Abou Diaby

نویسنده: ramin kazemi

وبلاگ من
نویسنده: ramin kazemi
born to be a gunner
کل بازدید: 15,947 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

Abou Diaby

از ابو چه خبر؟
واقعا کی یادش میاد اخرین باری که دیابی برای آرسنال نود دقیقه بازی کرده باشه؟

دیابی 26 سالشه(1986)  ژانویه 2006 به آرسنال اومده تا حالا توی این 6 سال 160 بار برای ارسنال بازی کرده و 19 گل زده.دیابی مشتری دائم مرکز پزشکی آرسنال به لطف دیابی ارسنال این رکورد رو داره که حتی توی تعطیلات هم مصدوم داشته باشه.به احتمال زیاد دیابی رکورد مصدوم شدن یه بازیکن رو توی تاریخ داره!دیابی فصل رو با مصدومیت شروع کرد بالاخره به بازی با فولام رسید همون بازی مصدوم شد از ناحیه عضله عقب ران (hamstring) آرسن ونگر توی مصاحبه بعد از بازی گفت 10 روز بیرونه تا امروز تقریبا یک ماه شده خبری ازش نیست!من موندم چه اصراریه همچین بازیکن خوش سابقه ای رو توی تیم نگه داشت و الکی به قول آرسن ونگر ترکیب تیم رو بزرگ کرد!!کسی میدونه ابو دیابی چند بار مصدوم شده؟واقعا!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

یحیی در 19/10/1390 | 18:16 گفت:

طفلک یه کمی بد شانسه وگرنه از سونگ که کمتر نیست ببین چی بود چی شد!

saeed asghary در 19/10/1390 | 14:47 گفت:

اصلا حال نمی کنم باهاش یا مصدومه یا وقتی تو زمینه داره تکروی می کنه ، من که دعا می کنم زودتر بفروشنش

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 22:50 گفت:

بازیکن خیلی خوبیه متاسفانه همش مصدومه به حقش نرسیده

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:05 گفت:

من یه عکس از دیابی دارم!داره با بغل پا توپو میبره عجب رونی داره!!!انصافا ضرب پاش عالیه!!!من چندتا بازیش دیدم!!!
بهترین چیزی که ازش یادمه اون بازی که از بارسا خوردیم 4-1 تو نیوکمپ که با لباس سفید بودیم!!
وسط زمین همچین توپ رو از مسی گرفت که نگو!!بعدشم یه استارت و ادامه ی مطلب....

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 21:59 گفت:

از آبو دیابی قبلا متنفر بودم ولی چند وقتیه خوشم میاد ازش و هر وقت بوده خداییش نتیجه گرفتیم

mohammad ali در 18/10/1390 | 21:34 گفت:

arman faghat site e forooshgaho rah endakhti ?.miram too mahsoolat minvise : havapeyma motor mashin... ina chie ? key.kamel karash doros mishe ?

آرمان امیراحمدی در 18/10/1390 | 21:21 گفت:

من هیچ وقت قبولش نداشتم و ندارم !

mostafa در 18/10/1390 | 20:33 گفت:

من که فقط از تو pes قیافش یادمه ولی خداییش میتونست ویرا بشه

mostafa در 18/10/1390 | 20:33 گفت:

من که فقط از تو pes قیافش یادمه ولی خداییش میتونست ویرا بشه

حمید فرازی در 18/10/1390 | 20:29 گفت:

من خودم قبلا خیلی بازیشو تحسین میکردم.به قول عادل فردوسی پور نشانه های روشنی از ویرا در این بازیکن دیده میشه.خدایی اگه اینجوری مصدوم نمیشد الان فیکس بازی میکرد.به نظر من حداکثر باید یه فصل دیگه بهش فرصت داد اگه فایده نداشت اونوقت بفروشیمش

sam baygan در 18/10/1390 | 19:45 گفت:

قبلا هم گفتم الانم میگم:ژورو،اسکیلاچی،شاماخ،بنتنر،دیابی،دنیلسون،آرشاوین،آلمونیا،فابیانسکی اینا رو باید رد کنیم برن.اینا فقط لیست پر کنن و هیچ دردی رو دوا نمیکنن.
باز بگین فلانی قبلا اینکارو کرد اون کارو کرد.وقتی الان به درد نمیخورن باید برن.

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 19:08 گفت:

بازیکن بدی نیست یه وقتایی بدرد میخوره!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 18/10/1390 | 19:04 گفت:

اگه مصدوم نباشه خیلی بازیکن خوبیه فقط بدیش اینه که همش مصدومه :(

مجید در 18/10/1390 | 19:02 گفت:

ولی من چندبار بازیش رو دیدم بازیکن خوبی بوده

mostafaa در 18/10/1390 | 18:49 گفت:

کسی این دیابی رو نمی خره.بازیکن خوش تکنیکیهخوب دریبل میزنه و خوب پاس میده.تو جام جهانی م واسه فرانسه فیکس بوده

ali jamshidi در 18/10/1390 | 18:40 گفت:

خیلی باشه متوسطه ولی یادمون باشه همین بازیکن متوسط رو هم بفروشیم یه بازیکن کال یا همون نارس 16 ساله می خریم بعد باید منتظر باشیم ببینیم آینده دار هست نیست می مونه تو تیم یا میره و ...
گویند بهشت با حور خوش است
من گویم که آب انگور خوش است
این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار
که آواز دهل از دور خوش است

همین رو بچسبیم بهتره داداشی

رضا عالم در 18/10/1390 | 18:32 گفت:

اگه مصدوم نباشه خیلی بازیکن خوبیه،
اما از قرار معلوم دیابی پاهاش زیادی ضعیف و نازک هستن (بچمون سیمین ساقه ;))
به درد لیگ انگلیس نمی خوره.
به نظرم ونگر باید همین تابستون بفروشتش و ام ویا را از تیم کان بخره یا حداقل جا برای کوکولین و فریمپونگ باز باشه...