چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم هاست

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 38,902 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم هاست

سرانجام آرسن ونگر فهمید که چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم ها است .سرانجام آرسن ونگر فهمید که چرا مصدومین آرسنال بیشتر از سایر تیم ها است .

آرسن ونگر بالاخره متوجه شد چرا سیاستش مبنی بر آوردن بازیکن های ستاره آکادامی
و قرار دادن مستقیم آنها در تیم اصلی ، معمولا با لیست عظیمی از اسیب دیدگی ها همراه است .

او متوجه شده است که فشار روی استخوان های در حال رشد بازیکنان جوان خیلی زیاد است ، که این دلیل اتفاقاتی است که در فصل گذشته برای جک ویلشر و بسیاری دیگر از ستاره های جوان که خیلی زود به تیم اصلی آورده شدند ، افتاد .

اگرچه او نگران این است که اتقاق مشابهی برای چمبرلین نیز بیافتد ، ولی اذعان می دارد که بازی ندادن به این چنین استعداد هایی خیلی سخت است ( آدم رو وسوسه می کنه ) .

ونگر در ادامه گفت : ما شرایط جسمانی او را تحت نظر داریم زیرا بعد از هر بازی می تواند یک مشکل کوچک داشته باشد .

در حال حاضر می دانیم که درصد زیادی از بازیکن های بین 18 تا 21 سال که بازی های زیادی انجام داده اند پاسخ های فشار استخوانی دارند ( bony stress responses ) . من انتظار این این اعداد زیاد رو نداشتم .

آن اتفاق می افتد زیرا استخوان های شما هنوز کامل نشده است و برای تحمل فشار هایی که در لیگ جزیره به شما وارد می شود ، هنوز بصورت کامل رشد نیافته است .

بایستی به این مسئله توجه کرد ولی شما معمولاً ، با داشتن بازیکنی مثل جک ویلشر به تله می افتید .
شما نمی توانید او را از تیم دور نگه دارید ، شما باید او را اینجا حفظ کنید . انها می توانند بازی را به سود شما تمام کنند .

خب ، حداقل اکنون دلایل آن را می دانیم و می توانیم در نحوه انتخاب های تیمی دقت کنیم ولی وقتی شما ستاره های جوان زیادی دارید حفظ این موقعیت کار دشواری می شود ...
================================================
ببخشید اگه بد ترجمه کردم ، این اولین ترجمم بود ....

source : http://justarsenal.com/wenger-has-finally-found-out-why-arsenal-get-more-injuries-than-other-teams/12817
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

پويان در 12/12/1390 | 15:05 گفت:

كاملا موافقم.اگه جك فصل پيش اينقد بازى نميكرد مصدوم نميشد.البته فقط اين نيست.مثلا سانتوس و سانيا و ديابى و مرتساكر كه تو سن رشد نيستن و بخاطر بدشانسى مصدوم شدن

moeinem در 12/12/1390 | 14:21 گفت:

فک نکنم چنین مصاحبه ای کرده باشه!

حمید فرازی در 12/12/1390 | 14:20 گفت:

اولین ترجمتو تبریک میگم شاهین جان
بله واقعا باید رو بازیکنای جوان بیشتر کار شه و خیلی مراقب باشیم.البته در خیلی از موارد هم دست خودمون نبوده و بدشانس بودیم.مثل همین مصدومیت وحشتناک رمسی که خیلی جلو پیشرفتشو گرفت ولی امیدوارم بیش از این رو این مساله کار بشه

فرهاد در 12/12/1390 | 11:18 گفت:

و چرا مصدوم های ما دیرتر از زمان اعلام شده بر میگردن

hesam در 12/12/1390 | 09:45 گفت:

اخه جووناي تيماي ديگه را مصدوم نميشن!؟مثلن تياگو بارسا يا منچستريا؟

mohammad ali در 12/12/1390 | 07:54 گفت:

like.thanks