکم امیدم بد نیست میدونم خیلی سخته اما شما تو این سایت امید بده باختیمم که باختیم مگه تو این سالها کم باخت داده ایم.
خودتون و تیممون رو دست کم نگیرین.


مرسی توپچی های ایرانی.
مرسی آرسنال.

hosein-gunner در 15/11/1391 | 23:33 گفت:

فقط کسی نره همین بسه خرید نمی خوایم !!!

کیهان در 15/11/1391 | 22:08 گفت:

حرفی زدم که گنجیده قصد توهین به کسی هم نداشتم اقایی که میگی که شخصیت داشته باش من شخصیت دارم شخصیتم هم به خود م ربط داره حرفیم نزدم که شرمنده باشم جعفر اقا کسی به طرفداراش توهین نکرد روز انه چه نفرتون تواین سایت فحش میدید وحسین آروم که میگی اروم باش ارومم ودر آخر ونگر بزرگ است وطرفدارانش محبوب دوست خوبم حسین جون.وبحث توهین هم به کسی نبود

jafar در 15/11/1391 | 21:24 گفت:

کیهان اگه قرار باشه به طرفدارای ونگر توهین کنی منم میتونم به منتقدین ونگر توهین کنم لطفاً شخصیت داشته باش

حامد نوری در 15/11/1391 | 20:10 گفت:

اينقدر دوست دارم بچه هاي سايت به جاي انتقادهاي فردوسي پوري ، الكي هم شده جو مثبت بدن !!!

ايوالله ، فقط وفقط اميد و انرژي مثبت ميخوام از بچه ها ....

حامد نوری در 15/11/1391 | 20:01 گفت:

حسين جان واقعا به تو ميگن هوادار فهيم و زمانسنج كه ميدوني چه موقعه اي انتقاد كني و چه زماني اميد بدي به بچه ها ، سايت از اينجور هوادارا كم داره بايد زيادتر از اينا باشيم تا اميد رو حتي تو دل نااميد ترين طرفدارا بار ديگه زنده كنيم درست مثل قديما ....

ميبريم بايرن رو شك نكن ، اينبار ديگه فرق ميكنه ، باور كنيد عزيزان

HOSSEIN در 15/11/1391 | 19:45 گفت:

amir:
داداش جو الکی نده...
------------------------
الکی نیست.مگه دیوونم که جو الکی بدم؟!!

HOSSEIN در 15/11/1391 | 19:45 گفت:

خداوکیلی بازیکنامونو با سایر تیما مقایسه کنین.تیم نسبت به 3 تیم اول مهره های بسیار کمی داره.ما با ونگر در یک قدمی چهارمی هستیم.
من هم دلم میخواد بمونه هم دلم میخواد بره!!!
تابستون مونبارسا میاد.اون مال اونطرف طرف سانیاست.

محمد حسین عبادی در 15/11/1391 | 19:44 گفت:

به خاطر تمديد قرار داد تئو S_32:نميخريمش چون نيازي بهش نداريم

امیر صفای نیکو در 15/11/1391 | 19:33 گفت:

داداش جو الکی نده...حالا تا تابستون خیلی کارها داریم.خدا رو چه دیدی.شاید انقدر ونگر میگه کیفیت ،تا فینال قهرمانان رفتیم.
کلا هنوز خیلی زوده...من یک آرسنالیم.امیدوارم بهترینها واسه آرسنال پیش بیاد حلا با ونگر یا بی ونگر...آرسنال

HOSSEIN در 15/11/1391 | 19:28 گفت:

کیهان جان آروم باش باش دوست خوبم.در شان تو نیست اینقدر حرفای بد بد بزنی
دیگه تکرار نشه ها دوست خوبم.

کیهان در 15/11/1391 | 19:07 گفت:

خواهشا اینقدر توی وبلاگ جو سازی نکنید داره حالم داره بهم می خوره مگه ونگری که داری نظر میدی هی دارید ازاون موقع خودتونو سرکار گذاشتید بسه دیگه چقدربه خودتون دلداری می دیدونگر اگ می خواد بخره می خره ونگر همش به دنبال بازیکن جوون با حقوق پایینه ویا پیر سگ.

سید محمد رضا در 15/11/1391 | 19:04 گفت:

آدریان لوپز

mohsen abbasi در 15/11/1391 | 18:52 گفت:

ولبک یا چیچاریتو رو بگیریم عالی میشه

آرمان الهیاری در 15/11/1391 | 18:06 گفت:

فقط یووتیچ؛ویا پیرپاتاله

nima در 15/11/1391 | 18:03 گفت:

نه،دیگه ویا تابستون بدرد نمیخوره ما الان که تو بحرانیم میخواستیمش که مشکل گشا بشه وگرنه تو تابستون مهاجمای جوون تر و با کیفیت تر باید بخریم مثل همین یوویتیچ!!!

parsa .R در 15/11/1391 | 17:54 گفت:

صد در صد تابستون میاد شک نکنین

حسن در 15/11/1391 | 17:52 گفت:

منم مثه مسعود امیدوارم که تابستان حتما میاد

Vishka در 15/11/1391 | 17:52 گفت:

دیگه مهم نیست
ما ویا رو الان نیاز داشتیم

دفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااع میخوایم

masoud mahmudpur در 15/11/1391 | 17:15 گفت:

مرسی
من که امیدوارم

Ali Ghasemi در 15/11/1391 | 17:14 گفت:

moshkel defa ma mese moshkel manchestere ,, ouna rahat goal mizanan avalan , ma bayad zor bezanim te ye goal bezanim 6omim
villa tabestun dg be dard nmikhure ...

tofigh در 15/11/1391 | 17:01 گفت:

ای بابا .. بابا ما مشکلمون دفاعه..شما هم شدید مثل ونگر ها..

رسول در 15/11/1391 | 16:16 گفت:

یه چیز و بهت بگم حسین خان این ونگرو تا ثانیه آخرم نمیشه رو حرفش حساب کرد

من که فعلا دلم میخواد بهش اعتماد کنم چون ارزشش رو داره

باید صبر کرد و دیدعلیرضا در 15/11/1391 | 16:04 گفت:

من که چشم آب نمیخوره.همیشه تا روزای آخر جونم بالا میاد.
یوویتیچ بازیکن خوبیه ویام خوبه تا 35 سالگی رو فرم میمونه.ولی دوست ندارم جلوی فرگوسن کم بیاریم

HOSSEIN در 15/11/1391 | 15:50 گفت:

Arsenal want Alain Traore-منبع : Le 10 Sport
کسی اینومیشناسه؟!!!

HOSSEIN در 15/11/1391 | 15:49 گفت:


David Villa wants Arsenal move
Barcelona striker David Villa has his heart set on a £14m move to Arsenal in the summer, but Arsene Wenger will have to change his policy of only handing over 30s one-year contracts.
Source: The Sun
Sunday, 3 February 2013 06:55

HOSSEIN در 15/11/1391 | 15:48 گفت:

راستی چرا ونگر نمیره دنبال بگوویچ؟خیلی دروازه بان توپیه اون پیر سگ پدر بی همه چیز دنبالشه.بیاریمش ژسنی رو بکنیم نیمکت نشینش.بعد از سیمن دروازبان خوبی آرسنال نداشته(البته لمنم بد نبود.هنوز پنالتی ای که جلوی ویارئال گرفت فراموش نشده رکورد محشری هم برجای گذاشت تو دور حذفی لیگ قهرمانان-یادش بخیر ای کاش برمیگشتیم به اون روزا)