شایعات 14 ژوئن 2013

نویسنده: HOSSEIN

وبلاگ من
نویسنده: HOSSEIN
چیزی برای گفتن نیست.
کل بازدید: 181,430 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات 14 ژوئن 2013

درود بر آرییان گل آرسنالی.با شما هستیم با شایعات آرسنال و سایر تیم های مطرح اروپایی در 14ژوئن
در مورد شایعات دیروز من یه معذرت خواهی بدهکارم میخواستم واکنش هاتون رو ببینم که دیدم.سه نفر به باشگاه خیلی نزدیک شده اند: سزار،ویلیامز،فلینی اما یووتیچ و هیگواین فعلا نزدیک نیستند.

آرسنال بازیکن تیم توئنته بنام دوسان تادیچ رو مد نظر قرار داده.

ظاهرا علاقه به رونی بخاطر مصاحبه ای که رونی کرده و گفته که بگذارید به پیشهنهاد ها هم توجه کنم خیلی خیلی جدی شده.

شایعاتی هم مبنی بر خرید الشعراوی با 32 تا.

اودیل احمدوف اذعان داشته ارسنال به دنبال اوست!

مویس خیلی بر خریدن سسک اصرار داره و برای دادن 40 میلیون پوند هم به اون ابایی نداره.

احتمال بازگشت رونالدو به لیگ برتر با مصاحبه اش مبنی بر رد همه خبر های تمدید قرارداد با رئال قوت گرفت.

کالیاری خواهان مانونه

پاری سن ژرمن در مورد خرید ونگر در صورت رفتن آنجلوتی به شدت تلاش خواهد کرد.البته اگر در مورد ونگر شکست بخورند لادروپ را هم زیر نظر دارند.

رئال هالک و کاوانی رو با هم میخواد!

لورکوزن،هامبورگ و شالکه آماده برای بخدمت گرفتن سانتا کروز

نزدیکی تورس به بارسا

احتمال حضور پائولینیو در تاتی

منچستر اگر در خرید رونالدو شکست بخورد بیل را بخدمت خواهد گرفت.

10 بازیکن تاتنهام در لیست فروش.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad در 25/3/1392 | 19:07 گفت:

به امید روزی که رونی در تیم باشه

Morteza Bauer در 25/3/1392 | 18:40 گفت:

مرسی حسین جان.منم با نیما موافقم واقعا بازیکنایی مثل فلاینی و رونی رو کم داریم.لایک

شاهين در 24/3/1392 | 23:56 گفت:

مرسی حسین جان ... به امید خرید های با کیفیت !!!

محسن عاشوری در 24/3/1392 | 23:17 گفت:

ایشالا هرچه زودتر فلاینی و رونی بیان + یه دفاع خوب

علی در 24/3/1392 | 22:58 گفت:

ممنون بابت پستت
آریان جان مراعات کن فدات شم

آریان در 24/3/1392 | 22:44 گفت:

http://upload7.ir/images/14475772171228824889.jpg

بهنود بهروز وزیری در 24/3/1392 | 20:18 گفت:

بچه مثل اینکه پیتر هیلوود دیگه رییس نیست جاش یکی اومده به اسم سر چیپس!!!!!!!!!!!!

رضا فضلی در 24/3/1392 | 20:17 گفت:

و اینرو هم
آرسنال به دنبال نینف بازیکن نیم میلیمتری تیم نیرو دریایی ازبکستان

T.Vermaelen در 24/3/1392 | 20:14 گفت:

نيمار: دوست دارم با بالوتلي دوست شوم

reza در 24/3/1392 | 20:13 گفت:

arsenal be donbale
van nini 10 sale az holand

آریان در 24/3/1392 | 19:38 گفت:

رضا شاماخ

بهتره اینم اضافه کنی :

آرسنال به دنبال نینوویچ بازیکن 4 ساله صرب

Mohammad hadi در 24/3/1392 | 19:30 گفت:

جیرود که دروازه خالی هم نمیزنه بازیه برگشت یالیورپول یادتون نیست دروازه خالی بهش پاس دادن لایی خورد یا بازی با اورتون.

حمید رضا در 24/3/1392 | 18:51 گفت:

بعید میدونم رونی بیاد تو تیم اصلا بعیده که رونی به پیشنهاد آرسنال حتی فکر کنه ! اون تو منچستر این همه افتخار کسب کرده بازیکن جاه طلبی هم هست فک نمیکنم حال و حوصله تیم مارو داشته باشه که ده سال جام نیاورده

مهدی افسرده در 24/3/1392 | 18:49 گفت:

همون بهتر که هیگواین به آرسنال نزدیک نیست...واقعا نمیدونم ونگر چی توش دیده...فقط باید دروازه خالی بهش پاس داد تا گل بتونه بزنه

ehsan zoola در 24/3/1392 | 18:39 گفت:

مثل اینکه یکی از خبرنگاران روزنامه تاک اسپورت امروز رونی رو اطراف ورزشگاه امارات دیده !

HOSSEIN در 24/3/1392 | 18:30 گفت:

رضا جان ماهم امیدی نداریم.اماامسال یکم یه چیزش قابل تامله افرادی که بهمون لینک میشن خیلی خفن تر از قبله.مثلا رونی،هیگواین،فلینی و اینا اینه که یکم تو ما شک ایجاد کرده.البته میتونه این از سیاست های ونگر برای آرام کردن ماها باشه.خوب هرچق توقع بالاتر شایعاتم شاخ ترواین حکم عقله.اگه ونگر امسال بازیکن نخرید همه بچه ها دیگه راضی میشن 2014 بره.

رضاشاماخ چوک بندر در 24/3/1392 | 18:01 گفت:

آرسنال به دنبال نی نی جاتو بازیکن 3ساله ژاپنی
آرسنال به دنبال نی نینهوبازیکن6ساله برزیلی
آرسنال به دنبال نی نی جائوچین بازیکن5ماهه چین
تایک بازیکن نخریم به آرسن اعتمادندارم اینوازتجربه8ساله میگم تعجبم چراهنوزشماتجربه کست نکردین

HOSSEIN در 24/3/1392 | 17:37 گفت:

nima:

nima در 24/3/1392 | 17:29 گفت:

راسی مرسی بابت شایعات!!!

nima در 24/3/1392 | 17:29 گفت:

باز هم میگم امیدوارم فلینی و رونی بیان!!!این دو تا بیان خیلی خیلی جلو میوفتیم تو نقل و انتقالات!!!
احمدوف پارسال هم تو شایعات آرسنال بود من نمیدونم چی میخواد از جون ما!!!