یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) به تاتنهام می رود ؟

نویسنده: شاهين

وبلاگ من
نویسنده: شاهين
شاهین هستم 24 ساله . دانشجوی کارشناسی ارشد عمران خاک و پی ... از سال 2005 تا حالا عاشق این تیم هستم و خواهم بود ....
کل بازدید: 39,225 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) به تاتنهام می رود ؟

یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) پیوستن به تاتنهام را در اولویت بالاتری نسبت به ارسنال قرار می دهد ؟

به نظر می رسد آرسن ونگر سرمربی آرسنال ، پیرامون انتقال هدفی که چند سالی زیر نظر گرفته است شکست می خورد ، بطوریکه یان ورتونگن ( Jan Vertonghen ) مدافع بلژیکی تیم آژاکس اعلام کرده است که به امضای قرارداد با تاتنهام بسیار علاقه مند است .

درطول چند ماه اخیر ، ورتونگن ( Vertonghen ) مورد توجه تعدادی از تیم های مطرح اروپایی که اکثراً از رقبای دو باشگاه آرسنال و تاتنهام به شمار می روند ، بوده است ، که به تمامی آنها پاسخ منفی داده است .

وقتی از او درمورد انتقال به تاتنهام در تابستان سوال شد ، باتوجه به اینکه از علاقه شدید آرسنال نسبت خود اگاه بود ، پاسخ داد : " آن یک باشگاه فوق العادست . شما می توانید ببینید که آنها در این فصل چه قدر خوب عمل می کنند و جز سه تیم برتر لیگ انگلیس هستند و آنجا جاییست که من می خواهم بازی کنم . "

هری ردنپ سرمربی تاتنهام ، یکی از کسانی است که خواهان به خدمت گرفتن اوست ، بنابراین ، اگر بتواند در جدول بالاتر از تیم آرسنال قرار بگیرد ، شانس ربودن او نیز ، افزایش می یابد .

ورتونگن ( Vertonghen ) می تواند مهره مفیدی برای توپچی ها باشد ، چرا که قادر به پوشش دادن مرکز خط دفاعی است ، هم چنین در صورت نیاز می تواند در پست های دفاع چپ ( Left-Back ) و هافبک دفاعی ( Defensive Midfielder Spot ) به خوبی ایفای نقش کند .

Source : http://justarsenal.com/jan-vertonghen-chooses-tottenham-over-arsenal/12802
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 16/12/1390 | 18:48 گفت:

وقتی پایان فصل بالا سر تاتنهام قرار گرفتیم معلوم میشه که به تاتنهام میره یا ارسنال معلوم میشه دوست داره زیر نظر ونگر کار کنه یا رد نپ
هر آدم عاقلی باشه آرسنال و ونگر رو ترجیح میده.

moeinem در 16/12/1390 | 13:35 گفت:

بازیکن بی غیرت نمیخواییم نمیخواییم

دانیال در 16/12/1390 | 11:05 گفت:

اگه بره حیفه . چون به بازیکنی تو این پست نیاز داریم.+ علی : لایک

(Hooman sam (Dark metal در 16/12/1390 | 10:39 گفت:

اگه ما این فصل سوم شیم دیگه علاقش به تاتنهام رو یادش میره!!!!

sam baygan در 16/12/1390 | 09:56 گفت:

با علی موافقم

مجتبی عابدی در 16/12/1390 | 09:31 گفت:

با حسام شدیــــــــــــــــــدا موافقــــــم .

ali jamshidi در 16/12/1390 | 07:25 گفت:

اگه بیاد واقعاً خوبه. کلاً آژاکس الکی بازیکن بزرگ نمی کنه. واقعاً خوب پرورش میدن.

hesam در 16/12/1390 | 01:54 گفت:

بازيكني كه ميخواد بياد توي تيمي هم بايد شعورش در حد اون باشگاه بلشه هم بايد حداقل يه چسه علاقم داشته باشه!كه اين اقا هيچكدوم رو نداره!نياد بهتره.

پويان در 16/12/1390 | 01:39 گفت:

اين بازيكن ميتونه يه رهبر بزرگ باشه.چندتا بازياشو تو اژاكس ديدم.اميدوارم تابستون كاممونو شيرين كنه

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:36 گفت:

خوبه

محسن شعبانی در 16/12/1390 | 00:36 گفت:

خوبخ اگه بیاد.

علی ارشدی در 16/12/1390 | 00:09 گفت:

آقا ضمن تشکر منم این انتقالو دوست دارم :)

سید امین هاشمی در 15/12/1390 | 23:59 گفت:

شنیدم جوون آینده داریه،بیاد آرسنال خوبه.ممنونم

مجتبی عابدی در 15/12/1390 | 23:26 گفت:

مرسی شاهین جان . امیدوارم هر جا بره تاتنهم نره . واسه دفاع چپ بگیرنش . حیف .

شاهين در 15/12/1390 | 23:06 گفت:

خواهش می کنم ، انجام وظیفه ست .

Saeed Milani در 15/12/1390 | 23:01 گفت:

دستت درد نکنه آقا شاهین ، پست پر ملات به این می گن واقعا. دارای مطالب مفید و بدرد بخور. مرسی از زحمتی که می کشی.